• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky v Surrey (nebo i jinde v UK)

27. srpna 2009 
no tak js se tesila ze p nebude ten krtek chutnat a budu ho moct sezrat sama, ale smula :unamused:
17. lis 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaky to je? ja krtka jeste nejedla.. nejsou v tom banany?

tos privezla z cech?

Ja se tesim na ten vikend, ze bude prca.. co ze to budeme delat? jednohuby s cesnekem?
17. lis 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
koupila v polskem uz js to psala na predchozi strane :wink:

jj, se i tesim na ty trojuhelniky co rikala jana
17. lis 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,
kitty rodicovsky prispevek jsem podala, teda ne ja, moje mamka. Chteli jenom vymer materske, tak jsem jim zadny jiny papir nenutila.

Kdyz mluvite o vanocich a cukrovi, uz se mi sbihaji sliny. Ja delam bramborovy salat taky bez masa, jenom zeleninu, vajicko, okurky ( nejlepsi dela Lidl, ja se tam vzdy zasobim ), ja tam jeste davam papriku nakladanou v oleji, majonezu, nekdy tam prcnu trochu zakysane smetany a jen dochutit. mnam.

Na cukrovi mi prijede mamka. Ona se to nejak spatne zvlada, kdyz ma clovek 2 monkeys za zadkem.

Nevi nekdo kde najdu tady v okoli nejaky polsky shop?

Jo a hele nevite nahodou, kde by dali sehnat informace ohledne mikulasske besidky, kterou pry ve Virginia Waters porada nejake sdruzeni Cechu. Me o tom rekla kamoska, ale nevim nic vic, pry je to na nejakych web, ale ja nic nenasla.

Doufam, ze tim ze jsem zacla novou diskuzi, jsem nikoho neurazila. Ja jsem si jen chtela s nekym pokecat a na predchozi strance jsem se nejak nechytala. :frowning2:
17. lis 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ja taky, doufam, ze chape, ze je dela pro sest lidi.. takze jich udela tak 300 :grinning:

v kolik planujete v sobotu tak dorazit? jestli jeste stihnu rano vyrazit pro pecivo...
17. lis 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
smelousi to je na pohodu, polsky shop nevim u vas, oni jsou nekdy tak ze si ani nevsimnes a treba hodne polskych veci se prodava i v normos obchodech u nas maji koutek v tescu, asde, sparu, ale s tim kaprem oni berou objednavky
17. lis 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jak se ellun vzbudi tak p chce vyrazit, jestli vstane v 5 tak pry js tam v 8
17. lis 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
smellie tak to nevim, ja vim, ze u nas v REading taky nekdo besidku porada ale to jsem nasla na cz a sk rodicich v UK na multiply

Jinak nedelej si hlavu jestli jsi nekoho urazila nebo ne..

tady si snad pokecame vsechny v pohode a v naprostem klidu :slight_smile:

Ja mam taky cukrovi zatim od mamky, sice jsem vzdycky v CR pekla s ni, ale sama jeste nikdy, tak me par druhy zasobila a jsou v mrazaku a zkusim tak 3 druhy sama { blbne mi trouba, tak blbe pece}

ja na ten rodicak taky dodam jen ten vymer na materskou..mamka se ptala a chteli jen tohle tak uvidim..

Ja nevedela, ze to za tebe muze podat nekdo jiny, to by bylo fajn..
17. lis 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kitty u nas tesco taky dela polske veci, nevim kolik, zas tak casto tam nejsme ale videla jsem tam polska piva.. :wink:

Robi byl zklamanej, ze tam neprodavaji Gambrinus..budeme muset asi udelat tu objednavku na halusky.co.uk
17. lis 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a co teda si myslim ze je nejsrandovnejsi na tom rodicovaku je , ze mi ta zenska ze socky psala ze na to nemam narok, pze js zadala jeste jak js byla na materske a chtela js vyplatit do 2 let, coz se muze jen do nejakeho 22 tydne to mi psala v ct, v patek mi poslala formular ktery musim vyplnit a poslat znova (jeste js neposlala) a v sobotu mi prisel dopis ze js pridavky dostala, dnes js se ji chystala zavolat ale nejak js zaspala :sweat_smile:
17. lis 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo vsechno za tebe nastesti muze nekdo podat, jenom to musis mit podepsany. Ale jinak je jim to uplne jedno.

Hele vy jste jeste vsichni na materske? Muzu se zeptat, co delate za praci? a co vasi chlapi? jestli to neni moc soukromy nebo tajemny :slight_smile: .
17. lis 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem na materske, ale uz od rijna neplacene..

kitty co jsi teda vsechno dodavala za papiry?
17. lis 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
smellie je to tajemstvi nejvetsi :zipper_mouth: ale reknu ti to, my delame oba v salatovne, vyrabime salaty a gourmet meals pro m&s, ja js line leader a muj peter je team leader.
materska mi konci za mesic a jdu zpet do prace na part time
17. lis 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
na ten rodicovak?
17. lis 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
proste jsou leader couple :grinning:

smellie ja delam v LUSH :wink:
17. lis 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, jako jen ten papir o tom kolik a jak dlouho jsi mela materskou staci { + formulare samosebou} mi to pomuzes o vikendu vyplnit, jo? :wink:
17. lis 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
si pis te o vikendu poleaduju trosku
a jdem do lush je ti to jasne, potrebuju neco na ten muj cenich

dodavala js pracovni smlouvy obou nebo p60, a vymer materske
17. lis 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pujcis mi robiho na masaz? :dizzy_face:
17. lis 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
proc jako pracovni smlouvy? a musely byt prelozene?
17. lis 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, ale on masiruje jen v noci v posteli..a pak chce sex :grinning:
17. lis 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem ted uz na rodicaku - z cr, sem tu jen rok a tak jsem tu nepracovala.....ale koukam po praci, sice me nic nehoni, al treba neco na den dva....jinakv cr jsem pracovala pro japonskou firmu ve steel department

my dorazime pocitam tak na obed, u nas se to vsechno tahne a jeste budem muset udat pesany tcanovcum

jj, do Lush chci taky, ted dojizdim sveho Haschku
17. lis 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smellie - a ty jsi jeste doma nebo uz chodis do prace?

Jo, jinak muj Andrew dela v rodinne firme ve steel company :slight_smile:
17. lis 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak na obed..si vazne myslis, ze nejaky bude, jo????? :grinning: :grinning:

JJ, vyrazime do mesta, klidecek, kdyztak po o vyrazime a zajdeme i do Lushe { hele reknete mi co chcete a ja to koupim za vase prachy na sebe..budete to tak mit za polovicni cenu :wink: ]
17. lis 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No vida, tak aspon vime na koho se obratit, kdyz budeme potrebovat leadera. :slight_smile:

Ja jsem self-employed, takze ja jsem podavala maternity allowance papir. Bohuzel je jen v anglictine, tak jsem zvedava, co na to zitra reknou. Mamka to jde na podruhe podat. Jestli ji od tam vyhodi, ze potrebuje dalsi papir, tak uz se rozcilim a na nekoho tam vlitnu. Zitra vam poreferuji, jak dopadla.

nejak nestiham, tak jsem ukradla manzelovi laptop a sedim v obyvaku. cpu se pringels a popijem baileys s ledem. :slight_smile: konecne se po 3 letech tehotenstvi a kojeni muzu zase napit. :angry:
17. lis 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsak ori sex pujde za tebou :wink:
17. lis 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
smellie, ja taky dodavam MA papir..tak rekni jestli ti to vzali a jestli jim to stacilo neprelozene..at vim co a jak, jo?

kitty tak v tom pripade i masaz bude u me..teda :grinning:
17. lis 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
krtecku - ja uz jsem zase zpatky na part time, ale vzhledem k tomu, ze jsem self, tak jsem apnem sveho casu. Mam dog walking company a v sobotu delam v soukrommych stajich, coz je muj konicek, ale jsem za nej placena. Neco o cem se v CR ani nezdalo. :slight_smile:
17. lis 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja js vsecko posilala v anglictine a nerikala mi nic

smellie tys kojcila tri roky jo? to je moje nocni mura ze ji neodstavim
17. lis 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele dog walking company..to me zajima..to bych chtela taky..jak jsi na to prosim te prisla? popises to trosku vic? vubec nevim jak to probiha a kolik to treba stoji... :slight_smile:
17. lis 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ori melo byt pro :sweat_smile:
17. lis 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek