• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky v Surrey (nebo i jinde v UK)

27. srpna 2009 
Ahojte holky,
nakukuji po hrozne dobe :sweat_smile: a vidim ze prave vcas Elousek ma uz prvni narozeniy tak to moc gratulujem, uz jsme je chvilku nevideli tak to z ni uz musi byt velka slecna :slight_smile:

A taky koukam ze jste meli srazik, to je super aspon jste si mohli pekne zdrbnout a deticky pohrat :slight_smile:

Jinak nam se to uz taky krati, jeste par dni a uz nam doma zacne pekne rodeo se dvema kriklounama-uplne se toho desim ze to proste nezvladnu, uz ted nam Leila dava pekne zabrat ze si s ni nevime kolikrat rady :unamused:

ted jsme toho posledni dobou meli hodne a do toho mam i hrozne problemy spat, tak proste nespim ani v noci a ve dne, ale budu se snazit na vas nakouknout castejc :wink:
29. led 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to uplne cumim ze vejap se prisla podivat, ja myslela ze uz mate mimo doma, prisaham ze pak koupim prezent a naklusu :grinning:

my js byli odpoledne v nemocnici na uzv tech ledvin, no mela js nervy jak to bude probihat, pze psali ze to ma trvat az pul hodky a dite ma lezet na brichu a nehybat se
no tatka me 15.36 vyhodil pred nemocnici s tim ze zaparkuje a 15.49 js byla zpet s tim ze ellun udelali kontrolu vsech organu a ma vsecko dobre, peter ani nestihl zaparkovat :sweat_smile:
29. led 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Kitty tak tjsou super zpravy.a proc jste tam byly?

Veja tak pekne pak dej vedet co mate za prirustek a neboj to zvladnes :dizzy_face:

toz ja si jdu zakurit a pujdu spat nebo rano vstavam do prace,mejte se krasne baby :sunglasses:
30. led 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravicko,

Jak se dari?
My uz jsme z5 z Londonu, no meli jsme se krasne, Janicka se o nas krasne starala! Az na to, ze jsme teda onemocneli, tak poslednich par noci byla hruza s malou a ja to pak chytla taky, tak jenom ted cajickuju...

Baru hod nejake fotky z oslavy! Jsem rada ze jsem vas konecne videla :slight_smile: skoda, ze bydlime tak daleko :frowning2: , priste musite prijet vy :slight_smile: !
No to by me taky zajimalo proc jste tam byli s malou????

Pavli, no to se ti nedivim :astonished: , na druhou stranu si myslim, ze to nebude tak hrozne, mala se snad uklidni az uvidi mimi a bude se bat aby nahodou nebyla az na druhe koleji, treba ti zacne i pomahat :sweat_smile: .
Podle me lepsi 2lete dite ktere uz vic chape nez rocni treba ja si to vubec nedokazu predstavit mit ted druhe..
No musi to byt zaber, kdyz nespis s bruchem a jeste malou do toho, ale to uz rychle utece! Mas nekoho na pomoc, nebo mas taky klasickou anglickou babicku :grinning: ?

Holky my mame uz v sobotu oslavu, vubec se mi nechce verit jak ten rok utekl :astonished: ..
2. únor 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdarek, kitty je Ellun ok? taky jsem tu napnuta jak struna, jakto, ze jste sli do nemocnice?

Ja jdu vzbudit dite, uz chrape dve hodiny tak at si da obed a pomalu se vypravime do vsi, manza zdrha z prace driv, teda ma to rozkazem od sefa, kvuli tomu snehu maji byt problemy s vlaky z londyna takze vsechny vyhazuje o 3 hodiny driv aby se dostali domu vcas :grinning:

Oli my asi zadnou poradnou oslavu delat nebudeme, teda prileti mamka a prijdou tchanovci na navstevu, ale to je vsechno. Dort jsem teda objednala ve waitrose, protoze nejsem nadana na peceni :slight_smile: ale jinak nic delat nebudeme, puvodne jsem chtela nejake chlebicky nebo tak, ale on by to stejne nikdo nejedl, takze akorat koupim par balonku a je to :sweat_smile:
2. únor 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

tak taky zas neco napisu at tu rec nestoji :grinning:

Ten tyden co tu byly holky silene rychle utekl, akorat jak pise Olinka byla skoda ze ke konci onemocnely :frowning2: Ale jinak bylo super, i srazek v lakeside se nam vydaril :sunglasses: dala jsem nejake fotky na fejs, tak mrknete :slight_smile:
A ted jsem na rade ja Oli :grinning: :grinning:

Pavli drzime pesti a neboj, urcite to nebude tak hrozne :wink: Hlavne pak dej vedet az bude mimi na svete, pokud budes moct!!

Geoff byl dnes doma cely den kvuli snehu, tajne doufam ze bude i zitra ale jak to tak znam, tak uz zitra posypou cesty a bude muset naklusat :angry:
2. únor 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus krasy

no byly js pred asi 10 dny na kontrole u usniho zase, jak tam ma ty skin tags, a doktorka rikala ze usi a ledviny se vyvijeji ve stejnem obdobi, takze kdyz je neco spatneho s jednim, tak casto byva i s druhym a ze jen pro jistotu nas posle na uzv ledvin.
appointment js dostali hned za tyden, coz cumim nhs :fearful: , no a zkontroloval ji vsechny vnitrni organy a rikal ze se nemame ceho bat.

oli ja js taky strasne rada ze js vas konecne poznala, jen ta lena mi jeste chybi, asi tam na vas vletim v lete, je tam dobry shopping???

fotky z narozek js na fejsu a videa z narozek i lakeside na youtube

jani na ty tvoje fotky js se divala a nejvic se mi libila ta budka s nozickama :grinning:
2. únor 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a dnesk ajs si koupila ten mineralni pudr od maybeline i se steteckem, ale taky js v nem trpytky :unamused: ale zase stal jen 6.48 v akci no zitra ho vyzkousim
2. únor 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo budka je super :grinning: :grinning: :grinning: ani nevim jak se mi to podarilo :grinning: jsem si toho vsimla az dneska.

Tak to je supr ze vysledky dobre :slight_smile:
2. únor 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ty moje slavne mineralni kulicky za 10 nejsou nic moc :unamused: Asi to delam spatne nebo co. Moc trpytivy se mi nezda ale prijde mi ze to nejde moc poznat kdyz si to dam!!
2. únor 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani ty kulky prave nejsou kryci jen tonovaci, mela js ti poslat ty moje, zrovna dnes js nad tim uvazovala
2. únor 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravime vsechny zapadane snehem :grinning:

Se tu ukazuju zase po delsi dobre. Kdyz je clovek furt je skypu....

Kitty, to je dobre, ze vysledky jsou v poradku :slight_smile:

Dneska jse obdrzela pozvanku na ockovani ve 12mesicich a uz ted se bojim, jak to budem s Anickou snaset. Urcite hur, nez ty prvni...

Jani, Oli a Barus, fotky ze srazu krasny. Hlavne se mi libi ta fotka, jak jste tam vsichni i s prckama...vsem vam to tam moc slusi :slight_smile:

Pavli, tak 16.2. jo. At ma prcek stejne narozky jako Anicka :grinning: Urciite pak dej vedet.

Oli, no u nas maji pesani taky krute chvile. Teifi ted radsi zdrhne (chytra holka), ale Jups to vzdycky odskace. Anicku nejvic zajimaj jeho oci, nos, strka mu ruce do pusy...to je v pohode, ale jakmile sahne na tapky, tak je zle. A to ji muzu 1000krat rikat, ze na tapky ne, ze to Jups nema rad....Na druhou stranu ji zase milujou, protoze se je naucila krmit a to oni radi :slight_smile:
Jj, Messy Monsters dobry.....barev je vzdycky vic na ponozkach a na mamincenez na papire, ale myslim, ze se ji to libi. Pak se hraje s micema, s modelinou, vodou, piskem a stavej se z kostek zdi a bouraj se.....Hodim fota na facebook.
S vyletem na vas myslim. Reknete, jak byste mohly vy s Lenou. Me je to jedno. V tydnu bych prijela sama a o vikendu s Andrewem.

Jinak oslavu uz planuju taky Nakonec jsem se rozhodla, ze pozvu asi dve holciny s detma, co se tu s nima schazim a bude mensi birthday party. Cake me inspiroval od Kitty a jeste upecu bublaninu pro dospelaky. Darky zatim nemam, jeste vaham co. A dalsi oslavu budeme mit v CR, protoze vikend pred jsem v cr a mamina uz objednala dort a nakonec se sejdem cela rodina a oslavime to vsichni spolu :confused:
2. únor 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jeste jsem se chtela zeptat, jestli jeste nekdo furt kojite? O Kitty vim...
2. únor 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jeste neco. Tchyni mam taky anglickou......jsem ji rikala o posezeni jen jako s A. rodinou a ona mi minuly tyden rekla, ze jedou navstivit zname do Walesu. Tak ja na to, ze to je teda blby, ale ze mi zase nemuzem ten vikend pred a ani po....treba v breznu Anuli poprejou :confounded:
2. únor 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barus no tos mohla poslat :grinning: ale co uz kdyz uz mam tyto. ASi to s nima fakt neumim!

Jani ockovani se neboj, je to takova chvilicka ze malosi ani nepostrehnou ze se neco deje :slight_smile:
Ja mam ted spis vitr z toho 13. mesicniho, tam jsou dve injekce a jeste k tomu jedna z nich MMR :unamused: Snad to bude ok.
Jinak ja uz taky nekojim a myslim ze uz tady nikdo.....krome Kitty. Ty jeste jo?
My meli taky dve oslavy, jednu v CR jeste a jednu tady, ale teda se mi mnohem vic libila ta ceska :grinning: :grinning:

Jdu jeste mrknout na fejs a pak spat, mam toho pro dnesek dost, nejak me ten snih zmohl :grinning: Pa pa a dobrou.
2. únor 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no krti uz js sami dve s tim kojcenim :wink: , me by zajimalo kdy to nasi damu prestane bavit

ja musim zajit objednat ellun na to ockovani, nevim jestli u nas posilaji pozvanku

mam ta hube opar snad po 58 letech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ja taky jeste kojim. A u vas to bylo jak? Malej se odstavil sam nebo jsi odstavila ty?

Jo, Kitty, to by me taky zajimalo :slight_smile:

Tu pozvanku na ockovani mame presne na Anule narozky, ale v tu dobu budem v letadle...budem se akorat vracet z Cr, tak to musim preobjednat.

Sice je venku namrzlo, ale razime ven. Sviti tu krasne slunicko.
3. únor 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky me teda zadna pozvanka na ocko nedosla. Musela jsem se sama objednat. Asi je to jak kde.

Ani - ja jsem ho odstavila, protoze uz to bylo k nicemu, vyzivu z toho zadnou velkou nemel a ja chtela konecne zacit pit :grinning: Tak jsme to po prijezdu z CR zrusili a kupodivu ok. Ja jsem si to i tak planovala ze v roce skoncim.

Maly se ted zacal posunovat po zadku (misto lozeni). Tak jsme radi ze se aspon trochu hybe a dojde si kam potrebuje. :grinning: Ale je to jako by mu to porad musel nekdo pripominat, kdyz se chce nekam dostat, ze uz to sam umi....obcas porad jen sedi a rve ze neco chce :angry: No ale i tak je to teda pro nas velky skok dopredu :grinning: :grinning:
3. únor 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani tak to jste na tom porad lip nez mi..my furt jen valime sudy..nebo se necha hvezda drzet ve stoje, to ji bavi...ale to je tak vsechno :grinning: ja ji dneska dala na bricho..pred ni dala autobus co chtela a ona zacala po obyvaku valet sudy asi pet minut nez se ji podarilo dovalet spravne.. :pensive: my nebudeme chodit ani za tri roky :confounded:

my jeste zadnou pozvanku na ockovani nedostali..vubec se mi nechce ji nechat znovat trapit injekcema :frowning2:

Jani ta ve 13 ti mesicich je nejaka horsi????
3. únor 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve 13 mesicich by meli dostat pneumokoka a mmr a ta mmr se kdysi spojovala s autismem

janko dejte ho dohromady s ellinkou od helci ta se taky soupe, tak muzou soupat spolu :grinning:
3. únor 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar zeny :slight_smile:

ja vam dam ze to s tou moji cacorkou nebude tak hrozne :angry: , no vsak pockejte za rok touhle dobou se budu smat ja vam jak mate z tech deti spocene prdelky jen co vytahnete paty z baraku :wink: :grinning:

Janko, od moji sefove synek taky nikdy nelozil, presne jako Olousek se soupal po zadku a pak zacal az chodit myslim ze v 16.mes, ale Olisek ma jeste spoustu casu, jeste se klidne muze pekne rozlozit, postav ho na kolinka a zkousejte trenovat posouvani jako prilozeni.

Jani, myslim ze stejne datum uz asi neklapne, uz tak nejak mame objednany nastup do nemocnice na pondeli 9.2.2009 - taky docela pekne datum ne? :sunglasses:

Oli, nastesti/nanestesti :grinning: zadnou klasickou ang. babicku nemame, ikdyz by se asi obcas hodila, ale co se da deleat holt si musime vystacit sami, ale ted v patek uz mi dorazi mamka tak uz se tesim az se tu o nas bude pekne starat :wink:
3. únor 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cus kocky :dizzy_face: ,

Jdu narychlo pozdravit pak jdu na flase a PB klasika :grinning: .

Musim se pochlubit nase "miminko" dnes udelalo 2 krucky sama :astonished: se pustila no ona se ted porad pousti na stani jeste u toho tanci a tleska ale dnes se i rozesla, tak jsem zvedava, jak dlouho nam to chozeni jeste bude trvat, no myslim nebude beztak velice zadna zmena, uz tak se kamkoliv dostane bud rychle doruckuje nebo rychlosti blesku lozi :grinning: ...

Peto no ja taky nic velkeho nechtela, ale vim, jak by to dopadlo, ze by z toho byl zas plny barak, navic nase kuchyn ceka na rekonstrukci tak nevim, jak bysme to zvladali nam by se sem taktak vesla rodina :sweat_smile: . Tak jsem rada ze to nebude u nas, vim, ze pristi rok se tomu asi nevyhnu :zipper_mouth: ....
Dort nam bude pect sestricka z nemocnice.

Jani s cim na rade s navstevou? No sak to je jasne, akorat bych chtela abysme uz meli tu novou kuchyn ale to asi hnedtak nebude :cry: ...
Toz to je dobre s Oliskem :grinning: ze konecne kopl do vrtule, prej musime mu to pripominat :grinning: , asi fakt si to planoval, jak sledoval furt Isabelku, no uz ti to taky zacne neboj nic, ja registruju velke zmeny, co jsme od vas doma, jenom vsecko presunuju porad a davam veci z dosahu, za chviku budou asi az na strese :pensive: , dneska jsem ji vytahovala z pusy knoflik a alobal :confounded: , jako nevim, kde to nasla, no mam co delat ted fakt :sweat_smile: ..

Baru to je zajimave s tou Ellus, ale hlavne, ze je to ok!!! No taky cumim jak jste rychle byli objednani a hotovi, to jsou mi veci :confused: ..
U nas je prave jenom shopping dobry jinak to tu za moc nestoji :grinning: a to ani moc neprehanim, ale zase jsme tu my dve hvezdy s lenou tak to za to stoji ne :grinning: ??

Jani krt, no tak vidim, ze jak u nas :grinning: , nastesti mala jeste nekrmi, ale to musim hned zatrhnout nebo by se sandy za chvilku neunesla :grinning: ... Mala byla tak stastna jak ju videla ted po tom tydnu driv ji rikala hafi ted rika hava a cely den vola hava a porad se chce tulit, je to milee ale sandy ma asi jiny nazor :grinning: . Ona se ji jeste docela boji, podle me ji neveri, ze na ni nespadne, nebo ze ji neco neudela, stejne je to zajimave, jak to ti psici vyciti...
Fotky krasne, videla jsem na fejsu, jste fakt sikovne, uplne jsem cumela :dizzy_face: , snehulaka jste dobre trefily :grinning: .
Ja se o tom vylete pobavim, ted v sobotu s lencou, musime to nejak domluvit.
No to je hruza s tou tchyni :confounded: .. Radsi se moc vyjadrovat nebudu tady.

Pavli, ja te spis chtela jenom uklidnit :grinning: , popravde si to nedokazu predstavit, no ale aspon ze tam mas maminku!
To je krasne datum, to budes mit primo cisare teda toho 9.2.?
No jeste k tem babickam, neni nad vlastni maminku ze... Ja teda poprvade te pomoci tady moc nemam, ale jak vidim, je to u vas vsech stejne, no holt, oni to tu lidi maj trochu jinak bohuzel..
3. únor 2009 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
vejap jeste le4psi datum nez ja mam 9.2.2009 :dizzy_face:
3. únor 2009 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar,

tak jsem ted toho mojeho soupala dala spat ale zatim si tam hraje tak nevim jak dlouho mu to vydrzi :frowning2: Jsem se chtela aspon na neco podivat v TV po dlouhe dobe :angry:

Oli jo jo na rade s navstevou, ale neboj to ja ti dam varovani dost dopredu, myslim ze po narocnem tydnu u nas si potrebujem obe odpocinout :grinning: Uz jste zdrave?

Peto jo jak pise kitty, ve 13 mesicich jsou dve injekce, ale vzhledem k tomu ze maly nikdy u toho nebrecel, tak to snad bude v poho. Ale strach mam vzdycky to jo :confounded:

Dnes zase trcime doma, tady se neda nikam s kocarem, vcera jsem to zkusila a mela jsem dost dojit jen tady pet minut do tesca, po tom snehu se fakt neda jezdit, blbci neumi ani posolit chodniky :angry: Zitra v noci ma snezit zase, jsem zvedava, zachvilku abych jela nakoupit konzervy atd do zasoby :grinning: kdyby nahodou :grinning:

Pavli ja nevedela ze uz mate datum, tak to uz mas za par co? Drzime pesti a myslime na tebe. :hearts:
4. únor 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nejste nektera z Leeds a okoli?
4. únor 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hajduska nejsme :frowning2:
4. únor 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj krasomily

je tedy nejaky dobrovolnik se snehem ke kteremu se muzem na zitra vetrit??? :confused:

u nas prsi
5. únor 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, budeme na tebe pristi tyden v pondeli myslet :slight_smile:

Oli, Isabelka je moc sikovna :slight_smile: Ja u za Anuli litam s plysakama a stekam, mnoukam, bucim...atd a Anule se na me jen chechta....dneska jsem melapocit, ze rekla halo do telefonu, ale to byla asi sluchova halucinace :slight_smile:
S Lenou se pobavte a dejte mi vedet.
Bychom mohly dat treba nekdy sraz se vsema nekde na pul cesty...no asi blbej napad, kdyz jsme rozhazeny vsude mozne....

Jani, gratulace k soupani :slight_smile: To by me zajimalo, jak to vypada? U nas tohle neprobehlo :slight_smile:
5. únor 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jani o te puli cesty uz jsme se bavily s jankou a na puli cesty js ty :sweat_smile:
5. únor 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt jo, ja mela predstavu, ze Manchester???
5. únor 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek