• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Břeclav. Hlaste se!

11. února 2014 
Holky,aperta je tady:
http://www.iaperta.cz/o%20nas.htm
Je to na Senioru,pani byla moc mila,kdyz jsem ji volala.

Ale holky,co je hlavni!
Nase zlatinko je zdravounke!A vite vy co?Je to chlapecek:slight_smile:))
No to teda nevim,kdo jim porodi ty manzelky,pac je to ted samy kluk:slight_smile:
Nejsem ted schopna ani psat o nicem jinem :wink:
9. říj 2008 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to je supeeeer. Já to říkala, že bude všechno v pořádku. Moc ti to přeju. Tak to se můžeš pustit do nákupu modrých věciček. :slight_smile: Doufám, že bude tvůj chlap pro to mít větší pochopení než ten můj. Bo já když se tady rozplývám nad všema těma bambulkama a capáčkama, tak on na to: Proč jsou na všem ti medvídci? Nedalo by se něco sehnat v army shopu?... No on by to moje miminko snad navlíkl do maskáčů. Hihihi. Ve srandě samojasně.
A už drobečka cítíš? Už tě nakopává? Ten můj včera nakopl taťku do zadku. Jak jsme usínali, tak jsme leželi přitulení a on se začal vrtět a dal mu takový kopanec... Můj drahý z toho chytil asi hodinový záchvat smíchu. :grinning: To je fakt krásné být těhotná. Mě to hrozně baví. :grinning:
10. říj 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajfi:juuu,to je sranda,ze to citil:slight_smile:
jo,ja uz kopani citim,je to krasny,ale zatim to moc nejde citit jako rukou na brisko.
no muj zas nema pochopeni v tom smyslu,ze ze si ted bral tu hypoteku,tak chce setrit.tak nechce kupovat nove veci :frowning2:
Ale mrknete do albika,nejake modre vecicky uz tam mam.
A co s tim kurzikem?
10. říj 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, jani moc gratulujem!!! tak to som vazne rada, ze to dobre dopadlo a mimisko je zdrave! a takisto gratulujem ku chlapcovi. tak teraz uz mozes vsetky starosti hodit za hlavu, mimco je zdrave, tak si uz len uzivat tehotenstvo :wink:
jani, tak ta pani, co vedie tie kurzy je moc mila. teraz som kukla na tu stranku, co si dala a zistila som, ze ja som ku nim chodila na plavanie vo vaniach, ked bol Jakub uplne malilinky. dokonca som tam nasla aj nejake fotky, kde je Jakub pofoteny :grinning: tak si myslim, ze tam budes spokojna, oni su naozaj fajn.
holky, ja som si tehotenstvo tiez moc uzivala, tak normalne to teraz s vami tak prezivam, ze by som snad nevahala byt teraz tehotna! :grinning: inak ajfi uvidis, ze tvoj chlap s tym nebude mat problem, zeby sa bal chytit drobca. ja som skor mala pocit, ze moj drahy vedel skorej bez problemov chytit maleho nez ja. ja som sa najskor bala, cele je to take krehunke. uvidite, ze vas ti vasi chlapi prekvapia :wink:
10. říj 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpet ze Sloveska.
tak my ted resime jmeno a bude to asi Oliverek,no ja mu zatim rikala Jakoubek,ale muj chce Oliverka.Ono ted Jakoubku je jaksi hodne,ze,wali? :slight_smile:
jojo,o tom plavani ve vane vim,to se mi taky libi.a chodite dal nekam plavat?

ja teda mam nechut k jidlu,tak se musim celkem nutit,abych jedla...normalne jako netehotna jsem byla takova zrava!
13. říj 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já jsem teda žravá extrémně. Jestli se nezačnu krotit, tak budu za chvilku úplná obluda. Musím v té puse furt něco mít. Hrůza. :confounded:
Na to plavání ve vaně chodí v Břeclavi kamarádka s dcerkou. Taky si to hrozně chválí. Docela mě štve, že to zrušili v Lednici v těch lázních. Tam bych to měla blízko. Ale... Ono už je to jedno, jestli autem pojedem do Lednice nebo do Břeclavi.
Já asi taky začnu chodit plavat, bo mě teda pěkně začínají bolet záda. Asi z toho, jak celý den sedím u PC. Fakt neumím sedět rovně, tak ty záda kulatím a pak mi už i bříško tlačí na žebra, tak jsem večer celá domlácená. Bolí mě břišní svaly, jakobych půl dne cvičila sedy lehy. :grinning: No jo... To si asi budu muset koupit plavky. Bo v bikinách už teda nikam nejdu. :grinning:
To je super, jak se shodnem na těch jménech. Na Olivera jsem si taky myslela. (Jako z Románu pro ženy. :o)))) A Jakuba bych dala, kdyby nás nepředběhla manželova sestřenka. Tak zas jich nechcem mít moc v rodině. Asi to bude Václav. Karel mi neprošel. :grinning:
13. říj 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru, Jakubov je ako maku. ale co uz, ked sa nam pacilo a kedze u nas bol v rodine Adam uz obsadeny, tak vyhral Jakub. povodne som chcela totiz Adama. ale tych je teraz tiez hodne. to je asi jedno, hlavne, aby sa pacilo vam a aby vam to na miminko sedelo.
jani - uz dalej plavat nechodime, ale som rozhodnuta 1x tyzdenne vyrazit na plavaren aj s drobcom. mali sme ist uz tento tyzden vo stvrtok, lenze drobec chytil prisernu nadchu, tak sa nikam neslo. ale ked mu to prejde, urcite zacneme chodit aspom takto individualne. do kurzu uz nejdem. az ked bude zase vacsi.
inak, jedna kamoska chodieva na plavanie s miminkami do Breclavi, miesto do Lednice. oni uz tiez ten kurz v Lednici nestihli, ale chvali si aj tento v Breclavi, takze holky, moznosti su, aj ked Ajfi, pre teba je to trosku dalej.
no a aky ste mali vikend? my sme v nedelu vyrazili na hody do Postornej a bolo fajn. dorazili sme domov az vecer. a Jakub bol uplne 1x na kolotoci :grinning:
13. říj 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem stejně v Břeclavi furt. Jednak tam mám většinu známých a pak je to taky po cestě k našim. Takže když bude na benzín, tak můžu drobečka kdykoliv naložit do auta a vyjet. Dokud nebude tady u nás stát krytý bazén, tak mi stejně nic jiného nezbude. :slight_smile:
Ty hody v Poštorné se letos, koukám, obzvlášť vydařily. Dneska už jsi, Wali, třetí člověk, co mi nezávisle na sobě říkal, jak to bylo fajn. Já jsem si je užila aspoň na dálku. Něvadž nám známá poslala hodové koláčky. No, taky to nebylo špatné. :grinning:
Jani, vážně uvažuju o tom, že se na ten kurz do Aperty přihlásím taky. Ještě je tam jedno volné místečko. A jelikož se mi tady od nás furt nikdo neozývá, tak nevim... Ale zas jsem chtěla jít v Mikulově, abych se tu seznámila s nějakýma mamkama. Tak jsem na vážkách.
13. říj 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, co mate nove? ajfi, ako si sa rozhodla s tym kurzom? ale ak si sa rozhodla pre Mikulov, urcite sa neboj, ze by na teba zabudli. u mna to bolo presne to iste. potom sa mi ozvala p. Vlachovska ale tiez to trvalo :slight_smile: a ak si sa rozhodla pre Breclav, tak to aspom budete chodit spolu s jankou a aj tam su super tie zeny. cize urcite neurobis zle ani pri jednom, ani pri druhom rozhodnuti.
ja sa uz tak tesim, ze ide vikend! este sice neviem, kam vyrazime v nedelu - nemate nejake tipy, ze by sa nieco dialo na okoli? a Jakub stale soplikuje, takze plavaren sa stale odklada :frowning2: uz by som tam vazne celkom rada vyrazila. dnes sme vysli na prechadzku, co je tak nadherne, ale teda dlho sme kvoli tomu protivnemu vetru nevydrzali :angry:
17. říj 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Wali. Dám na tebe a nebudu ještě chvilku stresovat. Asi to nechám na Mikulov. A budu věřit, že se na mě nezapomnělo a že se mi paní Vlachovská ozve. Rozhodně to pro mě bude pohodlnější bez dojíždění. Ví bůh, jak se mi s tím zvětšujícím se pupkem bude jezdit autem.
V neděli jdem do posledního trimestru. To tak neskutečně utíká. Mám pocit, že to bylo tak před měsícem, kdy jsme s manželem zírali na test a otáčeli si jej ze všech stran na světlo, bo tam ta druhá čárka byla úplně slaboulililinká. Pak jsem ho měla snad tři měsíce na zrcadle a pořád jsem se na něj koukala. :slight_smile:
Wali, teďka o víkendu se snad vůbec nic neděje. Krom nějakých vojáčků na Pohansku, kteří tam budou zapalovat nějakou vatru republiky nebo co. :grinning: Teď jsou všichni zblbnutí volbama, tak se na pořádání nějakých akcí vykašlali.
17. říj 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
v noci jsme dojeli z Prahy,mela jsem se super,byly tam zubarsky akce,tak jsem se sesla se spoustou spoluzaku a znamych,juuu bylo fajn.A s kamaradkou jsme se vcera poprochazely pocentru Prahy,mne se ten podzim moc libi,byla to krasa.Mame byt na co pysni.
Ale jsem ty tri dny celkem prolitala a probehala,mela jsem trochu strach,aby byl maly ok,ale zvladli jsme to.

V patek jsme meli jit na Pragodent na vystaviste,ale odehnali nas,pac to pres noc vyhorelo,tak ze se nic nekona.Dobry,co?Tak jsme si udelaly nahradni program.
No ale uz zase uvazujeme nad Jakoubeckem,mne se to libi vic.
No ja kdyz byla mala,tak bylo taky plno Janicek a nijak mi to dodnes nevadi:slight_smile:

ajfi:tak sama te pani V.zavolej,at vis,na cem jsi.Jinak ten kurz v listopadu,kam jdu,tam maji vetsinou holky terminy konec unora,tak bys sebou mela hodit.Ty to mas super,po vanocich uz to budes mit za par,utece to jako voda.Ja se ted kazdy den tesim vic a vic na maleho :slight_smile:
18. říj 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, neříkej, že jsi zubařka, nebo se tě začnu bát. :grinning:
To výstaviště, to je teda síla. Jsem zvědavá, co s tím teď budou dělat. Obnovovat to je podle mě kravina. Radši by tam měli postavit něco nového. Soudobého a hezkého. Je mi to docela líto. Byl to hezký barák. I když teda zanedbaný jak nějaké nádraží.
Dneska v noci se narodil syn mému kamarádovi. Tak mi to hnedka ráno volal a asi půl hodiny mi líčil, jaké to bylo u porodu. Tak jsem mu teda pěkně poděkovala za naturalistický popis. :slight_smile: Manželka mu tam ostatně prý taky vynadala do de--lů, protože když doktor řekl: "Už vidím hlavičku", tak ten můj kamarád na to, jestli prý "aj fúsa". Vtipálek. Hihihi.
Ale mám hroznou radost za něj. Je to takový trumbera, ale jeden z nejhodnějších lidí, co znám. Tak si říkám, že když to rodičovství zvládne on, tak já musím taky. Tak!
Jani, nad tím vůbec neuvažuj, jestli je Jakubů hodně. Jestli se ti to jméno líbí, tak ti do toho nikdo nemá co mluvit. Mno, možná manžel. :slight_smile: Ovšem jen tehdy, pokud nebude mít nápady jako ten můj. Ten přišel se Zikmundem. Málem jsem omdlela. :grinning:
18. říj 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajfi:zikmund,jo?no to jsem teda zvedava,co z vas nakonec vyleze :grinning: teda ted to nemyslim doslova :grinning:

jinac neboj,ja jsem hodna :wink:
ja bych prve brala,aby se to obnovilo,historicky budovy se maji opatrovat a libi se mi vic,nez ty novy domy alias ta nova prosklena hruza na svobodaku.
hele,tak ten kamos je fakt borec :grinning: s tim fusem.
hele a Tobe se to teda pekne blizi!!!Juuu!!!Kdy mate termin?
20. říj 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No blíží se nám to děsivou rychlostí. Už jsem ve třetím trimestru. Ty bláho. Začínám mít strach. I když spíš z toho, že do porodu nestihnu všechno, co stihnout chci. Teď mě čeká největší blázinec.
V práci mě pořád ještě zrovna moc nešetří a valí na mě jeden úkol za druhým. No, bodejť by ne, když si na nic nestěžuju. A oni mě šéfové nevidí, jak tloustnu. Bo sedí v Brně a já doma v obýváčku. Do toho to stěhování, píšu bakalářku a musím se učit na státnice, které mě čekají tak týden před porodem. Jestli porodím dřív, tak jsem namydlená.
Řekněte, holky, že jsem normální, když to chci všechno za ty tři měsíce ještě zvládnout...
Já vlastně nevím, kdy budu rodit. Podle PM by to mělo být 19. ledna, podle ultrazvuku až 26. ledna. Ale taky to může být na Silvestra, že jo? :grinning:
Ale fakt se na něj těším, na mrňouska. Doufám, že mě, až bude venku, bude trápit míň než teď. Já si musím vyzkoušet všechny těhotenské neduhy. Ale vždycky jen jednou a pak už se to nikdá neopakuje. To je zajímavé.
20. říj 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajfi, s tym brusiskom sa dobre jazdilo autom - raz ma stopli policajti, zrovna ked som sla do mikulova na kurz a bolo viac vidiet brucho nez mna, a ked ho ten policajt zbadal, tak vobec nic nechcel - ziadne doklady, len sa spytal, ci musim mat ten pas cez brucho, ked som tehotna :grinning:
no a tiez som vazne zvedava, co za meno u vas vyhra :grinning: a urcite normalna si, len planuj, ved osud si to aj tak zariadi podla seba, ale lepsie je nejake tie plany mat. a este ta radost, keby si to vsetko stihla! budem drzat palce, aby ti to vyslo. a ake mas teraz teho neduhy? inak je fakt, ze ti to teraz rychlo ubehne - vianoce to o hodne skratia a uz budete mat drobca doma!

jani, ty cestujes a uzivas si take lakadla ako Praha? hm, dala by som si tiez povedat a poflakala by som sa tam par dni. :slight_smile:
20. říj 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty brďo, Wali. To se tě fakt policajt zeptal, jestli musíš mít pás? :grinning: :grinning: :grinning: Tak to mě podrž. To by snad měl vědět nejlíp on, ne? Já se tu umlátím smíchy. Někdy si říkám, že na těch vtipech o policajtech fakt něco je.
Jméno... No... Jedno vím jistě... Zikmund to nebude!!! I když, jak mu tak "pracovně" říkáme, tak už mi to pomalu přestává připadat divné. :slight_smile:
My už v Mikulově máme Vánoce od půlky září. Točila se tady nějaká reklama. Jsem si tak štrádovala po náměstí, pomalu tričko a kraťasy a koukám, oni tam staví stromek a všude sobi a girlandy a komety... Tak jsem si říkala, že už fakt někomu úplně ruplo v bedně. Ale točila se tam jenom nějaká vánoční reklama. Každopádně stromek zasněžený umělým sněhem tam pořád ještě je. A asi bude až do těch opravdických Vánoc.
O víkendu přijeli příbuzní z Ameriky. A teta povídá, že se chtěla podívat, co nového v Mikulově, tak se podívala na on-line kameru. A viděla tam zasněžený stromek. Tak přijela v kožichu. :grinning:
20. říj 2008 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajfi:miluju tvoje storky :grinning:
20. říj 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si nechávám posílat z rodiny.cz takové maily. To každý den chodí, jak je miminko velké a co se zrovna teď děje a tak. Tak dneska mi přišlo, že miminko roste od této chvíle 1 - 2 cm za týden. To se mi do toho břicha nemůže ani vejít. Já budu ohromnáááááá. Úplně se děsím. Jestli mi to břicho popraská, tak se picnu. A ono určitě popraská, mám k tomu, bohužel, dispozice. Chjo...
21. říj 2008 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne se chce spat....................
21. říj 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mi povídej. Ale největší krize na mě dolehne až po obědě. Tak si vždycky zalezu pod peřinku, že si třeba jenom hodinku zdřímnu. No a sotva začnu usínat, tak mi zazvoní telefon. Ale vždycky, fakt vždycky.
Já se tak těším na víkend, že se bude konečně měnit čas. Teď už se mi vůbec ráno nechce vylézat z pod té teploučké duchyn. Když člověk vstává do zimy a tmy. To je hrůza. Naštěstí můj milovaný manžel je takový poklad, že vždycky, než se vyhrabu, nachystá snídani. Tak to je pak super vstát, když už voní káva. On je poklad, no. To se jako musím pochválit, že se mi podařilo fakt dobře vdát. :grinning:
21. říj 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajfi, to teta z ameriky musela byt trosku zaskocena :grinning: :grinning:
a na tie strie - proste kremuj jak blazon, a mozno nepopraska nic. ja som sa tiez moc bala, ked som videla ako sa mi brucho zvacsilo, ale vydrzalo. no v poslednom mesiaci sa mi par strii spravilo na prsiach!! nastastie len trochu, ale poriadne som ich oplakala. a kremovala som sa vsade naozaj poctivo! brucho, boky, stehna - tam nic. fakt je, ze babo dokaze poriadne zmenit telo :pensive: holky, snad sa vam to vyhne, chce to len kremovat a dufat :sweat_smile:

ja ked som oznamila manzelovi novinku, ze budeme mat babo, tak cely nadseny mi zakazal upratovat a namahat sa, ze to bude robit on, aj poupratoval za mna, povysaval, ale toto mu prosim pekne vydrzalo len prvy mesiac. potom som to uz robila ja, ale vzdy mi nezabudol pripomenut, ze to mam nechat tak, ze tu az taky bordel nie je :grinning: ale inak cestne prehlasujem, ze som sa tiez dobre vydala - inak pomahal ako vedel a bol fakt zlaty :slight_smile:
no a ako citam o tej kave, dostala som na nu chut, tak hadam nezobudim drobca, a idem si ju spravit.
21. říj 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ,holky,tak my to teda nemame az takove,ale i tak jsem spokojena:slight_smile:Pali by teda urco nevysaval,ikdyz nekdy me krmil,kdyz jsem nechtela papat.Tak on je proste takovy svuj a ja ho mam takoveho rada:slight_smile:
23. říj 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak, Jani, to tě uklidním, ten můj milý mě teda rozhodně zas tak úplně nešetří. To on sice povysává, ale že by to bylo železným pravidlem, tak to fakt nehrozí. Spíš je pak nutné ho minimálně půl dne chválit, jaký je šikulka a jak mi hrozně hezky pomáhá. :slight_smile: Ale rozhodně nespatřuju žádný rozdíl mezi tím, co dělá teď a co dělal předtím, než jsem otěhotněla. Přesně, jak říká Wali. Možná ho něco popadlo tak první týden. Ale já vlastně o nějaké opečovávání ani moc nestojím. Zvládnu zatím všechno stejně jako dřív. Možná až se budu opravdu koulet a bude mi dělat potíže vstát, tak ty domácí práce vezme za mě.
Ale jsem teda ráda, že to není ten typ chlapa, který musí mít každý den teplé večeře a který by v životě neumyl nádobí, protože je to přece ženská práce. To by se mnou asi moc nepochodil, bo já taky nejsem zrovna typ hospodyňky. :grinning:
Wali, mažu o 106, tak snad to bude v pohodě. Někdy když se na sebe podívám, tak už mě fakt přepadá hrůza, jestli budu ještě někdy vypadat k světu. Jestli budu mít ještě ploché břicho a normální boky. Už jsem fakt boubelatá. Teda naštěstí mi fakt roste jen bříško a nikde jinde se moc neobaluju. Ale stejně mě někdy přepadá depka. Jestli se tomu mému chlapovi budu líbit. A co si asi tak v duchu říká teď. Jestli mu připadám hezká, nebo se těší, až se toho pupenda zbavím. On by nikdy neřekl, že se mu třebas nelíbím. Ale co když si to myslí? Já vím, hrozné úvahy. Ale jak s člověkem šijou ty hormony, tak myslí na kdejakou blbost.
23. říj 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajfi, tak na to ani nemysli! naozaj je vedecky dokazane, ze chlapom sa tehulky pacia, najma tie ich! neboj, tiez som mavala depky a priznavam, ze aj zachvaty placu z toho ako vyzeram (no sud by sa za mna schoval), ale manzel ma vzdy potesil, ze som este krajsia ako kedykolvek predtym. proste chlap je z toho nadseny, tomu verte. ved je to JEHO dieta. a aj kilecka po porode budu miznut, len necakajte ze do 2 dni. ja som si totiz naivne myslela, ze z porodnice pojdem takmer s takou postavou ako pred tehu :sweat_smile: , co sa samozrejme nekonalo. ale potom to slo dole, aj ked brucho by mohlo byt aj pevnejsie, hm. mala by som cvicit :rolling_eyes:
ale radsej prejdime na veselsie tema - holky, mate nejake zvlastne chute alebo nieco, co ste predtym nemali? ja som v tehu ani nemala nejake vykyvy, ale obcas som snivala o melone (no lenze v zime mi neostavalo nic ine, len snivat) a potom som sa zamilovala do zmrzliny. a este ma niekedy prepadla chut na bananovy mliecny koktejl a drahy ho poctivo vzdy urobil :slight_smile: (co sa mu az divim, ze sa mu chcelo s tym prplat). co vy?
23. říj 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak,holky,ja byla trochu oplacana i pred tehotenstvim,soustavne jsem pribyrala a byla z toho nestastna,takze mu je zvykly,vlastne mi ted akorat roste krasne brisko,tak si myslim,ze vypadam i lip a doufam,ze po porodu budu stihlejsi,nez pred tehu.v sobotu zacinam 6.m a mam 3kg nahoru...

a ze zacatku jsem mela nechute k jidlu,a az ted zacinam mit chut,ujizdim na nanukacich a nanukach(to je po vasem polarkovy dort a ledňák:slight_smile: ).nejlip poradne granka do toho:slight_smile:Jinak nic moc,celkem ovoce.

Dneska zase jedem za byvalymi bratry(SR),tak jdu jeste dochstat a mazem:slight_smile:
Tak se tu zatim mejte,papa
23. říj 2008 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, tak zmrzlinové období jsem měla taky. To jsem musela mít každý den pořádného smetanového ledňáka. A teď mám období banánové. Banány baštím na kila. Můžu se z té banánové chuti úplně zbláznit. To v sobě musí mít nějaké afrodiziakum nebo co. :slight_smile:
Tak jsem dneska ráno, když můj drahý opět nachystal snídaňku (já ho fakt miluju. Hi) říkala, jak jsem ho za to zrovna včera chválila. A on na to, že to nemám nikde říkat, že si budou všichni myslet, že je vůl. :grinning: To je trdlo moje milované.
Za chvilku jdu na kontrolu k doktorce. Už mi bude vypisovat papír, kdy mám nastoupit na mateřskou. Včera jsem psala šéfovi maila, kdy končím. A přišla mi na to odpověď: Mně se chce brečet. Tak mě potěšil. Třeba se jim bude fakt stýskat. I když... Sejde z očí, sejde z mysli.
No a taky mi doktorka slibovala, že mě pošle na test na těhotenskou cukrovku. Tak to mám teda fakt radost, že budu muset pít ten brutální čaj. Já jsem teda mlsná a sladím. Ale na tohle se vůbec netěším. :confounded:
24. říj 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak všichni, co s tím glukózovým testem straší, jsou totálně mimo. Je to úplně normálně sladký čaj. Teda takhle moc bych si ho po ránu asi neosladila, ale není na tom vůbec nic hrozného. Já jsem čekala bůhvíco podle toho, jak to těhule popisujou ve všech diskuzích. Jak jim bylo z toho špatně a jak málem omdlely. No túdle. Jsem ani nevěděla, že podstupuju nějaký test. Já mám pocit, že polovina těhulí jsou normální hysterky.
24. říj 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ajfi, s tym glukozovym testom som nemala ani ja ziadne problemy. bolo to sice sladke az moc, ale ja milujem vo vseobecnosti sladkosti, takze dalo sa :sunglasses: na tych bananoch asi vazne nieco bude :grinning:
jani, to mas este celkom malo kil navrch. uz si sice nepamatam, kolko som mala v 6m ja, ale teraz sa mi zda, ze 3kg - to je nic. ale tusim, ze celkovo som pribrala 12 kg.
tak si holky uzite vikend, drahy ma volno dokonca aj v pondelok, kedze v utorok je volno, tak sa tesim na 4 rodinne dni :grinning: . budeme sice makat nieco okolo baracku, ale urcite si spravime aj nejaky maly vyletik. tak papa
24. říj 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, Jani. Tři kila... To jsi teda pěkná máčka. :slight_smile: Začni něco baštit, člověče. Dyť musíš být úplná sušinka. V tvém týdnu dobu už jsem měla osm kilo nahoře. Já jsem furt nepřibírala a nepřibírala a pak najednou hups... To bylo snad pět kilo za týden nebo co. Jsem myslela, že omdlím, když jsem v ordinaci stoupla na váhu. Začínala jsem na 52 kg. Teď už mám "rozkošných" deset kilo navrch. Ale nevím kde. Naštěstí se nějak do šířky nerozjíždím. Tak to moc nechápu. Ale šacovala bych to, že těch 18 až 20 do konce dám. Doufám, že to pak kojením půjde dolů samo. No co, střílet se kvůli tomu nebudu. Tak budu trošku špekounek. :grinning:
Wali, já mám taky čtyři dny volno. Těším se, jakoby to byl první víkend v mém životě. Tak se mějte moc krásně, mamky. Ozvu se asi až ve středu... Paaa
24. říj 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caves devcatka...normalka zacinam mit obavy,ze budu must do Zizkova pro zimni bundu :confounded:
:grinning: :grinning: :grinning:
Jsem pocitala s jednim mym kabatem,ze ho budu v zime nosit a je mi uz ted tip top...ale specialni bundu si na to tehu kupovat nechci...
30. říj 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek