• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Břeclav. Hlaste se!

11. února 2014 
teda ajfi - GRATULUJEM!!! len som sem nakukla a aka novina! no to je vazne pecka :slight_smile: no to si nas teda prekvapila, viem si predstavit ten chaos, co si sposobila drahemu a rodine :grinning: :grinning: ale strasne moc gratulujem este raz a ako sa maly vola?? ani si nenapisala. ale to je super, ze vam to uz aspom vyslo tak, ze vas mohli pustit na stedry den domov, kedze sa uz drobcek poponahlal na svet. tak hlavne nech ste zdravi obaja a maly nech rychlo nabera na vahe - za chvilu z neho bude riadny chlap :wink: a ked uz budes mat chvilu cas, napis ako sa to cele vlastne zacalo a aky bol porod (dufam, ze rychly!), ako dlho ste boli v nemocnici, bol drahy pri porode? no proste napis vsetko, co budes stihat. teraz hlavne oddychuj a uzivajte si sviatky uz ako rodinka pokope :slight_smile: pa
25. pro 2008 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
No, bylo to teda trochu překvápko. Já jsem se cítila naprosto skvěle, takže nevím, co to Matýska popadlo, že chtěl ven. Asi jsme ho krapet vytřásli. V sobotu jsme byli na plese, v neděli jsem celý den pekla, v pondělí jsem lítala po Brně po nákupech a v úterý jsem ještě vyřizovala něco v práci. Mno a v noci na středu jsem vstala na jeden z mnoha tradičních výletů na záchod a koukám, že mi jede po stehnech krvavý čúrek. Tak jsem prvně sedla k internetu a šmejdila, jestli může být plodová voda zakrvavělá. :grinning: A pak jsem zavolala do porodnice, jestli mám teda přijet, že jsem teprve v 35. týdnu. Řekli mi, ať se radši přijedu ukázat, tak jsem šla vzbudit miláčka. Ten udělal jenom "hmmm..." a spal dál. :grinning: On snad vůbec nepochopil, co mu říkám. Chi.
Tak jsem naházela do tašky první, co mi přišlo pod ruku. Samozřejmě jsem půlku věcí zapomněla. Ale říkala jsem si, že mě stejně jenom omrknou a jedu domů. Bolesti jsem žádné neměla, tak jsem se moc neznepokojovala. Do porodnice jsem z parkoviště před nemocnicí šla pěšky a ještě jsme si z toho dělali srandu. Ještě když jsem tam vyfasovala erární noční košilku a připásali mě na monitor, tak jsem neměla tušení, že rodím. No a pak mě prohlídli a zjistili, že teda je to fakt tady. A chvilku mě strašili, že mě pošlou do Brna, protože miminko je ještě malé. Ale nakonec jsem tam zůstala. V půl třetí v noci jsme vyrazili a zhruba do šesti jsem neměla vůbec žádné bolesti. Pak něco málo po čtyřech minutách. Ale úplně slaboulinké. Až někdy v deset mi píchli zbytek vody, tak se ty bolesti rozběhly víc, ale pořád jsem čekala něco brutálnějšího. A pak najednou, že jdem rodit a v půl dvanácté byl Matyáš na světě. Bez nastřižení, bez potrhání, úplně v pohodě. Já vím, že byl malinký, takže jsem to měla asi jednodušší, ale porod byl pro mě úplně nádherný zážitek. I když kolem nás bylo snad deset lidí, protože měli strach, jestli bude malý v pohodě. Takže můj muž musel všechno sledovat jen zpovzdálí. Ale byl tam se mnou. To bylo k nezaplacení. Nedovedu si představit, že bych tam byla sama. Takhle jsem měla celou dobu společnost a rychlejc a snadněji mi to utíkalo.
Mno pak nás drželi v porodnici šest dní, protože malý hrozně pomalinku přibíral. Moc se mu nechtělo baštit. Ale teďka už tlačí, co může. Asi cítí, že je doma, tak je víc v pohodě. Tak doufám, že to všechno doženeme. Že bude krásně tloustnout a růst. Ať je z něj pořádný chlap.
Jo a musím teda strašně moc vychválit břeclavskou porodnici. Všichni tam byli neuvěřitelně milí. Porodní asistentky byly skvělé, skvěle mi radily a pomáhaly. A i na novorozeneckém a na šestinedělí byla naprosto luxusní péče. Jak od doktorů, tak od sester. Takže super. Nemůžu si stěžovat.
Tož tak to u nás proběhlo. Teď už musíme jen dva týdny počkat, než budem moct vyrazit ven. Tak snad nebude mrznout.
27. pro 2008 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ajfi, no to si mala naozaj paradny porod, tak to je super!! a Matysek je krasne meno (medzi nami - krajsie ako Zikmund :grinning: ). tak este raz gratulujem a dufam, ze budes mat cas sem nakukat a informovat nas, co je nove.

tak vam vsetkym prajem krasny novy rok, ajfi - nech sa Matyskovi dari a samozrejme aj tebe a drahemu a jani, ty zase nech mas este pohodove tehotenstvo a potom aspom taky porod ako ajfi! pa
31. pro 2008 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
jej,ajfi!!!ted jsem precetla ten jeden prispevek,ani nedocitam dal a gratuluju!!!no teda,se to dozvidam se spozdenim,ale byli jsme na vanoce v nitre a z tam jsem jela rovnou do nemocnice v breclavi,pac maly se taky zacal tlacit ven,ale nastesti jsme ho jeste kapajdama a spravnou polohou(lezim nohama vzhuru)pozdrzeli.
vcera me pustili z nemocnice a ted se docitam toto!!!Takze moc gratuluju a jdu cist dal:slight_smile:Ani jsme si na silves. nepripili,vubec jsme neslavili,lezeli jsme v posteli.ja totiz ted musim furt jeste lezet s nohama nahoru
1. led 2009 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to je neco teda,ze jsi ani nevedela,ze rodis.to me podrz.to jsme se teda v te nemocnici pekne minuly,me prijimali 26.12.na sestinedeli.nejdriv jsem lezela na pokoji c.2.,byly jsme tam tri,jedna odesla n reverz a druha-holky to jste nezazili,chrapala jak cela zoologicka zahrada,strasne nahlas,dusila se u toho a to i pres den.bylo to desne,tam me pak prelozili na pokoj c.3,kde jsem byla sama.doktori byli uplne super,ale ty sestry a PA me dost odradily,prisly mi dost nevzdelane a neprijemne.nechci to prehanet,ale kdyz vam delaji za den trikrat monitor a dycky je z toho aspon jeden blbe natoceny,tak to je divne...a no ne jen to.jako nektery byly mily,ale proste me spis odradily.

ale to je dobre,ajfi,ze jsi s nimi mela dobrou zkusenost.
mne ale mrzi,ze uz nedochodim ty predporod.kurzy:(
1. led 2009 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky, nezlobte se, že Vám se nakukuju, ale mám na Vás prosbu. Nemáte nějaký dobrý tip na těhotenskou modu v Břeclavi nebo v Hodoníně? Kam jezdíte nakupovat těhu oblečení. Předem moc děkuji za odpověď.
2. led 2009 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
blani:jej,to nevim,ja to nakupovala po sekacich a inet bazarech-mimiaukce apod.
2. led 2009 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Blani, v Břeclavi je, pokud vím, jediný obchod s těhu oblečením. A to naproti gymplu. Nevím, jestli jsi přímo z BV a jak to tam znáš. Je to kousek od nádraží, když projdeš pěší zónu a na jejím konci přejdeš přes silnici. Ale je to tam dost drahé a že by to byly zrovna módní modely, to se mi nezdálo. :unamused: Já jsem si nakoupila většinu věcí v Brně v Orsay. Tam mají všechny možné tuniky, které sice nejsou spešl těhotenské, ale bříško do nich krásně schováš. A kalhoty jsem si objednala po internetu. Tuším to bylo na www.tehotne.cz.
2. led 2009 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
No, Jani, pane jo. Pořádně odpočívej. U tebe by to bylo fakticky ještě hodně hoooodně brzo. Jen ať se tam prcek ještě nějaký ten týden drží. Ale musí to být otrava furt ležet, co? :frowning2: To ti nezávidím.
My jsme taky Silvestra prospali. Ven ještě nemůžem a v televizi bylo houby, tak jsme šli do hajan. Ale Matýsek se vzbudil asi hodinu před půlnocí, takže ten přechod do Nového roku jsme probděli. Chuďátko naše malé. Z těch ohňostrojů byl úplně vylekaný. Někdo nám snad bouchal rachejtle přímo pod oknem. Prďousek sebou úplně cukal při těch šupách.
A k té chrápající dámě... Nikdy nevíš, na koho v porodnici narazíš. Já jsem měla štěstí na docela milou paní. Ale když jsem odcházela, tak na chodbě hulákala nějaká ženská čerstvě po porodu do telefonu. Asi volala manželovi. A sdělovala mu, že má teda holku. A že ji pěkně bolí pr... a podobně pikantní informace. Mno, takže o jejích fekálních problémech vědělo celé oddělení. Děs běs.
Wali, u vás už musely být krásné Vánoce, že jo? Váš malý už to určitě všechno vnímá, že jo? Na to se hrozně těším, až bude náš mrňousek sedět pod stromečkem v té hromadě roztrhaných papírů a budou mu zářit očička.
Mno, dámy. Tak i vám přeju do nového roku jen zdravé kroky vašich zdravých (porody nezmožených) krásných mladých těl plných smyslu pro humor. A ať nám ty dětičky rostou.
2. led 2009 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
tak holky, uz je prakticky po sviatkoch, tak zase do starych kolaji - teda ajfi, ty sa uz do starych kolaji nevratis, ale zato si uzivas same novoty. a kojis? ako vam to ide?
u nas vianoce uz boli super, Jakub to uz hodne vnima, tak je to celkom sranda. na stromcek hladel na zaciatku trochu neisto, ale rychlo ho obkukal a bolo dobre. s darcekmi ale uz problem vobec nemal. na tie sa neskutocne tesil. aj vecera uz prebehla dobre, ze sam jedol (alebo sa skorej patlal v jedle), ale dolezite, ze my sme sa mohli v klude najest. minuly rok som ho este musela krmit a jest tak na striedacku s manzelom. tohto roku to uz bolo lepsie. a Silvestra nastastie krasne prespal. byvame predsa len v ulicke, ktora je slepa a sme skoro na konci, takze to bolo dost kludne.
Jani, ty sa veru setri, oddychuj, hlavne nech miminko este vydrzi v brusku. teda citala som to jednym dychom a som moc rada, ze to dobre dopadlo!! tak ziadne stresy ved drahy nech sa stara :wink:

blani, ja som tehu oblecko tiez kupovala v brne - nasla som ta jeden zastrceny obchod s tehu oblecenim, tam som si kupila hned trojo veci - rifle, tuniku a sveter. to tehu oblecko je dost drahe a veru v breclavi je to horor - tie ceny ma odrovnali a odmietla som platit tolke peniaze na tych par mesiacov nosenia :rolling_eyes:
5. led 2009 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ajfi:jejda,chudatko maly na silvestra!my nastesti taky meli celkem klid,ony ty Kostice celkove jsou klidne:slight_smile:

No muj ted odjel do Nemecka az do 15.,no comment.Proste to bylo nutne,odevzdavaji tam stavbu...

wali:jejda,to uz Jakoubek je velky,to uz si uplne uzivas.Ale zase je asi uz moc zivy,musis kolem neho porad behat,ne?A ma jeste pliny?Co uz rika?
6. led 2009 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, Wali, mám pocit, že nedělám nic jiného, než že kojím. :slight_smile: Můj život se změnil na koloběh kojení, zkoumání obsahu plen, praní a žehlení. Protože ten náš chlapák, sotva ho vybalím z plenky, tak vypustí takový gejzír, že počurá všechno kolem. Hihihi.
Kojení nám snad celkem jde. I když v porodnici jsem si připadala totálně neschopná. Mléko se mi spustilo asi až čtvrtý den a ještě to nebyla žádná sláva. Tak jsem měla úplně nerva. Furt jsem ho dávala na váhu. Už jsem mu chtěla šoupnout do plenky nějaké závaží, aby nás pustili domů. :slight_smile: Ale jakmile jsme byli doma, tak se to rozjelo tak nějak samo. A už je to paráda. I když malý teda žádný velký jedlík není. Musím s ním vždycky trošku bojovat. Hlavně přes den. V noci baští o 106. Až si kolikrát říkám, že by mě mohl nechat trochu dýl pospat. :grinning: Vstávat každé dvě hodiny je fakt brutus. Mám kruhy pod očima, jakobych byla minimálně po týdenním mejdanu.
Jani a kdo na tebe dává pozor, když tvůj milý odjel do Německa? Doufám, že v těch Kosticích nejsi sama. Co kdyby to na tebe přece jen přišlo. To by teda bylo nadělení.
6. led 2009 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
no toz jsem tu sama,ale chodi za mnou kamoska,ct pat tu bude mamka,apod...taky z toho nejsem nadsena.
6. led 2009 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
jejda, jani, to fakt pecka, ze si viac-menej sama :pensive: no musis na seba davat pozor. a ked sa drahy vrati, uz ho nikam nepustit! no Jakub uz beha kade-tade, ale je to lepsie, nez ked bol mimino, ktore bolo stale na mieste. ja radsej takto, lebo ked odidem napr. do druhej miestnosti, nema problem si ma najst, predtym mu neostalo nic ine, ako spustit plac. takze toto je pre mna 1000x lepsie. a plienky este mame. prave naberam odvahu pustit sa do zapasu s odnaucovanim, ale pravdu povediac, vobec sa mi nechce :confounded: ale uz mame rok a pol za sebou, tak zacat by sme asi mohli. nejak pozvolna...
ajfi, no to same som mala aj ja. ked sme sli 1x na prechadzku, nakojila som drobca, vyrazili sme a dosli sme len po druhu zakrutu, uz pytal jest :rolling_eyes: jedaval strasne casto, ci den, ci noc. asi si vzdy len tak cucol a potom mu to dlho nevydrzalo. aj tie noci som mala pestre. ale po tretom mesiaci sa to vsetko uz zlepsilo. tak to len vydrz, ono to bude stale len lepsie :wink:
7. led 2009 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
wali a chodite nekam do toho materskyho centra?jaky to tam je?
9. led 2009 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
nikde nikdo :confused:
11. led 2009 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem tadyyy!!! :grinning:
Wali, taky ti už lezly krkem všechny ty návštěvy, co se přišly podívat na miminko? Já už jsem z toho docela vypruděná. Každý den tady někdo je. Někdy i dvě návštěvy denně. Je to docela vysilující. Jednak musím mít furt vygruntováno a nakoupeno nějaké mlsání, aby bylo čím návštěvu pohostit. Ale hlavně je vždycky tlačím očima, aby odešli dřív, než bude malý chtít baštit. Protože já teda nejsem ten typ, který vybalí prsa před cizíma lidma. Obdivuju ty mamky, které kojí kdekoliv a kdykoliv. Možná to na mě taky jednou přijde, ale zatím se teda dost stydím. :unamused:
Já si vždycky myslím, že už tu všichni byli, ale ona se vždycky ještě nějaká tetička nebo sestřenice najde. Už jsem z toho unavená, fakt. Chjo.
Ale maličký je borec. Já jsem do něj tak zamilovaná, že bych ho nejradši furt dlachňala. To je tak krásné miminko, fakt. :slight_smile: Možná není, co já vím. Třeba by se nikomu jinému nelíbil, že jo? Ale já když na něj koukám, tak mi připadá naprosto dokonalý. Jak z reklamy na pampersky. :grinning:
Jo, a Jani, ty už toho svého chlapa fakticky nikam nepouštěj. Nebo to narození svého potomka ještě prošvihne. :slight_smile:
11. led 2009 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ajfi:tak jim normalne mas rict,at nechodi.to prece musi pochopit.nebo proste jen nejuzsi rodina.
a kojit muzes jit vedle do mistnosti,ne?teda covece,to ja bych vlastne nemela kam jit,pac loznice je zatim rozbombardovana.jako mne se to ted mluvi,ze?

tyjo,takze vubec nejsi vystres?myslim jako z pece o mimi.a mas doma mamku nebo tchyni?nebo to zvladate sami?
tak prihod nejakou fotecku...
11. led 2009 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
jani, chodime stale do toho centra a je to super. spoznala som kopec novych kamosiek, takze to je plus, kedze som tu predtym moc ludi nepoznala a aj Jakub ma "kamosov" - zatial sa sice biju o hracky, ale su to kamosi :grinning: tak vam to potom len odporucam, ked uz drobci budu dost velki na to, aby sli medzi deti.
a ty si urcite davaj moc pozor na seba, ved sa ti to krati coraz viac. uz si teraz aj dost unavena, ci nie? ten 8 mesiac uz bol celkom zaberak, aspom zacinal byt. tak sa setri!
ajfi, ja som navstevy vyriesila jednoducho - az po sestonedeli. teda okrem rodicov a svokrovcov. vsetci ostatni proste museli pockat. jednak kvoli miminku, lebo to je najohrozenejsie prave v sestinedeli a jednak kvoli sebe, lebo som bola dost rozbita, teraz vsetko bolo naruby, kym som si nasla nejaky ten system, takze som povedala, ze holt maju smolu. a bolo to tak lepsie. proste vyhlas, ze si unavena, to kazdy pochopi. neboj sa ze by si niekoho urazila. nikto normalny sa neurazi. ved to musi byt pre vas ozaj vycerpavajuce. ono je to krasne, ze kazdy obdivuje miminko, ale velmi dobre chapem tvoje pocity. a tiez som nikdy nekojila pred cudzimi. dokonca som aj svokru poslala prec, ked prisla za mnou do izby pocas kojenia. ja sa dost hanbim a akurat moja mama mohla prist v takej chvili ku mne (okrem draheho). ale to som dala na starost manzelovi, aby nikoho nepustil do izby, ked kojim :wink: a verim, ze malicky je urcite krasny. snad som este skarede babo nevidela, takze urcite je nadherny! aj ty jani budes mat tiez nadherne miminko. to tak proste je. no a tiez strasne casto utocim na Jakuba s pusinkami a objimanim. sa divim, ze to znasa :sweat_smile:
a holky, aby toho nebolo malo, tak mam pre vas novinku - my tiez budeme mat miminko! bomba, ze? teda pre nas to bola urcite, ked som to zistila. vobec sme este neplanovali, chcela som min 3 roky odstup medzi detmi a teraz toto. tak som to rozdychavala cele vianoce, co vam budem vraviet. este stale si to neviem predstavit, ako to budem zvladat s Jakubom. to bude mat len nieco cez 2 roky, ked pride male na svet. tak vidite - clovek mieni, pan Boh meni....
12. led 2009 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
wali,no tak to je bomba!!!juuu!gratuluju!A jak to udelas,az ti skonci rodicovska?to uz mas jen tak 3mes,co?

jej,holky,vy se mate,ze uz je muzete pusinkovat :slight_smile:

no,ja nemam sanci byt unavena,kdyz porad jen lezim v posteli,vis?Je to fakt uz desne.planovala jsem delat tolik veci po vanocich.
tady je v tvrdonicich taky materske centrum a v Breclavi taky-mamina klub.jo a potom taky v Hodonine,tam to vypada asi nejlip.Tam maji klub pro deticky od 3 mesicu.
a ty to mas kde presne?bilovice,nebo pavlovice?a v cem to spociva?kolikrat je to tydne?
12. led 2009 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
jani, dakujem :slight_smile: rodicovsku mam teraz do troch rokov Jakuba, cize vlastne ju prerusim, nastupim opat na matersku - klasicky ako predtym a potom zase na rodicovsku. proste presne ako to budes mat ty. a dnes som bola u dr, tak mam termin na 18.7.
to materske centrum mam v biloviciach. to sa vzdy hrame s detmi take tie hry ako napr. zlata brana, alebo s loptou, ucime ich basnicky, pred vianocami sme s nimi ozdobovali medovnicky, alebo kreslia, starsie aj vystrihuju. proste vzdy je nieco. a obcas su aj take akcie ako pustanie draka, alebo rozpravkovy les - to su tie vonkajsie akcie. a mavame to raz do tyzdna. inak jedna pani, co tam chodi, chodi aj do toho Hodonina, co pises a tiez si to moc chvali. keby som mala auto poruke, asi by som tam tiez chodila. ale problem je proste dochadzat. sem do bilovic chodim s jednou maminou odtialto autom, takze super. inak by som sa musela vzdy s drahym dohodnut nech mi necha auto a problem ma potom on, kedze mu cesta busom do prace trva hodinu! ale teda trepat sa s malym autobusom, to sa mi moc nechce :sweat_smile:
no to lezanie ti moc nezavidim, asi to hodne lezie na nervy. ale co kvoli mimisu clovek nespravi, ze? tak jani, snaz sa si to uzivat, ved ktovie ako to potom bude. ja by som sa vrhla asi na knizky, krizovky no a este telka by to obcas zachranovala :wink:
14. led 2009 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
wali:ted jsem zjistila,ze mat.centrum je i v Tvrdonicich,tak pokud to klapne,tak tam asi budu chodit.A ty bilovice taky nejsou daleko,kdyz je to jednou tydne.zalezi taky jak moc maly deti uz tam jsou.
my ame auta dve,takze ok.dneska jsem jela do Breclavi na predporodni kurz,lezela jsem tam:slight_smile:ale odvazila jsem se autem.no musim,kdyz bydlime v takove dedine,a kdyz bude mimi,tak proste musim byt schopna jezdit.

ja v posteli hlavne inet,coz je dost nepohodlne,pak tv,knihy kupodivu celkem malo.ale to asi prijde.taky jsem upletla cepku.

ajo,ty mas materskou n tri roky,tak to vlastne v pohode vychazi.
18.7.-to je pekne datum,snad uz budes na ty velky vedra bez briska :slight_smile:
14. led 2009 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
14. led 2009 ve 23:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Super akce ta řada z kocarku.Ucastnila ses?
14. led 2009 ve 23:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jeeeee, Wali, to je krásná zpráva. Sakviš, člověk sem chvilku nekoukne a hned takové novinky. To je super náhodou. Já bych taky chtěla mít děti tak krátce po sobě. To víš, že to zvládneš. Kubík už bude velký frajer a začne ti pomáhat.
Jani, my to zvládáme v pohodě sami. Nedovedu si představit, že by tu byla mamka nebo tchýně. Ono tak maličké miminko celkem nic nepotřebuje zatím. Jen nabaštit, přebalit, vykoupat a podlachňat. Zatím většinu času prospí. I když už s ním začíná být švanda. Už začal ten svět nějak víc vnímat. Tak po všem chňapá, všechno si detailně prohlíží a na všechno brouká. Někdy mám pocit, že nám rozumí, co mu říkáme, protože vždycky nasadí takový výraz... :slight_smile:
To máte dobrý, že máte ty mateřská centra. Tady u nás nemáme nic. To bych musela do Břeclavi. A ono už je to docela daleko. :frowning2: Ale chtěla bych tam jezdit na to plovčení ve vanách. Nevíte, odkdy se může? Jak staré musí to miminko být?
15. led 2009 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
jani, ta stranka to je presne ono :slight_smile: tych kocarkov som sa neucastnila, lebo to sme tam este nechodili. boli sme dnes po dlhom case - cez vianoce bola prestavka, tak sme si to celkom obaja uzili, ze konecne sme zase v tom kolektive. no a nabuduce maju prist deti v maskach, tak to asi bude tiez celkom sranda.
no ja autom nemam problem ist, u nas je problem akurat ten pocet :stuck_out_tongue_closed_eyes: kedze mame len jedno. ale suhlasim s tebou, ze ked clovek zije takto na dedine, je to super byt pojazdny a zajst si hocikedy do mesta.

ajfi - dakujem :slight_smile: no ja som deti az takto rychlo po sebe nechcela, takze pre mna to bol skrt cez rozpocet. a co sa tyka tych vani, my sme zacali od 3 mesiaca a vtedy mi vraveli, ze sme kludne mohli prist aj o mesiac skor, ze cim je mimino mensie, tym je to lepsie. ale ak si chces byt 100-pro ista, mrkni na ich stranky a kludne im zavolaj. oni su moc fajn a hned ti povedia co a ako.
15. led 2009 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ajfi:vsak ta vana je v tom centru,kam chodim na predporodni kurz.Chodi se tam od skonceni sestinedeli.Ja chci na to taky.
To jsi dobra,ze to tak sama zvladas.nebo teda s manzou.tak uvidime,jak my
15. led 2009 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
To víš, že to budeš zvládat. Všechno ti ukážou v porodnici a detaily si doma vychytáš metodou pokusů a omylů. :grinning: Já taky kolikrát pochybuju, jestli všechno, co dělám, dělám dobře. Ale malý se tváří spokojeně, roste a přibírá, tak snad mu neubližuju. :slight_smile:
Jestli bude o víkendu hezky, tak s ním poprvé vyrazíme ven v kočárku. On nám to doktor nechtěl povolit, dokud nebude mít tři kila. A taky když mrzlo, tak jsme měli strach. Ale teď už nám na ty tři kilča určitě přibral, tak když bude svítit sluníčko jako dneska, tak na chvilku vyjedem. Nemůžu se dočkat. Doma už je to psycho. Jsem tu už měsíc zavřená a vyrazím ven maximálně na nákup.
Včera nám přišla pozvánka na vítání. Tak si toho našeho broučka teda asi necháme přivítat do občanských řad. :slight_smile:
16. led 2009 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, kde ste vsetky? ajfi, ty mas urcite kopec zabavy, ale ak si najdes chvilu, napis, co mate nove. boli ste na tej vychadzke? co maly prdolik, poslucha? koliky nemate?(snad nie) a papa pekne?
jani a ty sa citis dobre? drahy je uz dufam pri tebe doma. teda jasne, ze chodi do prace, ale hadam ziadna sluzobka nehrozi!
my mame zajtra tu maskaradu v materskom centre, kamoska zohnala kostymky, dnes sme ich boli u nej skusat. tak tie nase deti pojdu ako Kremilek a Vochomurka (neviem, ci sa to tak spravne pise :grinning: ) drobcom to strasne pristalo, myslim, ze tie deturence budu nadherne vsetky. tak sa na zajtrajsok moc tesim :wink: potom urcite napisem, ako sme dopadli.
21. led 2009 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
tak vidim, ze ste vsetky zaneprazdnene, tak aspom ja poreferujem o karnevale, ako dopadol. takze vacsina deticiek prisla v maskach a boli fakt nadherne. dnesok sme mali narocny, lebo jednak karneval, robili sa sutaze, preteky a nakoniec zlaty kliniec programu pre vsetky deti boli odmeny. vsetky dostali sladkost za to, ze prisli v maskach. bolo naozaj fajn a vsetky maminy sme fotili o dusu :grinning: viete si to asi predstavit. potom budu nejake fotky urcite aj na webe, ked ich dame dokopy. tak tolko nase referencie na karneval :sunglasses:
22. led 2009 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek