• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Břeclav. Hlaste se!

11. února 2014 
Huráááá, holky, tak už to mám úspěšně z krku. To je taaaak krásný pocit. Fakt. :slight_smile:
Teď mi opravdicky začaly prázdniny a budu si konečně užívat. I toho našeho malého prďoly. A taky příjemných událostí, jako je setkání s vámi.
Tak Jani, čekám navigaci, kam se vydat. Čas mi taky sedí. Matýno se vyspinká v autě a pak snad bude hodný. Doufám, že mi před váma neudělá ostudu. :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajfi, gratulujem!!! :grinning: myslím, že si teraz môžeš zaslúžene užívať.
a neboj, ostudu spraví Jakub - včera bol taký strašne zlý, že som už fakt nevedela, čo s ním. myslíme si, že mu idú posledné stoličky. ale dnes je zase pre zmenu celkom ok - tak žeby sme tu mali už obdobie vzdoru? no každopádne - sami uvidíte, čo vás čaká :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jani, ako to vidíš ty, to stretko?
11. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky,ajfi,super,gratulace!
musim vam sem hodit vtipek:

Těhulka přenáší, tak zkouší s manželem sex a chlap při akci povídá ,,chyť se, tatínek ti pomůže ven" :grinning:

poslu vam instrukce do IP

wali,mame tu kralikarnu,tak vyrid Jakubiskovi,ze kdyz bude zlobit,tak ho tam zavru :wink: :grinning:
11. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak myslím, že se neztratím. :slight_smile: Že k tomu vašemu borůvkovému domečku trefím.
Fakt se na vás, dámy, těším, abyste věděly.
Ten vtip je faaaaakt drsný. :grinning:
11. čer 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau damy a panove,zitra vas samozrejme ocekavam :wink:
14. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čau holky, tak vidím že už jen Wali porodí a jsme komplet :grinning:

hoooodně dlouho jsem tu nebyla, přijměte mou omluvu :wink: dokonce jsem si poležela 2 týdny v nemocnici a radím vám, nechoďte do břeclavské nemocnice se operovat, neměla bych to říkala, už proto, že jsem tam pracovala a nikdy jsem si nemohla stěžovat, ale bohužel se stalo, že z banální laparoskopické operace žlučníku jsem málem přišla o život, když jsem začala krvácet do břicha. Museli mě znova otevřít, tentokrát řezem přes půl břicha a vyčistit. Sjely svorky, prý vadný svorkovník. Pak jsem dostala 7 transfuzí a nakonec jsem ještě měla ucpaný žlučovod, ale žiju a to je hlavní, jsem zase s dětičkama.

Jen je to vopruz s ročním dítětem a nemůžete ho ani pochovat :frowning2: ani zvednout, prostě nic :angry: musím ho vždycky nechat vyřvat a vyzuřit, můžu ho maximálně obejmout, což na dětičky až tak neplatí :frowning2: , ale už si zvyká.

A co je tady nového? :wink:
15. čer 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeeeeeeej :cry: anky,tak to me mrzi.ja bych se v breclavi operovat nenechala,ale aspon jsi mi to potvrdila.

tak se,prosimte,co nejdriv uzdrav.tyjo,7 transfuzi.husty.
mela jsi kameny?

aspon uz to mas za sebou.

my jsme se dneska s holkama u nas sesly.bylo to super.ale Oli to tak nejak prospal,tak si to ani nemohl moc uzit :wink: tak priste
15. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem slíbila a už jsem tu. Aničku mám ještě ve vaně, tak fakt jen na otočku, ale jak zaleze do duchen, tak zase přijdu :grinning: dneska se nám to kapku protáhlo :wink: jinak chodí spát o půl deváté, ale malý nemohl zabrat a taťulda nejni doma, dareba jeden :grinning:

Jani měla jsem kameny a už to bylo nesnesitelné, začalo to u druhého těhu a teď už jsem měla dvě koliky denně a hrozné bolesti

Moje kamoška z břeclavi má taky Olivera :wink:
15. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak už je v duchnách, uf, teď ještě vykoupat sebe a mám hotovo :grinning:

Jdu si přečíst, jak se tu máte a co děláte :wink:
15. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
anky:Ano?A jak je stary ten druhy Oliver?Jeste jsem se s zadnym jinym Oliverem nesetkala.
Teda nazivo.
Jsem delala tedka Olimu do pokojika nejaky obrazky.Ty jsi primo z Breclavi?

my semka jdeme dycky jednou za cas,napiseme co kdo jak,at mame prehled.ale takova plkarna,jak treba na chatu,tady nejni

wali:ja jsem si ted tak nejak myslela,ze ty mas ten termin 18.8.Jak jsme se bavily,ze moje svagrova je 22.6.A tedka jsem se tak divala do kalendare a rikala jsem si,ze se kouknu,kdy by jsme se tak mohly zase sejit a hledim,ze mas ten termin uz ted ve ctvrtek.Tak si rikam,ze jsi borka,jak vypadas super par dni pred terminem.A ze jeste nemas ani tasku sbalenou :grinning: Tak jsem se ted mrkla,ze je to az za mesic :grinning: :grinning: :grinning:

Ivi,jsem se te vlastne zapomnela optat na to plavani v Hodonine.No,nebyl cas :grinning:
Tak dobrou,holky.Jsem zalarmovala anky a huraaaaaa,uz jsme tu ctyri :wink:
15. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda myslela jsem 18.6.!!!Ne,18.8.To byl preklep
15. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
janči Olimu je něco ke 3 rokům a bydlí u polikliniky :grinning: má ho moje spolužačka :wink:

já jsem z Ladné a ty jsi přímo z Břeclavi?

Já tady chodím ještě na jednu diskuzi a už jsme byli společně i na dovče a bylo to super :grinning: každá ženská z jiného konce republiky, ale dětičky máme skoro stejně staré, tak byla prča, brali jsme i manžílky :wink:
16. čer 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurááá. To je super, že tu máme navrátilce. Já už jsem měla strach, že tu navěky budem jenom tři. Tak vítej zpátky, Anky. A příjemné uzdravování. To je teda hrozný, že si nemůžeš prďolu ani pochovat. Já kdybych to moje mimino nemohla pořádně podlachňat, tak se asi zblázním.
Včera to bylo fajné ten náš mítink. Akorát jsem se u vás, Jani, tak nacpala, že jsem funěla ještě půl dne. Zvlášť když mi Mates pořád skákal po břiše. No, pořád... Jen jsme přijeli k našim, tak vytuhl a spal tři hodiny jak zabitý. Asi mu ty nové zážitky daly zabrat.
Tak doufám, že se zas brzo potkáme. To je super si poplkat s maminama. Bo takhle normálním "civilistům" nemůžu furt vykládat o miminčích starostech. To bych za chvilku lezla všem na nervy. Ale vy to pochopíte. :slight_smile:
16. čer 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
anky,tak to je parada ta dovca.a kde jste byli?my jsme na unorackach 2009 taky neco tak planovali,i s chlapama,ale holky jsou tam skoro samy prazandy a schazeji se ted v praze a my moravacky jsme se nejak rozprchly.
my jsme do ted bydleli taky u polikliniky.na ubytovne.ted bydlime v Kosticich.ale to se budes rychle uzdravovat,ne?jak dlouho jsi po operaci?to bude raz dva.

jak ted pisu na klavesnici,tak oli tak zaujate kouka,ze co to je :slight_smile:

taky vcera hooodne spinkal.asi byl nejaky spinkaci den.

prosimte,Ivi,vzdyt jsi nic nesnedla!
to je jasny,ze nam muzes povykladat o rosteni zoubku,prdikach,plinkach a jak jsi nevyspala :wink: to si pis,ze jo!
16. čer 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janči tak ty jsi teď Kostičanka, jo? :grinning: A odkud jsi původně?
Na té dovče jsme byli na chalupě Pohádka v Jimramovských Pavlovicích, bylo to tam super a teď v červervenci se chystáme do zoo do Olomouce. Pojedu s dětma vláčkem, už se těším :dizzy_face: Pojede i Kaczka, jestli si ji pamatujete, taky sem chodila, musím jí říct, ať zase zajde i když je teď hodonínská :grinning:

Ajfi a ty jsi odkud? :wink:

No a tady jsou fota, jak jsme se měli na společné dovče, tož mrknite :grinning:

http://picasaweb.google.cz/renatakucer/100_FUJI#
16. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! tak som sem včera ani nemohla nakuknúť, lebo hneď ako sme sa vrátili domov, som zistila, že máme vypnutú elektriku kvôli niečomu, čo robili a tak som bola pekne nahratá. zapli to az o pol 4 :rolling_eyes: no a to už bol jakub hore a s ním sa nedá byť na pc. takže pekne po poriadku:
anky, vitaj späť medzi nami :wink: teda ten tvoj "super" zážitok s nemocnicou - no to sa strašne už len čítalo a nie ešte aby to človek zažil!! no to si vôbec neviem predstaviť ako teraz funguješ. pamätám si, že keď mal jakub rok, tak sa stále chcel nosiť a blázniť sa, čiže nehrozilo, že by som ho nedvíhala. tak to je fakt blbé obdobie, ale snáď budeš čoskoro fit!

jani - s tým mojím termínom - ja mám ešte mesiac čas, teda pokiaľ nepôjdem vo vašich stopách :grinning: ale ako sa poznám, tak sa až tak náhliť nebudeme a ešte pekne naberiem na váhe, až mi to neni ľúto a mám potom čo zhadzovať.

ajfi - teda to som ti aj zabudla povedať, že si pekne štíhla, to by si mohla zjesť aj 4x toľko a určite by to na tebe nebolo vidieť! dúfam, že to aj zo mňa tentoraz polezie rýchlejšie dolu!
fotky som ešte nestiahla, ale chystám sa a potom vám to hodím na maila, ok? moc som toho nenafotila, no aspom niečo. a obe máte krásnych chlapcov :slight_smile: to si vôbec neviem predstaviť, že niečo také maličké budem mať o chvíľu doma :sunglasses:
16. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek Wali tak ty budeš mít dětičky 2 ročky od sebe? To je super, taky jsme chtěli, ale nevyšlo to, já měla endometriozu a museli mi vzít vaječník, až pak se to podařilo.

A máte Jakubka a druhé se bude jak jmenovat? My vybírali jméno podle mojí milované babičky a dědečka, který se bohužel nedočkal ani Aničky, měl by obrovskou radost, hrozně se těšil na moje dětičky, já byla jeho miláček a on můj, tak se náš Jakub jmenuje po něm.

holky měli kluky dřív? Já obě děti o 16 dní dřív a Kuba byl venku za 1hodinu od prvního stahu :grinning: a to jsem jela do porodnice autobusem :grinning: ještě se mě ptal řidič, jestli mu tam neporodím, kdybych věděla, že to bude taková šupovka :grinning: Však jsem mu to potom i napsala mailem na Bors :grinning:
16. čer 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosimte,anky,proc jsi jela busem?desny!a odepsal ti pan ridic? :grinning:
16. čer 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo, odepsal :grinning: blahopřál mě i sobě :grinning:

Jani, já neměla tucha, že už rodím, bylo to 16dní před termínem a já jela jen proto, že jsem celý den malého necítila ani pohnout, přitom se vždycky mlel jako drak :grinning: nechala jsem malou u našich a jela, můj byl v práci.
že to bude taková šupovka jsem fakt nečekala :grinning: Autobus zastavuje na náměstí, tak jsem šla ještě na polikliniku pro nasivin, ucpal se mi frňák a pak na porodní a tam to začalo :grinning:
16. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je sranda teda:slight_smile:))no ja se prdnu.a cim to bylo,ze se nehybal?to ti pak vyvolali,nebo spontanne?

jinak devcata,dalsi sraz navrhuju na 29.6.Zase pondeli.Klidne zase u me,mne to vyhovuje:slight_smile:
Snad jeste Petka bude 2v1.Anky,dojdes taky?Kdy te teda operovali?To uz bys urco mohla mensi vychazecku...
17. čer 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to by bylo, Jani, super. Někde na dvorku je to úplně ideální. Takže jestli tě neotravuje mít z toho svého mateřskou školu, tak já jsem taky pro, aby to bylo u vás. :slight_smile:
Anky, to je teda prča řešit hoďku před porodem ucpaný nos. Chichi.
Jinak holky, já mám teda dneska den podělaným navrch, fakt. Na cvičení jsem si postěžovala, že se malý nechce otáčet, tak jsem si vyslechla něco v tom smyslu, že je opožděný a pokřivený. Načež jsem se pohádala na ulici s nějakým hňupem, který neuměl projet kolem mého auta, přestože tam bylo místa i pro náklaďák. Takže mé naštvání vyvrcholilo a pak jsem měla fakt chuť se buď pořádně vybrečet, nebo si dát aspoň panáka. A panáka nemůžu. :cry: No, je mi šoufl. A to ještě nemají koberec, který jsem chtěla do obýváku. :slight_smile:
17. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janči bylo to spontanně, on už byl tak nízko a už rotoval, že kopal na druhou stranu a já nic necítila :grinning:

Ale taky jsem se řádně rozškubala až po druhou ďůrku :sweat_smile: :grinning:

Holky mě to toho 29.6. asi nevyjde, jdu na kontrolu k mudrovi, je to pondělí, že? Takže s sebou nebudu tahat děti, je mi líto, ale příští srázek bych se určitě účastnila a kde že se to slézáte? To v těch Kosticích? Já bych musela přijet busem, neb nemám řidičák, já se bojím sednout za volant, jsem posera :wink:

Ajfi teda to jsi měla den, ale do večera už bude klídek, nebo to ještě něčím vyvrcholí a zítra bude super den :wink: a malého panáčka si klíďo dej, aspoň si malý dobře pospí :grinning:
17. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anky,na kolik jdes k mudrovi?do breclavi?
18. čer 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
anky - no hej, nejak sme to ani neplánovali a máme odstup 2 roky (ja som chcela 3, čo by bol môj ideál). no ale.. nejak sme sa proste poponáhľali :grinning:
a k tým menám - holky, tak už sme to vážne riešili! drahý došiel z práce, že sa tam s chlapmi bavili (no jo, mužský kolektív - a vraj chlapi nie sú drbny! :grinning: ) a že ich ženy rodili skôr než na termín, že už nejak v tomto období ako som ja, tak doletel domov s tým, že už by som si fakt mala zbaliť tašku do pôrodnice a ešte ten večer sme rozoberali mená!! takže ak to bude chalan - bude to Šimon (ustúpila som :pensive: ) a ak to bude dievčatko, bude to zatiaľ Patrícia. ale toto sa ešte môže zmeniť. proste to máme nachystané pre prípad potreby :slight_smile: nie je to zrovna môj sen, ale my sa vážne nevieme zhodnúť! chcela som Alicu, čo vyslovene manžela iritovalo, ja nechcem jeho Sáru, takže pracovne zatiaľ Paťa. čo na to hovoríte? ale kriticky, prosím.

a k ďalšiemu zrazu - chcela som vám navrhnúť, aby to bolo tentoraz u nás. je tu len malý zádrhel - ako som vám spomínala, že budeme prerábať spálňu kvôli tej podlahe, tak by sa to malo začať prerábať práve v tom týždni od 29.6. čiže to už tu bude frmol a bude to tu hrozne vyzerať. takže keby sme sa dohodli na skoršom termíne (v týždni od 22.6.-28.6.), tak kľudne to môže byť teraz u nás. alebo potom až keď dokončíme tú spálňu, to už tu bude zase kľud. tak takáto je situácia, tak posúďte sami.
inak samozrejme nemám nič proti, aby to bolo u Janky toho 29.6., hádam ešte budem môcť a ešte sa ku vám Jani, dokotúľam.
18. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani jdu na 9, jen mě asi pošle ještě na UZV a tam jsem minule čekala 3 hodiny :angry: a to jsem byla těhule :angry: takže fakt nevím, kdy se odtud dostanu :frowning2:

Wali mě se Šimon líbí moc, já chtěla Štěpánka nebo Šimonka
18. čer 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky golky,

tak se teda hlásím :grinning:
18. čer 2009 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, Kaczko, to je teda dost. To je super, holky, že vás sem někdo nahnal. Hádám Janka, že jo?
Wali, Šimon je krásné jméno. Akorát mu říkají Šiši, což mi fakt hlava nebere. Ale víc než Patricie by se mi teda taky líbila Alice. Sáru bych taky nechtěla. To je takové hrubé.
Já jsem pro sraz kdekoliv. My jsme mobilní, takže dorazíme klidně i k vám, Wali. A můžem rotovat. Příště zas u nás třeba. Ale my teda nemáme tu zahradu. Což je na houbec.
19. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ještě jsem vám chtěla říct, že jsme byli včera u doktora, malý není ani opožděný ani pokřivený. :grinning: A máme osm kilo. Uf! To je teda tlouštík, co? A zítra začínáme s příkrmy, tak to teď študuju a jsem z toho jelen. To je hotová alchymie. :slight_smile:
19. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím se nějak dostat do obrazu,nějak nevím co se tu děje :wink:

My dneska slavili malého naorzky,už podruhé a ještě nás jedna oslava čeká :confused: JE to docela zájul :grinning:

Teď má tatínek týdne a půl dovolenou,tka si ho hezky užijem :dizzy_face:
20. čer 2009 v 19:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdarec kočky, já byla včera pařit se spolužačkama :grinning: bylo to super, užila jsem si :dizzy_face: byli jsme v Mikulově v mexické restauraci, měli super jídla, jen já s dietou jsem si nemohla dát, tak měli kuřecí polévku, tak jsem si ji dala a byla výborná :dizzy_face: aspoň něco, když už nic :grinning:
21. čer 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek