Maminky a těhulky v Surrey (nebo i jinde v UK)

Ahoj vsechny tehulky a maminky v UK,
rozhodla jsem se zalozit nove tema. Jestli je tady nekdo, kdo si chce jen tak povykladat anebo se podelit o zazitky nebo se na neco zeptat, jsem tady. Bydlim v Anglii 10 let a mam 2 deti Tobika (skoro 3) a Karolinu (10 mesicu). Videla jsem, ze tady docela dost lidi, co bydli v Anglii, tak se kdyz tak ozvete. Tesim se.
Strana
z38
Dolů
PředchozíStrana
z38
Další
lena13
4. črc 2009
chtela jsem tady verejne podekovat Petce za vsechnu podporu a krasny slova,ktere mi napsala kdyz jsme pri povodnich ztratily naseho Bolka kdyz zachranoval lidi a sam pritom polozil svuj zivot......MOC TI DEKUJI PETKO NIKDY TI TO NEZAPOMENU x
lena13
17. črc 2009
ahojte,v pondeli dostavame klice od naseho baracku x-) tak uz pomalu balim do krabic,jeste tam musime zpravit bojler a vymalova a vycistit koberec pak nekdy dame plovoucky,no a novou kuchyn,ale to budeme delat uz za "pochodu"co tam budeme bydlet..
caira
17. črc 2009
Lenicko neni za co, kdykoliv budes cokoliv potrebovat tak se ozvi...velkou pusu x-)
lena13
18. črc 2009
Peti dekuji x-)

Ja z hruzou sleduji jak ta praseci chripka se riti jak balvan...mam z ni uplnou hruzu,hlavne,aby to mala nechytla...me uz z ni jebe,nasi maji doletet v zari a tatka uz sili ted,tak jsem mu rikala,ze buh vi jak to bude jestli se bude tak sirit tak mozna zavrout hranice...sledujete nekdo tu chripku?
kitty68
25. črc 2009
ahojte zeny

tak swine flu uz js hadam meli vseci tri u nas a ani js o tom nevedeli, takze ja uz nijak nepanikarim, do vanoc by ji mel mit kazdy treti clovek rikali v telce

lenajs super ze uz mate klice my pripravujeme byt na prodej takze ted zaciname vsude malovat a opravovat co je treba
lena13
27. srp 2009
my uz jsme prestehovani,dalo to silene zabrat to nejdrive upravit,musela jsem to cele vymalovat a michal delal to svoje...

kitty a co vy?uz to mate nachystane for sale?
Strana
z38
PředchozíStrana
z38
Další