• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky v Surrey (nebo i jinde v UK)

27. srpna 2009 
Taky jeste jednou moc gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face:
A tesime se na vic fotek!!
12. únor 2009 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravim,

Janicko, no prave ze na skype ted moc nechodim, vzdycky jdu radsi na laptak a tam ho schvalne nemam :grinning: ..
No tak kdyztak si s tim budem hrat my, nam se to taky velice libilo :grinning: ..
Uz je Olisek dobry po tom ocovani?
My jdem asi az za 14 dni na to prvni, a kdy muze jit na to druhe po tom prvnim?
To je dobre s tou gumou :grinning: .
No to je super s tim sampoinem, ja ted taky pekne setrim, jak se se dozvedela kolik stoji:grinning: , predtim jsem plytvala :zipper_mouth: ..
Tak to odzkousej prestat s nim, a pak mi rekni :grinning: , ja se fakt bojim, ze se ji to vrati. Mas tam jeste vubec neco?

Pavli, Yasminka je nadherna!!! Tomu rikam podoba :grinning: :grinning: :grinning: ! To jsem jeste nevidela..

NIc jdu neco delat, zatim pa
12. únor 2009 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Oli tak si budem dopisovat na konikovi :grinning:

Jo maly uz je ok po ockovani, akorat ted porad strasne kasle, ale toho se nemuze zbavit uz asi 3 mesice :frowning2:
Na to druhe ockovani (to MMR) se chodi 4 tydny po tom 12mesicnim, ja si to teda musela buknout sama.

Samponu mam jeste dost, neboj :slight_smile: az mu to zmizi (nebo az mi dojde) tak prestanu pouzivat a dam vedet :wink: :grinning: ale snad to zabere a bude to uz navzdy pryc.

Ja jdu ted pect kolac, tak drzte pesti at se povede :wink:
12. únor 2009 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte babky

hadam ze u nas asi zadnou pozvanku na ockovani neposilaji, tak tam budu muset zejit sama, porad na to zapominam

vejap tak ja uz js muj tip psala na skype vlevo leili a vpravo yasminka, nakoupim nejake presenty a az se szijete a budes mit cas tak se ozvi a stavim se.

jinak jestli mi muzete nekdo vysvetlit, proc peter vzdycky otevre pytlik s testovinama na te strane ktera nejde zlepit???

jdu si dat beans on toast na obed pa lasky xxx
12. únor 2009 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavli moooc gratuluju,at ti Yasminka pekne roste :dizzy_face:
12. únor 2009 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
veseleho valentajna kocky :dizzy_face: , jdu uklizet

k dokinovi na objednani ockovani js jeste nedosla staci vam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2009 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ty volku tak to cumim,my jsme meli hned vsechno :confused:
15. únor 2009 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj maminky, ja ziju v Uk uz 7 a neco let. Posledni rok v Hampshire. Nase mala bambina bude mit 22 mesicu, roste jak z vody :slight_smile: Rada si poklabosim v rodne reci, tak se klidne ptejte :wink:
18. únor 2009 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
jej ahoj peppapig :grinning: takze ja se jdu ptat :sweat_smile:
kolik mas roku?
kde presne v uk bydlite?
vdana nebo svobodna?
chces tady zustat nebo se vratit zpet do cr?
kolik meris a vazis? :grinning: :grinning: :grinning: nemusis odpovidat

tady u nas to trochu vazne, vejap ma malinke mimi, ja a lena chodime do prace a zbytek ma toho taky dost na vyrizovani, takze uz na netu nesedime 24/7

no a pro zbytek uz nam dosla ta kravka vcera tak ellun na ni nadsene jezdi, dopredu sice jen pomalicku, ale couvani ji jde

jeste tu mrknu pozdeji, ted jdu vypravit tatinka do prace :sweat_smile:
19. únor 2009 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kitty68 diky za msg :slight_smile:
takze odpovidam :grinning: :grinning:
Jsem 27 let MLADA, bydlime v Southampton (uz skoro rok), svobodna a zasnoubena, ale svatba neni zas tak podstatna, nekdy mam nutkani se vratit, ale starousek by to bez cestiny nezvladl, tak uvidime co nam budoucnost pripravi, merim 168cm ale ta vaha ta vaha, po Miusce me klesa a stoupa a to uz prosim 2 rok, fuj.
Tak maminky a ted vy :stuck_out_tongue_closed_eyes: xx
20. únor 2009 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
se tu nahanime co :grinning: :grinning: :grinning:

takze ja js 29 let mlada :grinning:
vdana v listopadu to bude 3 rok, v anglii js 5tym rokem
vyska 162 asi, vaha ted konecne zacala klesat :dizzy_face:

a nas tata je na tom s cestinou taky mizerne, takze navrat nehrozi a me se ani moc nechce

jo a mam rocni dcerus ellus
20. únor 2009 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Miladko
me je 32 let porad mlada :grinning:
vdana v cervnu 3 roky,v anglii jsem 4,5roku a jsem z manchesteru
vyska 177cm a vaha uz konecne predporodni :grinning:
mam rok a 5 mesicu starou holcicku Claudinku :dizzy_face:
21. únor 2009 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ty vole peppapig ja ctu,ze ses milada sorry.jak se jmenujes opravdu, fakt sorry,me uz dneska trochu jebe :confounded:
21. únor 2009 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem se sem konecne dostala :slight_smile:

Vikend v cr byl v poho, skola dobry a oslava se taky nakonec vydarila :slight_smile: Jen je tam teda furt klada a snezi
:unamused:

Ve stredu me Anule pekne vydesila. Uz rano byla takova spava (coz fakt nebyva), ale jely jsme nakoupit a odpo, kdyz mi po probuzeni zustala lezet na sofa a pomalu se ani nehybala, tak jsem zjistila ze ma teplotu. Mela 38,6. Ja doma sama, Andrew se vracel z cr a byl nekde v letadle.....Jsem vubec nevedela, co mam delat. Anuli nikdy nic nebylo....Jak jsem tu minule pomlouvala tchyni, tak ted ji musim pochvalit, protoze nelenila a s tchanem dorazili a byli tu s nami asi dve hodiny, nez se Anicce udelalo lip a hrala si tu s nima. Nakonec zabral calpol, hodne pit a pak jsem do ni narvala i par lzicek polivky. (Znovu jsem pak myslela na Olinku, jak to vsechno zvladla s malou).

Ale ted veselejc. Dneska mela Anule narozeninovou party. Vsichni pozvani dorazili. Jedni dokonce se psem :slight_smile:
Dort se nakonec taky vydaril, bylo i par darecku a celkove jsme si to vsichni uzili :slight_smile: Teda doufam, ze i ostatni. Fotky dam pak facebook.

Ahoj Peppapig :slight_smile: Moje oblibena pohadka :slight_smile:
Ja jsem 31 let taky stale mlada :slight_smile:
Vdavala jsem se loni v zari a v uk jsem rok a asi tri mesice.
Anicka mela 16.2. jeden rok.
Jo a mam 165cm a stale o 6kg vic nez tehu. Ale stale kojim.....
21. únor 2009 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
lenajs mlada a milada je rozdil :grinning:

ellun si dneska nejak kousla do rtu, kdyz se vztekala ze ji nenecham stat v kocare a trosku ji tekla krev chudine. vzala js ji ven dokonce mela i botky bez protestu at muze z kociku ven, ale vubec nechtela venku chodit, nevim jak ji to naucim :confused:
21. únor 2009 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
no uz vsichni cekame na ty fotky jani :slight_smile:

ellun si kravicku velice oblibila a porad na ni jezdi, to byl fakt super kup, myslim ze ty trojikolu by tak neuzila
21. únor 2009 ve 23:26  • Odpověz  • To se mi líbí
tak co jeee, to to teda vazne :grinning:

kde je kdo?

hele kitty prestan se vytahovat, ze vaha klesa, ja porad tlustosim :grinning: teda nez prijela mati tak jsem mela 3 kila dole, ale tefd to samosebou zase naberu, takze zacnu znova od zacatku :grinning:

jdu nafukovat balonky :grinning:
27. únor 2009 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
peti pak hod fotky na fejsa, ja js prisla z prace pred pul hodkou, tak si pujdu lehnout za chvili
27. únor 2009 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdar, tak jsem taky tady po sto letech....byli tu ted nasi, vcera uz mi odjeli :cry: a navic maly uz od pondelka neji a je uplne KO, asi po te debilni MMR :frowning2: Cely den na me lezi a spi, nechce nic jist ani pit. Horecky uz mu dneska konecne klesly. Doufam ze se z toho brzo dostane jinak me to bude stat nervy :cry:

Bohuzel nemam co jineho pozitivniho napsat :grinning: doufam ze si Phoebs uzila narozky :dizzy_face:
27. únor 2009 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, kdy vam pichaly tu MMR? Koukam, ze se mame na co tesit :frowning2: Za mesic nas to ceka taky :frowning2: At je Oliskovi brzy lip....

U nas ani nic novyho. Anule dostala k narozkam ten smart trike, tak s ni chodim kazdy den ven a desne se ji v tom libi :slight_smile: Povida si tam, dela brrrrrrrr a rehta se :grinning: A ted s ni byvam i venku na zahrade a kdybych ji nedrzela, tak uz je v potoce. Budem muset vymyslet nejaky plot, aby nam tam nezbuchla....
Jo a vlastne skoro novyho neco mam :slight_smile: Anicka uz regulerne chodi :slight_smile:
27. únor 2009 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdar kocandy, fotky na fejs hodim az si zase stahnu irfan na zmensovani do laptase, musela jsem to kvuli nejakemu updatu odinstalovat a ted nemam jak je zmensit.

Jinak "oslava" se povedla, tchanovci si sedli na gauc, dali male jeden darek, dali si kazdy hrnec caje, 2 kusy dortu a z gauce se ani nezvedli, ja nevim, ze jsou takovi suchari, vubec si s malou nehrali nebo tak neco. Mala naprosto zboznuje ten Vtech Walker a hlavne big hit je smart trike- ten samy co ma Anicka. Mala v tom sedela pul odpoledne a drzela se dulezite riditek :slight_smile: :grinning: Dort z Waitrose byl kupodivu big hit, fakt moc dobry a dokonce i Phoebe moc chutnal, dostala maly platek a sezrala to malem i s talirem. JInak asi bude fotbalistka, Rob ji koupil fotbalovy mic- mekky penovy a s malou si tu "kopali" az do te doby nez sla spat :grinning:

jdu si chvili cist a pak zkolabovat..zitra nafotim vyzdobu, jako sahla matka mame snad vsechno od happy 1st b'day banner pres faborky, stuzky, balonky, heliovy balon s birthday girl atd atd, jako u kolotocu :grinning:
27. únor 2009 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte!

Jdu vas pozdravit a rozloucit se zaroven, jedu v ne na nejaky cas domu!

Doufam, ze jste vsechny ok, dlouho jsem tu nebyla, ale vidim, ze jsem o moc neprisla :slight_smile: !

Vse nejlepsi Anicce a Phoebe k narozeninam, super, ze si to holky uzily!!

Nase krasavice uz taky chodi :dizzy_face: uz 2 tydny ted uz teda i utika a radi, no je to docela zaber, ale i velka sranda :slight_smile:!

Tak se mejte vsechny krasne, ozvu se z CR!

Pac a pusu vsem!
27. únor 2009 ve 23:43  • Odpověz  • To se mi líbí
vcera js byli venku a ellun se poprve sama prosla, pridala js fotky tady do alba
28. únor 2009 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, nejste tu některá z East Horsley????? :wink:
28. únor 2009 ve 22:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj lennis

bohuzel nejsme :slight_smile:
28. únor 2009 ve 23:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravim,

Jani na tu MMR jsme byli druhy tyden v unoru. Maly je na tom ted fakt hrozne, strasne kasle az se z toho nadavuje a zvraci, ale to uz asi z injekce nebude. Dostali jsme od GPho inhalator na astma, ale to mu nejak nezabira...chudak by porad spal jak je z toho kasle unaveny. A porad skoro neji :frowning2: Uz nevim co mam delat :cry:

Jinak mate sikulky holky ze uz vam samy chodi, u nas se porad soupe :slight_smile: Myslim ze chodit zacne az tak v patnacti :grinning:
1. bře 2009 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
jani a je zahleneny?
1. bře 2009 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj jani,myslis ze to ma vsechno od toho MMR jabu :cry: ? ja se toho docela desim, kdyz slysim ty side effects :frowning2:
my mame ted 11.3 ty jabs ve 12 mesicich, nic mi neprislo tak jsem se tam musela booknout sama :unamused: tak se pak musim booknout i na to MMR :unamused:

JInak dite mi zacalo chodit, uz pred cca 2 tydny se zacala zvedat o ruce atd a kdyz tu byla mamka tak se i rozchodila, teda zatim jen za ruce, sama stat neumi, to jen o nabytek nebo tak, ale jeste neumi zkoordinovat ruce a nohy takze ani sama nechodi kolem nabytku atd, ale za ruce uz meteli pekne, porad ted chce chodit, takze ja a rob neustale ohybame zada a chodime s ni po byte :grinning: uz ma i nove boty takze tupkame stale i venku, pripadam si jako debil, ze jsem porad v predklonu :grinning:
1. bře 2009 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
no holky staci vam ze ja js jeste nebyla objednat se na to rocni ockovani :sweat_smile:

peti hod fotky na fejsa :slight_smile:
1. bře 2009 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí
kitty hodim, vcera jsem konecne stahla irfanview takze je dneska zkusim zmensit a prdnout je tam
2. bře 2009 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek