• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky v Surrey (nebo i jinde v UK)

27. srpna 2009 
Zdravim,

tak jsme vcera byli na A&E, tak mu konecne dali antibiotika, tak doufam ze mu to konecne zabere. Mame k tomu i dva spreje na astma, tak si pripadam jak lekarna :confounded:
Ale uz byl rano lepsi, dokonce se i trochu najedl bez daveni a kaslani. Tady fakt clovek musi jit az na pohotovost, aby mu pomohli :angry:

Peto, urcite to z MMR nebylo, to uz se s nim vlece dlouho, ale urcite mu ta injekce nepridala.
Jsem rada ze uz mame snad nejhorsi za sebou.

Co budete dnes delat? Tady je krasne :dizzy_face:
2. bře 2009 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
taky zdravim :grinning:

no tak to jsou s prominutim curacci :angry: , vzdyt on uz tak kaslal kdyz js byli s vama na te kavicce a to bylo pred mesicem, a to jsi rikala, ze uz tak dlouho kucka. ja js myslela ze uz ma po antibio

a rekla jsi jim na te pohotovosti, ze uz jsi byla s nim 3x u gp a nic mu nedali? ja teda vim ze nadmerne predepisovani antibiotik, taky neni dobre, ale kdyz uz jdes 3x a furt nic a az po 4 na pohotovosti, to je fakt traparna

ja dneska pujdu ven, tady je taky moc hezky, i vcera bylo i kdyz nesvitilo slunko a bylo mirne zatazeno, tak bylo hezky teplo

peti vsak na fejsa nemusis zmensovat :confused:
2. bře 2009 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Kitty, to vis ze jsem jim to rekla, proto jsme taky lezli na pohotovost, protoze jinak jsou tady absolutne neschopni neco udelat. :angry:
Zenske na recepci byly nastesti super, rekli ze muzeme jit nejdriv jenom za jejich GP tam, ale ze kdyz nam to nebude stacit tak ze nam podrzi zatim misto v rade na A&E....nastesti GP predepsal ty ATB. Takze jako za 3 mesice kasle jsme je dostali, no hruza.

Maly ted spi ale asi ne dlouho, tak jak se vyspii a snad naobedva, taky valime ven, konecne sviti :dizzy_face:
2. bře 2009 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdar holky,tak to se teda mate ,tady je skarede.
My jdeme ve ctvrtek k ocnimu s Claudinkou nebo se jim zda,ze ma jedno ocicko sejdrem,no vlastne zdalo v prosinci ted co js byly u HV tak rikala,ze to ma dobry...a ted nam dosla teprve pozvanka...tak uvidim...

Mala ted spinka tak js zacala uklizet...nase chuva uz je nekde jinde nebo ja uz nemam praci...jak ji budu mit tak se asi vrati ..nevim...taky mala byla hodne nemocna,ale uz jt snad za nama.

Jani at se ti Olisek brzy uzdravi..

Kitty s tou pozvankou si delas prdel,to jsou svinky,ze ti jeste neposlaly...si tam radsi zavolej jestli na ni nezapomnely..

Mejte se krasne zatim papa
2. bře 2009 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
no nezapomenli me nechodi zadne pozvanky, ani predtim neprisly, pze to vsecko bookli pri kontrole po sestinedeli

no zitra tam zkusim zajit, musite mi to hromadne rano pripomenout
2. bře 2009 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
kitty nam taky pozvanky nechodi..na 12 months jab jdeme v pulce brezna ale to jen, ze jsem si tam sama dosla se zeptat, co se jako deje, ze nam nic neprislo !

Jdu oblect dite a jdeme trikovat, je tam hezky tak at vyrazime nez sezere ten xylofon na ktery nehraje ale zuzla ho.....
4. bře 2009 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja js tam jeste nedorazila :sweat_smile:
4. bře 2009 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdar zeny,
jdem nahalsit opozdenou dochazku :grinning:
jinak se mame dobre a mala pekne roste. jeste tu mam porad mamku a v patek dorazi jeste zbytek- tata a segra s pritelem, sice nas tu pak bude plny barak ale uz se na ne moc tesime, bude to fain se zas pekne vsichni po dlouhe dobe sejit :wink: , ale jak uz vsichni odjedou tak snad budu mit i vic casu na net.

Kittous hned jak nasi odjedou tak se snad uz sejdem, uz jsme vas dlouho nevideli- z Ellouska uz musi byt pekna slecna :sunglasses:

Janka no to je teda neco s tema gp, vsichni jsou to pekni kokoti co nic neumi :angry: , ale hlavne ze uz ty ATB mate a maly bude z toho brzo venku.
4. bře 2009 ve 22:55  • Odpověz  • To se mi líbí
rozkaz sefe :wink:
4. bře 2009 ve 23:04  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning:

co delas? jak se mas?
4. bře 2009 ve 23:07  • Odpověz  • To se mi líbí
no covece furt se divam na nejaky nabytek, premlouvame tchynu aby prodala a prestehovala se sem s tim ze bude hlidat drahouse a ja pujdu zpet na fulltime
no a tim padem by jsme konecne mohli zakoupit nejaky ten domek ze jo :dizzy_face:
4. bře 2009 ve 23:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ale hovinko tady je nic se mi nelibi, a pokud se mi libi tak to ma tak hnusne recenze ze me to zas prejde
4. bře 2009 ve 23:23  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak to ses vazne hodne busy :grinning: , chtelo by to na tchynicku asi nakou jinou metodu, ale treba broz povoli- stejne je ji tak veliky barak na prdlacku.
No jo s nabytkem je to blbe, je vazne tezke najit neco pekneho za "rozumnou cenu" :unamused: :frowning2: , tak s nabytkem jeste pockej, je fakt ze deti to vsechno stejne znici :wink:
4. bře 2009 ve 23:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jakoze my uz jsme s ni mluvily a souhlasila, a peter rikal ze ted bude jeste vic tlacit na pilu, no kazdopadne se musi vymalovat jeji barak a definitivne vymenit koberce, pze ty jsou minimalne 40 let stare, proste co tam dali jak se barak postavil :stuck_out_tongue_closed_eyes: a taky nevi jak ji rict ze je tam smrad z kocek :sweat_smile: tak js se nabidla ze ji to teda reknu pze i dont give a crap :grinning:
zitra tam chce jet tak mu napisu list co je treba tam udelat
-zbavit se smaradu
-vyhazet jeji kramy
-vyklidit garaz
-sundat z police svatebni fotku z jeho prvni svatby :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
-sundat z polic figurky kocek, psu a jine zvireny
-UKLIDIT
ty posledni dve teda furt nevi jak ji ma rict, no tak listem to bude vyresene
5. bře 2009 v 00:03  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak to je super ze uz podvolila-tak to moc gratulujem.
A jak to teda ted planujete? ona pujde bydlet za vami do Doveru nebo jak?
5. bře 2009 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte
akorat js dosla z prace a peter jel zavest auto na mot, tak tu tvrdnu s ellajdou :slight_smile:

jj pavli, ze ona proda (kdyby to udelala uz minuly rok tak ma o 200 litru vice) a ze by si koupila neco tady a p rikal ze si rekne o dedictvi :sweat_smile:
6. bře 2009 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdar krasky,

tak se taky opet hlasim.

Pavli, jak to zvladas? :slight_smile: chtelo by to nejake fotky Yasminky :dizzy_face: ktera ma dneska presne jeden mesic tak gratulujeme :slight_smile:

Dekujem vsem za prani uzdraveni, uz je maly lepsi, ale musim to zaklepat. ATB mu jak se zda zatim zabraly, hodne chodime ven a uklizim doma jak vztekla, aby tu nebyl prach a fakt se mu to hodne zlepsilo. Jeste ma sice inhalator ale ted uz jen 1x denne a za par dnu to vysadim uplne, tak drzte pesti at se mu to nevrati, fakt to byla hruza.

Kitty tak to mate teda co delat s tchynkou....no ale ted je blba doba na prodej baraku ne? :confounded:

No nic valim dal uklizet dokud chrni...

Jo a Peti klidne mi ten recept na ty masove koule napis sem kdyz budes mit cas :wink:
9. bře 2009 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte zlatka

no jani tak kdyz je blba a neprodala to jak js ji rikali tak co nadelas, problem je ze ona by nejradsi tak dvojdomek nebo veliky barak a zit vseci dohromady coz tedy ne (finger) :sweat_smile:
to je super ze maly uz je lepsi :slight_smile:

no ale my uz jsme se pomalu zacli poohlizet po domku, tak doufam ze neco najdem libiveho, ja nechci moc velky, kdo to pak bude uklizet ze jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak ellus se ted naucila lezt na zidli, tak uz mam po rannim vychrapavani do 8, pze jeste neumi slezt, teda jednou slezla a jednou si nabila cunu takze to je 50/50, ale pred 2 dny na tu zidli ani nevylezla tak doufam ze se to nauci rychle
10. bře 2009 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte,
jak se mate vsechny?ja jsem konecne dodala nejake nove fotky ...ted musim umyt nadobi a pujdu si zapalit a asi cumet na tv.

kitty uz mas tu pozvanku na to ockovani?Ella je sikovna holka :grinning:

my se taky zaciname znova divat po domku...urok sel hodne dolu tak kdyby jsme neco nasly tak budeme platit jeste min nez najem :sunglasses: tak jen,aby jsme ho nasly a ne jak posledne natrefily na idiota..jinak on ten barak jeste prodany nema ta baba mu to taky odrekla a tak ho ma dal na marketu..
12. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
takze damy poslusne hlasim ze na ockovani jdeme 24.3. sla js k dokovi se sebou v patek a konecne js to objednala
lenajs claudi ma dlouhe vlasy jak blazen, jeste stesti ze jste ten barak nevzali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2009 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
teda kitty tj pokrok :grinning: konecne ti daly pozvanku..samozrejme az sis ji vyridila :grinning:
vlasky ma po me,ja mela jeste delsi kdyz jsem byla stejne stara jak mala :dizzy_face:
15. bře 2009 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
no me nedali ani pozvanku normalne jak js odchazela tak js jim rekla at me booknou na ockovani, tak mi rekla 8.50 24.march a to delam tak s ni pujde peter :grinning:
15. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
na to posledni byl s ni taky michal :grinning: ,pamatujes jsem ti to rikala....
15. bře 2009 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
jj pamatuju, nas ceka toto a pak jeste jedno a uz finito

no ale musim vam napsat co se vcera vecer stalo :grinning:

okoupala js ellus ak js ji vzala v rucniku do obyvaku ze ji utru a oblecu, no a ppochopitelne se chtela zas producirovat nahata, tak js ji na chvili nechala.
tak tu litala a porad prdela a my js se divali na telku na cosi a najednou se zastavila u kresla co mame u pocitace a normalne se vykadila na podlahu, nejdriv js si myslela jestli se tam kocka nedelala pze to vypadalo uplne stejne :sweat_smile: , ale ta v nedohlednu.
no tak ja js vzala ellus utrela ji, dala plinku a oblikla a mezi tim peter uklidil to hovno.
dneska rano js sli dopoledne do mesta pro insulin a umku a prisli js dom, ja js sla do kuchyne udelat caj a tedka citim smrad jak svina (jeste podoktnu ze mam rymu a cich mi nejak vynechava), tak js se sla zeptat petra jestli si nahodou neprd a on ze ne, zkontrolovala js ellu ta pokadena nebyla tak js se sla podivat do koupelky jestli kocka nekadila a nic, tak js sla zpatky do te kuchyne a ten smrad sel z kose.
ptam se petra kde jsi dal to hovno vcera jak se ellus pokadila a on ze do kose ale ze ho zabalil do ubrousku nejdriv :grinning: no tak js se ho zeptala proc ho jako nesplachl do hajzlu a on ze ja to taky davam do kose ty plinky, ale ze mam i v papirech separacku, kterou s tim hovnem splachnu do hajzliku a ze tu plinku pak dam do sacku to jaksi opomnel, no ale chybama se clovek uci ze jo.
tak uvazuju ze na nocnik ji ani nebudu ucit kdovi kde by to pak vylil, tak koupim male sedatko a stupinek k zachodu
16. bře 2009 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
kitty tak u vas je teda veselo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2009 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Kitty to jsem se fakt pobavila :grinning: :grinning: hlavne ten tvuj popis :grinning: fakt super.

Jinak u nas nic noveho, ani sem cosi nechodim pac neni stejne co psat :grinning:

Doufam ze vam to vyjde s barackama :wink:
17. bře 2009 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdar krasky
dneska jsme byly ve skolce,tak v pondeli jdeme se domluvit na placeni a asi v ut a ve ct by tam mala chodila na part time...at si zvykne mezi detmi nebo je porad jenom semnou a je na me moc upla a ja na ni...uz ted mam nerva nebo vim,ze bude rvat a taky,aby se tam o ni staraly dobre...skolka se mi libila i ty ucitelky byly moc hodni...ja by si tam zvykla a ja mela zpet praci tak by mi ji vzaly na full time a kristynu uz bych nepotrebovala...
17. bře 2009 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
no a co pak bude s kristou? ja myslela ze jsi chtela vic aupairku nez skolku :confused:
17. bře 2009 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
janko to mas fakt recht ja taky nemam co psat velice, zadne vesele historky z nataceni a drby nevim, k hv uz nechodim a co umi nebo neumi ellajs to je u vasich decek podobne
a popisovat kazdy den co delam to vas asi velice nezajime, me ostatne taky ne :grinning:

no beru balon a jdem za barak at si trochu polita
17. bře 2009 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
jo to jsem chtela,ale uz ji mam plne zuby... :unamused:
17. bře 2009 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek