• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky v Surrey (nebo i jinde v UK)

27. srpna 2009 
ale musim ti neco rict toho colea js si tak predstavovala pro nasi ellun pze on je :dizzy_face: no smula, dostane mladeho backhama :grinning:
16. lis 2008 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudak carly tak close :frowning2:
16. lis 2008 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ani nevim jak on vypada..

hele ten Robert Kil-neco.. mi zacina docela vadit jak prudi..jako ta carly je trubka, ale on se po ni vylozene vozi...
16. lis 2008 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano, dobre rano,

tak tady dneska solidne leje tak to na nalade neprida :rolling_eyes: nastesti jsem se fakt dobre vyspala, mala se sice vzbudila na krmeni, ale az pred sestou a pak me nechala vyspat do pul devaty.. hrala si v postylce a ani nepipla..jsem se vzbudila, koukam na hodiny a ono pul devaty, tak jsem se zhrozila, kde mam dite, ze je ticho a ona na me kouka z postylky a rehta se..

tak ma dneska u me body k dobru :grinning:

jdu ji teda dat snidani - za odmenu :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ja js sla spat o pul 3 a krasavicka se rozhodla vstavat v 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak dneska nedostane jist nic

tady je kosa silena, a ja js si nevzala ven zimni bundu pze mi bylo predchozi 2 dny takovy hic, a tak js kosla jen 7 stupnu :confounded:
17. lis 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No teda, nejakou dobu jsem tady nebyla a vy jste se takhle hezky rozkecaly. :slight_smile: To jsem rada. Ja bydlim v Dorking, tak az se chiswick prestuhuje, kdybys chtela muzeme se nekde sejit.

Jak se jinak mate? jak se chystate na vanoce? Ma nekdo nejaky napad, kde sehnat kapra? Ja jsem si ho par krat objednala u nas u rybare, ale jednak byl hrozne drahy a taky vubec nechutnal dobre. Tak prijmu jakekoliv informace.

Jeste nekdo v okoli dorking, kdo by se treba chtel sejit?

Vidim, ze vesmes mate vsichni 1 dite, planuje jeste nekdo jiny dalsi?
17. lis 2008 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja teda neplanuju, jak ti tti dopadlo s tim rodicovskym prispevkem?
kapra nejim tak v tom ti asi neporadim, i kdyz js slysela ze nekdo je shanel v polskych obchodech
17. lis 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja teda taky neplanuju nenene :grinning:
Kapra mam od svagra - ma polsky shop
17. lis 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenous a delas bram salat a polivku? :grinning:
17. lis 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdarek kocky, tak uz jsem tu taky, dite mi konecne spinka

smellie my planujeme na presrok..hadam, ze koncem leta nebo tak [ kdyz to vyjde rada bych jarni mimi]

chtela bych to mit rychleji za sebou.. takze proto nechceme velky vekovy rozdil a Chiswick/Marika ti myslim taky planuji druhe pristi leto :slight_smile:

lena jestli delas salat tak koukej poslat!!!
17. lis 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako lenajz stawci ze kocka ta megere dneska skrabla ellu pres pul lica, ma tam 2 sramy vypada jak zofre. chtela ji pohladit natahla k ni ruku a ona normalne po ni sekla drapem, js ji chtela na miste zabit, ale nevim co bych pak udelala s telem, porad :sweat_smile:
17. lis 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele kitty cetla jsi co zuzana zahlasila? :grinning: jak si vsimla pomluv a je to nechutne? pokud vim tak se tu o ni prece nikdo nebavi..ja nevim, ze si neda pokoj..clovek do ni nereje a stejne ma hloupy reci..

:grinning:

Kity k tem skrabancum..mala vcera mela svoji prvni lekci kresleni u tchyne a hadej co..ja jsem ji mela na kline a ona cmarala tak najednou chtela dat pastelku do huby a nejak ji to ujelo a skrabla se pres cely oblicej..vypadala jako Zofrej :grinning: nastesti to po chvili zmizelo.

Holky budete pect cukrovi?
17. lis 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no lena hadam bude tak nejmin 18 druhu, ja hadej co ja :confounded:

jdu si to precist
17. lis 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak js poctive precetla celou tuto diskuzi a je fakt ze ty lidi z x factoru a z i'm the celebrity js projeli radne petro to musis uznat, hlavne rejcl :pensive:

myslim ze to byla spis narazka na to ze nam neprisla humorna historka o uklizecce :sweat_smile:
17. lis 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdi, stoji to za to :grinning:

ja mam cca 3 druhy uz v mrazaku, chci jeste delat linecke, mozna vanilkove strojkove { slepuju marmeladou, mnam mnam} ale to zalezi jak se na to bude tvarit nase trouba- v posledni dobe spolu nemame zrovna nejlepsi vztah, ji presvedcuju at pece a ona dela fory... taky bych chtela vosi hnizda, na tech neni co zkazit..( koupim u polaku rum-doufejme- a piskoty a pujdu na to}
17. lis 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smellie - sice jedeme na vanoce do cr, ale my jsme stejne nikdy kapra nemeli....takze taky moc neporadim :frowning2:

Druhe mimco chceme urcite, mozna i treti, ale kdy...to zatim nechavame jeste byt :dizzy_face:

A cukrovi pect taky nebudu....budu mit to nejlepsi od moji babicky :slight_smile: Ale loni jsem pekla linecke a povodniky a pristi rok, az budem tady, tak urcite taky neco upecu...
17. lis 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave..protoze x factor a celebrity asi zuzanku nerozcili..ale co..mozna, kdybych mela lepsi sence of humour tak by me historka o uklizecce neprisla stupidni ale vtipna a pak by to bylo vse ok :grinning:
17. lis 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
petko,kitty salat mam jeste v lendicce je vyborny jestli muzu rict :grinning: :grinning:
Kitty bych se mohla vysrat - budu mit jeden a to jen linecke
17. lis 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam myslim rum doma tak ti ho kdyz tak vezmu.

jeste js tak uvazovala co kdybysme objednali tem chlapum nejakou stripterku nebo tak at se nenudi :grinning:
17. lis 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni rekni jak tu delas salat..? abych vedela co za ingredience tu pouzit. jaky salam { parky?} atd atd
17. lis 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
lena neverim tomu ze budes delat jen linecke
17. lis 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
si se posrala, ne? se na me pak ten muj uz nikdy nebude chtit ani podivat :grinning: to je jako diteti v africe dat roast dinner a pak mu nabidnout jist pisek :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
salam do toho nejde ne? nase mama delala mrkev petrz celer brambory mayo horcice gherkins sul pepr
17. lis 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kitty fakt jen linecke nemam cas na jine :sweat_smile:

Petko salat - brambor :grinning: ,mrkev,okurek,vajicko(ja ho nadavam,ale nekdo jo),tatarka
17. lis 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas se vzdycky daval jeste salam ( jako na kostky nakrajeny treba gothaj nebo tak neco}
delame v podstate : brambory, zelenina jako mrkev, petrzel, hrasek, okurky, jedno jablko ( nevim proc, recept po babicce) vajicka a salam,mayo a troska horcice..mnam mnam, uz mam chut..

a celer neeeee!!! ja jsem na celer alergicka..me zabijes :grinning:
17. lis 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
to uz je jako rozezranstvi tezke salam :grinning: mysli na dietu
17. lis 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele na dietu pres vanoce kaslu, vanoce jsou svatky obzerstvi, tak se to musi oslavit poradne...

je zajimave jak kazdy ma jiny recept na salat, co? by bylo zajimave jednou vyzkouset vice druhu.. :wink:

( tim nemyslim nastehujte se mi sem vsichni na vanoce :grinning: :grinning: :grinning: }
17. lis 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne prijedem vikend pred tim :grinning:
17. lis 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
na ty hnizda :sunglasses:
17. lis 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to jooo, alespon s nima pomuzes :grinning:
17. lis 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek