• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky v Surrey (nebo i jinde v UK)

27. srpna 2009 
ahojte,ju jen skok,rano js byly v nemocnici.mala zase zvracela a mela 38teploty.rekla nam dr ze jde o nejaky virus a ze se nemame bat.mala ted spinka tak fakt doufam,ze vsechno bude v pohode.vcera to bylo hrozne odpoledne,tak strasne plakala a pak mi usla v naruci za hodku byla lepsi a na vecer byla uz dobra,ale nekoupala jsem ji nebo mela porad teploty,rano js ji vzala z postylky a byla uplne horka hrozne...a hned na to se vyzvracela,tak js radsi jeli,tak snad uz to bude dobry.

HOLKY KRASNE SVATKY A NEJVICE ZDRAVICKA PRO VASE RODINY PREJEME MY TRI :dizzy_face:
23. pro 2008 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani jeste jsem je neposlala, uz jsem je mela pripraveny a kitty mi rekla, ze jsi v CR tak jsem to radeji neposilala pro pripad, ze mas stejneho postaka jako my, ze balicky vzdycky mrskne pred dvere a odejde aniz by se obtezoval zvonit..a nevim jestli by vam to prolezlo schrankou...?

Leni doufam, ze Claudi bude v pohode, moc na ni myslime.

dam ti radu pro pripad, ze by jeste zvracela, nesnaz se do ni nalit najednou moc tekutin, ale slaby cerny caj hoooodne oslazeny po lzickach, vzdycky lzicku caje po minute nebo tak..je to rada od dokrora proti prevenci dehydratace kdyz deti zvraci ( ja byla desne blici dite, jsem spavala vetsinu casu s kyblikem na bliti takze i samo-ozkouseny)

Holky zitra si vsechny moc moc uzijte stedry den, ja mam konecne zabalene darky, salat uz je v lednici, vosi hnizda jsou taky hotova a jeste zitra rano koupime kureci maso a obalim rizky a finish..

Holky akorat jsem jeste nikdy nedelala rizkdy bez fritaku, muzete mi kdyztak poradit jak na to v panvi?
23. pro 2008 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Petko moc diky,ja ji to davala po lzickach.Dneska uz je hodne v pohode tak snad jt nejhorsi za nama.Taky jdeme koupit jeste kureci maso,salat uz mame a kapra uz mame vytazenyho..budeme veceret kolem 4pm,strasne se tesim na vecer co mala.Dneska rano videla poprv stromek a byla z neho hotova :dizzy_face:
Jeste jednou krasne vanoce a deticky at mame jen zdrave.

Barusko tobe preji at se ti dari v praci :dizzy_face:
24. pro 2008 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
caute kocky

tak js slavnostne doma z prace, bylo to super, delala js prd celou noc, jen se vykecavala

takze vam preju stastne a vesele a jdu chrapat :pensive:
24. pro 2008 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
jen jdu vsem poprat stastne a vesele a posilame spoustu vanocniho stesticka..

My jdeme vzbudit dite a ja pak zacnu smazit rizky atd, kapra ani klobasy nebo tak nemame, takze jen kureci a veprovy rizky a salat ( hranolky pro vybiraveho manzela) :grinning:

po veceri jeste upatlam nejake chlebicky se salatem, mnam mnam a budeme koukat na pohadku

tak papa vsem :hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts:
24. pro 2008 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte,pridala jsem par fotek z vanoc.mala uz je dobra tak jsem rada :dizzy_face: .mejte se krasne papa
25. pro 2008 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
leni to je kocka :wink:

my teda rozbalovali v pyzamu :sweat_smile:

http://uk.youtube.com/watch?v=Q_PPuWSPEBo
27. pro 2008 v 00:25  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my jsme zase nemocni.mala ma ucpany nosanek takze jt ocistec :cry: .ted se snazi usnout v postylce nebo je zvykla spat jen venku v kocare.pekne ji i kdyz malo ale hodne pije,vcera michal sel do lekarny tam mu daly toho spoustu -no dneska je lepsi,ale porad nic moc,moc ji ten sopel netece...jen mam strach,aby to nebylo horsi a my nesly na dutiny.ocicka se ji trochu zpravuji nebo je mela uplne cervene (pod ocima teda) ted ma jen jedno,a trochu min ...no snad to bude dobre nebo me uz fakt jebne

kitty pekne video :grinning: a diky :wink:
28. pro 2008 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj kocky

tak u nas js pro zmenu zalehla ja, vcera mi bylo zle jako psovi, dnes uz je to o neco lepsi, a to jdu zitra do prace, doufam ze me to prejde.

lenajs uz jste zdravi? uplne me prekvapila ta sms :grinning:

no a ellous nam zacina pomalicku chodit, vzdycky jen tak 2 kroky, ale s choditkem lita jak blazen i po podlaze, musim ji natocit :sunglasses:

jdu delat obed a pak na chvilli ven
31. pro 2008 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kočajzny,

zdravíme vás všechny ze Zlína....šíleně nám to tu uteklo, zítra ješte oslavíme malého narozky a v pátek už frčíme domů :frowning2:

Chtěla jsem vám jen popřát pěkného Silvestra a hlavně hodně šťastný a veselý nový rok :hearts: :hearts: :hearts: ať vám vše jde podle vašich představ a hlavně manžílci a dětičky ať vám dělají samou radost :slight_smile:

Happy New Year a moc se neopijte :grinning:
xxx
31. pro 2008 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky preji krasneho silvestra a Novy rok
Ja jsem ted marod mam 38.5 tak lezim. :pensive:

Jani a vsechno nejlepsi prejeme k prvnimu zitrejsimu rocku Oliskovi,Claudinka posila pusinky :dizzy_face:
31. pro 2008 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
AHoj kocky, tak my taky marodime, mala uz je celkem ok, ale rostou ji zase dve stolicky naraz, takze strasne trpi a do toho mela nejakou rymu, takze docela peklo, rob to chytil od ni, ale asi v nejake horsi forme protoze totalne odpadl, ja se porad jakz takz drzim..

Jani Oliskovi prejeme krasne prvni narozeniny, nemuzu verit, ze uz je mu rok!! :hearts::hearts: posilame mu spoustu pusinek a tfuj tfuj tfuj hodne stesti do dalsiho roku

KOcky vam vsem prejeme krasneho silvestra a hlavne at nam vsechno krasne vyjde v tom dalsim roce :hearts:
31. pro 2008 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
tak koukam,ze jsem oficialne jedina co sem jeste chodi :sweat_smile:
2. led 2009 ve 23:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Petko,Jani uz mate nejakou praci nebo jeste budete doma s deckama?

Barus uz chodis do prace normos nebo jeste mas nejake ulevy...
3. led 2009 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdarek, tak uz jsme zase zpet :frowning2:

Leni a Peti dekujeme za prani, taky se mi nechce verit ze uz ma maly rok :astonished:

My jsme nastesti jakztakz zdravi, doufam ze vy budete taky brzo :frowning2: akorat malemu taky myslim lezou zuby :rolling_eyes:

Leni ja praci nemam :sweat_smile: zatim budu doma s malym a uvidim co se naskytne :wink:
3. led 2009 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani a jak bylo,uricte super co :sunglasses:
3. led 2009 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte

tak js poprve odpracovala 3 noci za sebou a js unavena jak blazen, ellun me pre den moc vyspat nenecha, ale je to super zmena byt zase v praci.

taky prejem vse nejlepsi v novem roce

leni ulevy budu mit az do konce kvetna a pak se uvidi, ale asi zustanu na part timu
4. led 2009 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
kitty tak to jsi si teda dobre makla... :confounded: a jak to zvlada peter s malou?
a mas docela fajn,ze zustanes na part time,aspon muzes byt vic s malou :dizzy_face:
4. led 2009 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
no zvlada to celkem dobre, cekala js ze to bude horsi :grinning:

valim ven at si ellus uzije snehu, napadly 2 cm a uz roztava
5. led 2009 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdarek, kitty long time no seen :wink:

doufam, ze se ti v praci libi a kdyz budes mit nekdy cas tak se ozves....

Leni ja zustavam doma, nema mi kdo hlidat, takze to mam vyreseny :wink: ale tak treba za rok nebo tak bych se po necem chtela podivat..v praci mi nabidli, ze kdyz budu pak mit jeste zajem, ze me vezmou zpet...

musim letet, jdu poklidit kuchyn a ten bordel tady..
5. led 2009 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
http://uk.youtube.com/watch?v=6L-t_XhsDpY

cairous vcera js ti psala na skype

no vcera js byli na kontrole s tim jejim uchem a musime jit jeste na scan ledvin, rikala ze usi a ledviny se vyvijeji ve stejnou dobu, a vetsinou kdyz je neco spatneho s jednim tak muze byt i s druhym a jinak jestli ji to chceme dat odstranit, tak rikala tak ve 2 letech driv ne, kvuli anestezii.

no s tou praci, ja js rada ze js zpet, je to fakt uleva a odpocinek. peter sicenechce abych pracovala i s prachama bysme to utahli, ale ja bych si nemohla dovolit svoje treats :grinning: , no teda mohla ale musela bych rict petrovi a nechce se mi vysvetlovat ze nove boty fakt potrebuju :sweat_smile: .
vcera js si konecne koupila vysoke bez podpatku, co js shanela uz mesice a jeste byly o £30 levnejsi :dizzy_face:

olajs uz je zpet z cr???

a vsecko nejlepsi marice k dnesnim 25 :wink: narozeninam :grinning:
7. led 2009 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Caute babky :grinning: ,

My prijeli v nedeli v noci a teprv dnes jsem vybalovala, takze vubec nestiham, mala je dragon v momente je na nohach a na druhe strane pokoje, spi jen hodku a pul az dve denne takze mam o zabavu postarano pocitam ze do 14 dni chodi, uz dokaze stat bez drzeni docela dlouho, tak doufam ze konecne shodim nake ty kilca tim free gymem doma :grinning: ...
Ale jinak je hodna zlaticko moje tolik zmatku a presunu a celkem dobre se vsude aklimatizuje, akorat v CR nechtela vubect jist a spat teda zasadne jen se mnou v posteli, ale tady ma utrum, nastesti ve svoji postylce tady vypada spokojena az usne teda....
My jsme se meli jinak nadherne, zakalili jsme dobre :grinning: babicka v CR nadsene porad hlidala, ale myslim ze ke konci uz mela taky dost starat se o nas varit nam a jeste o malou :grinning: rikala ze si ted na tyden hodi nohy na stul, cemuz ale moc neverim, je to nas andel :dizzy_face: ! Na Novy rok jsem dosla v 5 rano domu :grinning: , ale urcite u me nehrozi jak na Novy rok tak po cely rok :grinning: , uz jsem z5 v realite :grinning: ...
Od vcerejska je mi zle a strasne me boli v krku..no jo Anglie :rolling_eyes: ...

Zbezne jsem vas precetla.
Doufam ze marodi uz jsou zdravi, vidim, ze vas to tu v hojnem poctu skolilo...
Do noveho roku prejeme vsem ZDRAVI a lasku, vse ostatni neni tak dulezite..

Baru prejem hodne uspechu v praci
:wink: :slight_smile: ..

No nic, jdu pokracovat v prani az se zorganizuju tak zas prijdu..
7. led 2009 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Se poseru, Ellus tanci jak nase Bellka :grinning: , tak rychli teda jeste nejsme :grinning: ale to je tim ze nelozi, premistuje se o sekundu pomaleji, ale v chozeni ji to jde stejne, no pekne jsme vas dohnaly :grinning:
7. led 2009 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdar kocky,

Kitty, ja byla vcera na nakupu ve vsi..a mala mela trosku grumpy day, takze se porad vztekala...

konecne "plazo-lezeme", zacala s tim vcera, zatim teda jen pokud ji vylozene necim motivuju, ted momentalne zabira drzet balik baby wipes kousek pred ni a ona se za nima zacne plazit...tak uvidime co s tim bude..ale asi by nejradeji to lezeni preskocila, momentalne ji nejvic bavi, kdyz stoji... takze hadam, ze asi zacne driv chodit nez dopiluje lezeni :grinning:

Oli koukam, ze z valeni sudu jste nas teda pekne predbehli..my jsme porad teda uplne v zacatcich, sice stoji, ale jen s oporou, je na tech nozickach porad strasne "vratka" a jakmile chci aby treba stala sama- i o neco nebo me oprena tak se hrouti..takze nehrozi..takze to vidim, ze zacneme chodit tak pristi vanoce :grinning:
7. led 2009 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
no oli s tim chozenim nas teda urcite predbehnete :slight_smile:

ona teda taky stoji sama, i udela 2-3 kroky, ale my u toho zustanem tak 2 mesice, jako nakonec se vsim, vzdycky zacne, ale nez to dotahne do konce to je teda doba

ale tatinek ji naucil ukazovat jak je velika, zabralo mu to asi tak pul hodky :angry: takze ukazuje na so high, a taky zacla opetovne tleskat, bez nejakeho predchoziho varovani, sedela mezi nama na posteli a zacla tleskat :sweat_smile:

nejvic me ale pobavilo, kdyz p sedel u laptaku, ona k nemu prilezla postavila se o zidli a rekla dad, takovym srandovnim tonem, jako by ho chtela zdupcit za neco :grinning:
7. led 2009 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte,
Prave jsem si sedla, manza na sluzebce a ja mam flu :rolling_eyes: :frowning2: tak mam dost, dopisu to a jdu chrapat.

Peto vidis aspon lozite, to my jsme nak preskocili :sweat_smile: .. Pockej mesic a uz nebude vratka na nozickach I taky byla dlouho vratka a pak zniceho nic ze dne na den uz nebyla :grinning: .

Baru aha ja ze uz to pak pujde hned straight forward :astonished: , tak to vas urco nepredbehnem...
To je mile jak se taky snazi ukazovat vsecko, no mala uz rika aspon 4 mesice krasne taaaata a ted zacla rikat kaaaaka a ma z toho hroznou prdel vycuranek maly.. Jinak ostatni porad ukazuje krasne, jen se zeptas jak jsi velika nebo jak se mas a uz ukazuje a rika taaaaak :grinning: . No ale cekam kdy si misto toho vymysli nakou kravinu zas :sweat_smile: ...

Ten clanek je strasne mily :cry: az me dojal :grinning: :grinning: :grinning: ...

A kde jste vubec vsechny?
No nic balim to, dobrou noc...
8. led 2009 ve 23:37  • Odpověz  • To se mi líbí
cus zeny

tak dnes se ellun naucila rikat teta, sice to nezni jeste perfektne, ale je to

ja js teda vcera usla u tv a chrapala js na gauci skoro celou noc, tak js dnes cela rozbita

me ellous vubec nechce rano jist, co s ni mam delat? jedine co do ni nacpu je jogurt s piskotem, jinak vecer ji uplne super. to bude mit asi po me, ja taky nemam zadnou zvlastni potrebu snidat.

decka ja bych mela jit k tem hv, uz js tam nebyla asi 5 mesicu :sweat_smile: ale me se tam tak strasne nechce, zas poslouchat ty jejich kydy, a na 100% vim ze ellun na te vaze sedet nebude, tak mi prijde uplne zbytecne tam jit. ale fakt budu muset, p uz ma strach aby nas nenahaneli, ze zanedbavame peci :grinning: . no v pondeli ma sluzbu on, tak muze smele vyrazit a bude to vyreseno :slight_smile:

jdu cucet na film, vcera js videla kousek proof of life na bbc1 tak se jdu na to podivat na dvd
9. led 2009 ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Voe tady je mrtvo :grinning: , kde jste vsecky cacorky!

Baru vy nas zas dohanite s mluvenim :astonished: :zipper_mouth: :grinning: delam prcu, tech par slov co umela krasne rikat uz nepovida tak moc, ted zas se snazi po nas opakovat a intonovat, to je fakt prca :grinning: ..

S tim jezenim fakt nevim :frowning2: , ale kdyz to dozene pres den, tak to podle me neva, ta zas nechce moc jest vecer..
No k HV bys mela zajit uz je na case :grinning: , ale jak rikas, posli manzu at si taky uzije :grinning: ..

Ja jdu smer postel at dovylezim jeste tu chripajznu... Papa
10. led 2009 ve 23:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte holky,
ja js malem prisla o praci takze barak js zrusily..no vlastne michal porad nechce,ja ho nechci nebo ten chlap nehcce udelat to na cem js se domluvily takze z me strany piss off... :rolling_eyes:

ja zase valim nebo musim varit,uklizet... :confounded:

oli vitej z5 :dizzy_face:

barus video je dobry,ella je takve cislo co :grinning:
11. led 2009 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek