• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky v Surrey (nebo i jinde v UK)

27. srpna 2009 
koupelna je nova je pekna,akorat poterbuju novou sprchu je tam elektricka.fireplace hopefully zustane :sunglasses:
16. lis 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja js prave nevedela nebyla na fotce, a nekdy kdyz ji nedaji na fotku, tak to muze byt pofiderni, ale zas segra se byla divat na barak v cr a tam byla na 5 obrazcich nafocna koupelna, ktera byla nova, ale kuchyn :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pokoje to same
16. lis 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni barak super, zrovna jsem to ukazovala robovi a rikam mu, ze se stehujeme do Mchst.!

jako u nas by byl 3bed semi minimalne 200-250K { zalezi, kde v Readingu} to je fakt nespravedlonost :grinning:
16. lis 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ja uz js se taky chtela stehovat do man. kdyz js p ukazovala ty ceny a baraky i by sel, kdyby tam dostal stejne placeny job
16. lis 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne, rob by tam nesehnal stejne placeny job..on v tom svem oboru je proste "zasekly" na london a okoli..tak mame smulu...teda pokud reading najednou nezlevni o polovinu :grinning:
16. lis 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja si myslim ze kdyby p delal stejnou praci v londyne tak ma minimalne double money, ale js zasekli tady v kracovicich :grinning:
16. lis 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
petinko zase se nekde flakas :grinning:
16. lis 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdmeme podporit Martinku Navratilovou???

ty vole ten pavou co ji lezl po hlave, bych se posrala :grinning:
16. lis 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ja ji fandim vypada nejnormalneji z nich, ale p mi rikal ze ten mlady co je herec joe je thick as a shit, ze ho videl pred par dny v family fortune
16. lis 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jpo a uz se mi smeje, ze jsi me zkazila, uz cucim na x factor, ted i'm celebrity a za chvilku budu cumet na eastenders jak jeho mati :stuck_out_tongue_closed_eyes: na na oth :grinning:
16. lis 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jeste big brother :grinning:
16. lis 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no me na nervy leze ta trubka carly zucker.. :grinning:

P. nekouka?

BB ja nemuzu ani videt, to je nuda.. jako sledovat partu pitomcu jak si vali sunky na gauci a nudi se to uz je fakt blbost..
16. lis 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych blila z toho zkakani z helikopky..to by me zabilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2008 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele o reklame zase,jo??? ted musim koukat
16. lis 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted odesel do prace, no ta carly to js se musela smat jak se ji ten robert zeptal coje a ona ze je fiance od colea :grinning:

jako ten bb kde byla niky tak ten byl bezkonkurencni :grinning: :grinning: :grinning: tda jen diky ni to bylo dilo
16. lis 2008 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurva holky k nam pojdte honem :grinning: jdu spat dobrou
16. lis 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no musime to vyresit sezen nam job vsem 4 a js tam jak na kobyle :grinning:
16. lis 2008 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kitty presne, taky kdyz se me nekdo zepta co delam tak rikam,ze jsem manzelka od Roba, ze???? :grinning: :grinning:
16. lis 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tak to je posh job
16. lis 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsak skacou tandem , to se nepocita
16. lis 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zacina se mi libit ten robert
16. lis 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no i tak bych se podelala strachy, ja se bojim vysek?
16. lis 2008 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim si ze ta navratilova bude celkem v poho i ta danca vypadala ze je takova though, ale carly na tu se tesim, jak to komentoval ze zenske by mohly byt problem :grinning:
16. lis 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych do toho tandemu sla

kamoska je na nz a byla na houpacce 70 metru, nejaky typek z prace ji to zaplatil a rikala ze by sla z fleku zas
16. lis 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, me ta dani taky prijde ok..

hele nech myho roberta na pokoji :grinning:
16. lis 2008 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tvuj nee :slight_smile:
16. lis 2008 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to doufam :grinning:

jako ja mam normalne husi kuzi ,kdyz si predstavim, ze takovy hovado jako byl ten spider u carly na hlave by se mel prohanet tady, bych fakt umrela.. :confounded:
16. lis 2008 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no musim priznat ze mi bylo toho george lito chudaka, ale ze tam sebou nekoho maji,jak hned k nemu utikali, ale v 71 to bych tam asi nelezla hadam

pavouka js videla ale ja se nestitim, kdybys videla kolikrat v praci kolik se toho najde v salatu a ve spenatu nasli kolikrat mys i zajeci nohu :sweat_smile:
16. lis 2008 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych se fakt posrala strachy, ja se pavouku nestitim, ja se jich strasne bojim..jsou zakerni a pronasledujou me!!!
16. lis 2008 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase o reklame..
16. lis 2008 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek