• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky v Surrey (nebo i jinde v UK)

27. srpna 2009 
chtela jsem tady verejne podekovat Petce za vsechnu podporu a krasny slova,ktere mi napsala kdyz jsme pri povodnich ztratily naseho Bolka kdyz zachranoval lidi a sam pritom polozil svuj zivot......MOC TI DEKUJI PETKO NIKDY TI TO NEZAPOMENU x
4. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,v pondeli dostavame klice od naseho baracku :dizzy_face: tak uz pomalu balim do krabic,jeste tam musime zpravit bojler a vymalova a vycistit koberec pak nekdy dame plovoucky,no a novou kuchyn,ale to budeme delat uz za "pochodu"co tam budeme bydlet..
17. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenicko neni za co, kdykoliv budes cokoliv potrebovat tak se ozvi...velkou pusu :dizzy_face:
17. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti dekuji :dizzy_face:

Ja z hruzou sleduji jak ta praseci chripka se riti jak balvan...mam z ni uplnou hruzu,hlavne,aby to mala nechytla...me uz z ni jebe,nasi maji doletet v zari a tatka uz sili ted,tak jsem mu rikala,ze buh vi jak to bude jestli se bude tak sirit tak mozna zavrout hranice...sledujete nekdo tu chripku?
18. črc 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte zeny

tak swine flu uz js hadam meli vseci tri u nas a ani js o tom nevedeli, takze ja uz nijak nepanikarim, do vanoc by ji mel mit kazdy treti clovek rikali v telce

lenajs super ze uz mate klice my pripravujeme byt na prodej takze ted zaciname vsude malovat a opravovat co je treba
26. črc 2009 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
my uz jsme prestehovani,dalo to silene zabrat to nejdrive upravit,musela jsem to cele vymalovat a michal delal to svoje...

kitty a co vy?uz to mate nachystane for sale?
27. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek