• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Břeclav. Hlaste se!

11. února 2014 
jani, ty dlho nič a potom hneď polka strany :grinning: ale čítalo sa to dobre, skoro ako román! no tak idem na to tiež postupne: ajfi, to vieš, že je kopec tehuliek, ale podľa mňa ešte nenatrafili na túto stránku, inak si to neviem vysvetliť. my sme nakoniec na Veľkú noc vyrazili na SK, bolo nám treba odtiaľ doviezť posteľ, čo sme dávali vyrobiť pre Jakuba, aj matrac, čo mu zase naši kúpili, takže sme to už spojili a momentálne som ja a Jakub ostala u našich na pár dní. Však doma nemáme nič naliehavé, tak kým nemám kontrolu u dr, tak sa tu trochu poflákame :grinning: no takže Veľká noc bola cestovná, boli sme hlavne u svokrovcov a až teraz u našich.
a neboj, ajfi, tiež som nosievala Jakuba strašne často, aj keď som si vravievala, že ja nebudem. no máš ho vidieť! všetko preto, len aby neplakal. ja som ho mala práve v babyvaku a z Aperty mi to odobrili, lebo tam práve bábo ležalo ako malo a nebolo vo vertikálnej polohe, ako písala aj janka. tiež som sa o týchto veciach dozvedela od nich. preto ešte zvažujem ten babyvak než tú šatku, aj keď tá je asi lepšia. no uvidíme.

jani, tak to je super, že vám ten nutrilon zabral, aspom niečo pomohlo. aj tie kilá snáď pôjdu preč, mne to tiež trvalo neskutočne dlho. inak - hneď by som šla na cvičenie s tebou, ale nechám to až po pôrode :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
wali:tak se budu tesit aspon po tvym porodu,ze pujdes se mnou cvicit:slight_smile:A jeste jsi mi nerekla,co cekate:slight_smile:

A chces rict,ze Jakub bude uz ve velke posteli?Nebo nechate jeho dosavadni postylku sourozenci?
A mozna jsem se te na to uz ptala,ale kam jezdivate k rodicum?A JAkub ma pas?Nebo ty ho mas v pase?
My prave ted na Slovensko nemuzeme do te doby,dokud mi nevydaji pas s vepsanym Olim
15. dub 2009 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, víš že bych na ten aerobik s tebou šla? Hrozně mě bolí záda. Tak myslím, že by mi to mohlo udělat dobře. A to do Břeclavi? Asi jo, že?
16. dub 2009 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo,v Breclavi,je to toto:

http://www.delfin-breclav.cz/index.php/aquarobic

A,prosimte,tys vcera plavcit nebyla!Urcite chodis do Aperty???V Breclavi?
17. dub 2009 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme to v té Apertě, Jani, ukončili. Moc se mi nechce tady psát proč. To vám, holky, radši povím, až se někdy sejdem osobně. Což bysme mohly, né? :slight_smile: Každopádně už tam nechodíme. Jezdíme teď do Hodonína. Taky máme fotky na netu, kdybyste chtěly juknout.
Tý jo, na to cvičení bych fakt šla. Ale nevím, jak bych to udělala s malým. Míša by ho samozřejmě pohlídal, jenže on baští co dvě hodiny, někdy i častějš, takže bych to i s cestou asi nestíhala. A je to takový savec, že ani nemám co odstříkat, že bych mu třeba dala flašku. :frowning2: Mě vždycky vycucne úplně na doraz. Tak asi budu muset počkat, než začne dostávat na večer kašičky. Chjo.
Teď právě dumám, jak to udělám, až pojedu na ty státnice. To bude ještě pořád plně kojený a já budu půl dne pryč. Asi budou muset jet se mnou chlapi moji. Nebo nevim, fakt. Musím se poradit s doktorem. Pro jednou bych mu snad mohla šoupnout nějaký Sunar, né?
17. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ajfi,tak at jede i tvuj s vama!myslim na ten bazen.tak tam hodinku pockaji a pak mu hned das papat.jako ja bych mu takhle pro jednou sunar nedala.pokud se da odstrikat,tak jo,ale umely ne.aspon teda do pul roku.

na to rajce jsem koukala,maly je super:slight_smile:
hele,tak to jsem desne zvedava,proc tam nechodite.tak pisni na mail!!!!!!!!!(charlotta.usa@centrum.cz)

pocky,ale Hodonin mate pekne daleko,ne???ja jsem myslela,ze by jsme tam az od toho pul roku,bud brno,nebo ten hodonin...ale pry je tam studena voda taky,ci co...a do kteryho v Hodonine jezdite?Jsou tam,myslim,dva
17. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
On už právě malý bývá takhle večer docela nevrlý, tak se mi ho nechce tahat ještě někde autem, víš? V osm už spinká a takhle bychom přijeli někdy v devět a než bychom ho převlíkli a dostali do postýlky, to už by měl úplně rozhozený biorytmus. Radši s tím ještě chvilku počkám.
V tom Hodoníně chodíme do Babyklubu Katka. http://babyclubkatka.ic.cz/
Mají sídlo v Uherském Hradišti, ale fungují i v Hodoníně. Ta instruktorka má tu vanu normálně doma. Je to tam hrozně fajn. Fakt se mi to líbí. A do bazénu se chodí až od půl roku. Taky jsem slyšela, že je tam dost studená voda. Ale nevím, co je na tom pravdy. Každopádně v té vaně je ještě teplounká. :slight_smile:
Potom od toho půlroku bych s malým možná chodila do Břeclavi do Delfínka. Jestli nás vezmou. Je tam asi dost nátřesk. Hodonín je ale fakt daleko na to, abychom tam jezdili nějak dlouhodoběji. Já jsem tam šla, protože jsem věděla, jak to tam chodí. Byla jsem tam kdysi se ségrou, když tam jezdila s její malou.
18. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
18. dub 2009 ve 14:22 • jirik.k
20. dub 2009 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Já myslela, Wali, že máš manžela z Moravy. Tak proto že bydlíte tady. A vy jste oba ze Slovenska? A jak jste se sem dostali? Asi kvůli práci, že jo? No, každopádně jsem ráda, že tu jste. Bo jinak bysme tu byly s Jankou asi samy. :slight_smile:
Už se asi pěkně kulatíš, že? A co na to Jakub? Že bude mít sourozence? Už ho na to asi připravujete, viď?
Jinak, kdybyste fakt stály o nějaké setkání, tak to klidně můžem udělat někde na půli cesty. My jsme s Matýnem celkem flexibilní. Teda pokud nejedem kočárkem. Už jsem z toho fakt zoufalá. Jeho fóbie z kočáru dostoupila vrcholu. Musím ho tam dávat spícího, aby to vůbec vydržel. Pak venku třeba hodinku chrupe. Ale jakmile se vzbudí a zjistí, že je v kočáru, tak zase spustí. Obávám se, že to přejde až ve chvíli, kdy ho dáme do sporťáku. Teda aspoň v to doufám. A začala jsem velmi vážně uvažovat taky o šátku. Ale přece jen už má čtyři měsíce, tak nevím, jestli si na to ještě zvykne. Zkusila jsem mu půjčit nosítko. Ale to se mu taky moc nelíbí. Asi ho do toho neumím pořádně dát, ale připadá mi, že v tom má hrozně nepřirozeně roztažené nožičky. Tak mám strach, abych mu ještě neublížila. Mno, asi budu muset nějakou dobu vydržet nosit v rukách. Teď chodíme na procházky fakt srandovním způsobem. Já tlačím prázdný kočár a manžel nese malého. :grinning:
Jo, Jani, ta délka toho šátku by mě taky zajímala. Kamarádka mi říkala, že má pětimetrový. Ale to už mi přijde zbytečně dlouhé. Dívala jsem se na netu na nějaké úvazy a tolik látky k tomu člověk rozhodně nepotřebuje.
20. dub 2009 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,famy o satku ctete tady:
http://www.jenny-h.wz.cz/001/02_satky/06_famy/famy.htm

Mne to prislo zajimavy.Ja ani nevim,jak je ten satek dlouhy,ale je dost,ale na ten uvaz,co ja pouzivam,je akorat.

Jo,tak satek mam tento:
http://www.babako.cz/moby

ten tm.modry.Tak ma 5,5m.
Ivi,do satku muzes zacit davat maleho kdykoliv.Tak ja ho muzu vzit na sraz a muzes si tm zkusit maleho dat a muzu vam i ukazat uvaz,co zatim pouzivam.

Ajfi:jo,vim co myslis,s tim zatuhlym krkem...vsak okomentuju dyztak osobne.Ale jako cucim,jak se malymu nelibi v kocaru.To teda nevim,co to je...
Pro me neni problem nekam dojet.Zitra jedu do Valtic a ve str a ve ct do Breclavi...Tak klidne treba ta streda,jdu na ORL,tak treba potom...???Nebo muzem klidne i k nam na zahradu,jestli bude pekne...
20. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
jo,wali a malej je fakt uplne ja.mam fotku,kde jsem uplne stejna,jako on:slight_smile:a na oravu kam?
20. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, my sme ešte tento týždeň na SK, takže ak bude stretko, ešte nemôžeme prísť!
no asi som to tu už písala, že my sme obaja slováci. ale bude to niekde v tých začiatkoch. ajfi a predpokladáš správne - manžel sem prišiel za prácou a potom ja za ním a tiež som si tu našla prácu. tak keď sme tu obaja už pracovali, tak sme sa rozhodli, že si kúpime dom, ale to nás chytilo až po roku bývania na bytíku :sunglasses:
no to vieš, že už som rozkysnutá na všetky strany! :rolling_eyes: ešte sa zvládam hýbať, ale obávam sa najmä toho konca, to fakt neviem, ako budem behať za Jakubom. a neskutočne mi chutííí. zjem všetko, čo nezje mňa :grinning: a Jakubovi je to asi dosť jedno, keď mu hovoríme o bábätku, podľa mňa si to uvedomí, až keď ho budeme mať doma.
inak vraj tá dĺžka šatky závisí hodne od výšky toho, kto bude dieťa nosiť - čím vyššia maminka, tým viac látky treba. ajfi, skús si požičať tú šatku a ak sa Matýskovi v nej bude páčiť, tak určite nie je neskoro si nejakú zadovážiť.
21. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
a ešte som zabudla - manželovi rodičia bývajú v jednej malej dedinke, je to hneď blízko Dolného Kubína, čiže nie je až kdesi tam hore (našťastie, inak by sme to mali zas o kus ďalej).
21. dub 2009 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak muzeme pristi tyden.Ctvrtek ne,patek taky ne.Jinak je mi to celkem jedno.A radsi po obede :wink:
23. dub 2009 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Já příští týden nemůžu. Teda můžu, ale jen v pondělí. Jinak mám úplně celý týden nabitý. A taky, jak je prodloužený víkend, tak asi někam pojedem.
24. dub 2009 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Vsak muzeme bud teda toto pondeli,jestli bude moct ajfi,nebo dalsi utery,co?
25. dub 2009 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
teda jestli bude moct wali jsem myslela.no nic,tak asi teda to dalsi utery,co?
26. dub 2009 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Joj, tak pondělí už jsem prošvihla. Ale příští úterý by to klidně šlo. A já bych teda byla pro tu vaši zahrádku, jestli to nebude vadit. Bo tahat mimča někde po hospodách, to se mi moc nechce.
28. dub 2009 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, my sme sa vrátili tiež ešte len tento víkend, tak neviem, či by som stíhala ten pondelok, ale to už nie je aktuálne, tak neriešim.
čo sa týka stretnutia, je to skorej na vás, my sme už veľký, tak dotiahnem Jakuba, kde bude treba. len aby sme sa dohodli vopred, aby som si prípadne zabezpečila auto. teda, to bude celkom sranda, nie? :grinning:
tak to tu budem čekovať každý deň. zatiaľ pá
28. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
holky,tak pristi utery teda-5.5. dejme tomu 13h?muzeme byt teda u nas na zahrade.jestli obe
souhlasite,tak vam poslu do IP instrukce:slight_smile:
29. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
my spávame raz denne a to akurát cez obed, tak jedine, že by sme dorazili, až sa Jakub vyspí. ostatné sedí, mne je vážne jedno, kam vyrazíme :wink: a ak to jani, tebe nevadí, tá záhrada znie super.
29. dub 2009 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
tak klidne az se vyspite.treba 15h?anebo dopoledne?pac MM chodi tak v 16h domu,tak aby okolo nas treba nelital s hadici a rycem:slight_smile:
29. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Náš mrňous se vyspí v autě. Takže bych klidně dala kompromisní čtrnáctou hodinu. :o)
29. dub 2009 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ok,beru
30. dub 2009 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
to my urcite nestihneme, my mozeme najskor o tej 3 poobede :frowning2: a holky doobeda sa vam to nehodi? to su drahe polovicky v praci, obed sa da nachystat den vopred.... co poviete?
30. dub 2009 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Mne je to jedno!!!Klidne i dopol.Tak treba 10.30?Nemuze spat Kuba v kocarku?
30. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
doobeda by to bolo úplne najlepšie, keby sa to aj ajfi hodilo, tak paráda. Jakub už v kočárku asi nezaspí - ešte vo veľkom šporťáku áno, ale do auta zvyknem brať len ten malinký golfáč, čo sa dá sklapnúť ako dáždnik, tak v tom mi určite nezaspí. ale to neva, ak to bude doobeda, nemusím to riešiť. a ak to bude poobede, tak uvidíme, či nám to vyjde, ale snáď niečo vymyslím. tak ešte nech ajfi povie, čo ona na to.
1. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
:frowning2: Ahoj, holky. Tak já se omlouvám, ale já zítra nemůžu. My jdem s Matýskem cvičit. Měli jsme jít až příští týden, ale na poslední chvíli nám to přesunuli. Sice je to dopoledne, ale zas nechci, aby toho Matýno měl v jeden den tolik. A navíc... Má být hnusně, tak by to stejně na posezení na zahrádce moc nevypadalo. :frowning2:
Mno a co u vás jinak nového? My pořád ještě bojujem s kočárkem. Myslím, že Matýsek už si ho nikdy neoblíbí. Takže ho nosíme. Je to fakt síla, protože už má sedm kilo. Ale zas ho nechci nosit příliš dlouho, takže je to vždycky jen na takové přeběhnutí, abych se vůbec někam dostala. A jinak dřepíme furt doma. Je to o nervy, fakt. Když si představím, že do sporťáku si sedne třeba až v osmi měsících, tak je mi šoufl.To budu ještě čtyři měsíce zavřená tady v těch zdech nebo co.
4. kvě 2009 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak aspon ten satek,ne?Jsem wali psla,ze pristi utery bude prezentace satku v kine v Bv.Ja tam jdu,naucit
se nove uvazy.
A na jaky cviceni?Ne plavani?
4. kvě 2009 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek