• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky v Surrey (nebo i jinde v UK)

27. srpna 2009 
jako male nebo velke? :confused:
17. bře 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristyny mam plne zuby ,claudinka je zlaticko je hodna po mamince :grinning:
18. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

my js se vcera byly podivat na malou yasminku vejapkovou :dizzy_face: a je to moc hodne miminko, to bych v zivote nerekla jaky je to rozdil ten jeden rok.
ellus trosku zlobila - roztrhala argos book :grinning: a byla urputna kvuli balonku, ale hezky houpala malickou v drncatku
3 fotky js na fejsu
20. bře 2009 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda kitty to jste meli super den co s vejapkovymi holky :grinning:
21. bře 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Happy Mother's day zenky :slight_smile:

normalne musim verejne pochvalit naseho tatinka, nejak nam blbla pracka, uz js myslela ze budeme muset koupit novou ( i kdyz by mi to az tak nevadilo, pze bych si koupila se susickou :dizzy_face: ), ale dnes prisel z prace a zprovoznil ji

zase je hezky tak se klidim ven, asi si dame obed s ellcou nekde venku, dneska nevarim
22. bře 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ty mas sikovneho tatku :dizzy_face: ,nam nesla zase lednicka tak jsme taky myslely,ze budeme muset koupit novou a tatka nam ji taky opravil :grinning:
jinak mala ma porad jeste ten virus tak aspon,ze v noci nevraci,ale rano jak vstane tak do 15minut je to venku,ale jen trochu uz ne tak moc jak predtim...a ma taky prujem..pres den je uplne v pohode,krasne ji a pije..fakt zasrany virus..
tady je hnusne jak prase.malou jsem musela dat spat do kuchyne i s kocarem nebo mi vitr prevratil malem claudii v kocare...chtela jsem jeste zehlit,ale budu asi az vecer...
23. bře 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo holky kde jste vsechny? :confused:
3. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ruzne lenin

u me to vypada tak ze pujdu zpet na full time drive :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi uz pristi mesic
5. dub 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja js tento tyden v praci,dneska js taky byla,ale na cerno...coz je lepsi a pak si zase budeme uzivat s malou... :dizzy_face:

tesis se na full time nebo si ho nechtela?
5. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty me je to celkem jedno tim ze nam zmenili rotu budu delat 4 dny a jestli delam 3 nebo 4 to uz je jedno
pridala js 2 nove videa

http://www.youtube.com/watch?v=p5NdIEYz7VI
7. dub 2009 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ella je sikovna jak krasne sama ji :grinning:

Dneska odjela teta Jana s Anickou,se tesim Jani jak priste prijede s Andrew bude sranda...Mohly jsme treba s Olinkou jit sami zensky na veceri a chlapci mohli hlidat holcicky :grinning: Valim nebo mala uz vykoupana a ja ji jdu dat mliko a pak uklidit kuchyn a natrit varnishem stolecek s zidlickou co jsme male koupily papa
10. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau kocandy, tady to teda jede, mely bysme to zase rozjet :grinning:

my vcera byly na MMR a mala byla vcera ok, ale dneska cely den teploty a hodinu mi usinala na ruce nez konecne zabrala, rostou ji do toho jeste stolicky takze nic moc :unamused:
10. dub 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry vecir :slight_smile: Tak jsem vas konecne nasla :grinning:

kitty...uz neponocujes marode? Mala je na videu super, dovolila jsem si kuknout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dub 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ponocuju furt peppousi dneska mam volno :grinning:

lena tak prijd uklidit i k nam
10. dub 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
caues babky,

barus super videjka, mala pekne roste je to sikulka

lena tak srazicek jste meli .....hmmm blednu zavisti :grinning:
10. dub 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli a Leni, rada jsem vas poznala :grinning: Diky, ze jste se o nas tak krasne staraly :grinning: Andrew "taktne" podotknul, ze jsem se asi mela dobre, protoze mi nejak vyrostlo bricho :angry:
Ale priste jede se mnou a udelame damskou jizdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Peto, u nas po MMR zatim ok....ale Anule nikdy zadne reakce po ockovani nemela....no abych to nezakrikla, je to teprve 4 dny po....

Barus, ella ma nejaky haro :dizzy_face: Jinak ji to jde pekne :slight_smile:
10. dub 2009 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
vejap tak my jsme se taky srazili tak nezavid :grinning:

my jdem na mmr az koncem dubna, jinak ellousovi vylezla stolicka a kdyby nervala jak js ji upinala do kocaru tak bych to ani nezjistila :sweat_smile:

krtous kde jsou nake fotky z mencestru
10. dub 2009 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme trubice....skoro zadne fotky nejsou....mam jen jednu :frowning2:
11. dub 2009 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vitej v klubu :grinning: u nas to taky tak dopada
11. dub 2009 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ale zitra sem aspon tu jednu hodim :grinning:
11. dub 2009 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
barus, jasne ze nezavidim to se jen tak rika :grinning: :grinning: :grinning: , ja tech sraziku mivam nekolik tydne ze sotva doma neco stiham, je to hrozne kolik ted mam prace na zahrade a porad ju odkladam :sweat_smile:
A jak se jinak mate?porad pracovne vytizena? a co domek, porad nic?
11. dub 2009 v 00:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo taaaaaaaaaaak :grinning:

domek usilovne hledame, ale hadam ze tak rok to bude trvat nez najdem neco co by se nam libilo

ted se snazim najit novou sedacku prijde mi to jeste horsi nez ten barak, aby prolezla dverma a libila se :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dub 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty brdo tady to nejak zije :grinning:

Ja sem cosi nestiham chodit, maly uz je konecne po te nemoci dneska teprve trochu lepsi, byl nemocny cely tyden. Dneska uz se i smal a hral si trochu, tak jsem rada, snad je to na dobre ceste :slight_smile:

Srazy taky zavidim, nechcete nekdo prijet? :grinning: :grinning:
11. dub 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jankax...ja se tady v Sotonu taky s nikym 'nesrazikuju' :frowning2: Mam prijet ja nebo ty :grinning: :grinning: :grinning: Cece nejak mi posledni dobou chybi pokec s normalni ceskou/sk maminou (po telefonu jich mam az moc, ale ten primy kontakt haha)
11. dub 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
peppousi my se srazime doma v cr :wink: nekdy
11. dub 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peppa jak jste od nas daleko? My jsme vych. Londyn...klidne dojedte, budu jedine rada! :slight_smile:
11. dub 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako holky kde jste kupovali svoje sedacky, jak js velke a jak jste je dostali do domu? me to prijde vsecko velike mam strach ze to neproleze
11. dub 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kitty...no jasne, na Stodolni preci, vsak uz to mame skoro naplanovany ne. Ja si chci zitra koupit letenku na leto, pojedu jen s malou na mesic (mesic a pul max), uvidim jak to tam dlouho s nasima vydrzim :grinning: jen musim zjistit, kdy mam zaverecnou zkousku v college a kupuju. Ty se chystas domu v lete?

Janka, no mame to trosku z ruky, sakrys, jsme opusteny v Southamptone, ale cestujeme radi :grinning: Do Londyna urcite nejakou cestu udelame, az bude krasne teplo, ja mam londyn rada i jen tak ta prochazku z waterloo do covent garden atd. Snazim se starouse presvedcit o stehovani, ale zatim mi to neprochazi :angry:

kitty v Ikea maji fajn sedacky, ale nevim jaka je kvalita, nasi rikaj ze dobra a cenove dost vyhodne a me se nektere moc libi. S dovozem a dorucenimto maji myslim taky vyresene.
11. dub 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim po dlouhe dobe :zipper_mouth:,

Vubec nestiham, ale co si budem povidat :grinning: , a to jeste ani nepracuju, Baru klobouk dolu!

Vidim, ze jsem tu o moc neprisla :sweat_smile: , taky jste cosi busy co?!

My jeste na MMR nebyli, mala musela mit 3 mesice bez ockovani po vysazeni imunosupresiv, ale pristi tyden ji to musim uz buknout...
No Baru ver nebo ne, nam vylezly 4 stolicky najednou v jeden den v CR :rolling_eyes: to byl masakr 40 horecky zas mela... vubec se netesim na spicaky, ty jsou prej jeste horsi..

Navsteva byla megasuper, akorat moc kratke :grinning:, holky si pekne hraly, ale taky se umely pekne rvat ani jedna si nenechala kradeni hracek libit :grinning: . My si s Jancou taky uzily jsme plkaly o dusu :grinning: ! Uz se tesim az prijedou priste, doufam, ze brzo :grinning: , se divim Jani, ze jste u nas nic nezapomeli, to my mame s Janickou Oliskovou pravidlem :grinning: .. No ja nevyfotila ani jednou, se uplne stydim, me to nikdy nenapadne a pak je mi to lito...

Jo Mimochodem Jani Oliskova, vy jste na rade jako, pekne setrete cekam vas co nejdriv :confused: ! Zitra? :grinning: ! Uz je nam smutno po zenichovi, ale po tobe taky docela :grinning: ! Nejak nam ani ten telefonat porad nevychazi :frowning2: ...
Ja ani nevedela ze Olousek byl nemocny!!

Baru my mame sedacku z DFS jsme spokojeni, je uplne super, akorat jsme ji kupovali bez ditete a to byla chyba cream fabric :rolling_eyes: , takze se docela spini, priste bych brala kozenou ikdyz to neni nas cup of tea :zipper_mouth: ale z praktickeho duvodu...

Zitra jedem na farm se svagrovou a jejim mimiskem uz se tesim, snad bude pekne! A v po mame s lenou maternity day off :grinning: :grinning: chlapi hlidaj a my jdem do mesta na shopping tak to poradne roztocime :sweat_smile: :grinning: . Uzivejte svatky, zatim papa
11. dub 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pepousi tak si nas konecne nasla :grinning: Odkud jsi vubec,js to zapomnela :sweat_smile:

Olinko zapomnela si rict,ze jdeme i do sex shopu :grinning: its important :grinning: :grinning: :grinning: ,se tesim na zitra jak svina day off uz jsem dlouho nemela...
My dneska jedeme k svagrovi :confounded: ma easter party a teda se mi vubec nechce,ale co mam delat...rekla jsem uz rano misovi ,ze on pit nebude ,ale ja nebo on tam pokazde pije...tak si dam sklenicku vina tj moje cele piti za cely den :grinning: ..pocitam a doufam,ze dele jak 2 h tam nebudeme :confused:

Jani ja nejake mam,jak jste prebalovaly..tak pka dodam,ale jsou asi jen 3 :grinning:
zatim papa krasky jdu varit...
12. dub 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek