Maminky a těhulky v Surrey (nebo i jinde v UK)

Ahoj vsechny tehulky a maminky v UK,
rozhodla jsem se zalozit nove tema. Jestli je tady nekdo, kdo si chce jen tak povykladat anebo se podelit o zazitky nebo se na neco zeptat, jsem tady. Bydlim v Anglii 10 let a mam 2 deti Tobika (skoro 3) a Karolinu (10 mesicu). Videla jsem, ze tady docela dost lidi, co bydli v Anglii, tak se kdyz tak ozvete. Tesim se.
kitty68
12. dub 2009
to bude novy dildo lena co? 😃

ja js uvazovala jestli dnes pujdu do kostela nebo na egg hunt, ale ellda usla tak cumim na prison break x-)
lena13
12. dub 2009
kitty to vis ze bude,ale jeste nevim co koupim...chtela jsem neco na sebe,ale az po kozenkach...tak asi vezmu roberta a pak ho srtcim misovi do prdele jak me nasere 😃
kitty68
12. dub 2009
😃 😃 😃
maruskag
12. dub 2009
😃 😃 😃 :-x
vejapa
12. dub 2009
lenajs 😃 😃 :-p :-p
lena13
12. dub 2009
ja nevim cemu se vsichni smejete 😃 me to bolet nebude tak muzu trosku pospasovat.... 😃 :-p 😃 ...no a nebo se mu to zalibi no a pak jsem v prdeli ja 😃
peppapig
12. dub 2009
lena my jsme v Southampton 😉
Jinak 'Robika' v zadnici by asi neprezil 😃 😃 😃
krtecek
12. dub 2009
leni 😃 😃 😃
kitty68
12. dub 2009
no jako lena pri predstave misi s robertkem v prdeli kdo by se nezasmal 😃 , kdybych vedela, ze chces tak bych poslala svoje 2 co js mela 😃 na misovu prdelku by stacily :-x

tak pak hod do alba co jste teda koupili vseci cekame :-N
lena13
12. dub 2009
ja to hodim zitra nebo zitra vyrazime na nakupy 😃

pepousku tak to jsi daleko od manchesteru :-N

zitra hodim i ty fotky s jani a s anickou x-)
peppapig
12. dub 2009
lena my jsme daleko odevsad a starou ne a ne se prestehovat ]-(
krtecek
13. dub 2009
Oli, Leni uzijte si dneska day off a hlavne ty nakupy 😃

Oli, ja jse se taky divila, ze jsme u vas nic nenechaly....Kdyz jsme byli u Peti, tak mi pak posilala Anule boticky a muj nahrdelnik 🙂

My jedeme dneska koupit novou autosedacku. Uz jsme tam byli v patek, ale ne mojim autem, tak nam to bylo na ho..o, protoze jsme ji nemohli vyzkouset, jestli pasuje....."kdo nema v hlave, ma v nohach"

Baru, sedacku jsme taky kupovali sice uz s ditetem, ale jeste malym, takze mame svetlou a latkovou a kdyz se specialni upravou povrchu, tak stejne....a jinak ji mame ze sofasofa.com. Nastesti mame living room hned u predniho vchodu, tak prolezla 🙂
jankax
13. dub 2009
Zdarec 🙂

Peppa tak to jste docela daleko teda 😞 no ale kdybys nekdy premluvila manzu k vyletu, tak budu jedine rada 🙂

Jako ja nestiham co se tady probira, vibrouse v zadku atd. 😃

Oli - no jako je to des, ze jsme jeste nezavolaly 😞 hlavne ze to uz planujem cos dojela zpet. U nas to bylo ted ale docela o nicem, jak byl maly nemocny, a ted je zas pro zmenu protivka tak su cosi bez nalady :-|
Tento tyden mame tatu doma, tak jeste ze tak a pomuze mi.
No s tim vyletem k vam nevim kdy to spachame, az bude mit manza nekdy zase volno, sama si fakt netroufam, je to hrozne daleko :-S Proc nemuzete bydlet tak hodku dve od nas? 😃

Doufam ze jste si uzily nakupy, ja taky musim nekdy vyrazit, maly uz mi zase ze vseho vyrostl a sobe potrebuju koupit nove plavky a tak.....

Kitty my mame kozenou sedacku, a je to fakt super, vubec neni spinava ani nic, vsechno se z ni da utrit....a kupovali jsme v Land of leather ale to nevim jestli jeste existuje. A delivery v pohode, dokonce se nam to sem i veslo dverma. 🙂
lena13
13. dub 2009
nazdarek zensky x-)
toz mame ty nase robouse pekne koupene s Oli...js ji musela teda trochu ukecat,ale pak byla rada,ze jo Olinko 😃 je krasnej fialovej a teda je fakt supeeer (no zatim js ho nevyzkousela,ale na pohlazeni zatim co js ozkousela toz naprosta parada a tech funkci... 😃 ,ale to urcite dneska jeste prijde,teprve js malou daly spat 😃 )

k nam by taky uz mohl nekdo dojed nebo uz mame volnou postel x-)
lena13
13. dub 2009
vendul tj skoda,ze jsi tak daleko...mohla jsi poradat nakupy v sex shopu s nama atd 😃
kitty68
13. dub 2009
caute

tak ellun dnes byla poprve polita na velikonoce a teda bylo ji to uplne jedno

my ted mame kozenou 2+3sedak a taky js s ni spokojena velice fakt se to jen utre i kdyz ji ted musim poradne vycistit pze je taky cream, ani bych novou nekupovala, ale potrebujem roztahovaci at ma tchyne kde spat az bude hlidat ellun. no a prave u te nasi peter musel odmontovat nohy jak ji stehovali do bytu pze to bylo tak knap a to mi zas nijaka obrovska neprijde.
zatim vede sedacka z harveys taky 2+3 ale latkova, coz se mi teda moc nepaci ale budiz, jen to ted musime poradne promerit jestli proleze jinak to bude prusvih a tahat to k nam navrch do 3 patra :-p
furt jen starosti :-N
u nas uz se chrape tak zajdu namocit veci do vanishe a podivam se na house, doufam ze u toho zas neusnu na sofe jak vcera, uz me pekne boli zada po dvou nocich stravenych na gauci
krtecek
15. dub 2009
Preji pekny vecer 😃

Takze ja uz mam splneno a ta jedna fotka s Isabelkou je v albu 😃 Plus par nejnovejsich fotek.....

Se bojim, kdy na nas kdo zavola socialku. Anule je ted sama modrina - na obliceji. Jednu ma na cele, jak spadla na zahrade....druhou na jedne tvari, tu jsme si privezly od Olinky (ale jak se tam dostala???) a ted ma novou na druhe tvari, protoze se pustila moji ruky, kdyz jsme schazely jeden schod a zbuchla dolu......Doufam, ze se vstrebaji nez dorazime k nasim, aby mi babi s dedou nevynadali 🙂
lena13
17. dub 2009
Jani super fotky x-) ,jak budu mit cas taky zmensim co jsem nafotila a dodam papa
kitty68
18. dub 2009
zdravim damy

no jani tak ja se divim ze nam ji jeste nesebrali 😃 nohy ty ma cele flekate

ja js uplne cumela kolik ma mala vlasu 😕 porad cekam ze ellde taky neco naroste
peppapig
20. dub 2009
Cau krasavice, ja se mate? nejak nam to tu zase uslo!!
Holky vite, jak tady jedna mamina dala fotky voji dcerky, ktera ma leukemii a jeste tam popsala ty zacatecni priznaky? Od doby co jsem to cetla, furt nad tim premyslim, nebo Mia je dost casto zasnoplena, kasle nebo viry ci infekce. Asi zkoncim v opave, pak si rikam, ze je zdrava atd. Nemuzu to pustit z hlavy, dokonce jsem se chtela gp zeptat zdaby ji nevzali krev...prosim nekdo mi napiste, ze jsem blba 😎

Jinac bambula ma ve ctvrtek 2 roky, peppa pig dort uz je objednany, neb ja a peceni nejde dohromady 😃 Nemuzu uverit, ze uz ma 2 roky, tak to leti, cas planovat no.2 😉

Holky chystam se jeste s jednou kamoskou naplanovat srazik/picnic v London parku (nejaky zlati stred), jen tak na den, spis pokec a posezeni pro maminy na dekach a deti se muzou skamaradit behanim okolo nas 😃 No bude to teda asi pro nas, 'okolo' Londyna. Skupinka je na facebook, tak kuknete, jen jsem jeste nic neposlala. Premyslim, ze May/june. Kdo by se pripadne pridal??
peppapig
20. dub 2009
teda maminice, ani jedna za cely den, pche, ze vy se cely dny jen opalujete na zahradach 😃 😃 :-p :-p
kitty68
21. dub 2009
no ja js chudina byla v praci a tedka asi pujdu chrapat, uz se mi zaviraji ocicka |-|
peppapig
21. dub 2009
jejda tak nite nite kitaku 😉
jankax
21. dub 2009
Jako tady to fakt zije 😃

No my dneska byli cely den venku, ted uz nemam sil tak trcime doma a maly se laduje Cheerios 😃 :-p

Peppa - no ja bych snad i dorazila na sraz, zalezi na tom kdy to bude a ktery park v Londonu 🙂 Kveten a cerven muzu, takze pak dej vedet jestli nejak pokrocis s planovanim 😉
caira
21. dub 2009
cus peppa: tak ja bych mohla hadam az ten june, pac ted v kvetnu jedeme do CR na par tydnu....
Hele manzele vitani nebo ne? :-N Ja bych asi sama nejela, bych se ztratila, jsem debil 😃
caira
21. dub 2009
hele kdy kdo dorazite k nam? uz jsme tu nemeli zadnou navstevu od listopadu, spare room nam zeje prazdnotou 😃 😃 budeme porizovat i swimming pool na zahradu ( paddling pool 😃 ) 😃 😃 😃
peppapig
22. dub 2009
cau holky, musim to nejak napsat na facebook group a pak muze kazdy navrhnout jaky termin se komu hodi a pak rozhodnem.

jankax ja teda moc Londyn krom central neznam, ty jsi v Londyne? urcite se musis pridat!

caira, to vis, ze manza je vitan a at si vezme cz slovnik haha 😉 urcite nechcem aby ses nam nekde s malou krasavici ztratila. ja budu rada chvilku bez starouse 😃 a neboj za chvili nas mas u vas, fakt domluvime, ja jen ted cekam na ten blbej dopis kvuli tem zubum a uz me to stve, pac nevim kdy ]-(

zitra ma nase Mia 2 roky, tak jsem behala po obchedech a nakupovala darecky, zadna prehanka samozrejme. Zitra jedem na vylet tak uz se moc tesim. HAPPY 2nd BIRTHDAY Miasku muj malej 🙂 🙂 x
lena13
23. dub 2009
MIA HAPPY BIRTHDAY x-) x-) FROM CLAUDIA
maruskag
23. dub 2009
Happy birthday Mia x-)
vejapa
24. dub 2009
Ahojte

Taky prejem Miince krasne 2.narozeniny x-)

Pepino tak ted se mas opravdu na co tesit, jeste mam uplne v zive pameti jak se ta moje cacorka po druhych narozkach zmenila.. no spis k horsimu, hrozne se zacala prosazovat, vztekat a zlobit 😎 ]-(

Začni psát odpověď...

Odešli