• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Břeclav. Hlaste se!

11. února 2014 
holky,tak me napadlo,nepojedem spolu nekam na mensi dovcu?
treba na 3 dny.hanne rikala,ze je akcni,iva taky,kdyz jede na vodu,tak asi nebude zrovna putka :wink:

tak co na to rikate?

ja se musim pochlubit,Oli se dnes poprve pretocil sam na brisko :sunglasses:
7. črc 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauvec holky tak mi se k vám taky přidáme :wink: . Bydlíme v Jevišovce
7. črc 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
joli ahoj

musim se pochlubit.Oli se dneska sam otocil na brisko.juchu:slight_smile:
wali furt nepise,no toto..??

a taky vyhlizim anky a ally a nikde nejsou:slight_smile:kde se flakate,zenske?
7. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Joli! Jevišovka není tak daleko, tak doufám že se i poznáme. Barča by si určitě s Leontýnkou (moc krásné jméno) vyhrála.

Jani, no hurá!!!! Vidíš, že nebude Oli až takový lenoch :slight_smile: Ty skleničky Ti poschovávám, pár jich už mám, tak příště přivezu. Já jich moc potřebovat nebudu. Dnes asi budeme zavařovat okurky :confounded: To teda nemusím.
Dovča? Ale jo, klidně. Chlapi sebou?

Wali, nenapínej! Jsme zvědavé :slight_smile:
8. črc 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no.....myslela jsem spis asi bez chlapu,co?ale jak chcete :wink:
8. črc 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych klíďo dovču brala. Ale teda i s chlapama. Bo si nedovedu představit mít tři dny Matýna na rukách. Docela ráda hp tatínkovi občas odevzdám. :slight_smile:
Joli ahooooj. :slight_smile:
O Wali bych se nebála. Říkala přece, že se nedostane k PC, když předělávají domeček. Ale že neodpovídá ani na SMS, to je nějaké divné.
Jani, dala jsem na rajče ty svatební fotky. Jen pár. Tak to omrkni a já to pak smáznu.
8. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuuu,uz jsem zkoukla.kraaasna nevesta,krasny fotky,saty parada,i kyticku bych chtela podobnou.
a nej fotky jsou,jak si davate pusu,pak jak jsi na koni,i na te motorce je to super a taky se mi moc libi,jak stoji vasi ve slavobrane.

jo a wali psala,ze maji tu prerabku,tak ani nestihla odepsat a maji odpojeny kompl.

ja bych radsi bez chlapu asi.pac Pali furt bude brblat,ze nema cas jet,ze ma hodne prace apod.

nejlip treba k nekomu na chatu,kdo ma moznost...
8. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauvec holky! z kama jste vy? Já pocházím z Drnholce a koupili jsme si domeček v Jev. který jsme celý rekonstr. V Charvatské n. Vsi mám tetu a v Lednici strejdu. To je super že se takhle scházíte! Leuška se mi včera a dnes přetáčí na boček :dizzy_face: ale na bříško se jí moc nechce :unamused: .
8. črc 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
joly,o stranku zpet mas napsany,odkud jsme-v mojim prispevku :wink:
vidis,Hanne taky pochazi z drnholce,tak to by jste se mohly znat,ne?
8. črc 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdy se mala presne narodila?my 5.2.
8. črc 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joli, to je šikulka. Jak je jednou na boku, tak to bříško bude vcukuletu. Já jsem se na něj načekala. Zato teď se Maťa točí pořád. Už ho nemůžu ani přebalit. Šoupnu pod něj plenku a on se překulí. Tak ho pak s holým zadkem honím po pokoji. Teda s jeho holým zadkem samozřejmě. :grinning:
Jani, my teda žádnou chatu nebo tak nemáme. Ale máme stan. :grinning:
Je fakt, že bychom se s chlapama těžko domluvili všichni na jeden termín. Oni přece jen chodí do té práce a asi by si mohli jen těžko vzít dovolenou všichni najednou. Ledaže bychom jeli nějak o víkendu. Ale jestli chcete, tak teda pojedem bez nich. Jen jestli to můj milý bez Matýska tak dlouho vydrží. On je do něj úplně zamilovanej. No, asi tak jako já. :slight_smile:
9. črc 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajfi,to musi byt sranda,jak ho honis.
oli uz se dnes otocil i z briska na zadicka.no toto...
je uzasny :grinning:
vsak jen tak na tri dny treba...ja potrebuju nekde,kde muzu ohrat vodu na mliko,ze.takze stan nic moc:slight_smile:
9. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauvec holky malá Leuška má od rána teplotku(38,8) tak doufám že to brzy přejde! :unamused: m

jankapavol:díky já jsem vás chvíli dočítala ale pak jsem to vzdala tak díky za tip. Malá se narodila 30.1 A rodila jsem v Břeclavi. Tak to máš z Oliverka radost!To malá se vždycky prohne jak luk tak čekám že se překulí a ono nic
:unamused: .
9. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, já taky už potřebuju kuchyňku. Taky už malému vařím ňamky přece. I když bych to asi zvládla i na tom kepmingovém hořáčku. :slight_smile: O víkendu budu dělat meruňkovou přesnídávku. Tak jsem zvědavá, jak to zvládnu. Snad si to dítě neotrávím. Takže skleničky taky beru. :slight_smile:
Joli, tak že foukám na čelíčko. Chuděrka. To má docela vysokou teplotu. Z čeho to má? Neklubou se jí už taky zoubky?
9. črc 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky! Teda chvili tu nejsem, a už mám co dělat, abych vás dočetla :grinning:
My máme taky jen stan, tak nevím :unamused: Ty okurky jsem zavařovala až dnes, tak to mám konečně z krku. Barči jsme napustili u babičky bazének, tak byla ve svém živlu a já měla klid. Děda hlídal :slight_smile: Holky jak děláte tu přesnídávku? Taky mám slíbené meruňky na víkend.

Joli podle té malé fotečky Tě nemůžu poznat, ale je docela možné, že se známe, nebo Tě aspoň ráda poznám. Další srazík bude asi v Mikulově, co Jani? :wink: tak se doufám přidáš :slight_smile:
Co ta teplotka? Snad to nebude nic vážného....
9. črc 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ještě nemám recept. Shání ho ségra. Ale dělá se to nějak s pudinkem. Nevím přesně. Já spíš přemýšlím, kde sehnat hroznový cukr. Bo normální tam dávat nechci, když to bude baštit malý. A bez cukru je to prý dost kyselé. Snad to budou mít v té zdravé výživě v Břeclavi.
Jo, Hani, začínáme být my z okolí Mikulova v převaze. Tak se ty srazíky budou muset přestěhovat k nám. :grinning: Jenže je fakt, že dvorek je dvorek. A u Janky je to v tomhle fakt super.
Jináč, když se budeš nudit, tak dej vědět, můžem vyrazit na kafe nebo někam, kde můžem vypustit drobotinu.
9. črc 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauvec holky byla celý den protivná tak jsem jí dala homeopatika na horečku a klesá :dizzy_face: je vykoupaná a vykládá si v postýlce tak snad to bude v poho :unamused: .

ajfi:je to možné že je to zoubek

hanne:já si myslím že se určo známe :grinning: Kolikátý jsi ročník? já 81

Tak mi začala plakat tak holky čauvec musím pádit :grinning:
9. črc 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
joly,jejda,snad se z toho brzy dostanete.ty bys jela na tu dovcu?

holky,neblbnete,kde jste breclavandy???ja sama do Mikulova jeste neridila :wink: ale jo,pristi tyden se tam vydam :wink:
9. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ten recept.ja delam jen pyre pro oliho,cili podusim,rozmixuju,zavarim.zatim
mam takto cuketove a merunkove.
nic nepridavam.cukr muzu pridat eventuelne po otevreni,pokud by mu to nejelo...
9. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno! Joly: no já jsem teda trošku starší, ale 81 je můj bratr, to jste byli určitě spolužáci. Co malá? Jaká byla noc?
Jani: Já jsem dostala včera obrovskou cuketu, tak teď tady na netu hledám nějaké recepty, ale že bych z ní udělala přesnídávku, to mne teda fakt nenapadlo :astonished: Díky za tip!
Ajfi: Příští týden se určitě domluvíme! Dívala jsi se jestli ten hroznový cukr nemají v Bille?
10. črc 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauvec holky tak noc jsme přežili. Musela jsem jí kápnout do nosánku bo měla šílenou rýmečku tak jsem jí to ještě odsála a pak spinkala (sice se více budila ale byla jsem radši asp. jsem jí víc kontrolovala a více pila)

jankapavol:já s vámi na tu dovču nepojedu, jsem nováček až se s vámi trochu sžiju (jsem holky stydlivá :grinning: )

hanne:jejej já úplně miluji cuketu jenže teď jak kojím (malá má mega koliky ) tak se bojím něco takového jíst aby neměla boleníčko :unamused:
10. črc 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joli, neblázni. Klidně pojeď. My jsme se viděly dvakrát. Teda dvakrát s Jankou, jednou s Wali a Hanne. Takže jsme nováčci vlastně všichni.
Já jsem taky zkoušela malému dávat cuketu, ale vůbec mu to nejede. Jak jsou tam taková ta vlákna, tak se to pořádně nerozmašíruje a on si s tím nějak v pusince neumí poradit. Ale jinak baští všechno pěkně. Naštěstí.
Mno, takže mám taky doma kus cukety a nevím, co s ní. Asi udělám cuketovou buchtu. Doporučuju. Je to straaaašlivě dobrá věc. Nebo zapečená cuketa taky není špatná.
10. črc 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já dělám cuketové karbošky. Přimýchám to do sekané (tak půl na půl) udělám takové větší šulánky dám to na plech a za 30min až 45min. je hotovo. Je to takové šťavňatější a mooooc dobré a nejde to ani poznat z čeho to je (ani manža to nepozná :grinning: :grinning: :grinning: ) a hl. rychlé někdy to poliju i smetanou a zapeču.
10. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky,jsme zpet z Brna.fakt celodenak,ale dobre jsme to zmakli.

joly,ty karbose zni paradne,napis,prosim,presny recept. :slight_smile: dik.
a jako vubec neres,kolikrat se kdo videl,muzeme se videt ted v tydnu v Mikulove a uvidis.kdyz se budes stydet,tk muzes sednout do rohu a odpocinout :wink: :grinning:
ne,fakt,bude lepsi,kdyz nas bude vic.
tak bud utery nebo ctvrtek,ju?bych dojela do Mikulca.
joly,tak se uzdravujte!!!
10. črc 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak přijeď v úterý. My máme ve čtvrtek plavání.
11. črc 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem nasla presny recept:

http://www.mamincinyrecepty.cz/mlete/cuketove-karbenatky-s-bazalkou

jdu dnes do toho

ajfi,tak asi jo,no v pondeli jedem pesky do Lanzhota,utery Mikulov a streda Brno,se picnu
11. črc 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. črc 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauvec holky tak dneska zas boleníčko (dala jsem si ty dooooobrý letní jablíčka) ale máme tady tchýni tak za darmo jí babi říkat nebude tak aspoň podrndá :grinning:

Jankapavol:ty karbošky klasika jak obyč. akorád tam přidáš půlku cukety (já tam dávám i ovesné vločky na zahuštění nejdou vůbec vidět) někdy přidám mletou sladkou papriku na zbůsob klobásky někdy ne. Udělám větší válečky dám na plech (bez pečícího papíru) a zapeču. Je to i výborný když to zaliješ smetanou a zapečeš
Na ten srazík bych určo přijela (s tím koutem jsi mě pobavila :grinning: , no ještě bych mohla za trest klečet :grinning: ) ale na tu dofču fakt nemůžu i kdybych chtěla máme tady trošku rodinné problémky (maminku přivezli po těžké operaci domů tak se musím o ní starat) .
11. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
joly,ja myslim,ze cuketka je uplne dietni,je to skoro sama voda,jak okurek,to urcite muzes!A v 5 mesicich to fakt ma jeste takovy vliv?Vzdyt uz musi mit mikrofloru nachystanou.
karbose moc dobry,ale delala jsem je na pecicim papiru-dle receptu.tak priste zkusim bez.
Kdyz ja ten papir miluju,nemusim pak ten plech skoro vubec umyvat :grinning:
tak jo,holky,tak v utery.joly,pisni mi tel.c.do IP,ju?Ja bych nejak v klidku treba v 11h,Oli klidne spinka i v kocarku.
Parkla bych tam dole u lekarny,ktera je v te ulici,jak ma Radka pizzerku,ju?teda esik tam trefim.no ja uz chci videt,kam prijedu :grinning:

vsak pojedem az v srpnu,ne?se domluvime :wink:
takze zatim jsme ja,ajfi,Hanne a Joli,ok?
11. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau čau holky tak jak jste se vyspinkali? Můj poklad mě budil od dvou tak si musím dát pořádný kafíčko :grinning: abych mohla uvařit obídek. A teď začíná znovu tak musím jít písnu později řčauvec
12. črc 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek