• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky v Surrey (nebo i jinde v UK)

27. srpna 2009 
nazdar kocky, tak hlasim, ze jsme zpet..ale po dnesku bych se snad i vratila zpatky do CR jak me manza sere.. normalne jsem musela zkonstatovat, ze je uplne podelanej ze svy maminky a tatinka a uz mi tim tak leze na nervy, ze bych ho nejradeji poslala do prdele a at si tahne zpatky k rodicum mamanek jeden :angry: .

Jsem mu dneska rekla, ze bych chtela prodat stary kocar { quinny)..ze ho stejne nepouzivame, na druhe dite ho pouzivat taky nebudeme jestli je budeme mit cca pod tri roky od sebe, protoze uz se vidim, jak tahnu tezkej kocar a za ruku trilety dite a hlavne by nam ty penize ted pomohly, kdyz ja se nevratim do prace a fakt si utahujeme opasky...a on, ze to teda nevi, ze by se nejdriv musel zeptat rodicu..tak jsem valila oci jak to jako mysli, co je jim do toho..a on, ze pry, kdyz oni nam ho koupili, ze tech 500 liber jsou pro ne velky penize { hlavne, ze loni koupili barak za 400k} a ze si urcite myseli, ze ho budeme pouzivat i na dalsi dite, tak jsem mu rekla, ze to se snad zblaznil, ze kvuli jejich pocitu ja nebudu s dalsim ditetem tahat dvacetikilovy kocar a k tomu maly dite za ruku a on, ze tak si ho alespon nechame ..ze je to proste pro ne dost penez atd..

Ja myslela, ze mu ji v tu chvili normalne natahnu, to, ze nasi nam dali loni 120 tisic jako svatebni dar a uz je to skoro rozfrcany a on ani nevi za co, tak to ho nesere, to se guilty neciti, kdyz utracime prachy nasich, ale jeho rodice, kteri nam za celou dobu hovno dali jen ten blblej kocar tak na ty musime brat ohledy. no fakt jsem tak nakvasena, ze na me zkusi jen promluvit a zadam o rozvod!

jako staci vam, ze oni nam kazdymu dali k vanocum tricet liber a at si neco koupime,zabalime si to a pak at jim to dame, ze nam to jako tam u nich daji pod stromecek..a taky rekli robovi at o vanocich vezmeme nejake darky pro malou k nim, ze by chteli videt jak otevira darky..no tak ji maj nejake koupit, skrti ne?? ja prece nebudu jeste nosit darky co pro ni mame k nim, kdyz jsou lakomi a daj ji jen jeden darek, tak holt toho otevirani proste moc neuvidi :angry: :angry: :angry:

Holky ja jsem tak vytocenaaaaaaa, mi poradte co mam delat..protoze mam fakt chut ho zabit :angry: :angry: :angry: :angry:
14. pro 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj caira,
welcome to the club...

nejsi sama, kdo s tchanama moc nevychazi. moje tchyne se neozve jak je rok dlouhy, muj manzel rika, ze se me asi boji :grinning: tak je dost stupidni vymluva, proc se neprijde podivat na svoje vnoucata... manzelova sestra ma stejne staryho kluka jako tobik a pro udela prvni a posledni. pohlida ho o vikendu, vezme ho ven atd. ja kdyz potrebuju pomoct, tak se musim spolehat na svoje znamy a kamaradky. :frowning2: je to smutny, protoze nase mamka by udelala cokoliv pro to, aby mohla decka videt casteji a nemuze...

takze neboj problemy mame vsichni... zase na druhou stranu musim rict, ze moje deti jsou od sebe 2 roky a i kdyz jsem premyslela koupit double pushchair, tak jsem to nakonec neudela. chtela jsem phil a ted , ale prislo by nas to asi na £600, tak jsem to nakonec vzdala a mam malou ve stare trikolce po tobikovi. ale ted potrebujeme novy auto, takze musim spolehat na penize z porodneho a rp, abychom ho mohli koupit. je to smutne. nasi nam taky dali penize jako svatebni dar a kdyz jsme si pujcili penize od tchana na barak, tak nam na ne uctoval urok, aniz by nam to dopredu rekl... :unamused:

takze nic si z toho nedelej, hlavu vzhuru. tes na vanoce a uzijte si je spolecne jako rodina...
14. pro 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJKY HOLKY,

CAIRO,je mi to moc lito,hlavne jak se chova tchan a tchyne.Ja je taky nemusim a jsem rada,ze jsou az na Sicilii.Nekolikrat jsem se s nima pohadala,protoze chtela,abych dala male jmeno po ni,ze proste musim.Jedine dobre je v tom,ze muj manzel je na moji strane a ne na strane rodicu,protoze to bych ho nakopala.Rekl jm,ze jsou to skrblici a ze oni maji radeji deti od sve dcery nez ty nase,protoze v lete si dokonce dovolila sahnou na Vincenza,to uz jsem nevydrzela a rekla jsem ji,ze na ne ani nesahne a manzel rekl to stejne.Jsem se s ni pohadala,krava jedna.Preji at se ti to co nejdrive vyresi a manzel bude na tvoji strane,protoze to by bylo skoda kdyby to skoncilo rozvodem. :frowning2:
14. pro 2008 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda smellie tak to je tchan taky dobrej co?

ja dneska manzovi odpoledne rekla, ze proste takhle uz nemuzu, ze pro nej musime byt na prvnim miste my jako rodina a ne, ze kazde rozhodnuti se bude podrizovat tchanovcum..takze pry s nima po vanocich promluvi a zepta se,jestli jim nebude vadit, ze ten kocar prodame... :sweat_smile: taky jsem mu rekla, ze at neceka, ze beru jakekoliv darky k nim, ze to co ji dame my si proste rozbali doma.
S tim hlidanim to mam stejne, vzala ji asi 3x na prochazku, kdyz byla uplne mala a jen spala, ale od te doby absolutne nic..a to bydli 10 minut chuze od nas.. Musim rict, ze bych byla radsi, kdyby bydleli na aljasce a ja je videla jednou za 5 let, stejne jsou nam tu k nicemu, kdyz s nicim nepomuzou..Nase mamka ta by se pro malou pretrhla, vlastne cela moje rodina ji zboznuje a strasne je mrzi, ze ji vidi tak malo..tchani jsou za rohem a naprosto nam to k nicemu neni....

jak jsi to delala ale s tobikem, kdyz se narodila mala? to byl prece jeste malicky na to aby jen behal, ne?
Ja si prave rikam, ze kdyz budou mit pindy tak si ho klidne nechame, ale manza nemuze cekat, ze dalsi dite bude driv jak za tri roky..protoze ja se nebudu stresovat.. Me se ty P&T taky libi, ale je to teda strasne drahe..hruza bes..
14. pro 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vole petko tak tj hnus :cry: ,js rada,ze s tchyni vychazim a michal s nasima....nekdy me taky tchyne sere,no,hlavne jak byla tady,ale tj uz pryc.a mas sakra pravdu,kdyz chteji otvirani darku videt,tak at ji koupi ne nejaky ty vole ja ani nebudu na to radsi nic psat nechci byt sprosta ......
14. pro 2008 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tobik byl trochu liny na chozeni, takze zacal chodit, az mu bylo asi 16 mesicu, ale pak byl k nezastaveni. takzeuz odmital chodit do kocarku. Takze kdyz se mala narodila, uz jenom chodil. kdyz jsem ho potrebovala dat do kocarku, tak jsem mela malou v klokance. vicemene tam zila a bylo to i pro me jednodussi. z toho duvodu jsem ustoupila od kupovani double kocarku. planujes snad nejaky prirustek? :astonished:

je manzel jedinacek nebo ma nejaky sourozence?
14. pro 2008 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele ja jsem od prvniho okamziku, kdy jsem vstoupila do anglie rikala, ze anglicani jsou zvlastni rasa a potvrzuje se mi to cim dal tim vic. jenom co slysim od vas a jinych lidi tady v anglii, tak je to opravdu pravda. nastesti muj manzel vi, jaky jsou jejich rodice a uz se nad tim neminime rozcilovat. tolikrat jsme se kvuli tomu pohadali, ze to opravdu nestoji za to. museli jsme se smirit s tim, ze jsou proste takovy a zaridit si zivot po nasem.

nejhorsi na tom je, ze nase rodiny v cr, by pro nas udelaly prvni a posledni a jsou tak daleko... :frowning2:

ale ja si letos vanoce uziju, protoze tobik je myslim v tom veku, kdy si ty vanoce konecne uzije. moc se tesi a porad se diva dokola na polar express. takze budeme nechavat na okne mliko a cookies pro santu a mrkev pro rudolfa... :grinning:
14. pro 2008 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
smellie, no ja si rikala, ze bych detska chtela tak maximos 3 roky od sebe abych to mela uz jako za sebou..ale timhle stylem to vidim, ze fakt radeji pockam az mala bude holt vetsi a nebudu muset mit starosti s kocarem.. nase mala zase v klokance vubec nechtela byt, mela jsem ji tam fakt parkrat a pokazde rvala jako tur, byla od mala kocarkovy miminko, hlavne mi proste prislo, ze ji to neni v klokance tak pohodlny jako kdyz se rozvalila v korbicce..nevim. Puvodne jsem fakt chtela mit je tak cca ty 2.5 roku az 3 od sebe, ale ted jak to vidim tak si rikam, ze fakt pockam alespon ty 3.5 az budu vedet, ze mala urcite uz nebude potrebovat kocik a je to..

manza ma 2 sourozence, jsou on je nejstarsi a pak ma o dva roky mladsi segru ( na den o dva roky) a o 4 roky mladsiho brachu...

Leni me tchanovci nevadi kdyz je nevidim, ale jinak me docela lezou krkem, tchyne je takovy ten typ, ze kam ji postavis tak tam ji najdes a po te story, co mi malem v kocare uvarila dite u me proste je neschopna a tchan je takovy rypak, co mam zvlastni smysl pro humor, porad ma na nekoho kecy.. uz ted mi je soufl z predstavy, ze tam jdeme na xmas dinner... :rolling_eyes:
14. pro 2008 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAIRO,neboj to bude dobre,halvne musi byt na tvoji strane,protoze ty a mala jste jeho rodina a ne tchan a tchyne.Asi opravdu nejvetsi problem rozvodu jsou oni,protoze se do vseho serou(pardon za to slovo)ale je to tak.Ja svoji tchyni nemusim a kdyz naplacala malemu,tak dokonce si dovolila rict,ze ona muze,protoze je babicka :angry: jako kdyby myslela na moje deti.
Ja mam od sebe deti 22mesicu a koupila jsem si pro ne ten dvojkocar z mothercare za 130liber a byla jsem s nim spokojena.Taky jsem zahledla takove sedatko na kocar,ale to nevim kde se da koupit,ani cenu nevim.ja si myslim,ze az se budes citit na to druhe,tak to prijde a kocar si myslim neni problem.Tchyne mi taky darovala kocar a casem ho taky prodam a myslim si,ze ji to bude jedno co s nim udelam
14. pro 2008 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
janu:

presne jak rikas, ja mam pocit, ze jediny duvod proc se kdy pohadame jsou tchanovci.. nastesti manza vzdycky nakonec uzna, ze mam pravdu.. takze nakonec jsme to vcera vyresili v pohode, ale rekla jsem mu, ze uz mam plne zuby toho porad brat ohledy na tchanovce, ze my jsme rodina a toby melo byt na prvnim miste a tecka. tak to odkejval a ted je klid. ... jak jsi rikala, ze tchyne naplacala malemu- tal to by si tchyne doufam nedovolila..jednou by na ni sahla a uz by ji nevidela, nikdo nebude triskat moje dite :angry:

Ja bych druhe chtela, radeji driv nez pozdeji, ale rikam si, ze cca tak ty 2.5 -3 roky mezi detma by bylo asi idealni..

Holky uz mate zabalene darky? ja se na to chci vrhnout dneska, takze musim vyrazit koupit lepici pasku a nejake ty stuhy atd...desne uz se na vanoce tesim, jen se desit toho delat salat, sama jsem ho delala zatim jen jednou, sice se tenkrat povedl, ale uz je to cca dva roky..
15. pro 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
caira neboj salat je v pohode, ja ho delala pred 14 dny a byl mnam, tak kdyz tak dej vedej a ja ti poradim. vim, ze kazdy dela salaty jinak, takze ti muzu osvadceny recept moji maminky.

jinak ja jeste porad sepisuju prani, musim zacit balit, protoze mi bude trvat aspon tyden je vsechny najit.. :unamused:

nacpala jsem je kam jsem mohla, tak to bude sranda. nejaky mozna najdu az po vanocich, ale to vubec neva, protoze moje deti maji v lednu narozky, tak jim to dam na narozeniny. :grinning:
15. pro 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,

v cuku letu vas jdu pozdravit a rozloucit se, nevim jak moc budu stihat psat z CR.
Za pul hodky vyjizdime na letiste, tak na nas myslete, at nic nezapomenem/neztratime/nemame zpozdeni :grinning:

Ja uz mam velkou cast vanoc za sebou, meli jsme tady ted v nedeli jakoze xmas dinner s rodinou a rozbalovali jsme darky (protoze s sebou je do cR nepotahnu a cekat az do noveho roku se mi nechtelo :sweat_smile: ) tak ted me to same ceka v CR.

Jo jinak my po poslednich dvou nocich uz zadne dalsi deti nechceme :grinning: Maly je skoro cele prorval, bud kvuli zubum anebo porad kaslal a brecel, no des a hruza :frowning2: Hlavne at mi neonemocni v cesku :frowning2:
Ale spala jsem za posledni dva dny tak 5 hodin :unamused:

Tak vam vsem preju krasne vanoce, kdybych se tu uz neukazala, uzijte si je s rodinkou :dizzy_face:

(PS. Peto uz je dobre?? :confused: )

Papa J. xx
16. pro 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte zeny

tak peti k anglickym tchynim se vyjadrovat nebudu :zipper_mouth:

jani stastnou cestu

ja ted dohanim prison break, mam jeste 2 serie a sest dni nez pujdu zpatky do prace, normalne uz se i tesim :dizzy_face:
16. pro 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nam dneska dosly papiry z toho baraku co je tam spatne atd atd.tak musi vymenit 2 okna a co je fakt problem on zboural nosnou zed,ktera je v kuchyni a udelal tam zimni zahradu,problem je,ze na to nema povoleni.a abych pravdu rekla tak nevim co mame delat :cry: .zitra bude michal mluvit se simonem tak snad nam poradi,jinak se asi budeme muset vzdat toho baraku coz me teda urve srdce :frowning2: :cry:
16. pro 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar Leni, tak to je docela pech, to je pruser, kdyz to udelal bez stavebniho povoleni, to se taky muze stat, ze to na sve naklady budete muset dat do puvodniho stavu, co? :sweat_smile:
17. pro 2008 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
petko ne ,vcera mi psala barca tak mi poradila a pak js jeste mluvily s pravnikem a on musi obstarat to povoleni ....tak snad to bude ok,zitra jedu do agentury tak js zvedava ....jdu neco delat :sunglasses:
jo holky kde je marika?uz dlouho tady nebyla :confused:
18. pro 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky me napadlo, kde se marika flaka, strasne dlouho uz se neozvala..urcite to tak mesic bude co?
snad jsou vsichni v poradku..

ja jdu dat diteti veceri a pak zacit pripravovat veceri pro nas, at mi to vecer nezabere moc casu..teda ne, ze bych se s necim moc delala, mame jen kureci steak s bramborem.. :grinning:
18. pro 2008 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute
tak marika mela pokazeny laptak a ted js v cr na vanoce

lenajs tak pak napis jak to dopadlo v te agenture :slight_smile: :wink:

ja vubec nevim co dneska varit, uvazuju na d rybima prstama nebo engl. breakfast, neco rychleho, ted pujdu do vanky a pak ven s malou a jak se vratim tak ji musim uvarit presnidavku uz se na to chystam nekolik dni
19. pro 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja dneska delam spagbol, je to rychle a neni s tim moc prace, vsechno z jednoho hrnce, tak varim nejradeji :slight_smile:

Zitra asi budu delat chicken with camembert ve slanine a pecene brambory, uz jsem nemela desne dlouho..

my dneska asi budeme smrdet doma, porad celam na ten snowsuit, ma to byt recorded, takze to budu muset podskrabnout ... a hadam, ze dneska uz by to snad mohlo dorazit..me nas postak desne depta, on kolikrat ceka se vsi postou az do soboty a jako pres tyden nam nic nedoruci..hajzl linej.. :angry:
19. pro 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda koukam, ze tady na to vsichni uz prdej a nikdo sem nechodi.. tak si tu holt budu povidat sama :grinning:
19. pro 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak v agency mi rekly slusne piss off,tak jsem sedla do auta a odjela.prijela js k michalovi do prace a ten jim hned volal,tak na ne spustil,ze kdyby tak spustil na me tak mu jednu vrazim :pensive: no,ale snad to pomohlo...dosly nam papiry je tam toho vic nez "jen" nosna zed tak jsme zvedavy.taky jsme rikaly,ze zajedeme k paulovi sami a proste si promluvime nebo od toho baraku dame ruce pryc :cry: ..........

jinak kde vsechny jste?jste ok?
20. pro 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem tady, ale vsichni ostatni tady na to kakaj :grinning:

my dneska byli opet xmas nakovat, uz toho mam plny zuby..jeste v utery zajedeme do hobby craftu pro darek pro Robiho a tesca nakokupit jidlo na vanoce a snad uz to bude vsechno.

Zatim mazu, jdu koupat dite a pak krmit a uspat.. a jako odmenu za dnesni nakupy bude k veceri chinese take away.

Leni dej pak vedet co ten barak, je to na prd, ze s tim mate takovy starosti,co? je asi tezky si predstavit, ze byste se ho meli ted vzdat, co? clovek uz si predstavuje jak tam bydli a pak se neco takovyho podela. Drzim palecky at to dobre dopadne.

papa kocky
20. pro 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja js taky tady :grinning: ,ale jdu se vylezet nebo js nachlazena jak prase a bojim se at to nechytne mala.No prave,ze to me uplne dostava,nedokazu si predstavit,ze ho proste nechame,ja uz si vybiram zavesy :grinning: a taky uz mame mycku sakra :grinning:
20. pro 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,
tak my jsme vsichni nemocni... :frowning2: zrovna jsem rikala, ze se nam dari tak dobre, ze jsme jeste letos nebyli nemocni a ted jsme lehli vsichni. mala ma antibiotika, manzel taky, tobik kasle jak stary tuberak a ja taky. takze parada.

jinak jsme byli dnes nakupovat a uz nechci obchody ani videt. mam toho dost :rolling_eyes:

taky musim do hobby craftu, protoze tobikovi dosly barvy...

musim utikat, mala se vzbudila a rve jak tur :rolling_eyes:
21. pro 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se opet hlasim, vikend opet utekl jako voda, prijde mi, ze jsem nestihla nic z toho co jsem chtela...udelala jsem tak 10 vosich hnizd, zabalila 4 darky a vyluxovala obyvak a tot vse...
21. pro 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute zenske

tak ja js teda vikend stravila venku, pze bylo tak krasne, ze mi prisla skoda toho nevyuzit, tak js sly rano i odpol a vecer js byla tak hotova, ze js shlidla par dilu prison breaku a usla.

taky vas pozdravuje marika,jsou na vanoce v praze

peter mi dneska prinesl payslip a js teda nesmirne potesena, zatim jeste neplatim tax, takze mi to dela £450 tydne, tak se aspon financne zahojim po nakoupeni darku :dizzy_face:
21. pro 2008 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda kitty jak ty to delas s tim payslipem :grinning: ja chci taky neplatit tax :grinning:

ja dneska budu pect ty kosiky ovocne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,michal jde vecer na christmas party tak si to uziju sama :confounded:
mala ta dneska zase vstavala v pul 8 :grinning: ,uplne super je to uz po druhe od narozeni :grinning: :grinning: :grinning: .to vstavala diky tomu,ze klepal postak jinak by michal zaspal do prace.mejte se krasne krasky
22. pro 2008 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no lenin ja se spis divim ze jsi ho platila, protoze js byla doma ted ty dva mesice a nemela js zadny prijem, tak me proste hodnoti jako socialne slabou :sweat_smile: a tax nebudu platit dokud nevydelam £6000 mam takovy pocit
22. pro 2008 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute babice :slight_smile:

Hlasime se zase z CR od rodicu z Melnika. U nas jsme taky vsichni nachcipany. Ja jsem si to nejhorsi odbyla minuly tyden, ale Anicka chrchla....hlavne v noci. Teplotu nema a pres den je jak slunicko. Jinak piluje techniku v obchazeni nabytku a furt nas nuti s ni chodit.....zjistila, ze je to rychlejsi nez si nekam sama dolezt.

Peto, me ted napadlo...posilala jsi uz ty boticky?

Kitty, mam pro tebe tu knizku :dizzy_face:

Mamka ma uz zitra dovcu, tak se pujdem i s Anuli projit do mesta, jeste nakoupit par darku a nasat trochu atmosferu. Dneska tu bylo 8st, ale ma se postupne ochlazovat. Rikaj, ze by mohl byt i snih na stedry den....

Jo a taky Andrewovi vcera vykradli auto. Si tam blbec nechal notase a ma o nem....Pry u nas na vesnici radi nejaka banda a vykradaji auta a domy. Uz jsem mu rekla, at poprosi sousedy, aby nam ohlidali tech par dni, co budem oba v cr, barak....

tak zatim XXX
22. pro 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis ty jsi zlata, stribrna a bronzova krto :dizzy_face: dekuji velmi
22. pro 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek