• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky v Surrey (nebo i jinde v UK)

27. srpna 2009 
Nazdarek, tak jsem pro zmenu taky nemocna :unamused: jsem dokojila minuly tyden a ted na me lezou vsechny nemoci, jak uz asi nevyrabim ty protilatky :frowning2:

Jinak tady je fakt dost mrtvo, asi jsme vsechny nejak moc busy :grinning:

Leni to je pech s praci i barakem :angry: budete si hledat neco jineho nebo na to prdite??

Kitty ja myslim ze to malou treba zase brzo prejde, ze ti nechce rano jest...maly zase rano ji a pije aj mliko ale vecer milostive sni kasi a tot vse, nebo jine dny sni tak polovinu jidla co normalne....

Ja jsem si konecne objednala ten kurz na delani nehtu, budu to delat doma protoze kdybych chtela jit do college tak mi nema kdo pohlidat maleho...Snad mi to pujde a vydrzim u toho!!
11. led 2009 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani ja vubec nevim nebo michal porad pocita a pocita...

Je me mala taky nechtela drive moc jist rano,teda vlastne krome krupek vubec nic,ale postupem casu...

Taky jsem zase spadla ze zebriku :frowning2: ,narazila jsem si zada a prdel,spadla jsem rovnou na celo vany,boli to jak p..a a ani nevim jak zitra vstanu do prace- no kdyz nevstanu tak povalim pak k gp... :confounded:
12. led 2009 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Caute babenky :slight_smile: ,

Jak se dari? My byli v nedeli nakupovat v mothercare, mame bargain carseat co poradila Andrejka Britax first class a fakt je first class jsme nadmiru spokojeni, male se zatim libi pravda moc ji jeste nevyuzila, ale nechapu proc jsme ji nekoupili hned od zacatku :rolling_eyes: , no dalsi pouceni do pristiho zivota :grinning: ...
A neodpustila jsem si nadherny kabatek
http://www.mothercare.com/Mothercare-Pink-suedette-coat/dp/B001G8A5K0/sr=1-30/qid=1231868190/ref=sr_1_30/279-4774114-0962858?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=42764041&mcb=core
Teda ve skutecnosti je mnohem hezci, pak par vecicek, a uz me tam zas dlouho nikdo neuvidi
:grinning: maj to tam fakt predrazene..
Jinak mala ma zase obdobi ze neji, asi zas rostou zuby, to i v cr nejedla a pak vylezl zub...

Janicko tak at si brzo zdrava at uz muzem brzo prijet a at uz ti dojdou ty nehty konecne zitra :rolling_eyes: ...

Lenajz doufam, ze si ok :fearful: za chvilku jsme na ceste k vam, zase cosi nestiham :rolling_eyes: .
A vsechno nejlepsi k dnesnim narozeninkam, hlavne zdravicko
:slight_smile:
13. led 2009 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
cau kocandy,

Oli ja mam ted zase v planu nakupy v NEXTU..koncem mesice tam vyrazime a vyplenim to, mala potrebuje komplet vybavu od 12mesicu tak udelam nakup 12-18 a manza se zblazni az uvidi ten ucet :grinning:

Jani doufam,ze se brzy uzdravis, ja byla dneska u GP s tou bulkou,tak je to s nejvetsi pravdepodobnosti jen infected cyst, takze mam ATB..ale kdyby to neslo dolu tak me bude muset poslat na operaci aby mi to vyndali... :confounded: tak mam bobky...

Leni to je pech ohledne toho baraku, co teda budete delat?
13. led 2009 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Oli dekuju :dizzy_face: Kabatek je moc krasny :sunglasses:

Petko nic nedelame,vsechno jsme zrusily a snad bude ta krize tady cj brzy za nami a pak si neco koupime :dizzy_face:
13. led 2009 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
custe krasavice

tak mam zas volno, vcera js skoro cely den spala, vstavala js az v 7. na to ze je leden tak mame tolik prace, ze zaciname o hodku drive, teda dobrovolnici, to by me zajimalo jak to budou delat v lete, kdy je to jeste horsi, to budem asi zacinat v 6 vecer :confounded: .

je fakt ze to jeji nechutenstvi asi bude od tech zubu, soucastny stav je 5 + jeden ji vyleze hadam tak zitra nebo pozitri. taky js ji naucila rikat teta, ale ji to mluveni moc nezajima, furt jede to svoje baba a dada, kdyz je v nouzi tak rekne mama, ale pozor umi zapnout a vytahnout dvd z prehravace a playstationu :grinning: . s tancem uz je na tom o moc lip.

ted jdu ven ozvu se pozdeji :slight_smile:
14. led 2009 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Lenicko vse nej opozdene k narozkam :slight_smile: Jak jste oslavovali??

Oli ja uz vcera sla chrapat, jsem nevedela kdy se vratite :grinning: Dneska vecer jdu do jogy :zipper_mouth: tak na skypu budu jen odpoledne....musime se ale uz nejak domluvit na te vasi navsteve :slight_smile:

Jak jste psaly s tim oblecenim, tak ja jsem fakt rada ze mam tolik hader od Geoffovy segry, na 12-18 mesicu nemusim kupovat nic....Akorat jsem se chtela podivat na nejake bodycka atd. Je to jinak silene drahe :sweat_smile:

Kitty tak ty uz tak makas jo? :frowning2:
14. led 2009 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravicko,
No ted jsme se konecne po vic jak tydnu i 2 noci vyspali, tak muzu za vama skocit..Porad nejime, ikdyz dnes jak vyhladovela tak snedla dost na tu hruzu ale az ted vecer teda.. Uz to bude mesic co poradne neji..

Peti, v Nextu jsou krasne hadry, ja jenom spis ale jako treat jinak valime asdu aspol :grinning: ..
No drzime pesti s tou bulkou, je to teda sila, ale verim, ze to bude vse ok

Teda Baru klobouk dolu s praci, jsi fakt dobra, ze top zvladas s ditetem takove smeny.. Zajimave ze jste tak busy, asi lidi presli na zdravou vyzivu :grinning: ..
Ja si taky myslim, ze zuby, navic, kdyz kvuli zubum pres den neji, tak je jasne, ze se budi v noci hlady..
Tak to je sikovna, ze umi uz zachazet s plejakem :grinning: , to G uz male koupil Xbox :rolling_eyes: a to jeste ani neumi to co Ellka :grinning: , ted uz ma zas zalusk na Wii :confounded: ..
Doufam, ze se uvidime jak pojedu k Janci, kua kdyby sis aj volno mela vzit
:grinning: :grinning: ...

Tak zatim pa jdu poklidit dite..
15. led 2009 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Oli ja bych taky v asde nakupovala, ale my ji mame uplne na druhem konci mesta, takze vetsinou tak mixujeme, neco tesco, neco H&M a takove ty veci do "spolecnosti" jsou nextacke :grinning: ted tam mam vyhlidnute dvoje kalhoty, nekolik tricek s dlouhym/kratkym rukavem,dve mikiny, nejake saticky, trictvrtaky atd.. cca za stovku :confounded: ale rikam si, ze jednou za 6 mesicu ji tam za stovku neco nakoupit neni zase tak strasny :sweat_smile:

Jinak holky ja vam mam hlad, ze bych chcipla, uz druhy tyden jsem na "diete" teda vratila jsem se ke svemu predtehotenskemu stravovacimu rezimu..takze nez si na to zvyknu tak to asi zase potrva..ale zatim ztracim 0.5 kila tydne, tak kdyz to tak pujde dal tak do leta budu na sve pred tehu vaze, doufam :slight_smile: ale je to teda odrikani, nechapu, ze tenkrat mi to vubec neprislo tezky, jsem se holt v tehu a po nem desne rozezrala a ted je tezky se vratit do normalu :unamused:
15. led 2009 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
caute babky

vecer js uklouzla na nasi uzasne podlaze :angry: a tak me jeblo v zadech ze ani nemuzu chodit

peti to je super ze tak hubnes, ja js se vazila predevcirem a mela js o 2 kila min, ale neverim tomu, zkusim zas zitra, ale timm ze nam vcera varil cinan :grinning: nemam zadne nadeje

oli a co kdyby jste s jankou dojeli k nam??? :slight_smile:

jdu si lehnout snad me to prejde, jeste cucim na bones a pak chrapat
16. led 2009 ve 22:57  • Odpověz  • To se mi líbí
cuss kittous, doufam, ze mas ty zada uz dobry, ja akorat do male natlacila veceri, dostala baked beans se syrem a tos mela videt jak dlabala :slight_smile: je dobry, ze ted delaji ty baked beans se snizenym obsahem cukru a soli, dokonce jsem cucela, ze i HV mi doporucovala b.b jako dobre jidlo ...

Jinak ohledne toho hubnuti..zatim mam dole za 2 tydny 1.5 kila, takze celkem dobry, snad to pujde takhle dal, bude mi stacit to pul kilo tydne, uz jsem si jakz takz zvykla na ten mensi prisun jidla, takze se to da.. ale zrovna jsem dneska mela strasnou chut na neco sladkeho tak jsem si vzala plnou hrst cheerios a chrumkala to :slight_smile:

Musim jit, jdu umyt flasky at ma na vecerni krmo a na rano a pak koupat..Jinak mala mi zacala spat od 19h do 8.45!!!! v pul sedmy se vzbudi na mliko a pak usne do trictvrte na devet, no nechapu..uz takhle spi tyden..jsem nikdy tak dobre nespala jako ted :grinning:
17. led 2009 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:

Kitty, pisni mi, jestli ti dosla ta knizka....co zada uz lepsi?

Peti, at ti kila jdou dolu :slight_smile: Ja jsem se s vahou ani pres vanoce nehnula...a to jsem doma zrala jako prase....no snad nekdy kojit prestanu :slight_smile:

U nas ani nic novyho. Anuli se ted prorizl treti zub, jednicka vlevo nahore.....od minuleho tydne spinka ve svem pokojicku....honi pesany po baraku (teda leze za nima), obcas se na chvilku pusti a sama stoji, ale na chozeni to zatim nevypada. Jsme se prihlasily na "Messy Monsters" a chodime spolu kreslit. Minuly patek jsme byly poprve a delaly jsme spolu snehove vlocky :slight_smile:

Ja jsem na Anicku dostala obleceni k vanocum, pak jeste furt vytahuju co jsme dostali od sousedu a jinak nakupuju prubezne a to tak nejak odevsad (Sainsbury, Asda, ale i Next, Mothercare, obcas Gap).

Dneska jsem delala k vece kachnu se zelim a knedlama....kahna delikatesni, zeli taky, ale ty knedliky. Nemela jsem hrubou mouku, tak jsem blbec koupila tady nejakou celozrnou....no nebyly spatny, ale musim dojit d polskeho obchodu a dokoupit zasoby :slight_smile:
18. led 2009 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Caute koceny :slight_smile: ,

Kde jste vsechny :astonished: ?
My jsme vcera koupili Isabellce polstarek a perinku jeeziiis to je tak milee jak si tam hovi vzdycky rekne haji a zakuta se do polstare :grinning: . A krasne se ji spinkalo :dizzy_face: .
A taky jsme dnes bukli play ground na prvni narozeninky, ja uz se nemuzu dockat :dizzy_face: , snad to bude super! To je scary co prvni narozeniny :sweat_smile: ....

Mala uz kdyz vidi psa tak dela haf haf a ukazuje nanho :grinning: a na kocicku cicici (s hackem :grinning: ) nekdy se ji kocka ale plete treba dnes v telce byli klokani tak ti taky byli cicici :grinning: ...

Peto tak to je prekerka s tou asdou :astonished: .
Ale me se zda ze tesco uz neni co byvalo mozna jenom vzdycky ale narazim, kdyz zrovna nic nemaj...
No sak nakupte to je jasne to se da 2x do roka :grinning: , no sak pockej, jak budou vetsi a vsecky hadry budou muset mit co ostatni :sweat_smile: to uz abych si nasla naky side job :grinning: ...
Toz to jsi dobra s tou dietou :confused: , to ja nemam takovou vuli, ikdyz ted zeru hodne malo, ale poznat to teda neni, ikdyz mam v planu nejblizsi dobe zacit se sebou neco delat, nebo to je hruza, uz je fakt na case, chtelo by to jit do prace...

Baru, uz je ti lip?
My uz jsme v 3 serii house :grinning: , jak jsi daleko s PB? Ty bones budou u nas asi next :grinning: .. No ale pristi tyden zacina v telce lost myslim :astonished: .
No nevimnevim, ani jak bydlis daleko :astonished: , musime neco vymyslet!
Jedu uz pristi nedeli :dizzy_face: , no uz se nemuzu dockat, mame s Janickou ruzne plany tak uvidime co nam deti dovoli :grinning: :grinning: :grinning: , ale verim, ze to bude super!!!

No nic, jdu zas na kuchyn :rolling_eyes: .
Tak papa a dobrou noc vsem, ikdyz si tu povidam sama se sebou :grinning:
18. led 2009 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ja si jdu taky povykladat at tu netrpite samomluvou :grinning:

Teda uprimne holky, ja bych malemu veci za stovku asi nekoupila :sweat_smile: zvlast kdyz to bude mit max na 6 mesicu a pak to dam na pudu, mam uz tam 4 pytle jeho hader co jsou mu male a to ma teprve rok!! A nektere mel fakt tak jednou na sobe. Kdyz byl malicky, tak jsem se nemohla udrzet a nakupovala na nej o sto sest, ale ted uz to budu radsi trochu krotit :grinning: zvlast kdyby to druhe byla holcicka :grinning:

Doufam ze pristi tyden rychle utece, uz se moooc tesime na navstevu, hlavne doufam ze Isabelka nauci Oliska chodit a taky curat a kakat do nocniku :grinning: :grinning:
18. led 2009 ve 22:54  • Odpověz  • To se mi líbí
cus

tak ja js tady

se zadama js chcipala skoro az do 2 do rana, pak js to nejak zaspala a rano uz to bylo v pohode

s pb mam dodivanou 3 serku, a znamy z prace mi rikal ze ma 4 na dvd tak mu reknu at mi to pujci, s housem js ted v 5 serii a cekam na novy dil, s bones js taky jakz takz update.

my mame s petrem volno 26,27,28 ale jeden den z toho delame ellouchovi party, prijde jeji boyfriend :grinning: , dneska js u nich byla a chtel ji pusinkovat a ellun se nedala tak chudacek plakal :sweat_smile: , bydlime asi tak hodku od janicky, takze js samozrejme zvany na party i kdyz to nijaka extra nebude

s hadrama pro elloucha to delam tak jak jana, koupim co potrebuje, ale nakoupila js ji pred vanocema v gapu po 3 body 6-12,12-18 a 18-24 a 2 svetry, jinak tim ze byla tak velka a ted uz tak neroste js ji koupila dost veci predtim, takze nic nepotrebuju, taky mam ten kabatek podobny jak ma oli, je 6-9 a jeste tam ma misto. jinak s tim tescem mate pravdu ted to stoji za prd.

jani knizka dosla uz pred nekolika dny, ale vyzvedaval ji petr a nejak mi to opomel rict a dnes js ji nasla polozenou na skrini, dekuji velmi jeste jednou a prachy ti poslu ve stredu i s tema dalsima knihama

s jidlem js na tom furt stejne, rano moc nechce, ale dnes mela na obed taky kachnu knedl a zeli a chutilo ji velmi to asi proto ze to meli s boyfriendem, vcera js si udelala parky na veceri a jeden mi ukradla a snedla :sweat_smile:

jj taky uvazuju ze zkusim cucet na lost, ale zas nejake neuvidim kvuli praci
18. led 2009 ve 22:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, omlouvám se za vpád, ale mám dotaz: existuje v GB nějaký server, kde se dají nakupovat použité miminčí potřeby jako máme my Mimibazar? Díky..
18. led 2009 ve 23:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Babalala: jedine www.ebay.co.uk

Kitty - no to je dobre ze zada ok, v takovem mladem veku :grinning:
Dekujem moc za pozvani, jeste uvidime jestli dorazime pac ja se docela bojim sama autem az k vam, navic s dvema detma a Olinkou na palube :sweat_smile: ale uvidim podle situace :slight_smile: A ukaz foto boyfrienda!!!!! Chudak Olisek bude zarlit, ale jeste mu tu zbylo dost bab takze snad ok :grinning:
18. led 2009 ve 23:23  • Odpověz  • To se mi líbí
no jani nezapomen ze ja js tak v prumeru o 5 let starsi nez vy :slight_smile:

boyfriend je na youtube jak zavodi na bajkach

babalala jeste zkus kiddicare.co.uk neni tam jete zbozi, ale je to levnejsi nez v obchode
18. led 2009 ve 23:32  • Odpověz  • To se mi líbí
no a garycek a geofficek taky muzou dojet
18. led 2009 ve 23:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani dekuju :dizzy_face:

Barco jak je se zadama?Ja bych taky prijela kdybych mohla :sweat_smile: :grinning:

Claudi si uz rekne na nocnik a pekne se tam i vykadi,vcera jsme byly kupovat novou sofu a tak si tam grgla jak stary chlap a ten prodavac se smal a rekl,radsi ven nez dovnitr :grinning: a claudi na neho delala ocicka a snad s nim i flirtovala nebo co to bylo ,ale byla z neho uplne hotova :sweat_smile:
19. led 2009 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Janka, Kitty - thanx :slight_smile:
19. led 2009 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte :slight_smile: ,

Jani krt, uz taky pejsci u vas zjistuji, ze nastava peklo :grinning: , Isabellka Sandy vzdycky obklici choditkem, nebo k ni doslova utika nenapadne k pelisku podel pohovky, ale Sandy jak ju zmerci, tak utika :grinning: navic ona se vzdycky prozradi prijde kni a zacne volat haf haf :grinning: ...
No ty messy monsters zni suprove, to musi byt bozi! Musis dat nake fota z tama!
Ja taky dostala par hader na malou na vanoce, zas na chvilku to vystaci..
No nam se rve asi 6ty a 7my zub dole, ale uz aspon 14 dni, ale uz vidim, ze to nebude dlouho trvat, ikdyz je mi to divne nebo jsem myslela, ze ted polezou horni :confused: ...
Mnam kachna, na to ja si jeste netroufla :zipper_mouth: , vcera jsem pekla kure a delala vyvar, mala se po tom mohla utlouct, mela ho s ryzi..
No a jak to mas s tim vyletem?

Jani no my mame pytle hader a veci (vibrating chair, ring, vany :grinning: , moses basket atd.) na landing a vubec nevim, kam to dame jako, ja jsem rada, ze jsem to nekupovala nove, kramy jakesi :sweat_smile: ..
Holky kam vy to davate?? Treba vy ktere vite ze dalsi uz nebude ale stejne si to chcete nechat (ex.kitty :grinning: )

Brdo Baru to je hruza s tema zadama, no hlavne ze uz je ti lip.. No to uz jsi teda stara o 5 let starsi :grinning: , ale ja se ted zhrozila, kolik mi bude next, fakt jsem tomu ani nemohla verit :unamused: ...
Ty brdo, to jsi teda pekne update to my jsme bridilove podle tebe :grinning: , navic, ted nesledujem ani pb v telce nebo jsme propasli neco jak jsme byli v cr tak to musime stahnout..
To je super, ze mate volno, sak neco prece musime vymyslet! Ale kdyz Peter uz tu cestu zna :sweat_smile: ...
Jako my jdem ve ctvrtek k dietarovi tak mam hruzu jestli pribrala nebo uz pres mesic neji aspon :cry: a zuby nikde zatim.. No dneska si tu polivecku aspon chvalila :grinning: a pak mela jeste plnou misku vyborne lamb ktera se mi moc povedla, ikdyz ja to nemuzu ani citit...

Lenajz to vyznelo jakdybyste byli bez plinek uz :grinning: , bych se na to podivala, to jste teprva zacli :grinning: :grinning: ...
Claudinka se zabouchla :grinning: , no a kdy dojde ta sofa?
Tak papa ve ctvrtek, uz se na vas tesim :dizzy_face: !
Holky valim na kuchyn :rolling_eyes:
papa
20. led 2009 ve 23:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdu jen pozdrvit a opravit se melo tam byt 7 a 8 zub, 6 uz mame :grinning: .

Co dnes delate? Je krasne aj u vas? Ja musim k dr pro recept na mliko az uklidim ale jeste dojde tchynka s malym Ewanem :dizzy_face: ..
Ted jdu uklizet dokud mala venku spi tak si i vysaju zas konecne :grinning: .

No Baru prej PB uz neni ze prej jsme propasli jen 2 dily a uz dalsi nemaj natocene nebo se na to divalo malo lidi, no chapes to??? :astonished: . A mame konec misi skovky :cry: :grinning: ....
21. led 2009 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: Oli neee ona ma jeste plenky,ale uz se pekne vycura a vykadi a i si rekne,nechtela jsem se vychloubat :sweat_smile:
taky se na tebe tesime,jen doufam,ze to stihnu - jsme si mohly dat cicko :grinning:
21. led 2009 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdar zensky, tak jsem vyplenila ebay a mnu si ruce jak jsem za 30 liber uzasne nakoupila spoustu hader.. :grinning:
takze alespon nemusim uz nakupovat tolika veci v tom nextu.. ja si s hadrama nemuzu pomoct..porad si rikam, ze treba za dva roky si bude vybirat ty nejbizarnejsi kombinace obleceni a uz mi nedovoli abych na ni navlikla co se libi me, tak si to chci jeste rychle uzit :grinning: Ale nekupuju toho mraky, jsem poucena z predeslych "nezdaru" kdy jsem nakoupila hafa tricek, bodycek a nemela to jedinkrat na sobe, takze ted investuju spis do veci jako jsou treba 2 pary peknych jeansu, par peknych topu, dve tri mikiny atd...ale ono i tak pri cenach jedna mikina v nextu 11 liber atd to proste naskace.. I kdyz ted se mi pordarilo na ebay koupit 3 gap mikiny za 9 liber i s postovnym, takze zase polozka, ktera uz neni potreba obstaravat..a ja mam vzdycky takovou radost, kdyz neco na ebayi najdu a poridim za pakatel.

Jinak jsem o vikendu pakovala do krabic pytle se "starym" oblecenim tak jsou toho 3 mega veliky krabice..ale jsou tam i kramy jako bouncing chair a hracky atd.

Jani, kdyz budete mit druhe holku a my kluka tak to vymenime a je to :slight_smile:)
22. led 2009 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
pratele kamaradi

tak ja mam ted 8 dni volno. jeste ze tak, pze je tu takovy mrdnik, ze mi asi ani tech 8 nevystaci na to abych to uklidila, nevim co tu ti 2 delali ty 3 dny. asi ani chudak kocka nedostala nazrat, pze mnouka jak marna :sweat_smile: .

ellus se konecne naucila ukazovat usi a nos :dizzy_face: a rika tady kdyz se zeptam kde jsou. a nas tatinek se naucil rikat kde ma nos :grinning:

no tak to teda pekne prehnali s tim pb :angry:
23. led 2009 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdar vespolek, to je ale hnus nedele, co?

My se akorat vratili z mesta a mala jelikoz dopol vubec nespala tak vytuhla jen co jsme ji polozili do postele, az se probudi tak jdeme ke tchanovcum na veceri, to zase te diete dam na prdel...jeste, ze mam az do ctvrtka nez se budu zase vazit :grinning: Byla jsem se mrknout v Primarku, maji tam moc hezke detske vecicky,tak jsem tam male koupila nejake teplaky a sortky na leto a mam uz vsechno z krku. Ted si jdu dat kafe a koukat chvili na telku, jsem k.o pac mala v noci zase skoro nespala :pensive:
25. led 2009 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Prejeme Elle vsechno nejlepsi k 1. narozeninam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. led 2009 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
HAPPY BIRTHDAY TO YOOOOUUUUUU :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ELLUSKO!!!!

Prejeme hodne zdravicka, stesticka a malo zlobeni :wink:

Jana, Oli, Olinka a Isabellka :hearts::hearts::hearts:

PS. Kitty dekujem za kafe a mas to u nas :wink:
28. led 2009 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
caute
diky vsem, hodila js i nove foto do konipasu z kavickovani, bylo to super zase vas videt, olca by mela jezdit casteji

nakonec js vcera jeste ellun koupila k tem knizkam tricko s dlouhym, mikcu a hadrovou panenku v bootsu za body co js mela na karte a od kamosky dostala gate bezove a kosili s kratkym ruzovou z hm, activity cube ktera hraje,t akze se ji libi vic a asi 4 knizky

ted jedem do c'bury a uvidime jak se predvede babka :confused:
29. led 2009 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek