• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Břeclav. Hlaste se!

11. února 2014 
No já s ebojím,aby mu tma ta krev nějak nezahnisala :frowning2: To by mu to msuela řezat a jelikož je prcek tak určo v narkoza :cry:
2. črc 2009 ve 14:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, tak tam zajdi radši hned, ať máš jistotu. Ale myslím, že to bude jen nějaká drobnost. Že si to podráždil, jak si dere dásýnka. No, uvidíš. Každopádně tfuj tfuj tfuj! Pro štěstí. :slight_smile:
Doufám, že jsem tě s tou zubařkou nevyděsila. Já mám děsné zuby odjakživa, takže to třeba byl jen můj problém.
2. črc 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajfi,no do BV jedem až příští týden tak bude muset prcek vydržet,ale nebolí ho to a ani nemá teploty tak snad to nic nebude.

Hele holky,co takhle nějaký sraz příští týden?Třeba hend v út :grinning:
2. črc 2009 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Úterý by šlo. Co ostatní?
3. črc 2009 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já s úterým tentokrát taky nemám žádný problém. Kdo se další přidá?
3. črc 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a taky ještě kde?
3. črc 2009 v 08:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem malému šahala na ty dáseňky a opravdu mu tma rostou zoubky.Tak si to asi pohmoždil tím,jak teď vše kvůli tomu kouše
3. črc 2009 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja taky utery muzu.klidne tady.jestli jste skromne teda.pac jako posezeni nic moc,ze,holky? :wink:
ale prdlacky,co by mu to rezali,kdyz nema horecku a nema tam absces...
3. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak jsem udelala trochu rekapitulaci-

v utery 7.7.u me(Kostice) v 9.30.s sebou co chcete :wink:
zatim ucast potvrdila ajfi-mikulov,hanne-mikulov a kaczka-ta ted nevim,odkud je.?
cekam na odpoved ally-mikulcice a anky-Ladna.
wali-moravsky zizkov se asi nekona,ale co kdyby...???
a tic tac je sice Londyn,ale myslim,ze psala,ze ma zrovna nejak doletet,tak kdyby ses chtela taky ucastnit ,tak dej vedet,jo?

no tak se nam to tu pekne rozmnozilo:slight_smile:
ajfi,jeste jsem chtela reagovat na tomjaks psala,ze jsem sla do Vojty dobrovolne.nam to doporucili na tom plavani,vis?to nebylo,ze bych si to vydupala.ver mi,ze kdyby bylo vse ok,tak s tim hned seknu.ale moc to Olimu pomaha,tak pokracuju,aby v budoucnu nemel treba problemy s drzenim tela,nebo bolesti zad.

a jeste se me nekdo ptal,ze proc cvicime,tak to povim osobne :wink:
tak jeste zavcas poslu instrukce v I.P.Poslu vam i moje tel.c.,kdyby jste neco potrebovaly.
4. črc 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK. Tak se těším. :slight_smile:
5. črc 2009 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Hanne, kdybys chtěla nabrat do auta, tak dej vědět, jo?
5. črc 2009 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak já mám menší problém.Ségra měla odjet už v úterý ráno,ale odjíždí až ve středu,tak se jí budu muset v úterý ještě věnovat,takže mi to asi nevýjde :frowning2:
5. črc 2009 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

uvažujem o jednodňovom výlete s dcérou a veľmi sa mi zapáčila ponuka lodní doprava Břeclav.
Máte s tým niektorá skúsenosti? Je tam viacero trás, ktorú si vybrať, čo by bolo najkrajšie a pod.
5. črc 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Já být váma, tak jedu na Janův hrad. Tam je ta voda fakt krásná a je tam co vidět. Navíc Janohrad je takový pohádkový, takže se tam bude líbit i dceři. (Teda nevím, jak je velká, ale hádám, že tak akorát.) Navíc od Janohradu pak odjíždí ještě jedna lodní doprava - http://www.1plavebni.cz - a tou se dá projet až k zámku v Lednici.
Druhá trasa na Pohansko taky není špatná. Jenže tam zas není pro děti moc k vidění. Je tam sice krásná příroda, ale třeba ten samotný zámeček je trochu nudný. Ale zas je tam takový miniskanzen o životě Slovanů, takže to je celkem zajímavé.
Takže tak. :slight_smile:
Kaczko - tak vem ségru s sebou.
5. črc 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ďakujem za informácie.
Znie to veľmi lákavo. Zhodlo sa to s našim plánom, ktorý som si vytypoval podľa www a uistilo ma to, že to asi bude dobrá voľba.
Takže asi by sme šli z Břeclavi o 10.00 na Januv hrad. A odtiaľ potom ďalšou loďou alebo pešo (dá sa to? nie je to príliš ďaleko?, čítal som, že asi do 3 km) do Lednic, a potom z Lednic autobusom do Břeclavi, ak to bude časovo možné, lebo vlak nám ide domov 15.39.
Dcéra má 6 rokov, takže páčiť sa jej to určite bude.
Chceli by sme ísť teraz utorok, dúfam, že nebude pršať.
5. črc 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ešte chcem poprosiť,
neviete mi niekto povedať, akým autobusom sa dá dostať z vlakového nádraží na Veslařský klub Břeclav (nástupište na lode)?
5. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt,Kaci,vem ji

jaron:nevim,neporadim :frowning2:
5. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ten odkaz na tu yamahu:
http://www.yamahaskola.cz/

budeme chodit na Robatka
5. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ona je tu i s přítelem,tak ais budem muset se slézt jindy,nebo někdy oak,ale to ybch dojela bez prcka :wink: Třeba i s ANky :wink:
5. črc 2009 ve 22:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaron, jestli to chcete mít úplně lodní, tak v Břeclavi teď jezdí lodě i jako městská doprava. Takže můžete nastoupit v centru města a odjet na ten veslák. Z nádraží je to na první zastávku kousek. Pořád rovně přes park a pak na most. Ale jak přesně to jezdí, to nevím. To by ti poradili v "íčku". Když tam třeba v úterý ráno zavoláš, tak oni ti řeknou. A zjistí ti případně i to autobusové spojení.
6. črc 2009 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajfi,kde jste se brali?my by jsme chteli v mikulove na zamku,tak zjistuju naky info.zoz nevim,esik chcete
nekdo zitra dojed,tak piste do IP a hodte mi tam vase tel.c. a ja vam pisnu
6. črc 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme se brali v zámeckém parku. Myslím, že jako jediní. Normálně tam svatby nebývají. Ale jinak se na zámku dělají běžně v Salle terreně. Je to jedno z klasických svatebních míst. Zavolej normálně do Mikulova na úřad na matriku paní Svobodové. Myslím, že se platí jen tisícovka za jiné místo, než je radnice. Nevím, co by tě k tomu zajímalo. Kdyžtak se ptej. Co vím, povím. :slight_smile:
Tož jinak teda nevim, jestli mám zítra vyrážet. Ale asi ne-e. Jak tak koukám, tak nikdo nějak nejede. Asi by to chtělo trošku víc času na domluvu. Bo spousta holek sem asi nestihla tak narychlo ani nakouknout.
6. črc 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky! Moc se omlouvám, normálně jsem nestíhala. Měla nám na víkend přijet návštěva, ale nepřijeli, tak jsme si vyrazili my na Slovensko do teploučké vodičky :wink: Bylo to tak rychlé rozhodnutí, že jsem nestačila ani písnout :sweat_smile: Tak co ten srazík? To by nás bylo asi zase málo. No já teda můžu tento týden kdykoliv :slight_smile:

Ajfi: díky za nabídku s tím odvozem, ale raději si vemu naše auto.... Jo a téma svatba v Mik. mne taky zajímá
:slight_smile:
6. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,v pohode,klidne dojedte jen vy dve,ju?Ajfi,ale urcite se stav,vy stejne jedete k mamce a pak plavcit,ne?
6. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my teda s Maťulkou dorazíme. Plovčit sice tento týden nejedem, ale výlet si udělat můžem. Vypadá to na hezký den. Tak papa u vás, Jani. Hanne, určitě přijeď, jo?
7. črc 2009 v 06:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo, jdeme se s Baruškou nachystat. Jani až budu v Kosticích zavolám a navedeš mě :slight_smile:
7. črc 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,tak super,ne?akorat jakasi rychlovka to byla. :wink:
chtela jsem vas poprosit,jestli mate ty sklenicky od detskych vyziv a nepotrebujete je,tak jestli by jste
mi je neschovavali.ja do toho zavaruju:slight_smile:
jinak ajfi,ty delas to papu kazdy den sama?nebo i kupujes hipp,nebo hami???
jdu pisnout wali sms,ze jak se ji dari
7. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,Hani a jsem rada,ze jsem vas poznala.no mala je teda dracice :grinning:
7. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, byla to teda rychlovka, ale super. Já pořád doufám, že je Barča má teď takové období a rychle z toho zase vyroste. Cesta nazpět byla v pohodě, usnula ještě před Břeclaví a spala.
Tak co ta Wali? Ještě nic? Nezapomeň dát vědět.
7. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
wali jeste nic.teda jako nenapsala.urcite z toho Barca vyroste.
nebudes mit teda nejaky ty presnidavkovy sklenicky?jak jsi dneska mela tady a nedojedla :wink:
7. črc 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek