• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Břeclav. Hlaste se!

11. února 2014 
ja dneska spinkul do ctvrt na11 :slight_smile: wow.teda i predtim jsem byla vzhuru,ale MM vzal malyho do kocarku,tak jsem se dospala.
dnes me ceka zas zavarovacka.
ajfi,jak ti dopadly merunky???
12. črc 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Docela dobře. Bez toho cukru je to fakt kyselé jak potvora, ale stavila jsem se ve Valticích, tam je luxusní nový obchod s biopotravinama (Jsem čekala nějaký kamrlík, kde se prodávají rajčata ze zahrádky, ale to je normálka biosupráč. Hi) no a koupila jsem tam melasu. Tak jsem to do té přesnídávky šoupla. Sice je to trošku hnědší, bo ta melasa je tmavá, ale jinak to chutná fakt super. Tak doufám, že se bude Matýsek olizovat. Ale schovám mu to až na zimu. K ovoci jsme se stejnak ještě nedopracovali. Zatím jedem zeleninu.
Jo, Joli, tak o spánku mi něco povídej. Matýno řádí v noci furt. Už se úplně stydím, když se mě někdo zeptá, jak v noci spí nebo jestli v noci kojím. Bo on se budí furt. Ze začátku spával tak krásně. Vzbudil se třeba jen dvakrát za noc. A teď snad co hodinu. ALe stačí mu se trošku přitisknout a spí dál. Jen prostě chce tu maminu. Takže už jsem vzdala věčné přesunování do postýlky a mám ho u sebe. Protože ani po čtyřech letech soužití nemáme postel a spíme na zemi na matračkách, tak vstávání k postýlce bylo fakt utrpení. A když to člověk dělá desetkrát za noc, už je fakt mrtvý. Takhle si Matýna jen přitisknu a je klid. Ale i tak je ten přerušovaný spánek záhul. Ségra to tak má dodneška a to je malé čtrnáct měsíců. Tak doufám, že Mates z toho vyroste dřív.
12. črc 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauvec holky tak jsem dozavařovala meruňky uf ještě že je manža doma bo trochu pohlídá :grinning: .

ajfi:já kolem toho krámku taky jezdím a vždycky jsme si říkala že bych se tam chtěla stavit ale nikdy nebyl čas a taky jsem si říkala že to bude nějakej pidi obchůdek s rajčátky ze zahrádky
:grinning: :grinning: . Lákaly mě jak tam měli napsaný ty kozý sýry chtěla jsem to zkusit ale nemám pořád odvahu :grinning:
12. črc 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde je ten obchudek?na kopci nekde u te benziky mysim,ze?Kolik stala ta melassa?kdyztak bych se tam v utery stavila
mne staci vstavat v noci jednou a i tak mam pak co dospavat :sweat_smile:
ajfi,jak se jmenuje ta ulica,kde jsem psala,ze zaparkuju?at jola vi,kde bude sraz.a kde bude? :grinning: :wink:
12. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik! Zase dočítám, o víkendech fakt nestíhám :slight_smile: Jani, ta ulice se jmenuje Piaristů. U Billy doprava a pak rovně :wink: Joly doleva :wink: Jsem už úplně mrtvá, tak dobrou noc. Ještě že Barča spí už až do rána, ale jen do šesti :unamused:
12. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska vstával sedmkrát. Ty bláho. Jak dlouho se tohle dá vydržet? Manžel říká, že neví, ale že ten pokus právě realizujeme. To se mu to mluví. On spí jak dudek. :slight_smile:
Jojo, ta ulice je Piaristů. Tak se těším.
13. črc 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ale nešlo by to dřív? Bo mně Matýno tak v půl dvanácté až ve dvanáct obědvá. Tak to bych potřebovala být doma. Tak buď dřív nebo pozdějc. Co říkáte?
13. črc 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem raději pro pozdějc. Taky tak kolem půl dvanácté obědváme a na dopoledne se nám už nahlásila návštěva.
13. črc 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky tak dneska jsem se krááááásně vyspinkala :dizzy_face: až nato že jsem musela princezny v pět ráno zbudit a obléct a zavést manžu do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale přežili jsme ta noc mě to vynahradila.
holky mě to je úplně jedno v kolik mě malá v devět chodí spát a vztává až kolem půl jedné takže bych jí budila tak i tak. Tak to nechám na vás.

hanne:jo Mikulov znám v poho akorád nevím kde ten sraz je?? Jestli jsem to dobře vyčetla tak je to v Pizzerce? nebo kde?
13. črc 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem to pochopila tak, že se sejdem na Piaristech někde na ulici. Tak to bych teda byla pro to, abychom měly sraz dole v tom parčíku u Rudoarmějce. :slight_smile: Jani, kdybys nevěděla, tak je to hned naproti té lékárny. Za těma autobusovýma zastávkama. To nepřehlídneš. Teď jen teda zavel ten čas, jo?
13. črc 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky a jak se poznáme :grinning: bochník chleba pod pažou ?????:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno, my se s holkama už poznáme. A když nám řekneš třeba, co budeš mít na sobě, tak my už si tě odchytíme. :slight_smile: Ale myslím, že nás poznáš. Tolik mamin s kočárama si pod ruským vojákem rande nedává. :grinning:
13. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak ja velim 12.30 :grinning: pod rudoarmejcem :grinning:
komu cas nevyhovuje,dojde,az mu to bude vyhovovat :grinning:
mate na me vsichni cislo,ne? :wink:
joly,vezmes obe holky,ju?
skoda,ze nedojde Kacka a Anky,jsem je chtela poznat
13. črc 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,tka sjem tu,

já ybhc si dala někdy srázek vyloženě v Břeclavi,ale to až tka začátkem srpna
13. črc 2009 v 17:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlyk a kam jedete v srpnu?
13. črc 2009 v 17:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a skype mám ka.cz.ka :wink:
13. črc 2009 v 17:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak dke jste?M2 tu naháníte a vy nikde :grinning:
13. črc 2009 v 17:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Huhuhuhu :grinning:
13. črc 2009 v 18:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
huhuhuhu :grinning:
13. črc 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojec Reni,kdy my se slezem?
13. črc 2009 v 18:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hojec Kači, já ti nevím, kdy zase budeš v BV? :wink:
13. črc 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ais začátkem srpna :wink:
13. črc 2009 v 18:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak dej pak vědět :wink:
13. črc 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
JAsné :wink:

NO tak dke sjte holky?
13. črc 2009 v 18:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno tady přece. :slight_smile: Dneska už to bylo skoro na koupání. Ale v bazénu u babičky je ještě voda studená, tak počkáme ještě tak dva dny a pak tam Matýna šupnem. Letos už to zvládl i na rybníku. Je to drsný muž a velký otužilec. Jojo. Jinak těch 12.30 je ideál. Tak zíííítra...
13. črc 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno tady přece. :slight_smile: Dneska už to bylo skoro na koupání. Ale v bazénu u babičky je ještě voda studená, tak počkáme ještě tak dva dny a pak tam Matýna šupnem. Letos už to zvládl i na rybníku. Je to drsný muž a velký otužilec. Jojo. Jinak těch 12.30 je ideál. Akorát bude asi zrovna pěkný pařák, tak budem muset někam zalézt do stínu. Tak zíííítra...
13. črc 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani tam jsme byli :grinning: tady s holkama z MK, Kačenka říkala, že jsi sem hodila odkázek :grinning:

ubytování fakt super, ale v apartmánech, pokoj lučních skřítků nebrat :grinning: hodím nějaké fotečky :wink:
13. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako pokud budou menší děti,tka ty se navzájem budit nebudou,tka ymslím neva,když budete 4 na pokoji :wink:
13. črc 2009 ve 21:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek