• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky v Surrey (nebo i jinde v UK)

27. srpna 2009 
to bude novy dildo lena co? :grinning:

ja js uvazovala jestli dnes pujdu do kostela nebo na egg hunt, ale ellda usla tak cumim na prison break :dizzy_face:
12. dub 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kitty to vis ze bude,ale jeste nevim co koupim...chtela jsem neco na sebe,ale az po kozenkach...tak asi vezmu roberta a pak ho srtcim misovi do prdele jak me nasere :grinning:
12. dub 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. dub 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenajs :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dub 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nevim cemu se vsichni smejete :grinning: me to bolet nebude tak muzu trosku pospasovat.... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...no a nebo se mu to zalibi no a pak jsem v prdeli ja :grinning:
12. dub 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
lena my jsme v Southampton :wink:
Jinak 'Robika' v zadnici by asi neprezil :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jako lena pri predstave misi s robertkem v prdeli kdo by se nezasmal :grinning: , kdybych vedela, ze chces tak bych poslala svoje 2 co js mela :grinning: na misovu prdelku by stacily :zipper_mouth:

tak pak hod do alba co jste teda koupili vseci cekame :sweat_smile:
12. dub 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to hodim zitra nebo zitra vyrazime na nakupy :grinning:

pepousku tak to jsi daleko od manchesteru :sweat_smile:

zitra hodim i ty fotky s jani a s anickou :dizzy_face:
12. dub 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
lena my jsme daleko odevsad a starou ne a ne se prestehovat :angry:
12. dub 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, Leni uzijte si dneska day off a hlavne ty nakupy :grinning:

Oli, ja jse se taky divila, ze jsme u vas nic nenechaly....Kdyz jsme byli u Peti, tak mi pak posilala Anule boticky a muj nahrdelnik :slight_smile:

My jedeme dneska koupit novou autosedacku. Uz jsme tam byli v patek, ale ne mojim autem, tak nam to bylo na ho..o, protoze jsme ji nemohli vyzkouset, jestli pasuje....."kdo nema v hlave, ma v nohach"

Baru, sedacku jsme taky kupovali sice uz s ditetem, ale jeste malym, takze mame svetlou a latkovou a kdyz se specialni upravou povrchu, tak stejne....a jinak ji mame ze sofasofa.com. Nastesti mame living room hned u predniho vchodu, tak prolezla :slight_smile:
13. dub 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec :slight_smile:

Peppa tak to jste docela daleko teda :frowning2: no ale kdybys nekdy premluvila manzu k vyletu, tak budu jedine rada :slight_smile:

Jako ja nestiham co se tady probira, vibrouse v zadku atd. :grinning:

Oli - no jako je to des, ze jsme jeste nezavolaly :frowning2: hlavne ze to uz planujem cos dojela zpet. U nas to bylo ted ale docela o nicem, jak byl maly nemocny, a ted je zas pro zmenu protivka tak su cosi bez nalady :unamused:
Tento tyden mame tatu doma, tak jeste ze tak a pomuze mi.
No s tim vyletem k vam nevim kdy to spachame, az bude mit manza nekdy zase volno, sama si fakt netroufam, je to hrozne daleko :confounded: Proc nemuzete bydlet tak hodku dve od nas? :grinning:

Doufam ze jste si uzily nakupy, ja taky musim nekdy vyrazit, maly uz mi zase ze vseho vyrostl a sobe potrebuju koupit nove plavky a tak.....

Kitty my mame kozenou sedacku, a je to fakt super, vubec neni spinava ani nic, vsechno se z ni da utrit....a kupovali jsme v Land of leather ale to nevim jestli jeste existuje. A delivery v pohode, dokonce se nam to sem i veslo dverma. :slight_smile:
13. dub 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdarek zensky :dizzy_face:
toz mame ty nase robouse pekne koupene s Oli...js ji musela teda trochu ukecat,ale pak byla rada,ze jo Olinko :grinning: je krasnej fialovej a teda je fakt supeeer (no zatim js ho nevyzkousela,ale na pohlazeni zatim co js ozkousela toz naprosta parada a tech funkci... :grinning: ,ale to urcite dneska jeste prijde,teprve js malou daly spat :grinning: )

k nam by taky uz mohl nekdo dojed nebo uz mame volnou postel :dizzy_face:
13. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendul tj skoda,ze jsi tak daleko...mohla jsi poradat nakupy v sex shopu s nama atd :grinning:
13. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute

tak ellun dnes byla poprve polita na velikonoce a teda bylo ji to uplne jedno

my ted mame kozenou 2+3sedak a taky js s ni spokojena velice fakt se to jen utre i kdyz ji ted musim poradne vycistit pze je taky cream, ani bych novou nekupovala, ale potrebujem roztahovaci at ma tchyne kde spat az bude hlidat ellun. no a prave u te nasi peter musel odmontovat nohy jak ji stehovali do bytu pze to bylo tak knap a to mi zas nijaka obrovska neprijde.
zatim vede sedacka z harveys taky 2+3 ale latkova, coz se mi teda moc nepaci ale budiz, jen to ted musime poradne promerit jestli proleze jinak to bude prusvih a tahat to k nam navrch do 3 patra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
furt jen starosti :sweat_smile:
u nas uz se chrape tak zajdu namocit veci do vanishe a podivam se na house, doufam ze u toho zas neusnu na sofe jak vcera, uz me pekne boli zada po dvou nocich stravenych na gauci
13. dub 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Preji pekny vecer :grinning:

Takze ja uz mam splneno a ta jedna fotka s Isabelkou je v albu :grinning: Plus par nejnovejsich fotek.....

Se bojim, kdy na nas kdo zavola socialku. Anule je ted sama modrina - na obliceji. Jednu ma na cele, jak spadla na zahrade....druhou na jedne tvari, tu jsme si privezly od Olinky (ale jak se tam dostala???) a ted ma novou na druhe tvari, protoze se pustila moji ruky, kdyz jsme schazely jeden schod a zbuchla dolu......Doufam, ze se vstrebaji nez dorazime k nasim, aby mi babi s dedou nevynadali :slight_smile:
15. dub 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani super fotky :dizzy_face: ,jak budu mit cas taky zmensim co jsem nafotila a dodam papa
17. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim damy

no jani tak ja se divim ze nam ji jeste nesebrali :grinning: nohy ty ma cele flekate

ja js uplne cumela kolik ma mala vlasu :fearful: porad cekam ze ellde taky neco naroste
18. dub 2009 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau krasavice, ja se mate? nejak nam to tu zase uslo!!
Holky vite, jak tady jedna mamina dala fotky voji dcerky, ktera ma leukemii a jeste tam popsala ty zacatecni priznaky? Od doby co jsem to cetla, furt nad tim premyslim, nebo Mia je dost casto zasnoplena, kasle nebo viry ci infekce. Asi zkoncim v opave, pak si rikam, ze je zdrava atd. Nemuzu to pustit z hlavy, dokonce jsem se chtela gp zeptat zdaby ji nevzali krev...prosim nekdo mi napiste, ze jsem blba :sunglasses:

Jinac bambula ma ve ctvrtek 2 roky, peppa pig dort uz je objednany, neb ja a peceni nejde dohromady :grinning: Nemuzu uverit, ze uz ma 2 roky, tak to leti, cas planovat no.2 :wink:

Holky chystam se jeste s jednou kamoskou naplanovat srazik/picnic v London parku (nejaky zlati stred), jen tak na den, spis pokec a posezeni pro maminy na dekach a deti se muzou skamaradit behanim okolo nas :grinning: No bude to teda asi pro nas, 'okolo' Londyna. Skupinka je na facebook, tak kuknete, jen jsem jeste nic neposlala. Premyslim, ze May/june. Kdo by se pripadne pridal??
20. dub 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda maminice, ani jedna za cely den, pche, ze vy se cely dny jen opalujete na zahradach :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja js chudina byla v praci a tedka asi pujdu chrapat, uz se mi zaviraji ocicka :pensive:
21. dub 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda tak nite nite kitaku :wink:
21. dub 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako tady to fakt zije :grinning:

No my dneska byli cely den venku, ted uz nemam sil tak trcime doma a maly se laduje Cheerios :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Peppa - no ja bych snad i dorazila na sraz, zalezi na tom kdy to bude a ktery park v Londonu :slight_smile: Kveten a cerven muzu, takze pak dej vedet jestli nejak pokrocis s planovanim :wink:
21. dub 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus peppa: tak ja bych mohla hadam az ten june, pac ted v kvetnu jedeme do CR na par tydnu....
Hele manzele vitani nebo ne? :sweat_smile: Ja bych asi sama nejela, bych se ztratila, jsem debil :grinning:
21. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele kdy kdo dorazite k nam? uz jsme tu nemeli zadnou navstevu od listopadu, spare room nam zeje prazdnotou :grinning: :grinning: budeme porizovat i swimming pool na zahradu ( paddling pool :grinning: ) :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky, musim to nejak napsat na facebook group a pak muze kazdy navrhnout jaky termin se komu hodi a pak rozhodnem.

jankax ja teda moc Londyn krom central neznam, ty jsi v Londyne? urcite se musis pridat!

caira, to vis, ze manza je vitan a at si vezme cz slovnik haha :wink: urcite nechcem aby ses nam nekde s malou krasavici ztratila. ja budu rada chvilku bez starouse :grinning: a neboj za chvili nas mas u vas, fakt domluvime, ja jen ted cekam na ten blbej dopis kvuli tem zubum a uz me to stve, pac nevim kdy :angry:

zitra ma nase Mia 2 roky, tak jsem behala po obchedech a nakupovala darecky, zadna prehanka samozrejme. Zitra jedem na vylet tak uz se moc tesim. HAPPY 2nd BIRTHDAY Miasku muj malej :slight_smile: :slight_smile: x
23. dub 2009 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
MIA HAPPY BIRTHDAY :dizzy_face: :dizzy_face: FROM CLAUDIA
23. dub 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Happy birthday Mia :dizzy_face:
23. dub 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte

Taky prejem Miince krasne 2.narozeniny :dizzy_face:

Pepino tak ted se mas opravdu na co tesit, jeste mam uplne v zive pameti jak se ta moje cacorka po druhych narozkach zmenila.. no spis k horsimu, hrozne se zacala prosazovat, vztekat a zlobit :sunglasses: :angry:
24. dub 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek