• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky v Surrey (nebo i jinde v UK)

27. srpna 2009 
smell ja js nejdriv chtela tu dvouletou, ale davam si to na ty tri roky, zitra musim te zenske jeste zavolat, co a jak jestli ji ten formular o tom na jak dlouho to chci musim poslat

ahoj nerez :slight_smile: a tatka pojede s tebou do cech na porod nebo ne?

ja js rodila tady a spokojenost nejvetsi, pze mi nakonec udelali cisare :sweat_smile:

jo a jeste k tomu hubnuti tak u me to je uplne to same, ja furt nejak doufam ze se to pohne trochu dolu az prestanu kojcit, prisaham vam ze js nezhubla nic od te doby co js prisla z porodky od toho tak prvniho tydne
18. lis 2008 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
nerez a kdy mas termin a co cekate vis nebo ne?
18. lis 2008 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
sm; tak to je super, ze ti to vzali, ja to posilam po nedeli mamite, taky jen ten MA vymer a formulare, taky chci na tri roky, teda chtela jsem na dva, ale nevedela jsem, ze se o to musi zadat takhle brzo..

doufam,ze s tema kilama mas pravdu, furt mam o deset na vic tak bych to fakt rada dala dolu { musim jinak se nervove zhroutim :rolling_eyes: }

Holky me je dneska cely den desna zima.. snazim se tu nemit topeni porad naplno, preci jen tak clovek vyplaca spoustu penez, ale jsem zmrzla od prirody tak trpim, mala ta je rozhicovana, takze i kvuli ni se snazim to nedavat moc nahoru { rob vzdycky rika, ze to tu mam jak v pekarne} ale me je proste porad zimaaaaaa :sweat_smile:
18. lis 2008 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky :grinning:
Hledala jsem na netu info o rodicaku a narazila na vas :grinning: Jak jste si o to zadaly? Ja zatim vyridila jen to porodne, ani nemam pro maleho cesky rodny list :unamused: Porad se v tom nemuzu zorientovat.....PLEASE HELP :slight_smile:
x
18. lis 2008 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
teto dzanko :grinning:

mela js vybitou baterku na mobilu jak jsi mi rano psala, vsecko ti vysvetlim ve ctvrtek :wink:
18. lis 2008 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj tetky :grinning: ,

Uz se sem chystam par dni a cosi mi to nevychazi, nestihacka, mala uz nespi jak driv, ze Jani :grinning: :grinning: :grinning: ..

Vidim ze resite prasule, Janas pres skype ti to pisnu, sak holky uz to tu stejne maj... Ty ses rozhodla za 5 12 :fearful: .

Neco jsem i stihla precist, to je super ti pejsci, taky jsem to chtela delat, ale nezdalo se mi to jednoduche to zridit, ale vidim, ze smel nemela velky problem, me by akorat asi vadilo kdyby ti psi nebyli vychovani a tahali na voditku, ja mam taky labradora Sandy a ta je si myslim dobre vychovana, akorat kdyz prijde navsteva, tak je jak urvana z retezu :grinning: . Ale venku krasne posloucha! A navic my tu nemame moc prirody kolem baraku tak to by bylo onicem, zvlast i stim pocasim...

Jinak abych se predstavila ja nevychovana pro ty co me neznaj :sweat_smile: . Jmenuji se Olus a jsem v Manchesteru. Dcerusku krasnou mam Isabellku manzela Gerouska a pejska uz jsem rikala...
Smellie a narez jak se jmenujete, jste si teda vybraly prezdivky :sweat_smile: ....

Peto, me je kosa porad, aji malou navlikam a 2 cepice, uz mi soused rikal, jestli jdem na severni pol :grinning: ...
18. lis 2008 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a s tema kilama, ja uz se nemuzu vymlouvat ani na to kojeni :cry: , a vite co mi tata koupil dvd z casaku 1,2,3,4, aerobik s Olgou Sipkovou :grinning: , tak musim oprasit hadry z gymu a jde se na vec :sweat_smile: ....

Jasan reknete si to ve ctvrtek :stuck_out_tongue_closed_eyes: slepicky, si medite co, ze mate sraz :angry: .....
Ale tak aspon to budes mit od meho zdroje kdyz neco bude spatne tak muzem na ferovku ja ty versus kitina
:grinning: ...
18. lis 2008 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
oli nerozhodla, od skonceni materske ma rok na pozadani :wink:
18. lis 2008 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Kittous, jsem si rikala zes me rano nejak odbyla :grinning: Za to mi ve ctvrtek koupis kafe :sunglasses:

Tak Olous uz mi to pise na skype, ten postup jak na ten rodicak, je nejak dopredu tentokrat :grinning: :wink:

Jinak teda se taky dovolim predstavit, i kdyz nevim jak casto sem zavitam, dite mam zlobive a nenecha me :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mam skoro 11mesicniho kluka Olivera a zijeme v Upminsteru, nekdo to bere jako vychod Londyna, nekdo uz jako essex, mam hodneho manzela a zadne psy :slight_smile:
18. lis 2008 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Olinko klidek, k nam se taky nedoneslo, ze maj baby slezinu :grinning:

Kitty me to taky pomuzes vyplnit, uz mam papiry doma :grinning:

Jani me se nechce verit, ze Olimu bude za chvilku rok..jako by to bylo vcera co jsem cekala az posles smsku, ze se narodil a uz mu bude rok.. musim zacit shanet darek k k narozeninam abych mela cas vymyslet neco uzasneho :wink:
18. lis 2008 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
dobra tedy, musim petrovi potahnout nejake drobne :grinning:
18. lis 2008 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
slezina jo? :grinning: to se mate!

kojim, prave. sm ja jsem prave z chiswicku, zapadni londyn. koukala jsem kde je dorking a neni to daleko od horsham, kde mame tu rodinu.

meli jsme virus, uz jsme jakztak ok, ale nasli nam selest na srdicku, tak nas posilaji na scan.
18. lis 2008 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
zarlivky :grinning:
18. lis 2008 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
mari treba to nic nebude :wink:
18. lis 2008 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravim Olinku a Janu :slight_smile:

Kitty koukam bude objizdet ke koho :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ja jsem si stacila vyridit rodicak na dva roky a stacil mi na to anglicky rodny list. Ale materskou jsem pobirala taky v cr.....

Mari, to je mi moc. Jak na to prisli, ze ma selest?

Pridavam se do skupiny kojicich a tech, kteri cekaji, ze az prestanou, tak konecne zhubnou aspon na svoji aspon puvodni vahu.

A jeste jsem zapomnela napsat, ze jsem od Birminghamu :slight_smile:
18. lis 2008 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ja prave taky doufam, ja ten selest mela taky jako mala. ale zase mam bratranka a ten byl jako miminko 3x na operaci srdicka (jezdili k nam do prahy do motola az ze slovenska na operace) :frowning2: , ale dnes ma 190 cm a zdravy.
18. lis 2008 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ona na to prisla uz ta moje prazska pediatricka - ale rikala, ze to muze byt jenom ten rustovy selest a ze to jeste zkontroluje za pul roku. no ale ted na to prisel ten doktor v nemocnici v nedeli taky, tak rikal, ze chce pro jistotu scan, ze by tam mohla byt 'little hole' (drrr nooo :frowning2: ), tak pro jistotu.

holky ja vam poslu ten virus - obral me o cca 2.5kg - je to teda hnus - bylo mi blbe jak nikomu, ale takova rychlovka, pres vikend!
18. lis 2008 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
mari jen si viruse nech...a uber kila :grinning:

Doufam,ze Sebicek bude ok a ze ten selest nic nebude, vim jak se o nej musis chudaku bat, vid? ja se o malou bala strasne, kdyz mela ty 39tky horecky u seste nemoci...nikdy jsem se asi v zivote nebala vic, nez kdyz ji bylo tak zle :frowning2:

A na vikend nemuzeme marodit, to tu bude krta s kitty..zadny marodeni, ne ne ne :grinning:
18. lis 2008 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
no mari a to jsi blila nebo kakala? bliti ja nechcu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vsak vsichni mima v brise maji little hole, ale po porodu jak se poprve nadechnou tak se jim "meni" cely krevni obeh a ta hole (neco jako chlopen) se uz nepouziva
18. lis 2008 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
on je ted takovy vlacny, slaboucky, nejvic teda vcera, a kdyz jsem ho pusinkovala tak nikam nelezl z dosahu :grinning:

vse dohromady, jeste horecka, bolehlav, a vubec jsem se nemohla postavit. a vsichni tri. a Jake jeste bolely svaly.

holky tak si to uzijte :slight_smile: udelejte nejake fota atak.
ja jdu v sobotu prvne na party do baru! :dizzy_face:
18. lis 2008 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
mari ja te obdivuju, ja jeste nejsem psychicky zrala na to byt bez ditete..ja mam fakt nejakou separacni krizi,ale jen pri predstave,ze bych nebyla s ni je mi mizerne...ja jsem na ni fakt zavisla.. :sweat_smile:
18. lis 2008 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj vsichni, vitam i nove tvare. Docela vam zavidim, ze se muzete takhle schazet. pro upresneni jmenuji se Andrea, ale vubec mi nebude vadit, kdyz mi budete rikat smellie. Ja abych rekla, tak mam trochu mazec v tech jmenech a prezdivkach, ale ja si zvyknu.

ohledne toho selestu na srdicku - moje obe deti ho maji, delali nam scan v CR, kdy mi na to prisel nas cesky pediatr. Pry to mame zase zkotrolovat v 5 letech.

nerezko docela te obdivuji, ze jedes rodit domu, ja si to tady nemohla vynachvalit. ja mela 2 cisare - 1. musela a druhy dobrovolny a nemuzu si nemocnici vynachvalit.

znovu opakuji, nebojte se opravdu zhubnete. S malou jsem se prestala vazit, kdyz jsem pribrala kolem 23 kg a to bylo v 8.mesici. opravdu jsem zhubla asi 1.5kg hned jak jsem prestala kojit. zato ted nemam zadny prsa, coz me docela stve. tak myslim, ze novy prsa to jisti. :slight_smile: no a nezapomente, ze jste jeste s plozenim asi neskoncily a pak zase otehotnite a bude to... :astonished:

ohledne toho RP uz se tady toho napsalo hodne a jak jsem zjistila, kazdy urad je jiny a chce jiny papiry, takze kdyby nekdo chtel nejake inf at se ozve.
18. lis 2008 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda, ja jsem se ani nestihla naveceret a vy jste tady toho stihly tolik nakecat :grinning:

Peto, taky se mi nechce verit ze uz mu bude zachvilku rok :dizzy_face: jsme ted nedavno s manzou vzpominali jak jsme jeli do nemocnince na Novy rok .....

Kitty tak se musime v ten ctvrtek vyfotit :grinning: Ja bych sla i na nejaky hromadny sraz, se vsema ale nejlepe aby to bylo nekde tady pobliz :wink:
18. lis 2008 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
holky my mame po 14 dnech normalni hovno :dizzy_face: ,male rostou zandi stolicky

taky mi dneska napsal admin,ze nemam realnou fotku a vymazal mi moje dite coz nechapu teda - musim jit na to vedecky :grinning:
18. lis 2008 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
andreo jak jeden dobrovolny :confused: ,me ho ty svine nechtely udelat ....

jani ahoj :grinning:
18. lis 2008 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Peto, ja na tu party jdu jen na 3 hodky :grinning: vic taky nedam :wink:
18. lis 2008 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Lenous, ahooooj :grinning: jak se mate? Jakto ze ti vymazali malou?

HOlky ja ted nevim jakou barvu kocaru mam poridit, maji bud oranzovou, cernou nebo modrou :unamused: nevim pro kterou se rozhodnout....
18. lis 2008 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
lena tobik byl naopak a u karoliny se me zeptali, jestli chci zase cisare. kdyz jsem rekla, ze jo, tak jasali radosti. pry nedoporucuji u druheho normalni porod, tak nevim. dokonce mi i udelali minituck :slight_smile:
Jee Mari muzu jit s tebou na party? :wink:
ja js byla taky moc spokojena tady, smellco ja na tebe s tim hubnutim spoleham jestli to nepujde po skonceni duolu tak uvidis :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek