• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Břeclav. Hlaste se!

11. února 2014 
Týýý jo, Jani, jax to udělala? :slight_smile:
Mno, to ti přeju s mrkvičkou pevné nervy. My už máme mrkev úplně všude. To abych Matýna dávala aspoň do skafandru, aby se někde nepokydal. Plácá do toho ručičkama, dělá mi bubliny do lžičky a pak to lítá všude kolem. No, švanda.
Doufám, že Wali už nerodí. Wali???
Jinak, všechny nové (i staronové) vítám. To je super, že nás bude víc.
Jani, já pojedu ve středu k našim, tak bych mohla ve středu. Tak kdyby se někdo přidal...
28. čer 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no joooo,parada.tak klidne streda.akorat my jedem na rano do brna.ale budem zpet brzo,tak do 9h si myslim.ale tk radsi bych se domluvila az na 10.15h treba,ju?decka,dojedte:slight_smile:))
tictac:jojo,bude nas vic,nebudeme se bat vlka nic.ty jsi nekde v zahranici?pochazis odtud?
28. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
janka :grinning: ziju v Londyne, ale jsem puvodne kousek od Bv :wink: asi za tyden se tam zase jedu podivat :slight_smile:
29. čer 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a odkud od breclavi?a prcka jeste nemate?
psala wali,ze vse ok,i Kuba,a ze je jeste jako Kinderko.a v tu stredu jeste uvidi,pac jede na kontrolu
29. čer 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já s tím budu zatím tak nějak počítat s tou středou, jo? Doufám, že se někdo přidá. :wink:
29. čer 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
na prcka neni cas :wink: jsem z Tynce :slight_smile:
29. čer 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zdravím všetky staro-nové prispievateľky :slight_smile:
čo sa stretka týka, ja v tú stredu nebudem môcť. doobeda mám kontrolu, to musí ísť so mnou aj manžel, aby bol s jakubom, takže potom bude auto potrebovať, aby sa dostal rýchlo do práce. už som písala, že mu cesta busom do práce trvá hoďku a to by už moc vymeškal, keďže ráno bude strážiť jakuba. no to je daň za to, že tu nikoho nemáme a je to len na nás dvoch :unamused: tak ma to mrzí, ale ja teraz mám tie stredy takto obsadené, keďže na kontrolu budem už chodiť každý týždeň v stredu, až kým neprasknem :wink:
jani, vy čo lietate do brna? aj minulý týždeň ste boli, že? to asi niečo zháňaš?
29. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajfi a nemuzes jet k mamce treba ve ctvrtek?:slight_smile:Jinak se ale stav i v tu stredu.
wali,chapu,mame to stejne.A nechces nechat Jakuba u me?Kdyz to se mnou vydrzi :grinning:

tictac:tak se trochu rozepis :grinning:

wali,do Brna jezdime na Vojtu,v Breclavi objednavaj po mesici a melo by to byt po tydnu
29. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já pak jedu do Hodoša na plavání, víš? Tak to mám tak všechno nakumulované v jednom dni. Tak to nechme, až se narodí malý Walínek. :slight_smile: Že ti ho pak můžem přijít okouknout? Samojasně až se vzpamatujete a aklimatizujete na novou rodinnou situaci. :grinning:
Jani a jak malý tu Vojtovku zvládá? Teda spíš jak to zvládáš ty? Bo většinou jsou z toho mamky docela vynervované. Fakt žasnu, žes do toho šla dobrovolně. Klobouk dolů.
Tictac, to bych tě mohla určitě znát. Aspoň od vidění. Bo já jsem ze sousední dědiny.
29. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajfi, ze ktere? Tv? tam jsem jednoho casu hodne jezdila :slight_smile:
29. čer 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne,ona je z Moravske :wink:
29. čer 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tam jsem chodila do skoly :grinning:
29. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tictac: Tady z těch malilinkatých fotek tě nějak nemůžu rozluštit. :slight_smile: A z Londýna asi hned tak na návštěvu nepřijedeš, viď? :grinning: Ale dala bych tomu tak 90 procent, že se známe aspoň od vidění.
30. čer 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajfi, urcite se aspon od videni zname,minimalne zname stejne lidi :grinning: ktery jsi rocnik? na navstevu jedu pristi tyden :grinning:
30. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak teď čtu, že srazík asi zrušen. Možná bych se přidala, zítra i ve čtvrtek mám cestu směr Břeclav, ale to nevadí. Tak až se pojede k Wali mrknout na prcka, tak se hlásím :wink:

Ajfi: Jak se líbí Matyáškovi plavání? Já jsem chtěla jezdit s Baruškou taky když byla menší, ale zrovna když jsme už měli začít, tak onemocněla a museli jsme to odložit, takže začneme až od září v Břeclavi.
30. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plavání je úplně super. Matýsek to úplně zbožňuje. Řehní se u toho jako ďábel. A co už toho vycachtá. Naštěstí doma máme hodně hlubokou vanu, jinak bychom byli asi úplně vytopení při každém koupání. My jdem taky od září už do bazénu. Tak se těším. Ale do Hodonína. Když už jsme to tam jednou načali, tak budem chodit tam.
Ten srazík bych nechala, až nás bude teda nějak víc. Ať to nekouskujem. Co říkáte?
Jo a musím se pochlubit. Matýno se konečně KONEČNĚ překulil na to bříško. Lenoch jeden.
30. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,tka s e hlásím po dovolené opět doma :wink: Koukám,že řěšíte srazík.Já budu v BV příští týden,ale teda je fakt,že vás moc neznám,ale klidně byhc s epřidala :wink:
1. črc 2009 v 07:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko! Kaczko a kde jste byli na dovolené?

Ajfi: Matýno je teda šikulka :slight_smile:

Já jsem dnes objevila Barči nový zoubek, už jen jeden špičák a budeme mít na chvíli pokoj. Taky včera vymyslela nové slovo: papuča se u nás teď říká ŤAPUŤAAAA :grinning:
1. črc 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanne,jen u nás na chalupě v DOlních Věstonicíh :wink: Ale bylo fajne až na to počasí :confounded:

JIank já malému včera objevila černé místa v horních dásních,myslíte,že by tam mohl mít sraženinky? :confused:
1. črc 2009 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaczka:nemoh se tam bouchnout?myslis jako na mistech,kde porostou zoubky?
1. črc 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak som dnes bola na poradni - všetko ok, no začínam mať toho už dosť a chcem to mať radšej za sebou. tak dnes ste sa nakoniec nestretli?
no a ani som nepísala, že nakoniec spálňu neprerábame, ale miesto toho chodbu. rozhodli sme sa tak na poslednú chvíľu, že ktovie ako by sa to stihlo a prerábka tej spálne bude dosť náročná, tak sme sa radšej vrhli na chodbu. aj tam je dosť roboty, ale už sa aspom nemusí betónovať podlaha, ako by to bolo v spálni. teraz som rada, že sme to ešte odložili, stačí mi aj tento bordel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jani, no ja som si myslela, že chodíte do brna po nákupoch, čo by som ti určite závidela. a vy sa tam chodíte trápiť :unamused: ale aspom to Olimu pomôže, že?
ajfi, no vidíš, aká je šikulka z Matyho :slight_smile: a ešte bojkotuje to papanie, či má zasa obdobie, že mu chutí? ono sa to bude stále striedať, to chce len pevné nervy!
kaczka - my sme sa tiež stretli vlastne len raz a to sme boli akurát tri, takže vôbec nerieš, že sa nepoznáme. bola to celkom sranda, že holky? tak ma mrzí, že ja budem teraz na dlhšie vyradená. jednak teraz máme kopec práce a som rada, že sa ešte hýbem a fungujem tu doma, tak počítam, že do pôrodu pôjdu spoločenské aktivity bokom, no a po pôrode - to už každá poznáte. akurát že neviem, ako to zvládnem - 2 malé deti :sweat_smile:
a k tým čiernym miestam na ďasniach - to veru neviem, asi sa radšej pre istotu spýtaj dr. keď jakubovi liezli zúbky, nevšimla som si nič také, no u každého to môže byť iné. tak pre pokoj duše by som to ukázala dr.
hanne - ja ti tak závidím, že tvoja malá tak rozpráva!!! ten náš vôbec nechce, hoci rozumie fakt všetko. a to si s ním stále vykladám, ukazujem, čo je okolo nás a je to houby platné :rolling_eyes:
1. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
JAnka má to namístech dke rostou zzuby,jako určo mu tam rostou zuby,jen asi někak divně,no uvidím,příští týden pofrčíme k zubařce

Jani a taky koukám,že taky vojtíte,my taky vojtili,ale už je to dobrý tka to flákám :sweat_smile: Ale chodíme do Bv a ze začátku jsem chodili co týdne a půl,tak se divím,že musíte jezdit do brna
1. črc 2009 ve 14:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci a kdo vam toho Vojtu predepsal?My jsme byli tak v Bv,ale ja doprovolne presidlila do Brna.Sice tp dpjizdeni je desne,ale ma to pro me v Brne mnohem vic vyhod.
S tema zoubkama-ja jsem sice taky zubarka,ale za prve to nevidim a za druhe jeste asi nemam dost zkusenosti :wink: Ke komu chodite?srazeninky to sice muzou byt...ale ne,kdyz rostou zoubky.zvlastni.
wali,no to je fakt skoda,ze ted budes asocial:(no hodne stesticka preju!!!Jesteze tu loznici fakt nedelate.si nedovedu predstavit,jak bys to delala.
a s tim,jak Jakub nemluvi-no proste kluci,no :wink:
jo a lepsi se nam to drzeni telicka,to jsme rada.Oli je sikulka.

hanne:my chodime plavcit do Bv a taky super.Pomalu se po prazdninkach presuneme do vetsiho,na asi taky do Brna.Ja mam velky pozadavky proste :grinning: ajfi,mate uz zoubek?
my ne.
jo,holky,jeste od zari budeme chodit do yamahy,znate to?Se tesim.

holky,tak nahodte nejaky termin srazu.

dneska se Oli poprve koupal na zahrade v bazenku.takze mame novou zabavu.a papa moooc krasne.je to proste moc sikovny kluk.A vecer mu davam i kasicku,aby v noci dyl spinkal,tak snad to jeste neni brzy...
1. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
JAni předepsala nám ho Vojáčková.
JIank se zoubkama uvidíme,já chodím ke Kaňové tak snad mi veme i prcka..zítra mu to musím pořádně prozkoumat a uvidím jestli ho to bneolí nbeo tak.JE těžké se mu do toho podívat
1. črc 2009 ve 22:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci,jeste me napadlo,ze by to dost mozna mohlo byt od toho,ze neco cuca,nebo si to proste nejak mechanicky podrazdil.
Vojackova je detska?
2. črc 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
JAni Vojáčková je přímo na rehabce,ona je primářka rehabky,ale jinak je dětská dokorka původně,ale nás tam neposlal pediatr,šli jsme tam sami,mamka ji zná.A co vlastně máte za problém?

To by mohlo být tím,pořád má něco v papuli,ale nebolí ho to,tak nevím ejstli mám vyšilovat nbeo ne
2. črc 2009 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanne, ťapuťa je super. Chachá. To se těším, až začne Matýno mluvit tou dětskou čínštinou. :slight_smile: Nás už taky pěkně zlobí zoubky. Mrňous hryže cokoliv, co mu přijde pod ruku. Ale nezdá se mi, že by měl třebas naběhlé dásýnka nebo tak něco. Ale už máme pomalu ohryzané nohy od stolu, jak se po všem ohání pusinkou. A je z toho i takový nevrlý. Včera jsme byli plovčit a celé to prohulákal. A paní plovací říkala, že to děti dělají, právě když jim rostou zuby. Tak nevím. Už aby to vylezlo. Je mi ho trochen líto.
Kači, doufám, že s Kaňovou budete spokojení. Je to ta na poliklinice, že jo? Bo já jsem k ní taky chodila coby k dětské. A když jsem pak přešla k dospělácké zubařce, tak mi musela převrtávat všechny zuby, protože jsem měla pod těma plombama od Kaňové všechno zkažený. Takže jsem si fakt užila. Snad rok jsem chodila po zubařích. A od té doby jsem ještě žádný kaz neměla. Nechci tě samojasně strašit. Ono je těžké si vybrat zubaře.
Jani a co budete v té Yamaze dělat? Tam je něco pro půlroční děti?
Jo, jinak právě jsme si domů taky přivezli bazének. Tak doufám, že odpoledne nebude zase bouřit, ať ho můžem napustit a trochu prďolu oráchat.
2. črc 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a co budete dělat v té yamaze? Teda Olimu ten bazének závidím :wink: My jsme na bytě, takže budeme asi chodit na koupaliště, nebo se nastěhujeme přes léto k babičce :grinning:

Wali: buď ráda že ještě Jakubko nemluví, kluci většinou začínají později. Barča když něco neumí říct, tak si prostě vymyslí svoje slovo a pak jí nerozumíme a přemýšlíme co to může znamenat. Třeba včera jsem s ní dělala blbosti a říkala jsem jí že ji miluji a ona mě prý taky ňumiňum. Teď chodí a všem říká "ňumiňum" :grinning:

Kaczko: myslím, že Janka bude mít asi pravdu, no uvidíš co na to doktorka
2. črc 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajfi,mě vyhovuje,tka nevím,chodím k ní dlouho.BYla jsem i na rovnátkách tka tam by snad poznali,že mám zuby hrozné.Horší byla ta co tma byla s ní,teď nevím jak s ejmenovala,ale byla hrozná :angry:

No snad to nebude nic vážného,začínám s ebát,aby mu to nemuslei vrtat :frowning2:
2. črc 2009 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaczka, určite nebuď z toho nervózna, vôbec nevidím dôvod, prečo by mu to mali vŕtať. veď tak malým deťom by to asi nerobili. to je už len hrozná predstava! asi to bude niečo, čo vravela janka - asi tým cucaním.

ja som už tiež rozmýšľala, že vytiahneme bazénik, ale vždy poobede začne byť škaredo a doobeda sa mi s tým nechce samej ťahať. vždy si poviem, že až príde manžel z práce... no a to je potom hnusne vonku :rolling_eyes:

jani, čo je to tá yamaha?? vysvetli alebo hoď stránku, až som v obraze. mne to absolútne nič nehovorí.
teda hanne, aj ja už chcem ňumiňum!!! to je tak krásne :dizzy_face:

a možno budeme musieť kvôli prerábke odpojiť pc a vysťahovať preč, tak sa tu možno pár dní neukážem - ale zatiaľ nerodím, nebojte. keby niečo, tak mám číslo na janku a napíšem sms. len neviem, ako to prežijem bez internetu tých pár dní. vždy som si cez to jakubove spanie zasadla k pc, tak mi to bude chýbať :grinning:
2. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek