• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky v Surrey (nebo i jinde v UK)

27. srpna 2009 
autor
Ne, jenom rok, ale pak jsem znovu otehotnela a bylo po alkoholovani. Musim rict, ze moje obe deti byli hruza kdyz prislo k odstaveni. Prosla jsem takovym mnozstvim dudliku a lahvi, ze bych za to mela dostat u Boots slevu. :slight_smile:

Kitty ty jeste kojis?
17. lis 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis to musi byt dobry job, ja uz znam vsecky pejskare se zdravime zdaleka, jak se vidame v parku
17. lis 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja jeste kojim, jak jsi odstavovala?
17. lis 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
smellie jake to je mit detska takhle blizko vekove k sobe? ja bych na jednu stranu rada a na druhou se toho bojim, ze to nezvladnu
17. lis 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Caira ja jsem prisla jako aupair a mela rodinu se psem, takze jsem s nim chodila na prochazky a potkavala novy lidi. Ja jsem nikde inzeraty nepodavala, protoze jsem se nechtela uplne zavazat. Nechtela jsem litat celej den a walkovat psy. Takze ja jsem byla jen word of mouth. Delala jsem i pro velkou dog walking company, ale neplatili nic moc a moc mi to nevyhovovalo. Det mam asi 10 psu, ne vsichni potrebuji vyvencit stejny dny. Vetsinou beru max 3, protoze vic se mi jich nevleze do auta a pak clovek nema predstav, kde jsou atd. Ja si uctuju £9 za hod., vetsinou mam klice, takze prijdu kdy chci. Nekteri psy k nam chodi na dovolenou, to pak uctuje £15 na den. Ja mam taky psa, ktery potrebuje ven, takze ma aspon spolecnost.
17. lis 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona mi totiz zadne dudle nebere, maximalne si s nim pohraje, z flasky se teda uz milostive napije
17. lis 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
sm: to je super, ale ja bych mohla tak maximalne jednoho ke kocaru :slight_smile: a jak to zvladas s detma a do toho vencit tolik psu?
17. lis 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako £15 na den to je zadarmo teda
17. lis 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo..ale zase za psa, ktery zapadne do davu to je jako nic..ale zase na kolik vyjde krmeni?
17. lis 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kitty - bylo to narocne. Manzel daval vecer flasku, ale trvalo to asi 4 tydny, nez si na ni zvykla. Byla to hruza, kdyz vecer hystericky rvala a nechtela flasku, bylo mi ji tak hrozne lito. Musim rict, ze jsem to casto psychicky nevydrzela a to prso ji dala. Ale bohuzel Karolina se budila i v noci nekolikrat a neusnula jinak nez na prsu, takze jsem to kojeni musela odbourat. Nikdy jsem neslysela dite hystericky rvat 2-3 hodiny v noci v kuse, kdyz jsem ji to prso odmitla tak. Bylo to ciste pro comfort, protoze si par krat cucla a spala. Jinak i ted se porad budi, asi jednou za noc, ale ja ji dam v postylce flasku, ani ji nevyndavam a pak zase usne.

caira - kdyz se mala narodila tak to bylo v pohode, musim sice rict, ze je tak vicemene samorost. s Tobikem jsem si to vychutnala a bylo to hrozne fajn, s ni mi pripadne, ze na ni vubec nemam cas. Tobik je bohuzel v obdobi, kdy chce delat veci a potrebuje porad jeste pomoc se vsim. Navim do nedavna moc nemluvil, takze byl docela frustrovanej, ze se s tebou nemuze domluvit, ale v zari zacal chodit do skolky a vsechno o moc lepsi. Chodi jen na 3 rana, ale rozkecal se a ja mam cas na malou. Nekdy jsem premyslela, ze jsem mohla jeste rok pockat, ale myslim, ze se to da zvladnout.
17. lis 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kitty - ja jsem nakonec zkoncila u dudliku mam, jsou takovy trochu plochy, takze se jim z toho oboum dobre pilo. a sedi i na avent lahve.

k tem psum - majitel doda vsechno. A u toho venceni kdyz mam 3 tak mam hned £ 27 za hodinu. Ja mam vsechny psy pusteny na volno. Zijeme skoro v prirode, je tady spousta hezkych prochazek, takze nalozim psy a jedu. mala v kocarku a toby bud ve skolce nebo jde s nama, aspon se projde.
17. lis 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, ty vencis pesany.....my mame dva labradory, brachu a segru - Jupiter aTeifi.....vim, ze tady ve vedlejsi vesnici nekdo taky venci psy za penize, ale jeste jsem je nevyzkousela....na konci tehotenstvi jsem ctela, protoze jsem jechodila vencit ja, ale nakonec jsem to zvladla sama :slight_smile:

taky jeste kojim jako kitty....a na to pozdejsi odstavovani jsem zvedava, myslim, ze to tak hladce nepujde.....ale musim se priznat, ze o vikendu jsem si dala malou sklenku bayleys s ledem
17. lis 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kitty mala si ze zacatku taky s tim dudlikem jenom hrala, tak ja jsem ji nechala. Obcas si cucla a tvarila se na to mliko tak hnusne. kdyz se zacala rozcilovat, tak jsem ji nakojila a pak si na tu lahev zvykla a uz vubec nechtela prso. Ja uz ji ke konci musela odstavit, protoze jsem mela asi 4x zanet v prsu. :frowning2:
17. lis 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to bude fakt veselo....Anule odmita jak dudlik tak flasku...
17. lis 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky mame cernou labradorku Tammy, ma 18 mesicu a je moc hodna. Pred tim jsme meli zlatyho lab Benjiho ale zemrel na rakovinu. nemohli jsme vydrzet bez psa.
17. lis 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je mi lito :frowning2:

nasi pesani maj myslim tri roky, oba dva jsou vychovany, jen Jupiter ma obcas zaletnicke choutky a zdrha pri venceni....nastesti tu mame taky kolem dokola pole a lesy a pokazde se zatim vratil domu....jo a jeste umi chytat zajice, me malem trefilo jeste jako tehotnou, ze neco sam ulovil a hlavne mi ho nechtel dat, tak dlouho si s nim pohazoval, az ho nakonec pulku sezral a ja jsem se s nim pak nekolik dni nemohla bavit natoz ho pohladit :slight_smile: Ale mam je moc rada....a Andrew je casto na sluzebkach (treba jako dnes) a delaji mi tu spolecnost :slight_smile:
17. lis 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hm, muj manzel taky hodne cestuje. Pracuje pro Blackberry ( ty mobilni telefony ) a jezdi po celem svete. Me to moc neba. Mohla bych jezdit s nim, ale s 2 capartama je to narocny. takze mam aspon tammy. tak jsem se podivala na vase alba a musim konstatovat, ze ty cesky miminka jsou stejne nejhezci. :slight_smile:
17. lis 2008 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele nevi nekdo co se na te predchozi strance psalo o te uklizecce nebo kde to je, nechce se mi tim celym procitat. a vidi, ze jsem asi rozdelila lidi do dvou taboru... :frowning2:
17. lis 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem moc rada, ze jsem nasla nekoho s kym si muzu pokecat. zatim dobrou noc. :astonished:
17. lis 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano vespolek, vyspinkano vyspinkano??

U nas docela dobra noc, i kdyz mala se mi v jednu probudila a procurana i na spacak..ja uz nevim co za pliny vyzkouset- meli jsme tesco, meli jsme huggies, ted zkousim pampers dry..uz jsem z toho fakt na palici, jako abych ji nechala celou noc v jedne pline tak to nehrozi, byla by durch.. takze babo rad :grinning:

Co mate na dnesek v planu? pocasi opet nepreje zadnym outdoor aktivitam, co? { teda alespon u nas opet leje jak z konve} :unamused:
18. lis 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko holky,
tak u nas uz lepsi, ovsem stale jsme vsichni tri doma. Takze nas plan je se stale lecit.

snazim se vas docist.
18. lis 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja kdybych byla takhle na venkove tak si taky poridim psy - me se libi lovecti.

S tim kojenim to bude u nas taky boj - Sebik uz mi dokonce leze do vystrihu, a snazi se rozepnout podprsenku, tak ho musim krotit. A my vubec nejsme navykli na flasticku ani dudlik.

Peto, jaky mas recept na ty vosi hnizda? Sebca se taky dnes procural, ale normalne to moc nedela, tak neporadim :frowning2:
18. lis 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mari ja ted z hlavy nevim, mam ten recept jeste v CR, takze si to musim privezt, ale vim, ze je tam rum, piskoty, kakaovy prasek, zloutky atd? ale fakt bych kecala..urcite ti ho dam az ho privezu :slight_smile:
18. lis 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj vsichni,
s tim nocnim curanim jsme taky meli problemy. Ja u Tobika pouzivala huggiesky a stejne jsem ho v noci aspon jednou prebalovala, ale u Karoliny jedine Pampersky, tak zase cura pres huggies. Tak nevim, neni to jednoduchy.

ten recept na ty uly bych taky brala. mam jeden z nejakyho casopisu a loni jsem dve teste vyhodila, hruza, ztracela jsem u toho nervy.

chiswick co mate za nemoci, doufam, ze nic hrozneho... :frowning2:

ja jsem dnes uplne zapomnela, ze mi konci mot na aute, tak mi ho znamy odvezl do servisu. No a jak odjel, tak jsem zjistila, ze nemam kocarek, holinky, plastenku atd. I tak jsme se vydali na prochazku. s karolinou v naruci, to byla hruza. jeste jsme totalne zmokli, tak se ted susime. udelala jsem si kaficko a asi hodim do trouby nejakou rychlo buchtu, mnam. abych nahodou nezhubla. :wink:
18. lis 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chiswick kde bydlite?
18. lis 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
sm: tak s malou v naruci jsem se vydala ven z baraku jen jednou a to k nam za roh na tiny talk class a mela jsem pocit, ze mi ruka upadne :unamused:

Ja bych taky s ni mela dneska jit ven, vcera jsme nebyli, cely den prselo a ted to vypada, ze se to pocasi umoudri..tak ji dam obed a asi vyrazime dolu do vsi pro pecivo..ale uvidim, kdyztak pujdem jen na rychlou prochazku po okoli...

Taky bych si dala nejakou buchtu, ale takhle ty prebytecny kila nesundam, tak jsem mela jen to kaficko... :wink:
18. lis 2008 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte zeny

my js jeli rano do tesca nakoupit a na snidani, pak js jeli do mothercare - chtela js ellun koupit spare quilt, ale nakonec js koupila normos perinu, ale zas tam nebylo povleceni co by se mi pacilo a pak js jeli k tchyni, tam se nic zvlastniho nestalo.

ja js si tedka dala kousek krtkoveho dortiku :sweat_smile:

smell ono by se to hadam rozdelilo tak jako tak, takze tvoje vina to neni :wink:

jdu uspat dite a js tu jak na oslu :slight_smile:
18. lis 2008 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
caira myslim, ze o ty prebytecny kila se bat nemusis. S tobikem jsem v tehotenstvi pribrala neco malo pres 20kg, shodila jsem slusne hned po porodu a pak to slo pomalu dolu. Pak se to ale zarazilo na nejake vaze a dal ani ranu. Po tom co jsem prestala kojit a Toby zacal chodit, to slo dolu jako po masle. Dokonce jsem mela min nez kdyz jsem otehotnela. Takze pokud muzu radit, moc se do toho hubnuti nehon, jak zacne dite chodit, tak se nezastavis a pak to pujde samo. :wink:

ahoj kitty vitej do kluby mlsounu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2008 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zapomnela jsem vam rict, ze mamka uspesne podala zadost o RP a vzali ho bez jakekoliv zadosti o formular E411. chteli jenom maternity allowance vymer a stacil jim i v anglictine, a potom papir, jak to chci cerpat. Kitty ty pobiras RP? pro jakou formu jsi se rozhodla? Ja jsem sla do te 4 lete.
18. lis 2008 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminy:slight_smile: nahodou jsem zabloudila sem mezi vas. jsem takova polovicni anglicanka-tata je cistokrevnej anglican a ja tu s nim ziju ale s vlastnim domovem jsem se jeste rozloucit nedokazala takze jsem CR dost casto. no a ted jsem ve 24.tydnu tehotenstvi a nemuzu se dockat pindi. ale odrodit jsem se to rozhodla doma.
za prve jazyk (jeste nejsem dokonala:slight_smile: a pak mam tam uplne vsechny. tak budu rada kdyz tady s vami obcas pokecam:slight_smile: hezky vecer
18. lis 2008 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek