• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky v Surrey (nebo i jinde v UK)

27. srpna 2009 
Jeee dekujem holciny a deticky!!!! Vcera jsme meli super pocasi na super vylete, Mia byla pul dne k nevydrzeni, ale pak sla do sebe a byla mila. Dneska mela dort a darky, celou ji to narozeninovani unavilo, tak doslova chrape :grinning: a my mame klid haha.

vejapa no tak to se mam na co tesit, protoze nase dite trpi 'syndromem terrible two's' od 12ti mesicu, ale ze to bude jeste horsi, tak to nevim jak to tu s ni zvladnu :unamused:
24. dub 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se pripojujeme opozdene s pranim vseho nej k Miinym narozeninkam :dizzy_face:

U nas taky mame terrible two's uz v plnem proudu, taky se bojim jak se to jeste zvrhne az bude starsi :sweat_smile:

Peppa - jo ja jsem v Londyne ale na okraji, ale centrum docela znam...me se nejvic libi St James' Park u Buckingham palace :slight_smile:
A bude ten sraz o vikendu nebo pres tyden?
26. dub 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendul a jaka byla oslava?Povykladej...mala si to uzila co?. :dizzy_face:

Mi mame pristi tyden bbq s Oli tak se tesim,snad jen vyjde pocasi.Taky porad koukame na baraky,nemuzeme porad nic najit co se nam libi a kdyz se nam to libi tak jt drahe..its a life..
No a nebo jsme se jeste bavili,ze pujdeme do podnajmu do nejakeho baraku,ale musi mit za kazdou cenu zahradu bez te se nikam nestehujeme.Jinak se pripojuji u nas mame taky terribe two's uz dlouho,nechce nekdy vubec poslouchat a nebo nase claudinka je na to mistr dela,ze neslysi a vyklada si tam sama ze sebou...a taky jak byla nemocna tak hodne last time tak od te doby nechce uz na nocnik,rve jak kdyz ji na noze berou...takze se priznam nevim co mam delat...jdu si zakurit...mejte se krasne baby
26. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky a monsters :grinning:

Oslava byla fajn, party letos nemela, spis rodinna akce do Zoo a pak doma dortik, darky a my sampano :grinning: a jednohubky s cesnekovou pomazankou haha jako doma v CR. Bylo super...dala jsem par fotek princeznu zlobidlice, tak kuk kdo chce.

Jankax, ja prave chci ten sraz navrhnou na fb group a vsichni, kteri by se chteli srazit napisou, kdy jim to nejvic vyhovuje, plus date ktera nevuhovuji a tak se neco vybere a navrhy mist atd. Ja jen jeste cekam na app od zubare a pak to tam napisu az budu mit to datum neb bych to nemohla zrusit a pak by me mrzelo, kdybych meet propasla. Ja nechci nic extra, jen tak poznat nove cz/sk maminky a deti, mia bude v sedmem nebi z novych kamaradu a do Londyna jezdim rada, tak snad se nekdo zucastni, co?

lena, cece ja nekourim uz pres 3 roky, ale nekdy mam myslenky, ze skocim do vecerky pro krabcku malborek (ikdyz kuraky zasadne nenavidim :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), fakt deti nas dozenou do Opavy one day, me teda urcite.
26. dub 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petko akorat jsem videla,ze mas nove fotku v albu..mala je tam kocka :dizzy_face: jaka je uz velika...

Ja jsem totalne z panikarila z te chripky zasrane,bojim se vychazet z baraku ven s malou...no uplne jsem z toho v prdeli :cry:
29. dub 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
custe krasky
tak ja si uzivam posledni dlouhy offik, od 6. uz js zpet na fulltima :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze asi ani sraz pro me nehrozi, ja tak muzu jedine dorazit k vejapkovym tedka :sweat_smile: (se zase zvu sama :grinning: )
dnes byl slavnostni den, konecne js byly na to posledni ockovani tak dostala mmr a tu dalsi rvala asi tak sekundu a pak uz zase litala po ordinaci a cekarne, venku taky jak urvana z reteza prehrabovala se v hline, dokonce js ji vyfotila, tak to pozdeji hodim na fejsa
taky js si vzpomela jak js mi vejap rikala ze si bude obouvat nase boty, takze ten cas uz je tady :grinning: taky vsecko zdokumentovano tak to prihodim
ellun dnes ukazala na panenku (tu od tebe lena) a rekla baby a pak ji pusinkovala, teda i my musime furt pusinkovat, ale stava se z ni takova mala mami, porad lita s panenkama
jinak teda u nas nic noveho, lita jak namydleny blesk, ji v pohode, spi taky, furt uklizi, na nocnik se ji moc nechce, pze je furt busy tam sedet a ma novou zabavku tedka - sama se chce oblikat, takze dneska mi hodinu sedela a snazila se na sebe natahnout rifliky,jedna nohavice se ji povede vzdycky ale ta druha nikdy, taky se furt vazi (pokazde co vleze do koupelky), cisti si zuby tak 5x denne no ale mluvit teda vubec, to je dadda na vsecko, sem tam mama, tady, dej, teta, na a to bude tak cela nase slovni zasoba :slight_smile:
jdu cucet na prisona mejte se blaze
1. kvě 2009 v 00:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kitty to js rada,ze se male libi :dizzy_face:
Jak to mate s tim barakem a tchyni?Budete se teda stehovat nebo mi uslo a uz jste prestehovani?

Olinka s Garym nam nasly barak :grinning: ,tak zitra tam budu volat a objednam nas at ho vidime jak vypada.Z venku je moc pekny a od Olinky jen 5 minut :grinning: Nase Claudinka je uz zdrava diky bohu,ale trvalo to dlouho,jeste zitra jdeme na kontrolu na poslech na prudusky ...taky ma Claudinka zitra svatek tak js ji koupila darecek a taky js ji hned dala nebo js to nevydrzela :sweat_smile: Claudia se strasne rozmluvila nejvic je u nas ted nechejme a strasne se rehta...ale co byla nemocna tak prestalo uplne,ale uplne chodit na nocnik takze chci to zkusit ze sedatkem na zachod jinak musim zase zacit znova... :rolling_eyes:
4. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kitty tak se jdeme na neho mrknout ve ct v 1pm tak ti pak dam vedet :dizzy_face: ,no js zvedava
5. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute maminy, tak jsem se trosku prestehovala do one druhe uk skupinky, neb vy toho moc nenapisete, ale ne, zatim je to tam ok :wink: u know

lena super, ze mala je zdrava, ono je to na ic kdyz deti nemaji tu svoji energii a pak je doma hrozna nuda a ticho. Krasny, ze se mala rozmluvila, ja si ted preju aby Mia byla chvilku ticho.

kitty, teda na sraziku te ocekavam, tak me nestvi :angry:
5. kvě 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo vendul to mas pravdu...ja js docela nestastna kdyz je nemocna nebo spolu hodne blbneme a hrajeme si a takhle jen se divam jestli dycha jak ma...ja js magor kdyz je nemocna.

hele holky mala ted kazdy rano se necha dat k nam do postele (pokud ovsem uz v ni neni driive ...) a zacne nam tam zpivat...no my se musime smat nebo ona je fakt bozska,toci bokama do boku a stoji u toho a nebo zacne skakat na te posteli :grinning:tak si rikam,jestli nebudeme mit noveho gotta doma :grinning: :grinning: :grinning:i kdyz jak porad telefonuje tak si rikam,ze bude asi business woman :grinning:

oli moc GRATULUJUUUUUU :sunglasses:
5. kvě 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holciciky :grinning: ,

Ja nak nestiham sem chodit, cim to asi bude :fearful: :sweat_smile: ...

U nas novinky velice zadne, mala taky ted prestala na nocnik :cry: , jak jsme meli doma nejake ty problemy, do toho 3 tydenni prujmovy virus.. ale musim se obrnit trpelivosti a zacit znovu, kdyz udela do plinky tak aspon prijde a rekne kakaa :grinning: tak akorat ji musim naucit to rikat pred :grinning: ...
Jinak neuveritelne mluvi, rika uplne vse, uz po nas vsechno skoro opakuje a aspon 30 slov vi co znamenaji a neco z toho umi ang. i cesky takze si nestezuju, je to sikulka :dizzy_face:, kdyz ma zizen tak prijde a rekne cajicek, kazdy den se nauci aspon 3 nove slova, je to ted super, uplne si to obdobi uzivam! Lita jak blazen, kdyz neco rozlije tak dojde pro hadru aby to mohla utrit, no hotova pomocnice :grinning: , vsak to znate... Akorat zuby nas trapi, mame 11 uz se nemuzu dockat az to bude vse venku, ted nam lezou vsechny spicaky naraz...

Mojemu braskovi se dnes narodila holcicka Annicka uz jsem po ctvrte teticka, tak s manzou jaksepatri zapijime, teda on to jeste spojuje s fotbalem :pensive: + byl dnes kamaradovi na pohrbu...

A ten nas maly Ethan z nemocnice, jestli si pamatujete, jak jsem o nem mluvila driv tak pred par dny zemrel, 5 mesicu cekal na transplant a az ho konecne dostal, tak telo nejak neprijalo tluste strevo, tenke a jatra v poho, ja to nechapu, tak dlouho bojoval, kde je nejaka spravedlnost, je mi ho moc lito...

Kitko ty jsi teda busy, te na skypu potkat jsou vanoce..

Jsme radi ze Mia uzila narozeniny :dizzy_face:

Zatim papa a pusu vsem hodnym detickam :grinning:
5. kvě 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli tak jen hope,ze ethan se ma ted v nebicku lip nez na zemi :pensive:
6. kvě 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zeny tak vsechny jsteeeeee :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte krasky,tak jsme s claudinkou v cechach,tatka nam dojede za 14 dni :dizzy_face:
jak se vsechny mate?my jsme koupily baracek,tak se tesim jak uz tam budeme,no,stehovani bude hrozne nebo bude po te operaci tech kozenek :grinning: tak uvidime jak to zvladneme...mame se stehovat zhruba za 8tydnu...

vejapko tak co holcicky?
30. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec, tady to jeste porad zije? :grinning:

Lenajz, kdy jdes na tu op? a uvidis se s Olinkou?
x
31. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Chtela jsem se zeptat, jestli nektera nevite v UK o rodine, ktera by akceptovala au-pair couple s ditetem. V UK jsem jako au-pair pracovala, ted jsem vdana v CR. S manzelem mame moznost cestovat , nase mala ma 2,5 roku. Chtela jsem s ni vyjet alespon na leto, aby se uz ted seznamila s anglictinou. Pripadne muzeme zustat i dele. Rada pomuzu s detmi i v domacnosti, manzel je fyz. zdatny a ochotny vypomoci v domacnosti , zahrade ci statku... Mala je prizpusobiva, pratelska, mila. Zuzka
31. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani Olinku uvidim tak zhruba za 2,5tydne tak se na ni moc tesim :dizzy_face:

xlzuz nevim o nikom :frowning2:
1. čer 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani jdu na ni 19.6.tak na me mysli,moje mamka uz sili nejradeji abych to zrusila,ale ja o tom nechci ani slyset se uz strasne tesim :grinning:
1. čer 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
o.k. presto diky, mejte se Z
1. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
caues babky :slight_smile:

Lenajs to je super ze si uzivate u rodicu, a kde jdes na tu op, v cr nebo uk? ja si taky zacala vyjednavat jednu kosmetickou upravu v cechach, ale muj z toho moc stastny neni, radsi by to preferoval tu v uk tak to mozna preobjednam at ma radost :grinning: , pak nam musis poslat fotky pred a po ju? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A super ze uz jste nasli domek co chcete, tak hlavne at uz tam nejsou zadne problemy jako minule :wink:
3. čer 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, jak pokracuji nehtiky? si k tobe budu muset zajet pac ja na ty svoje nemam vubec cas, v pondeli jsem si doplnila pravou ruku ale kdy udelam i tu druhou je ve hvezdach :grinning: tak ted chodim jak blbka na kazde ruce jine zdobeni :grinning: :confounded:
3. čer 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak budu na tebe myslet, i na Olinku :hearts::hearts: Taky uz se na ni tesim az se uvidime...

Holky ja chci ji taky na op :grinning: ale jeste musim pockat az budu mit po druhem mimcu :slight_smile:

Pavli klidne si dojed, jestli ti nevadi ze jeste na to nemam papir :grinning: Jake delas nehty, gelove nebo akryl? Ja zatim jenom gelove, na L&P se chystam snad v zari, ale uvidime......
5. čer 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli jdu na ni v cechach nebo v uk bych teda nesla. :sweat_smile:
taky doufam,ze nebude zadny problem jak byl minule.........

taky jem tady byla na gynde no a pristi rok jdu na operaci gynekologickou .....
jinak je tu docela zima takze nic prijemneho,tesila jsem se,ze si odpocinem pri teple a ono nikde :grinning:tatka tam dojede v sobotu tak se na neho tesime,tak ja valim,jdu si zakourit a umyt a spat..............papapa
6. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Tak se taky hlasim po dlouhe dobe.

Leni, myslim na vas s Olinkou na tu op. Moc moc moc ji ode me pozdravuj a ze posilam pusu i Isabellce :dizzy_face: A Claudince samozrejme taky. Ja jsem se vracela z CR ted minuly tyden v pondeli a docela dost se tam ochladilo....Vikend predtim jsme byly s Anickou sestrence na svatbe a v nedeli pak v Praze v ZOO s nasima. BYlo snad 30st a super jsme si to uzili :slight_smile:
Jo a gratuluju k baracku. Doufam, ze pak dostanem pozvani na navstevu :grinning:

Holky s tema nehtama jste dobry. Ja si pokazde udelam (jako jen upravim) jednu ruku a dalsi dodelavam treba za tyden....no taky magor, ale holt se nekdy nestiha :slight_smile:

Anicka je ok. Uz se pekne rozpovidala jako haji, haci, mama, tata, chci, neni.....napodobuje zviratka...teda vsechno jen v cestine a jeste ji furt ucim znakovku, tak i znakuje :slight_smile: Lita jako drak, trenuje nase pejsky (hazi jim hracky a oni ji to nosi zpet) a dokonce se naucila piskat na pistalku....

Mejte se vsechny i deticky krasne :wink:
6. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni
ale stejne je to super ze jsi se rozhodla ke zkrasleni, a proc bys v uk nesla? kvuli penezum nebo ze v cr asi ta celkova pece bude lepsi?

Jani krteckova
o nehtach mi ani nemluv, jsem sijednu ruku doplnila pred tydnem a na druhou uz nebyl cas, tak ted chodim jak blbka na kazde ruce jine zdobeni, ale nastesti je takove svetle a nevyrazne.

taky se chystame do cech, ale az v srpnu a v cervenci dorazi nasi tak si mimina aspon pekne uziji :sunglasses:
13. čer 2009 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli ja se v uk bojim,v cr se citim tak nejak bezpecneji :sweat_smile: ,no,ale vubec nevim jestli me to udelaji nebo jsem nachlazena a uz s tim bojuji opravdu tyden a jt lepsi,ale ne super.....takze pokud budu porad nemocna tak si necham udelat novy prsa v nahradnim terminu :cry: ,tajne,ale doufam,ze to bude v pohode.abych pravdu rekla.

Jani jasan,ze pak dostanes pozvanku :wink: :grinning: ,jen co ho opravime,ted jen drzte palce at jt co nejdrive vyrizene nebo ten chlapek to chce vsechno strasne rychle a jim to opravdu trva :pensive: taky se muze stat,ze nam stahnout z under offer a daji zpet na web :cry:

Olince vsechno vyridim jestli ji uvidim tak osobne a jinak ji to napisu :grinning:

jinak tady v cr je fakt hnusne,dneska teda bylo krasne ,ale jinak nic moc.mala je taky nachlazena takze jt silene.vcera nam dojel tatka,ja byla s mamkou a segrou na veceri i u ni spim a claudinku hlida tatinek...no a protoze blije hleny tak jsem ji koupila sojove mleko a ted ho nechce pit..vcera ho normalne pila,tak mi poradily at dam do neho cukr tak uvidime zitra co rekne misa jak si poradil.joooooooo a taky jdu na masaz na cele telo,tak se tesim mejte se krasky ja pujdu za chvili spat papa
14. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute vseci

lena jdu se podivat jestli uz mas ty kozeny a furt nic musim si to zapsat do kalendare pak si te prijedu omaknout a jdu na ne taky

vejap od 25.6 mam dovolenou tak se mnou pocitej jeden den

valim do prace
15. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem,

Leni
se ti ani nedivim ze jdes v cr, ja tu sice mela v nemocnici 2 porody, ale to jsem holt nemela na vyber, ale na tu moji plastiku jdu taky v cr, taky mam pocit ze ta pece budem mnohem lepsi a aspon vim ze jdu k tomu nejlepsimu doktorovi...to se potom na ty tvoje kozenky budem muset prijet podivat a pekne osahat nez si je udelame taky :grinning: , a davas si to pod sval nebo jen pod kuzi a tvar kulaty nebo slzu?

Kittousi
tak se pak ozvi a kdyz bude hezky muzem spachat treba naky picknik na plazi nebo neco urcite vymyslime :wink:
20. čer 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moje operace byla zrusena :cry: nebo jsem byla nachlazena a chytly me dutiny,no a ,aby toho nebylo malo tak mam antibiotika takze to mam posunuty na rijen.Olinka uz to ma za sebou,psala mi,ze ma krasnz kozy :grinning:
Claudinka je uz dikubohu zdrava tak jsem rada.Pristi tyden uz letime domu tak se tesim :dizzy_face:

Pavli ja se jdu nechat zmensit s modelaci.......uz jsem se na to tak tesila,ale jak mi rikala sestra jak mi volala proste to ted nemelo byt ,takze snad do tretice se to povede.
20. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek