• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky v Surrey (nebo i jinde v UK)

27. srpna 2009 
to mi povidej, taky jsem ji dneska poridila ruzovy cardigan a tchynka ji ted upletla taky svetr ve staroruzove aby vypadala vic jako holcicka :grinning:
15. lis 2008 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky rada cte se divam, ellun ozrala celou tu predni stranku z argos booku
15. lis 2008 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kdo myslite, ze dneska pujde?
15. lis 2008 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
noja doufam ze rachel povali
15. lis 2008 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo jls..to by mi taky udelalo radost :grinning:

koukam na tohle..premyslim, ze to dat P. k narozkam...

http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/3672806/Trail/searchtext>SMART+TRIKE.htm
15. lis 2008 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako takovou hezkou pisnicku musi tak zkazit tim jecenim ke konci, ze si to nekteri ti zpevaci neodpusti :unamused:
15. lis 2008 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee, tak to nase by se zabila na drevene..hadam, ze by si urcite hned vyrazila zuby :unamused:

ale jinak moc krasna...
15. lis 2008 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis tak ta krava ta jede :grinning:
15. lis 2008 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sorry, jesm trochu rozhodila stranku :slight_smile:

Doufam, ze si s tim Anule vyhraje bo me se ta krava straaaaasneeee libi :dizzy_face:
15. lis 2008 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
krti je ti odpusteno, ze ses to ty..tak ted se uvidi kdo vypadne, doufam, ze to nebude Diana!
15. lis 2008 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
okamzik pravdy nastava
15. lis 2008 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no baby tak musim popsat jeste tuto stranu at to neni natahnute

jeste ze prolezl muj maly irovnicek
15. lis 2008 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
me to stve, si rikam, ze kdyby v bottom 2 byl irovnicek a rachel tak zachrani jeho a rejcl by sla :wink:
15. lis 2008 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja si taky myslim, ale zase austina poslali dom a rejcl tam zustala
15. lis 2008 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocicaci ja jdu do postele, zitra se zase ozveme, jo? jdeme odpoledne na kafe ke tchanovcum, ale dopol bysme meli byt doma. tak dobrou :slight_smile:
15. lis 2008 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no peti to js jeste uvazovala co teda udelas s vikendovou navstevou tchyne? :confused: ten pristi vikend
15. lis 2008 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kitty, no pujdeme tam na vaceri v nedeli jako obvykle..nebo se na to vysereme a bude.. ted jsme tam nesli dva tydny jak jsem marodila a taky se to nezblaznilo..

Jinak hlasim, ze dite dneska spalo opet "jen" do sedmi..ja nevim, ze o vikendu chce vzdycky vstavat pred osmou a v tydnu by spala i do pul devaty.. musela uz jsem pouzit polstare ze sedacky jako room divider protoze mala se furt kouli do kuchyne... takze jsem jii omezila prostor jen na obyvak..
16. lis 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus plkyne

nase krasavice taky byla vzhuru uderem 7, ale vcera js byla aktivni a jeste vydrbala celou kuchyn a koupelnu, takze dnes jen vyperu 2 pracky a finito
16. lis 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj pipky :slight_smile: ,
ja jsem nemocna, Sebca taky, tak si davame oddych. je mi stale blbe.
16. lis 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
prdeliny jdu ted ven, koupit tatovi nejaky ten present a maso na ten sunday roast :stuck_out_tongue_closed_eyes:

cus mari co vam je?
16. lis 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee Jani ta kravicka je skvela! my planujeme taky koupit neco takoveho, anebo houpaciho, houpaci konik atp.
zatim mame koupene jenom knizky k vanocum - jsme cleny takoveho toho klubu Books for Children, poslali nam kolecky knizek Beatrix Potter zdarma a museli jsme objednat jeste ctyri knihy - a tim to konci, uz nejsme dal vazani.

asi nejakej virus, Jake ani nemuze pohnout krkem, boli ho svaly. Sebik dokonce blinkal, a ja se klepu, je mi blbe jako bych mela nejakou kocovinu, nemam na nich chut (to je jediny co me na tom tesi) a do toho jsem to dostala!

tak at se ti podari vybrat dobry present! my jdeme odpocivat.
16. lis 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,uz jsem vas nasla :grinning:
16. lis 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nase mala spi uz hodinu a 20minut,ja povalim ke kadernikovi a pak jdeme zhlidnout nas vybrany baraaakkk- tesim se jak svina,akorat cekame na utery co noveho za uroky budou.holky drzte nam pesti jo :wink:

Mari copak te trapi?
16. lis 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

Anule dneska taky vstavala driv :frowning2:

Jedeme do B&Q koupit material na branku na schody (mame tocene kovove), Andrew bude muset sam vyrobit. Dneska totiz Anicka vylezla dva schody nahoru a kdyby nahodou nekdy zbuchla, tak by to byl masakr....

Mari, odpocivejte a dejte se brzy vsichni dohromady. Taky to mam kazdym dnem dostat.

Jeeee, Leni to se normalne tesim s tebou. Pak napis, jak to dopadlo.
16. lis 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdarek, tak u nas se ted spinka,

od rana jsme tu litali jak blbci a gruntovali, ale alespon mam zase do patku pokoj..

V noci jsem vubec nemohla spat, porad jsem se budila atd,takze jsem ted jak prejeta kombajnem

Mari brzo se vylezte, ja jsem rada, ze uz jsem zdrava, mala ma jeste trosku rymu, ale uz taky mnohem lepsi..

Leni kolik u vas stoji baracek? jak velky budete mit?
16. lis 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. lis 2008 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis ten je krasnej! leni dej pak vedet jak jste dopadli. drzim pesti at interest je co nejmensi a baracek brzy vas!

peto, ja tady ted taky trochu poklizela, zitra budeme psat jeziskovi dopis tak abychom tady meli trochu svatecne :slight_smile:

jinak mi byli v nemocnici, vse v poradku, mame virus, a budeme muset jit na scan srdicka, napisu vic snad zitra, ted musime odpocivat.
16. lis 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no lenin konecne taky, jdu ocumnout ten house

az ted js se dostala k pc, dnes js poridila p darek k narozeninam, ale zapomnela js na anniversary card, takze ma smulu, dnes v noci udelam toho krtka jako prekvapko, tak doufam ze toho zas pul nesezeru a ze se to povede.

musime bezpodminecne dopsat tuto stranu :sweat_smile:
16. lis 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
lena :fearful:

ten fireplace vam zustane nebo si ho berou sebou? jak vypada koupelna?
16. lis 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek