• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky v Surrey (nebo i jinde v UK)

27. srpna 2009 
Dobry vecer, tak uz jsem se dost vynadivala na tu svou ceskou TV :grinning: tak pisu.

No Jani prave jak rika kitty - na puli cesty to vychazi k tobe :grinning: , od nas je manchester tak 4,5 hodiny, od kitty teda jeste dal!

Ja jsem teda natocila maleho jak se soupe, je to fakt smesne, ale ja blbec jsem drzela blbe fotak takze je to nalezato a neda se na to poradne divat , tak to ani na youtube davat nebudu :grinning:
5. únor 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani pridej to kdyz se podivame tak to muzes zas vymaznout
5. únor 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaa, se asi projevila znalost zemepisu...ted jsem se koukala na mapu :slight_smile:

jo, Jani posli to....
5. únor 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik :slight_smile:

tak opet od 1.30 hod nespim :frowning2: , me uz z toho asi klepne :grinning:

Janka sledujes nake ceske porady na netu? a jake? :sweat_smile: to ja vubec, to ja jsem rada ze tady stihnu 2 serialy a na vic nejak neni cas, a to ani nevim co vlastne delam ze nic nestiham :angry: .
A uplne jsem se zapomnela zeptat jak jde kurzik s nehtama? a od jake firmy mas objednane naradicko a material?

Krtecku odkud vlastne jsi?
6. únor 2009 v 05:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak jsem to tam teda dala :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=yk-YmkHeFTw

Jestli mate laptak tak ho staci natocit na stranu :grinning: jo a je to bez zvuku.

Pavli ja mam ceskou Tv pres satelit, ale abych pravdu rekla, mam to obcas pustene jen jako kulisu, s malym se to neda. Rano jsem se divala na hokej Cesko Finsko :grinning: ale stejne jsem z toho mela prd :unamused:
Taky jinak v TV nic nesleduju, jak rikas, nevim co delam ale proste to nestiham....

Nehtiky jdou, ale pomalu...ted zrovna bojuju s lepenim tipu, to je asi nejhorsi na celem kurzu, no ale snad to casem pujde. Ta spolecnost dodava k tomu kurzu svoje produkty a naradi, ty gely se jmenujou Dream, myslim ze se jinde koupit nedaji. No ale jak skoncim kurz tak si nakoupim asi jinde, muzes mi pak poradit :wink:
6. únor 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, vydrz, uz jen par dni :slight_smile:
Ja jsem kousek od Birminghamu....

Jani, no video je uzasny :grinning: Uz vim, proc jsme tim neprosly.....po koberci by se asi soupalo docela blbe :slight_smile:

Holky, tak Anicka dneska udelala asi 10 kroku......kazdy se pousti do vetsich a vetsich vzdalenosti.....ze by k narozkam dostala nejaky paradni boticky???
6. únor 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis ten je bozi jano, jak mu to jde rychle :grinning: to bude tim rugbystickym trickem
6. únor 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky on uz ted vali uplne mega rychle, dokonce i po koberci mu to jde. Dneska jsem se bavila s tetou a ta rikala, ze pry jsem delala uplne to same :grinning: akorat ze asi v 8 mesicich :grinning: Ale kdyby jste videly jak je sam se sebou spokojeny :sunglasses:

No a vam uz vsem pomalu holky chodi :dizzy_face: Jani jo bez koupit boticky, ja uz se na ty prvni tak tesim :slight_smile:

Nic valime do sainsbury's, nemame co jist :angry:
6. únor 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jak se pomamil olisek :grinning:

ja jdu vecer do prace, koncim v pondeli rano a prd js spala, pze ellus se v noci vzbudila a plakala a p misto aby tam hned sel tak ji nechal porvat a to se uplne probrala a pak nemohla usnout, tak js ji 2 hodky chovala mezitim co pan a vladce chrapal na gauci, a vydrzelo mu to cely den, takze ja js dojebana jak blazen a on tu ted s ellun tanci na girls aloud

no doufam ze ji unav a ja si budu moct jeste na hodku lehnout

a normalne ellun uz umi pekne tleskat s celyma dlanema, ted hraje jeji favorite song :sweat_smile: od britney a ona u toho tleska a tancuje jak blazen :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jeste js se chtela zeptat jak casto myjete deckam vlasy samponem? ja tak 1x tydne pokud tam nema 5 kilo zradla
6. únor 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barus, jj jednou tydne uplne staci, my uz ted nemyjem tak "casto" :unamused: pac je to vzdycky s tak hysterickym krikem, ze je nas slyset po celem meste a to pritom koupani a sprchovani miluje, jenom se ji proste nesmi namocit vlasy :sunglasses:
6. únor 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mila Isabelko, prejeme ti vse nej a nej k Tvym dnesnim 1. narozeninam :dizzy_face:
7. únor 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, hlavne, ze je spokojeny :slight_smile:

Kitty, natoc video......chcem videt malou Britney :slight_smile:
U nas vlasy taky tak jednou tydne. Mame to stejne jak Pavla, s hysterickym revem a to presne taky Anule miluje koupani a sprchu.
7. únor 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Happy birthday Isousku :hearts::hearts::hearts: taky prejeme vsecko nejlepsi, hodne stesti, at uz nikdy nejsi nemocna a mami a tati at te poslouchaji na slovo :dizzy_face:

ja js myslela ze uz js tady to video davala jak tanci na tu Britney

http://www.youtube.com/watch?v=5ZOkQxuMivE&feature=channel_page
7. únor 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona tu pisnicku proste miluje :sweat_smile:
7. únor 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsem na to video koukala a mas pravdu, uz si to sem davala.....stejne je Ella ale bozi, jak se vlni :slight_smile:
7. únor 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den,

Tak zase po vikendu zdravim, meli jsme to nejake hekticke.

Dneska rano jsme byli na Little Stars, je to takova skupina pro deti 0-3 roky, maji tam kotel hracek, klouzacky, bazeny s balonkama atd. a na konci se zpiva a tancuje, malemu se to hrozne libilo, kez bysme tam mohli byt cely den, aspon by se zabavil :slight_smile:
A odpo jdeme na tu MMR, bojim bojim. Doufam ze to ponese statecne jako vzdycky :confused:

Oli doufam ze jste si tu oslavu paradne uzili a uz se tesim na fotecky!! :hearts:
9. únor 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdarek, take zdravime pri pondelku,

to mame krasne pocasi, co? :grinning:

My rano vyrazily do vsi na nakup, potrebovala jsem zasobit lednicku, ale vubec se mi v tom desti nechtel :unamused:

jeste ted jsem vymrzla jak soboli ho*no a to jsme doma uz dve hodiny, prolejvam se cajem s citronem a ne a ne se zahrat.

Holky budete nejak slavit valentyna? u nas se to moc neproziva, ja si vzycky vyberu kytku co se mi libi ( vetsinou u kvetinoveho stanku u nas ve vsi, ma tam krasne cerste kytky) tak si naplnim vazu za deset liber a pak vyrazime do mesta na kafco a tim to hasne.. :wink:

Jdu nakrmit divou zver, dneska ma bolonske spagety, to zase bude jidlo uplne vsude, vzdycky s tim strasne nadela
9. únor 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky

tak nase vejap uz ma mimco, psala mi sms, ma holcicku vypada jak leilinka kdyz byla malinka :dizzy_face:

ja mam ode dneska volno, jako na to ze je unor, tak teda je dost busy

my teda valentina neslavime, kupovali js si karty, ale i od toho uz js upustili, rekli js si ze si nic davat nebudem, aleja js videla giant cup, tak js ho koupila, my je mame radi na tea
9. únor 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute, tak jsme zpet z ockovani, no tentokrat se to bez revu neobeslo, ale ted uz je v pohode. A mame pokoj na 4 roky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Moc gratulujeme Pavle k holcicce :dizzy_face: ja chci takyyyy :grinning:

My teda na valentyna vzdycky zajdem na vecu (ale ne primo v ten den, to byva beztak vsude plno) a dame si karty. Minuly rok jsme sli i s Oliskem, spinkal celou dobu hezky v autosedacce :dizzy_face: Driv jsme si davali i darky ale ted uz jaksi nee :wink:
9. únor 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no janko to se pak musis vejapky zeptat jak se dela holcicka ona uz ma praxi :grinning:
9. únor 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek ceeeerky :grinning: ,

Vidim, ze tu teda pekne meskam, jen co je pravda..
Jsem s na chvilku sedla, ale mam pred sebou uklid bordelu v kuchyni po velkem vareni :frowning2: ...

Narozky dopadly super, ostatne fotky jste vsechny videly :dizzy_face: .. Dekujem moc za blahoprani :slight_smile: !
Jsem cumela, kolik dostala mala hader, jeste ze jsme moc nekupovali ted v posledni dobe, fakt dostala snad minimalne 20 ks oblecku :astonished: a same krasne veci hracky Z ELC, a potom finger paints od Janicky :dizzy_face: mmj. Ale je to velka pomoc pro nas ty hadry, nebo hracek ma stejne plny dum a momentalne by si jich ani tak moc nevazila, stejne nez jsme jeli na party tak si s kamoskou Jessicou hraly cely den s nocnikem :grinning: . To pristi rok si jich bude uz lip vazit si myslim..
My jsme ji koupili ty mekke velke puzzle podlozky pres pul obyvaku aby ji nebyla zima od podlahy a hlavne ze je to omyvatelne, jsem to okoukala u Lenicky a maly (pres metr) bazen a do toho kulicky, jsem si rikala, ze to snad vyuzije i v lete snad aspon tyden bude hezky :grinning: a bude se tam moct s kamoskama a kamosema cabrat, jinak holt bude muset pockat do CR tam to horko bude mit jiste :grinning: . JInak ted uz to u nas doma vypada opravdu j ak nekde v play ground...

Velke gratulace Pavli k holcicce uz se tesim na fotky hlavne at je zdrava a at vam dela samou radost!Snad cely porod probehl bez problemu. No ja bych taky brala klidne dalsi holcicku zdravou :slight_smile: , jak vidim, jaci jsou ti kluci raubiri vsude :sweat_smile: ..
(Jani Olisek bude vyjimka :sweat_smile: ).
Takze ja se hlasim o recept na zarucenou zdravou holcicku a jeste k tomu planovanym cisarem :grinning: :grinning: :grinning: .

S tou puli cesty ja uz nikam dlouho nejedu, mam ted na chvilu pokoj od cestovani :grinning: . Teda ne ze me nekdo pozval, jenom vam to tak zdeluju abyste vedely. BTW Jani ten vylet poresime pres skype, kdyz uz se mame :grinning: ..

Jani, jaks to nakonec poresila s tou CT vubec?
Olisek je fakt kadr jak to vali, jsem se malem pocurala smichy, ale vubec bych nerekla ze to je stejne dite ktere jsem videla pred tydnem :grinning: , jak zniceho nic vystrelil ze :astonished: .
To je super ze ockovani bez problemu (krome place) no my to mame pred sebou vubec se netesim..

Jani krt, Anicka je sikovna 10 kroku :astonished: , ta nas vsechny predbehne v chozeni!

Baru, Elluska jak pari :grinning: i Belluska porad pari taky t ak skoro, ale uplne na vsechno i na ty music toys.. Sikula se uz i tleskat naucila :slight_smile: ! Ja myju vlasy 2x tydne ale mam special sampon nebo mala tam mela exem a drala si to do krve ale to uz je tak 2 mesice a ja se ho porad bojim zmenit aby se ji to nevratilo.. A taky je to u nas s velkym krikem, ona nesnasi ani kdyz ji cesu vlasy..

Peto je tu fakt ta zima naka hnusna... Me prijde ikdyz je v cr min stupnu porad to neni tak vlezla zima jak tu, to je asi od toho more.. Valentyna taky nic moc neslavime, taky j dem akorat na vecu a dame si karty, ale ted mozna zrusime i karty.. Prece jenom 5 let spolu atd...no vite co chci rict nee :grinning: .... Letos ani ta vecere nehrozi, leda ze by jsme vzali Isabellku s sebou, nemame hlidani..

Tak se loucim, jdu na tu kuchyn :rolling_eyes: ..

PS: Kde je vubec Andrej a Marika se tu neukazaly uz pekne dlouho :confused: ?
9. únor 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste jsem zapomela napsat, ze mala dostala mmj od Lenicky V-tech ten walker, je z neho uplne hotova, porad u toho tanci a lita s nim :grinning: !
A jeste ze rika Peppa pig (dostala plysaka na vanoce a pak maleho plastoveho a toho plysaka schovate a ten maly plastovy ho hleda) :grinning: :grinning: :grinning: , kdybyste to slysely, je taaak milaaaa :grinning: . To mi prijde nejmilejsi ze vseho co umi rict a jeste paaaa paaaa to je taky strasne mile:grinning: .

Jo a jeste jak ten walker rika clap hands tak zasne tleskat a taky kdyz se rekne pacipacicky tak tleska, ze uz vi tleskat v obou recich :grinning: . no nic uz se prestanu chlubit :grinning: :grinning: :grinning: a jdu do hajan!
Dobrou noc!
10. únor 2009 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre rano :slight_smile:

Pavli, velka gratulace k holcicce :dizzy_face: Uz se tesime na fotky!!!!

Jani, ja tady chodim na neco podobneho - soft play, kde je v telocvicne nafukovaci hrad, domecek s mickama uvnitr, ruzne prolezacky a houpadla....Anuli se to taky libi a pekne se tam vyradi :slight_smile:

U nas se loni na valentyna rodilo....jsme si mysleli, ze budem mit mimco uz 14., ale Anule vylezla az 16. :slight_smile: A letos jsem v cr, tak tu Andrewovi schovam nekde kartu a pak mu zavolam, kde ma hledat. Vracime se 16. a to prej pujdem vsichni nekam na vecu a tatka se o nas bude starat :slight_smile: Jsou to i Anicky narozky, ale ty budem slavit az o vikendu.....

Oli, jeste jednou oslavu narozek mela Isabelka krasnou a darecky taky :slight_smile: Ja bych chtela pro anicku taky ten bazenek s mickama a pak jeste malej stan.....jenze to to fakt nemame kam dat :frowning2:
A mluvily jste s Lenou, kdy byste mely cas a tak? Jeste jsem se chtela zeptat, jestli nevis, jak je Lena spokojena s tou trikolkou, co pro malou koupila. Jsem ji ted Anuli objednala k narozkam, mela dobry reference na netu......
A jen se chlub :dizzy_face: Isabelka je fakt moc sikovna :dizzy_face:

No, tak ja jsem se nastvala a vcera jsem Anuli koupila ty crusing shoes. V pondeli jsme byly s holkama na motyly farme a Anule tam chtela chodit sama a misto toho jsem ji musela nosit na rukou....tak ted uz si muze smajdat, kde chce :slight_smile: V noci je to ted des, protoze se ji furt prorezavaj dva zuby nahore a tak sama neusne a chodim s ni spat uz v 9hod. V noci se casto budi a place a furt si leha ruzne na me....chudinka a ani calpol nepomaha to trochu zlepsit. Ted jsem koukala, ze uz prorizle jsou, ale jeste je tam jeden. Asi to bude zahul ted v cr. Jezdit do skoly a v noci nespat......Hlavne, aby jsme zase obe z toho nenastydly.....

Dneska jdem jen dopo na prochajdu a pak vezu Anicku ke tchyni a jdu na japanese.

Hezky den :slight_smile:
11. únor 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute
tak js vam chtela neco napsat, ale nic me nenapada co tak stalo za to hodit do placu :sweat_smile: , tak jdu stahnout video na youtube a pak vam tu hodim linka
11. únor 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!

Jdu na chvilku pozdravit, taky hlasim nam rostou zuby :rolling_eyes: Byla vicemene vzhuru od 2:30 do 6:00 a pak v 7:00 vstavala, ja tam musela byt samo s ni, uz tak spi 3 noci, nevim, jak dlouho to jeste vydrzim, asi zacnu chodit spat v 9 jak ty Jani... Ale to se mi dlouho nestalo ze by celou noc rvala, vzdycky ztichne kdyz ji vemu na ruky.. Ale zuby zatim videt nejdou, ikdyz uz 2 mesice mame 6 zubu tak si fakt myslim, ze jich ted vyleze vic naraz, no mame se na co tesit, ted sla spat, dala jsem ji calpol... Navic ji tece oko tak asi zitra zajdu k gp jestli to nema zanet spojivek..
Taky nam dosla pozvanka na ocko, tak jsem volala nasi sestre, jestli muzem jit, ale urcite jo, nebo krev z minuleho tydne byla ok :dizzy_face: konecne!!!

Jani, to je dobre s tou kartou :grinning: , a kdy ze to jedes do cr? Ja chci jet konec brezna/duben musim s e podivatna letenky.. Jee Anicka uz bude mit taky rocek :dizzy_face: .. Jeezis chudino to nemas moc dobre vzpominky na valentyna :grinning: ..
Dekujem za pochvalu :slight_smile: . No my jeste chcem kupovat toto ted o vikendu, nebo kdyz jsme tam byli nemeli skladem maji to ted v akci za £30:
http://www.elc.co.uk/toy/brilliant-start-activity-table/
Ale to uz fakt nevim kam to dame ale mala z toho byla v obchode unesena, navic, jsem chtela nejakou hracku s balonkama, protoze u Oliska se ji to velice libilo :slight_smile: ...
V ELC maji nadherne hracky, me se tam libi i vsechny ty drevene, treba toto:
http://www.elc.co.uk/toy/wooden-trike-trailer-pink/ , to je podobne jak ta vase kravicka ze??
Myslim, ze Lenca je s tim spokojena, ale oni maj velky barak :sweat_smile: , ja nevim, kde my bysme tady s tim jezdili, mozna v obyvaku dokolecka :grinning: , ale Gary to chtel i na venek treba, ale co si budem nalhavat, tady je na to pocasi tak jednou za mesic :frowning2: ....
No mala uz chodi v tech botech od Andrejky skoro 2 mesice :grinning: , ona je miluje, a prej by meli chodit nejvic naboso :grinning: , no u nas na te podlaze bych ji nenechala bez bot ani za nic. Ted jsme byli v sobotu v obchodaku a mala chtela z kocarku a tapkala jenom se drzela me za jeden prst a jak rychle valila :grinning: .
Ty chodis v Cr do skoly?

Baru, :grinning: :grinning: :grinning: , tos me chtela s tim prispevkem zase trumfnout :grinning: ..
No tak to se tesim na toho linka!

Nic jdu neco delat dokud spi, odpo prijde tchynka s malym Ewanem tak tubudem mit zas playgroup :sweat_smile: , a jeste budu pect kure a delat vyvar, snad aspon to mala bude jest nebo vubec nic neji zas :cry: ...

papa
11. únor 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec,

jako Olajs kdo to ma cist.... :grinning: a na skype nenapises :grinning: :grinning:

Chudacci se zubama :frowning2: Doufam ze detickam brzo vylezou, ja uz se ted netesim na nase dalsi zuby, to zas bude ocistec.... :sweat_smile: Kdyby se jim aspon dalo vysvetlit, ze to je od zoubku a ze to brzo prejde, ze?

Maly byl teda po tom ockovani vcera pekne protivny :unamused: TEdka spi tak doufam ze se vyspi doruzova....

Jo Oli a bacha jestli chcete kupovat neco co se Isabelce libilo v obchode, pocitej ze doma uz si s tim hrat nebude :grinning: U nas to teda tak bylo s tim klavirem co jsme malemu koupili...v obchode rval kdyz jsme ho chteli od nej odtrhnout, doma si s tim hral prvni dva dny a ted uz ho k tomu taham nasilim :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ja uz bych taky chtela koupit Oliskovi boticky :slight_smile: ale jemu tak jedine nejaky kus gumy nasit na zadek, zachvilku prosoupe vsechny teplaky :grinning:
11. únor 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Oli jinak uz jsem ti chtela davno napsat, ze sampon super, uz mu to skoro mizi :slight_smile: Doufam ze nez ho dovyuzivame tak to bude pryc uplne a uz se to nevrati...
A malemu teda umyvani vlasu nevadi, zatim, a to umyvame tak 3x tydne i vic....
11. únor 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar zeny
tak uz jsme doma, musime se trosku zorganizovat a pak na vas poradne nakouknu, zatim zadne poradne fotky moc nemame, vsechno se muselo fotit s bleskem a to se mala uplne lekala a bez blesku jsou zas takove maznute :frowning2:
Ale aspon jedna pro porovnani podob :grinning:
Leila x Yasmin
http://album.volny.cz/show_image.php?file=/v/vejapa/9bf8e5d193898d2efdee8d0017501112_print
11. únor 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli velikanska gratulace k Yasmince :slight_smile: je moc krasna..neskutecny jak jsou si holky podobny, to je jak kdybys tam dala dve fotky stejneho ditete :slight_smile:
11. únor 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek