• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Břeclav. Hlaste se!

11. února 2014 
Já jsem taky myslela, jak se do svojí bundy vlezu, že tam mám rezervy. No túdle. :grinning: Ono to bříško roste do rozměrů, o jakých se mi ani nesnilo. Hihi. A bude hůř!
Holky... Už jen deset pracovních dnů mám před sebou. Hurááááá! Pak si vezmu nějakou dovču a od prosince jdu na mateřskou. Už se fakt těším. V práci mě jenom rozčilujou. Včera mě vytočili tak stopadesátkrát. Ale s tou vidinou, že už to mám za pár, si to přece jen zas tolik neberu.
O víkendu jsme přivezli od známých postýlku. No, pořád ještě je v autě. On ten můj milý ji nějak vždycky zapomene vyndat. Tak si jezdím z postýlkou na zadním sedadle. Asi je to sranda, když nám někdo nakoukne do auta. Protože je tam i matrace s Mickey Mousem. :grinning:
30. říj 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej,ze to vydrzis.to ja bych ji hned chtela mit doma tu postylku :grinning:
2. lis 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se nechala vyfotit coby těhula. Za normálních okolností bych se na to asi vybodla, ale jelikož mám kamarádku, co má focení jako koníčka, tak mě takhle u kafča překecala a včera jsme se pěkně vyblbly. Tak jsem zvědavá. Ještě jsem ty fotky neviděla. (Naštěstí. Chi. Jsem ráda, že je uvidím až po retuši. :grinning: ) Mno, každopádně jsem fakt zvědavá.
Už mě čekají jen dva týdny v práci. Tak jsem z toho celá nesvá. Nevím, jestli se mám těšit, že vypadnu z toho šíleného koloběhu, nebo mám být nervózní, že si budu najednou připadat zbytečná. Teda aspoň do porodu. Zatím mě to spíš děsí. Že budu tak nějak "sociálně vyloučená".
Jak to snášíte vy, holky? Nebo mi hrabe a měla bych být ráda, že si můžu chvilku zalenošit?
3. lis 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tady zase sama. :cry:
7. lis 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajfi, neboj, nie si. nenechame ta tu predsa samu, no nie? a ved uz aj tak sama nie si :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no ja vam pisem opat zo slov. pocas tych volnych dni (co bol utorok volno) prisli nasi na navstevu a kedze mam babku v nemocnici, tak som isla s nimi na slov. aspom ju pozriet, lebo to nevyzera s nou moc dobre. niekedy ma dobry den a vyzera to tak nadejne!! a inokedy je to zas proste strasne. tak som ju moc chcela vidiet. a poznate to - ked som uz tu, tak navstivit vsetkych - rodinu, kamosky,...
no holky, moja ponuka kabata seriozne plati. len sa obavam, ze by ste sa don pokojne zmestili obe naraz! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ajfi - ja som sa tiez obcas odfotila s bruskom, aspom som mohla potom vidiet tu rastucu tendenciu a potom - je to mile, ked si moze clovek obcas tak zaspominat. a vobec sa neobavaj, ze budes mimo, ked pojdes na MD. uvidis, ze ledva budes stihat - to pridu vianoce, to ti zaberie kopec casu, potom priprava terenu pre babo, priprava veciciek, pisanie na konika, atd. no ja som to ledva stihala do porodu. tak sa neboj, uvidis, ze bude paradne :sunglasses: (az ti zaaaavidim!)
10. lis 2008 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurá, hurá, konečně nějaký ohlas. Jupiiiiiii. :slight_smile:
Tak to muselo být super, Wali, takový výlet za rodinou, viď? Mně se někdy docela stýská. Zvlášť když na sebe s mým milým vrčíme. :slight_smile: A to se k našim asi dostanu podstatně častěji než ty, že jo? Ty to máš jako zahraniční cestu. Pokud teda nejsi třeba z Kútů. To bys měla asi blíž.
Kabát rozhodně nevyhazuj. Člověk nikdy neví, do jakých rozměrů se dostane. I když krizi se zimním oděvem u mě zatím vyřešilo A) teplé počasí a B) půjčení buclaté bundy od sestry, ve které jsou pořád ještě prostorové rezervy, tak snad v ní vydržím aspoň do Vánoc.
Včera jsem si konečně domluvila ten kurz, tak příští týden bych měla nastoupit. Tak se docela těším. I když si nedovedu představit, že mi tam dají do ruky plastovou panenku a budou mě na ní učit kojit. Si budu připadat jak trouba. Wali, ty jsi byla v Mikulově: Dělá se to tam tak? V Břeclavi určitě jo. Do toho se mi teda moc nechce. Já tam chci hlavně vysondovat, jednak jak co nejlíp přežít porod a hlavně jak se v těch prvních dnech postarat o miminko. Dyť já mám takové přebalování zvládnuté zatím jen teoreticky. (No... Možná se mi nácvik na panenkovském trenažéru bude přece jen hodit.)
Janka už jde teďka ve středu, že jo? Tak Janiiiiii, ozvi se. A písni, jaké to bylo.
11. lis 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zeny!

Jojo,ja byla min.stredu na kurzu a uplne se zitra tesim zase!Byla to parada,je to trojhodinovka,cvici se,keca a probira tema.Budeme delat i satkovani(myslela jsem,ze to nebudu pouzivat,ale slysela jsem,ze se mimi
u toho hezky uklidni,pry kokanka nee!),budem mluvit o latkovych plenkach,kojeni atd.Taky tam cvicime,coz je taky moc fajn.Je nas tam asi 7,vic nebrala.A je tam i jedna holka z Mikulova.
No my mame posledni hodinu az nekdy koncem ledna,to bys,ajfi,asi ani nestihla.

S tou bundou je to bida,ten kabatek mi asi nebude stacit,jak se ochladilo a ve svoji dlouhe zimni bunde si pripadam jak larva:slight_smile:

wali:a co Jakoubek?Co uz umi?ani se nepochlubis.
ajfi:a uz jsi doma?No ja se ted obcas nudim,to je pravda,ale ted kdyz budou vanoce,tak uz to bude v pohode...
18. lis 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, no ja mam prvy den taky kludnejsi, tak hned pisem. cez vikend sme dorazili zo slov., tak som si uzivala doma - bolo treba robit poriadky, a to este ani teraz nemam vsetko upratane. uz som sa pustila do detailneho upratovania, akoze uz na vianoce. tak preliezam supliky, vyhadzujem a triedim. takze este ma caka par dni upratovania.
jani, ja som pouzivala baby vak. nie je to klokanka, je to skoro ako satka, len tam sa da dat babo na menej sposobov nez do satky. ale so satkou som beznadejne zapasila, tak som to vzdala. inak ten baby vak bol super, mala som ho pozicany od kamosky a drobca som tak casto nosila. aj po obchodoch po meste to bolo praktickejsie nez s kocikom. len sa mi tam zmestil asi len do pol roka. tie klokanky nie su dobre, kedze je tam babo v takej polohe, ze to zatazuje chrbticu. ale v tom baby vaku bol na lezato a presne ako v satke.
ajfi a ty ako na kurze? s panenkou sme kojenie nenacvicovali, ale pani Vlachovska tam ma panenku, na ktorej ukazuje par veci - nic strasne, uvidis. len ako babo prechadza porodnymi cestami a tak podobne. urcite nam popis, ako to tam prebieha, ako sa ti tam paci a tak.
dnes nam prvy krat v noci mrzlo, zato teraz je krasne, tak ked sa drobec zobudi, vyrazime na prechadzku - po krasach Zizkova :grinning: paa
18. lis 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,jestli jste na bizuterku,nebo nekdo okolo vas,koho by jste chtely obdarovat,tak mrknete sem:

http://janka.webgarden.cz/sperky

vyrabim sperky,nausky od 50kc.muzeme se domluvit na tom,co pro vas vytvorim
18. lis 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda Jani si fakt sikovna! ani som netusila, ze sa niecomu takemu venujes :astonished: no kazdopadne dobre vediet, keby som nahodou nieco zhanala. a je to aj dobry tip na darcek pre kamosky. to robis tak po veceroch? ako si sa k tomu vobec dostala?
my sa dnes chystame na kontrolu ku dr, tak ked sa Jakub zobudi, frcime. inak sa mi dnes absolutne nic nechce, je tak akosi skaredo, ani von ma to nelaka.
19. lis 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale dyt venku i svitilo slunko,ne?ja byla dnes zase na kurziku a super.
ja tak nejak vyrabim vse mozne tak 2-3 roky.ted uz moc ne,ale obcas me to zase popadne,treba vcera:slight_smile:dostala jsem se k tomu pres inet diskuze,kde si psaly holky,co taky vyrabely.
hele a co uz maly rika?
19. lis 2008 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak predvcerom slniecko svietilo, ale vcera ked som pisala, uz vobec nie a bolo skoro tak ako je dnes. aj ked dnes je o kusok horsie, lebo tu uz aj trochu poprsalo. nemam rada toto pocasie, ja radsej teplo a slnecno :sunglasses:

no s rozpravanim je to u nas horsie. rozumie vsetko (niekedy sa az divim, ze co vsetko), ale okrem zakladnych ako mama, tata, baba, nepovie nic. vobec sa nechce rozrozpravat. kazdy mi hovori, ze ked zacne, bude to potom lavina, ale zatial nic. a ja uz by som tak chcela!! dnes sme boli po dlhsom case v materskom centre (par krat sme vynechali kvoli tomu, ze sme boli na SK), tak ho zacali bavit take tie "spolocenske" hry, ako napr. kolo mlynske, zlata brana a tak podobne, kde sa deti drzia za ruky a chodia dokolecka. tak je to celkom sranda, predtym ho to tak nebralo ako teraz. ale Jakub bol vzdy lenive babetko. prave ako sme chodili na tie vane ku Janke, tak tam s nim aj cvicili a ked ho polozili na ten velky balon, tak tam proste ostal lezat. ostatne babetka sa snazili nejako dvihat a on - veget :grinning: ale zase to co mal vediet na svoj vek, to vedel, len bol proste lenivejsi na trenovanie. ono je to celkom zaujimave sledovat, ako sa postupne vyvija ta osobnostka babetka - ved vas to caka, tak uvidite :wink:
20. lis 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
wali:vsak proste kazde mimco je jine a to nevadi,ze Jakub je lenivy.to uz mu urcite i zustane:slight_smile:
nasa neter uz mela 2 roky a taky rika jen mama a tata a ted jeste Jaja:slight_smile:Takze bud uuuplne vklidu,kazdy je jiny.
21. lis 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Teď jsem byla pár dní odříznutá od internetu. Tak jsem si připadala úplně mimo. :slight_smile: Ale už mi to ajťáci šikovní zase opravili, tak vám můžu napsat, co u mě nového. Už jsem teda taky doma. Teď ještě vybírám normální dovču a za týden mi začíná mateřská. Ještě se mi po práci nestihlo začít stýskat. Nějak jsem se zaměstnala domácností, na kterou jsem v poslední době moc neměla čas. A taky jsem začala prát věci na miminko. Abych měla všechno připravené. A sháním řemeslníky, kteří se příští týden pustí do oprav toho bytečku, ve kterém už snad na Vánoce budem bydlet. Tak se těším moc a moc.
Ve středu jsem taky byla poprvé na kurzu. Byly jsme tam jen dvě maminy. :grinning: Ale příští týden už bychom měly být čtyři. Bylo to úplně super. Hrozně příjemná atmosféra. Taková jakobychom seděly u kafča a klábosily. S vykulenýma pupkama, bo jsme si je mastily olejíčkem. :grinning: Já se obávám, že nestihnu všechny hodiny ani tady. Dneska začínám 32. týden. Blíží se to ďábelskou rychlostí. Ale snad aspoň něco.
Holky, myslíte, že ten šátek je k něčemu na lednové miminko. Já teda nevím. Jedině na doma. Ale ven ho přece nemůžu nosit jen tak v šátku. Dyť by mi zmrzlo. A když ho pořádně nabalím, tak už se mi zas do toho šátku nevejde, že jo?
Asi počkáme, až se trochu oteplí a pak si pořídíme takovou tu krosničku. Ať ho může táta hodit na záda. A budem chodit na výlety. Fakt se těším, až tu bude s náma. Někdy mě přepadne děsný strach, ale teď zrovna mám náladu, kdy bych ho už hrozně chtěla dlachňat.
Jeee, Wali. Já chci taky líné miminko. Není to lepší, než nějaké hyperaktivní šídlo, za kterým si můžeš nohy uběhat? :grinning:
22. lis 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajfi - no on BOL lenive miminko, len pokial sa nenaucil chodit. teraz sa zmenil na presny opak :rolling_eyes: - fakt, nekecam. aj v materskom centre mam pocit, ze on a este jeden chlapcek su neudrzatelni.
s tym satkom mas pravdu, ale ja som ho hodne vyuzila aj doma. napr. som si ho bacla do baby vaku a robila niektore domace veci, to bolo fajn, lebo som konecne mala obe ruky volne a on bol spokojny, ze nelezi len tak niekde bezo mna. takze si myslim, ze sa to oplati aj tak. ale je to individualne, kazdy to vyuzije inak. ja som to mala len pozicane, cize som si to odskusala, ale pri druhom babe uz viem, ze si to kupim. tak som odskusala aj satku, ta mi nesadla, tak som aspom nevyvalila za to zbytocne peniazky.
no to mate paradne, ze ste len dve na kurze! s tou atmoskou mas pravdu, tiez som tam rada chodila a citila som sa tam dobre. ale nas teda bolo hodne - plna ta miestnost :slight_smile: takto je to ale asi lepsie, viac sa dostane na otazky a odpovede kazdej konkretne.
jani a vy ako na kurze? uz mas kamosky tehule? ono je to fajn, ked tam clovek nabere kontakty a ma s kym pokecat. my sme sa obcas stretli aj potom uz s miminami - no to nas slo napr. 4 maminy s kocikmi - hotovy postrach :grinning:
holky, mna tento tyzden caka umyvanie okien, zbieram k tomu odvahu uz asi tyzden, len je taka zima, ze sa mi nechce moc do toho. tak to stale odkladam, ze ked bude lepsie :sweat_smile: ajfi, vy budete travit vianoce uz mozno v novom - to si urcite uzijete a jani, co vy? chystate sa niekam?
24. lis 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, Wali. Na okna kašli. Vždyť přimrzneš k parapetu. Neblázni. Nech to na jaro. Ono se zas tolik nestane, ne? Já už si umyju okna až na novém. Teda asi mi bude muset přijet pomoct ségra, protože by mě ten pupek mohl převážit z okna ven. :grinning: Ale jestli tam budem na Vánoce, to nevím. Ještě minulý týden jsem tomu věřila. Teď už pochybuju. Nějak se to komplikuje. Ne z naší strany samozřejmě, ale ze strany těch lidí, co tam zatím bydlí. Hrozně blbě se s nimi domlouvá. Vždycky si najdou nějaký zádrhel. Už jsem z toho fakt na nervy.
Můj muž si myslí, že se zbytečně nervuju. Ale já mám fakt strach, že třeba porodím o pár dní dřív a budu tam muset spát s miminkem na stavbě. A přes den tam budou mlátit řemeslníci, kterým sotva vysvětlím, že můžou pracovat jen v pauzách, kdy mimčo nespí. Fakt jsem z toho smutná. No, snad se to zas nějak otočí k lepšímu.
Jo, Wali, tak můj muž byl jako malinký přesně jako váš Jakub. Prý spal jak dudek, že se tchýně chodila dívat, jestli vůbec dýchá. Ale jak zjistil, že po nožkách se dá běhat, tak už byl k neuhlídání. Takže mě to možná taky čeká. Pak od tebe budu vyzvídat cenné rady, jak to dítko zkrotit. :slight_smile:
Dneska zkouším dražit babyvak na mimiaukci. Tak doufám, že mě někdo nepřeplatí. :slight_smile:
24. lis 2008 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ajfi vidis, ze aj ty sa chystas na okna a to urcite bude tiez este poriadna zima, podla mna aj zimsie nez teraz. to proste nemozem nechat tak, v tomto som strasna. to vies, ked to tu mame take hrozne, ked sa tu stale nieco preraba, nech je tu aspom cisto :sweat_smile: ale urcite si to budem robit postupne, ved este mam mesiac do vianoc.
ajfi a vobec sa nestresuj kvoli tomu, ci to stihnete. bude to tak, ako to ma byt a vsetko sa da vzdy vyriesit. urcite si poradis v najhorsom pripade aj s robotnikmi :wink:
podarilo sa ti vydrazit ten babyvak?
25. lis 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak nam v sobotu predali byvali majitele klic od domu,tak uz je to uplne nase,ale samozrejme jsme objevili veci,ktere je treba udelat jeste pred malovanim,tak se to trochu posunuje,ale pristi vikend se nastesti odtud musime vystehovat,tak uz musime byt na domecku.

Holky,kamoska ted porodila a ja byla za ni v porodce a ona byla zdesena,ze jak to strasne bolelo,ze to byl nejstrasnejsi zazitek v zivote,ze byla cela roztrhana(nenastrihli ji)a to bylo jeji treti dite!
Tak zacinam mit strach.Chjo.

Na vanocky sice snad budeme uz zabydleni,ale stejne pojedeme do Nitry,pac tchyne,kdyz bude varit atak,tak at ma po ruce svoje veci a svoje zasoby.

Na kurzu nas je asi 7,taky super atmoska a jo,nasla jsem si nejaky kamosky,tak snad se jeste vic zkamaradime:slight_smile:
25. lis 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak babyvak mi někdo vyfoukl. :frowning2: Ale ségra se ptala, co bych ráda k Vánocům, tak toho možná využiju... A třeba ho fakt nakonec budem mít. Mno, ještě koupíme vaničku a výbava je komplet. Uf. Jsem fakt ráda. Aspoň něco mám z krku. Jediné, v čem mám trošku chaos, je to, do čeho to mimčo balit do kočárku. Fusak jsem koupila, ale teď mám dilema, jestli mám pořídit i zimní kombinézku. Holky, poraďte. Jsem úplně bezradná.
Jani, chápu, že pro kámošku to byl čerstvý zážitek, který potřebovala někomu sdělit, ale strašit tě teda nemusela. Já už snad ani nechci poslouchat žádné historky, protože se taky bojím, že mě někdo vyděsí. A to je fakt to poslední, co potřebuju. Sama jsem ze všeho dost vyjukaná, tak nechci ještě poslouchat žádné horory.
Jasně, že to bolí. Ale my budem určitě šikovnější a zvládnem to v pohodě. To se ví. Že to, Wali, není tak strašné?
Jo a Jani, to je super, že už budete v domečku. Normálka ti závidím. :wink:
25. lis 2008 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee, Jani, tak to su super spravy, ze uz je to definitivne a naozaj vase. takze uz sa stahujete za chvilu! no teda, takze mimco pride uz urcite do noveho :slight_smile:
no jo, porod. to kazda preziva inak. jedna povie, ze strasne, druha, ze by rodila hoci aj zajtra. takze naozaj nema zmysel pocuvat historky o tom. proste - budete pripravene, viete, co vas caka, ake mate moznosti a to je to najlepsie, co mozete spravit. a o porode sa budeme spolu rozpravat, az ked to budete mat za sebou :wink: tiez som mala absolutne priserny strach z porodu, ale tomu sa vyhnut neda a tak som si povedala, ze ked to prezili ine, prezijem aj ja. no nie? a uvidite, ze to budete mat rychlo a bez problemov za sebou!
ajfi, vanicku si urcite kup tu vacsiu. ja som rozmyslala, ci mensiu alebo vacsiu, ale nakoniec som vobec nebanovala, ze sme kupili vacsiu. to mimco tak rychlo rastie! a co sa tyka zimnej kombinezy - asi by som s nou ja osobne pockala. jednak mas milion moznosti ako tak male mimco zabalit do teplucka - perinka (moc som nepouzivala, ale budiz), deky, mala som rychlozavinku (tu som celkom vyuzila) + ten fusak. a ono to fakt strasne rychlo rastie, za chvilu sa ti do toho nezmesti. ale este sa radsej porad aj s niekym inym, az ti neporadim zle a budes na mna nadavat :sweat_smile:
26. lis 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak my čekáme malého obrýska. Dneska jsem byla na ultrazvuku a prcek je krapet těžší a větší, než by v tomhle týdnu být měl. Mno, podle doktora budu mít spíš větší miminko než menší. To mám teda radost. :frowning2: Teda mám radost z toho, že nám krásně roste a že je zdravý jako řípa. Ale furt jsem tak nějak doufala, že budu rodit něco menšího. :grinning:
Ale bylo to krásné. Prcek ukázal všechno tak, jak měl. Akorát obličejík si furt schovával ručičkama. Asi nechtěl, abychom ho okukovali. Tak se nám odhalil jen párkrát. Dudlal si pusinkou. Asi mu něco náramně chutnalo. Mno bodejť. K obědu byly tvarohové knedlíky. :slight_smile: Né že bych se chtěla jako nějak extra chlubit, ale... Je to hezoun. Fakt se nám povedl. :grinning:
Wali, dám na tebe. S kombinézkou ještě počkám. Stejnak se nebude dát s úplným mimískem jít moc na mráz, tak ji třebas vůbec neupotřebíme. A když, tak taťku vyšlem do obchodu, ať ji honem pořídí.
Holkyyyy.... Já jsem tak šťastná. Jsem šla od toho doktora a usmívala jsem se jak pako. To je tak strašně krásné vidět toho prďolu. I když černobíle... Taťka tam s náma nemohl být, tak jsem mu vyškemrala spoustu obrázků. Už se nemůžu dočkat, až přijde domů, ať mu je ukážu.
27. lis 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajfi, normalne, ked to citam, tak sa tu usmievam na monitor ako blbec :grinning: ale u nas to bolo podobne - drahy tiez nemohol byt pri druhom UZV, tak som sla s obrazkom za nim do prace a vytiahla ho von - to sme stali na chodniku, kukali na malicky obrazok tvaricky a usmievali sa. no muselo to vyzerat pre okoloiducich tiez vselijako :stuck_out_tongue_closed_eyes: a verim, ze sa vam podaril, urcite to bude fesak! inak, pocula som, ze mensie deti sa ale vobec nerodia lahsie. tak je to jedno (ale medzi nami, tiez som dufala, ze drobec bude, nie ze zrovna trosku podvyziveny, ale aspom ten najmensi normal). no a bol taka klasika.
dnes je nadherne, ze? bodaj by nam to vydrzalo cely vikend!
Jani a ty ako? nejake novinky nemas?
28. lis 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska začínám mateřskou. To je divné. Za chvilku už tu bude prcek s náma. Já jsem tak zvědavá, jak bude vypadat. Jestli bude mít nos po tátovi a vlasy po mně. Jestli bude víc do manželovy rodiny nebo do mojí. A taky se začínám těšit na porod. Strach mám pořád, protože hrozně blbě snáším nové věci. Ale těším se, že už to budu mít za sebou. Začínám se cítit fakt hrozně nepohodlně. Bolí mě nohy, žebra, břicho, jsem unavená a ospalá. A taky si připadám jako totální tlouštík. :slight_smile: Můj milý je anděl. Furt mi říká, jak jsem hezká. Ale já se tak vůbec necítím. Navíc si připadám hrozně trapně, že přestávám stíhat. Že už nevydržím absolvovat pět návštěv za víkend a dlouhatánské výlety. Že bych nejradši furt ležela doma na gauči a nedělala vůbec nic. Protože už to, že dýchám, mi přijde hrozně vysilující. :grinning: No, to přeháním. Ale představa, že takhle nemožná budu ještě dva měsíce... A po porodu možná ještě víc... No to je děs.
Holky, napište mi něco povzbudivého. Jani, řekni, že jsi taky otesánek a že funíš, když jdeš trošku rychlejc. Ať vím, že v tom nejsem sama.
1. pro 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky,
zdravim vas jako novopecena kosticanka:slight_smile:

no,ja celkem funim,ale hlavne se potim a proste se citim divne,vstavam jako starenka...
ty se mas,ze ti rika,ze jsi hezka...hmmm...
2. pro 2008 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jdi, Jani. Neříkej, že na tebe není hodný...
Mno, já mám pocit, že vždycky, když toho svého miláčka pochválím, tak mě pak něčím nakrkne. :unamused: Halt chlapi, no.
Jdete dneska na Barborky? Já už se teda vdávat nechystám, jak mají ty rozkvetlé větvičky věštit, ale rozkvetlé Vánoce mít můžem. Tak si půjdu večer nějakou tu třešeň oškubat. Snad mě při tom lupu nikdo nenačapá. :grinning:
4. pro 2008 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda,no to mi nedoslo,z se dnes maji utrhnout Barborky.toz zitra.
ja cely den kmitala,prala,nakupovala,chystala si testo na zitra na peceni a taky jsem byla poprve na navsteve u sousedky.Normalne,ja jim tady skoro nerozumim,tomu jejich dialektu.Ja su Hanačka :slight_smile:
4. pro 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já letos nepeču. Kašlu na to. Můj chlap vůbec není na sladké, tak mi to tady pak schne a mně je to líto, tak to zbaštím sama a pak mám výčitky, že budu tlusťoška. :slight_smile: Mno, možná mě to ještě chytne. Uvidíme. Do Vánoc ještě spousta času.
Dneska jsem byla v Břeclavi a čerti tam chodili už od rána. Asi děcka do školy na ňákou besídku. A pak jsem potkala dvě čertice v autě. Tak to mi přišlo obzvlášť vtipné, že mi na křižovatce dávají přednost pekelnice. :grinning: My budem mít Mikuláše večer na náměstí, tak se tam pudem mrknout. Jestli to teda stihnem, bo nám má přijít pán s návrhem na kuchyň. Jestli se to povede, jak to máme vymyšlené, tak bude skvostná. Červená linka a tmavá dlažba. Krááááása. Ale už bych to stěhování chtěla mít za sebou. Jani, jaktože to u vás bylo tak v pohodě? To jen my s tím máme takové nervy? Vy jste tam nemuseli nic opravovat a přestavovat a tak? My musíme vymlátit všechno a všechno dělat znovu. Ale to mi nevadí tak jako to papírování kolem. Ty přepisy elektřiny a revize plynu a tak. Uf! Já na to nějak nejsem.
Jo a to se nediv, že Kostičanům nerozumíš. To je národ sám pro sebe. :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajfi:no my jsme byli ze zacatku v klidu,pac jsme nevedeli,kolik nas toho ceka.jinak delame na tom jeste ted,za provozu.ono se to nakupi,zitra nam prijdou spravit elektriku apod.
teda ty se mas,ze uz jsi 35tt!!!!!Jak se citis?

jinak z toho myho litani mi zaclo tvrdnout bricho,tak mam mit klidovy rezim,coz se velmi tezko dodrzuje a jim magne B6.
Jinak skoro vsechno,co jsem napekla,jsem uz taky snedla :grinning:
Tak dam asi druhy kolo.Zitra bych chtela asi delat linecky,ale uz se na to chystam tak tyden.
jinak ve stredu ty porodni kurzy jsou supracky.
ajfi a kam se to teda stehujete?uz tam jste?

ja mivam pocit nedostatku kysliku a funim taky jak blazen-jak ty jsi psala.Mam tak 8kg nahoru,coz neni moc,ale k te me puvodni vaze...
15. pro 2008 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, huraaa. Zase jste mě tady, dámy, nechaly pěkně dlouho samotnou :slight_smile:
Tak jsem nakonec vyměkla a upekla jsem aspoň linecké a vanilkové rohlíčky. Ať nám to tu aspoň hezky voní na ty Vánoce. Naše poslední v tomhle bytečku. Původně jsme se do toho nového měli stěhovat už před Vánocemi, ale to byl hodně optimistický odhad řemeslníků. Zatím je to tam pořád totálně rozbombardované. Je mi úplně do breku, když to vidím. Všechny zdi rozmlácené, parkety vytrhané, dráty a roury trčí snad odevšad. Už aby to bylo za námi. Mám obavy, že s miminkem půjdem ještě sem. Do starého. To bude hodně zajímavé, fakt nevím, jak se sem vejdem.
Jani, už se začni trochu šetřit. Dyť už musíš být taky kulička. :wink: Já už se začínám těšit, až to budu mít za sebou. 0 funění mi ani nemluv. Kolikrát se v noci probudím a úplně popadám dech. A po pár metrech chůze funím jak lokomotiva. A pořád bych spala a začínám vypadat tak nějak opuchle. V sobotu jsme ještě byli na plese, což byl docela dobrý fór. Jednak na mě všichni zírali (ono to není úplně standardní chodit po tancovačkách měsíc před porodem), ale hlavně mi po prvním tanečku na podpatkách tak otekly nohy, že jsem ještě dva dny marně hledala kotníky.
Ale stěžovat si nemůžu. Pořád to ještě snáším hodně dobře. Ale tvých osm kilo ti nestydatě závidím. Já mám 13 nahoře. Naštěstí to není moc vidět. Jen ten kopačák... :grinning:
My máme ty kurzy taky hrozně fajn. Jsem ráda, že jsem nevyměkla a šla jsem tam. Hrozně to člověku pomůže, když si může pokecat s maminama a porovnat ty pupky a tak. Hihi. A příští týden (jestli se to ještě před Vánocema stihne) už jdem s taťkama. Tak jsem zvědavá, jak to můj miláček ponese. :slight_smile:
16. pro 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak nás dnes - den před Štědrým večerem - pustili z porodnice. Malému se zachtělo na svět o víc než měsíc dřív. Asi už chtěl dostat něco pod stromeček nebo co. :grinning: Takže se vánoční přípravy nestihly. Nemáme koupeného ani kapra, ani stromeček, zato máme ten nejkrásnější dárek na světě. Klučík je maličký, má jen dvě a půl kila. Ale je zdravý jako buk. Tak teď budem jen makat na tom, aby nám hezky rostl. Tak až si budete na Silvestra připíjet, tak i na nás, ať je z něj pořádný chlapák.
Jani, radši si sbal tašku. :slight_smile: Já jsem ji balila v půl třetí ráno a v tu chvíli fakt nevíš, co první.
23. pro 2008 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek