• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Břeclav. Hlaste se!

11. února 2014 
Ahoj holky,ja se taky pridavam,zatim jsem hodne v prvopocatcich,tak jeste ani nedavam tydny.
2. črc 2008 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim vsetky, som rada, ze som tu nasla Breclav, chcela by som sa vas totiz spytat, ci v Breclavi nie je nejake materske cetnrum? viem, ze isty cas bolo jedno blizko centra, ale nedavno som sa tam bola mrknut a uz to nefunguje :frowning2: viete niektora o niecom?
3. črc 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
wali:myslis pro maminky a miminka?je tu pry maminaklub,rika nase setricka na poliklinice.A ty jsi z Bv?
3. črc 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jankapavol, presne nieco take myslim. a prosim ta, kde je ten maminaklub? jeden bol blizko centra na Sovadinovej (pri takom malom obchodiku), ale ten uz nefunguje.
nie som z BV, ale byvame tu. teda byvali sme priamo v meste, ale teraz sme sa prestahovalli do Mor. Zizkova. chcela som s drobcom obcas zajst niekde medzi ostatne deti, tak ma napadlo materske centrum. no nic som nenasla, preto budem rada za kazde info :slight_smile:
4. črc 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja pristi tyden skocim na polikliniku a zeptam se sestricky,ju?Jak mas velke mimi?
4. črc 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jankapavol - dakujem :slight_smile:
mame rok a mesiac. vy ste v ocakavani? planujes chodit aj na predporodny kurz? ja som dochadzala az do mikulova, lebo v breclavi som vtedy nic nezohnala. ale vraj uz teraz je aj v breclavi, len ked ja som sa informovala, nikto o nicom nevedel. aj s cvicenim pre tehulky to bola bieda.
7. črc 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
wali-ja uz mam tehotenstvi potvrzene,jen je to jeste v pocatcicich:6tt.
Ja si myslim,ze kdyz je tady porodnice,tak by tu mely byt i predporodni kurzy.Mam na porodnim kamaradku,ktera mi to tam poukazovala-teda ten nadstandartni sal je super.Rodila jsi tady?
A cviceni pro tehotne-to teda nevim,ze by tu neco bylo.Ty vis?
7. črc 2008 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to gratulujem k tehotenstvu! :grinning: hej, rodila som v breclavi, nebola som na nadstandardnom, ale plne som vyuzivala vanu, a mozem len odporucit. na prve doby to bolo super. no s tymi predporodnymi kurzami by si sa divila. pytala som sa na ne sestricky u zenskeho a ta mi vedela doporucit jedine ten mikulov. no ale to bolo pred rokom. viem, ze teraz uz je predporodny kurz aj v breclavi. trva to par tyzdnov, to mas este cas sa nahlasit :slight_smile:
a cvicenie pre tehotne som nakoniec zohnala na poliklinike, tam kde su rehabilitacie. ale problem bol, ze sa cvicilo len ked doslo dost zien. raz som tam prisla sama, tak sa to nekonalo. a napr. ked ich bolo vela, tiez to bolo kapacitne obmedzene. takze cim prv si prisla, tym lepsie. no nakoniec som chodila do toho mikulova, kde sme mali aj cvicenia v ramci kurzu, takze uz na tu polikliniku som prestala chodit. ale urcite to tam este funguje. ta rehabilitacna sestricka bola fajn, dala mi aj nejake prefotene materialy s cvikmi pre konkretne trimestre. ale kedze mas kamaratku priamo na porodnom, urcite ti poradi a bude vediet, kde sa co kona. to mas inak super, ze tam niekoho budes mat - aspom pre lepsi pocit je to urcite nenahraditelne :wink:
8. črc 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
wali:tak to pro tebe mam!
http://www.maminaklub.com/
Je to u mostu pres Dyji,ale na strankach najdes i adresu.
Pres leto se pry nekonaji,tak zase az v zari.Ale stejne jste jeste malinci:slight_smile:vsak uvidis,ale vypada to zajimave!
a zadna jina dalsi maminka z Breclavska?ani tehulka?

Jinak ta kamaradka,co je na porodnim,tak od pristiho mesice bude pracovat v Brne:(
8. črc 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jankapavol - dakujem moc! to je inak presne ten klub, co som spominala, len ja som si vazne myslela, ze uz nefunguje, lebo tak tyzden dozadu som tam bola a vsetko zamknute, ziadny oznam, tak mi to pripadalo, ze uz to proste nefunguje. uz teraz chapem, ze je to tymi prazdninami :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak si stranku prestudujem a este raz diky!

hm, tak to je skoda s tou tvojou kamoskou, to by si mala super, keby si tam niekoho znameho mala. je to predsa len trosku lepsie.

no veru, diskusiu pre breclav tu drzime akurat my dve :sunglasses: , akosi sa nikomu nechce prispievat.
9. črc 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych i prispivala, kdyby sem obcas nekdo pisnul :wink: jenze tady vzdycky nekdo neco napise a pak klid po pesine :grinning: :grinning:
11. črc 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tictac - no to mas pravdu, tiez som len nahodou objavila Breclav, ani som neverila, ze tu vobec bude. obcas sem este mrknem, ci naaahodou niekto nieco.... ale zvacsa nic :slight_smile:
14. črc 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
wali:a jak dlouho tu zijes?Ja jsem tu par mesicu a znam tu jen par lidi,ty jsi puvodne odkud?
Poznala jsi treba lidi v tehotenske poradne,nebo jak to mas?Nebo asi manzel tu ma rodinu,ze?
15. črc 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jankapavol - sme tu treti rok a obaja sme slovaci, takze rodinu tu vobec nemame. no a ja som z Povazia a manzel z Oravy. je to na pravidelne navstevy trochu od ruky, cesta trva len ku nam 2 hodiny, takze sa na Slov. dostaneme len obcas. ale vdaka praci som spoznala kopec ludi, takze nejakych znamych tu uz mame. lenze nik nema babo - bud sa jedna este o slobodne "duse" alebo uz maju odrastene deti. takze co sa tyka tehotenstva, porodu a malych deti - na to som bola sama, preto som si nemohla vynachvalit aj ten predporodny kurz, kde som spoznala nejake maminy. bohuzial ani jedna nie je z breclavi (smola, ze?) a teraz, ked sme sa prestahovali do Mor. Zizkova, tak to je uz uplne nulove :sweat_smile: aj preto som zhanala to materske centrum, aby sme sa s drobcom dostali do nejakeho kolektivu, kde by spoznal deticky a ja by som mala s kym pokecat. :sweat_smile:
a ty si odkial? mas to domov daleko? teraz, ked budete mat babetko, by ta rodina urcite chcela mat pri sebe. ja to vidim na nasich. snazia sa prist tak casto ako sa da, ale to vies, ze to nie je tak casto ako by chceli a maly tak rychlo rastie a meni sa, ze mi je vzdy luto, ze to nevidia. teraz zacal chodit, tak tento vikend prisli nasi cely nadseny sa kuknut a zajtra pridu svokrovci. ale to su vynimocne situacie, inak sa im casto chodit neda hlavne kvoli peniazkom :confounded:
15. črc 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem od Olomouce a muj je z Nitry a Galanty.Takze mame rodice taky celkem z ruky,ale i s temi rodicemi je to slozitejsi.Ja jsem zrovna pred chvili nastoupila do prace,takze jsem se az tak velmi neseznamila
a stejne jsem nejmladsi...mam to tu na kamarady zatim dost slabe,hlavne kdyz jsem cele dny doma.Jako znam par lidi z prace,ale neni to takove,jako kdyz se s nimi znas leta.Nevis,co cekat.

Chteli jsme chodit na tanecni kurz,ze i tam by se dalo seznamit,ale nez jsme se poradne rozhoupali,tak pres leto to neni.Kdyz jsme se byli na jednu lekci divat,tak to meho dost odradilo,ze je to slozite.

No a pak chodim zpivat a to momentalne taky neprobiha a navic jsem tam zase nejmladsi:slight_smile:Asi to chce cas.

V tom mamina klubu by to mohlo byt fajn,ted nekdy pojedou na vodu,tam se snad bude dat seznamit:slight_smile:
16. črc 2008 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a nechces pridat nejake fotky?
16. črc 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
janka a este chodis do prace? ak ano, tak tam sa este pozoznamujes a bude to lepsie. ale presne som nepochopila, ci si v praci alebo doma. inak viem, co myslis - ked sa aj zoznamis s nejakymi ludmi, je to ine ako s kamoskami, co sa pozname roky. to mi tiez strasne chyba :pensive: ale ber to tak, ze v meste to mas ovela lepsie ako ja na dedine :rolling_eyes:
tak ja by som toho svojho na tanecny kurz ani nedotiahla! :grinning: to je ten tvoj este dobry, ze sa siel aspom podivat.
tiez som si vsimla, ze ten mamina klub poriada takuto akciu, vyzera to byt super, bohuzial sme to uz nestihli, kedze su teraz zatvoreny. tak jedine na bud. rok, ak by to vyslo.
myslis pridat fotky sem na stranku? to nie, mne by sa moc nepacilo mat album takto verejne, ze tam kazdy moze nakuknut.
17. črc 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem prave na neschopence,ale uvidim,jestli se jeste pujdu do prace,jak mi bude.
No a prave my jsme ted na ubytovne a snazime se sehnat neco vlatniho,muj by radsi dum,ale ja bych asi i radsi byt.No a muj to prave nechce v Breclavi,ale nejradsi by nekde okolo-Moravska Nova Ves a podobne.No a to ja zase teda ne,ja bych chtela Breclav.
No takze to bude jeste pekne "vesele".

A to jsi teda pekne odvazna s takovym malym mimi jet na vodu:slight_smile:
Ja dneska byla za kamaradkou v porodnici,je to zazrak fakt ty miminka.
17. črc 2008 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
janka - no my sme na zaciatku byvali v byte v Breclavi priamo v centre. ale poviem ti, kym sme zohnali taky, aby sa nam pacil... a este k tomu tie ceny! vsetky aj tie stare tak cca 7000,- To sme kukali tak 3-izbovy. nakoniec sme priamo v centre zohnali novy prerobeny, vyzeral krasne, ale bol strasne malicky, no vzali sme to, lebo ked sme videli tie predchadzajuce - nebolo o com debatit. ale platili sme 8000,- mesacne, tak sme vedeli, ze to nebude dlhodobe riesenie. a obaja sme sa zhodli na tom, ze ked nieco vlastne, tak dom. takze na byte sme boli asi tak rok a potom sme sa vrhli na realitky a domy :grinning:
na ubytovne to asi nebude nic moc, zvlast teraz, ked budete mat drobceka, tak zelam, aby ste nieco pekne a vyhodne zohnali! nam znamy co su breclavaci vraveli, aby sme urcite nesli na valticku - tam sa predavaju aj byty za dobre ceny, ale vraj je to tam hrozne. no urcite vam aj znamy poradia, tak drzim palce, aby ste nieco nasli.

no na vodu nejdeme, takze sa nezamyslam nad tym, kedze je to bezpredmetne. ale mozno tam uz chodia aj maminy s mensimi detmi a maju to nejak vymyslene. ale to je teraz jedno.

suhlasim s tebou, ze mimca su take male zazraky, ale teraz by som suhlasila aj s maminkou, ktora by povedala, ze su to mali certi :sunglasses: no teba este len caka to najkrasnejsie obdobie. nebyva ti spatne? ja som mala teho velmi pohodove, ani raz mi nebolo zle alebo tak nieco. fakt som si to uzivala :wink:
18. črc 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nase sestricka,co jede na tu vodu(nebo uz jela)maji ,myslim,nejmensi dite,ktere jede.Ma tri nebo ctyri roky.A pry jak je ten maminaklub,tak tam jsou spis takve trosku starsi deti,a ze kdyz chteli otevrit nejaky den klub pro malinkate deti,tak nebyl zajem.Tak uvidis...

Jinak ted mi byva spatne,nejsou to ani tak ranni nevolnosti,spis celodenni.Kdyz mam hlad.
Ono asi nema moc cenu,aby nam nekdo radil s tim bydlenim.Muj ma svoji hlavu :unamused:
19. črc 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, takze to asi ani nema cenu ist do toho klubu, vyzera to tak... no uvidime. tento vikend nas bola kuknut kamoska z Trebica, ktora pracuje v materskom centre a rozpravala, co vsetko tam oni maju. oni tam maju uplne uuuzasne akcie. a aj pre uplne malicke deti. skoda len, ze je to az v Trebici.
kamosky, co mali tiez nevolnosti pocas tehu, vsetky sa zhodli, ze sa vobec nejedna o ranne nevolnosti, ale byvalo im zle hocikedy cez den. som teda rada, ze som to nemala :slight_smile:
to s tou valtickou ma len tak napadlo, ze nam to vtedy dost vraveli, ze tam nie. takze to vyzera skor tak, ze vyhra domcek niekde v Moravskej? ale snad najdete nieco, co bude dobre pre oboch - drzim palce.
21. črc 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,mamina klub je na sovadince za školou uměn! :wink:
21. črc 2008 v 15:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale ne,zkus to tam,treba se ozve vic maminek s malyma detma a otevre se jeden den pro ne.Treba to chce trochu i reklamu,podle me,kdyby se to vyvesilo na poliklinice...

No s tim bydlenim uvidime,koukala jsem na ty novy byty na Lidicke,tak uvidime,to vypada celkem zajimave.
Jinak dnes jsem byla na vysetreni a vypada to dobre,i "srdicko" pumpovalo:slight_smile:juuuuu,tak uz si to pridam do profilu. :slight_smile:
Kdyby jsme meli byt na Valtcike,tak to by muj asi radsi bydel pod mostem:slight_smile:
21. črc 2008 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sem pro,aby se tady zřídil nějaký nový klub nebo s eapson mužeme zatím scházet my z koníka a pak se uvidí kdo se přidá :wink:

Jani gratuluju!! :dizzy_face: Ke komu chodíš?
21. črc 2008 v 18:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
K Janulikovi:slight_smile:Znate ho?
No jasny,muzeme to tak udelat,ale prave ja se ptala jako te nasi sestricky(ja vim,ze o ni furt pisu,ale proste,kdyz ja mam to info od ni),jestli jako tam muzu chodit jako tehotna a ona jakoze tam kazdy chodi se svym ditetem,tak ja jako asi zatim nemuzu,pokud mi nejaky nepujcite:slight_smile:
Ale proste v tom maminaklubu je treba jeden den vytvarny,jeden den pohybovy a jeden den mel byt pro ty nejmensi a pry se to neujalo,ale co neni,muze byt,ne?
21. črc 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jamo mě to příjde takový zvláštní ten maminaklub,spíš taková uzavřená společnost!A pro větší děti!
Jani neznám!Já chodím k Novotné!No teď mi to připomíná,že bych se měla objednat po šestinedělí! :slight_smile:
22. črc 2008 v 07:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
janka - tak to je super, urcite to bol zazitok vidiet srdiecko, nie? ja som tam vtedy vzala aj manzela a obaja sme na to kukali celi nateseni :wink:

holky, akurat to mame dost rozhodene - my mame rok stare mimco, kaczka - ty si cerstva mamina a janka - ty si este par mesiacov pockas na to svoje miminko. takmer ideal, nie? :grinning: :grinning:
22. črc 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaczka:Jejda,takze ty mas tak male mimusko?a jak to zvladas?opadl z tebe strach,nebo naopak?
wali:a ke komu ty chodis?ja byla na vysetreni sama,meli jsme s mym v planu,ze by se mnou i sel,ale ze se jeste zeptam doktora a on nebyl moc nadseny,ze se jeste pak domluvime a pujde jindy,a ze by se to ostatnim pacientkam moc nelibilo,kdyby tam se mnou byl muj,pritom akorat jedna ceka v mistnosti se sestrickou a druha pacientka je u lekare...
a znate nektera MUDr.Knapka?mam tam jit ve 12tt na nejaky jiny UZ a jeho sestricka mi nabidla,ze by mi udelali i nejake vysetreni za 1400kc...castecne to chapu a castecne ne.
jinak ted o vikendu to teprve budeme oznamovat pritelove rodine,tak jsem zvedava...uz jsem to vcera chtela rict do telefonu,ale Palo rikal,at to vydrzim do patku. :slight_smile:
22. črc 2008 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Knápek je supr chlap...dělal mi velký UTZ a vše nám krásně ukázal atd.Fakt supr a vtipný chlap!!

Přítel s emnou byl jen na těch povinný UTZ,poprvé ve 12tt!!

Jiank no co,akorát na předávání zkušeností!Ještě tu máme Anky,ta má 2 měsíční mimi!Ji sem taky naženu :wink:

Vali co tak inkognito? :wink:

Jani ted to zvládám,protože se strám jen o malého,pomáhá mi mamča,protože bydlí jen pár pater nad náma! :grinning:
22. črc 2008 ve 20:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak vidím že to tady žije :grinning:
přidávám se, mám dceru 3a půl a jdu s váma na scuka, malému jsou dneska 3 měsíce Kači :grinning:
23. črc 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek