• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Břeclav. Hlaste se!

11. února 2014 
čauvec holky tak 12:30 pod vojákem :grinning: :grinning: . Já vás poznám hafo mamin s kočárkama a vy mě doufám taky jsem blondýnka s velkýma prsama :grinning: .
13. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a proc nebrat ten ses skritkama?jakoze se tam blbe splha nahoru?

jeste mi Kacka dala tento odkaz:
http://www.hajovna.com/penzion.asp

taky dobry a blizko,tak popremyslejte
13. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klidne muzeme dat zacatkem srpna v Bv,ale musi nas byt par z Breclavi,pac ted prevazuje Mikulov:slight_smile:
13. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,tak jsem volala do tech DV,vypadalo to super,ale volno maj az prvni tyden v zari.co na to rikate?
13. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
12.30 super. Těším se!
14. črc 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, my jedem stejně v srpnu na tu vodu, takže by mi to září nevadilo. Akorát teda v takovém luxusu jsem nespala snad nikdy v životě. Myslím na dovolené. I na svatební cestu jsme jeli ve stanu. :grinning:
14. črc 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Davam na vyber:

http://www.penzion-navyhlidce.cz/fotogalerie.html

http://www.hajovna.com/penzion.asp

http://www.chalupapohadka.cz/index.php?p=cenik&m=6&lng=cs

http://www.penziony.cz/kurdejov/apartmany-flamenco/

http://www.stripky.cz/havirna/ubytovani/ubytovani.html

Rekla bych,ze Flamenco asi ne,vestonice se mi moc libi,ale az zari,pohadka vypada moc dobre,ale je to dal a asi by to bylo po dvou na pokoji,cekam na mail od nich.havirna je dal-u Boskovic(sever od Brna) a ta vyhlidka vypada celkem dobre

mozna jsem rozezrana,ale rikala jsem si,ze mozna ted v tom srpnu jen s vama babama a v to zari do tych dunajovic bych vyrazila treba i s chlapama.treba tri pary plus deti.pac nam asi padne ta dovolena,kam jsme meli jet,i by to bylo dost penez,co jsme planovali...
ajfi,kdy presne mate vodu?
14. črc 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, já to nevím přesně. Ale zdá se mi, že od 8. srpna až do toho následujícího víkendu.
14. črc 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale mně by fakt teda víc sedělo to září. Protože v srpnu pak máme ještě nějaké očkování a dojíždíme plavání, takže toho budem mít habakuk. A Matesa nechci tahat z jedné dovolené na druhou. Myslím, že jedna v měsíci mu bude stačit. Takže já bych asi jela jenom na jednu.
14. črc 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
toz jako ja rikala rovnou srpen...dyt jsou to tri dny.
ten Lukov vypada fajne.
jeste je tady:
http://www.ceskehory.cz/ubytovani/popis/penzion-na-vyhlidce-lukov.html
by to chtelo toho 21,22,23.8
14. črc 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, tak to by šlo.
14. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko! Kdepak jste? My jsme dnes spaly až do půl osmé, to je paráda....
Jani co říkal Palo na fotky?
15. črc 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauvec holky mi jsme se taky vyspinkali do růžova včera jsme to zapíchli o půl osmé celé nás to nějak zmohlo ten výlet! :grinning: Byl strašnej pařák byli jsme z toho auta než jsme přijeli domů úplně uvařené :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
15. črc 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani,odpoved mas v IP :wink:
Parak parak parak.
Dneska dam Olimu masicko.
Vcera to bylo,holky,fakt dost narocne.Ale moc fajn.Covek furt ceka,z prijde poradne leto,
a kdyz je tady,tak zas cekam,az bude normalne.
Pujdem se dnes rochnit do bazenu a hotovka
15. črc 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fuj pařák jako prase :grinning: no a samozřejmě Kuba má od včerejška horečku, naše mudra dovču, tak zase půjdeme k homeopatce :sweat_smile: no ale lepší jak nic
Už aby byl zdraví, já to nějak těžce nesu :sweat_smile:
15. črc 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauvec holky tak Leuška už spinká :dizzy_face: . Nějak se to tu kaboní a vypadá to na bouřku (já sama doma bez manži bojim, bojim!!!!)
anky: kam chodíš k homeopatce? A kolik si bere??? :confused:

Holky zapoměla jsem vám napsat že ten výlet byl včera dobrej jsem moc ráda že jsem vás poznala :wink:
15. črc 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jola,byl,ze? :wink:
dneska ve stinu 37.des.
bourka nas zase vzala okrajem.do brna jedem zitra.hodne brzo.tak musim jit brzo spat.brou noc
15. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauvec holky tak u nás byla včera pořádná bouřka :frowning2: (manža nebyl doma tak jsem se bála :confused: ) no hrůůza já se moc bojím bouřky a včera byla teda mega.

jankapovol:co jdete do Brna?
16. črc 2009 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joly: tak to vůbec nezávidím ten včerejší zážitek s bouřkou. Já se jí taky moc, moc bojím. Ještě, že včera byl Kája doma. Prý abych se nebála, tak pustil na divku film, no byl to horor, takže se bál taky :grinning: :grinning:
Jo a taky jsem ráda, že jsi přijela a moc se těším až poznám tu Tvoji Jolanku :slight_smile:

Anky: Co ta horečka? Už je to lepší?
16. črc 2009 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hanne byli jsme dneska u mudry a má angínu, bobíšek malinkatý, teď už 3 hodiny spinká :pensive: tak snad mu bude už líp, do rána neměl ani horečku, poslední panadol měl ve 23h a v 8 ráno byl na 37st., ale pro jistotu na cestu jsem mu dala na teplotku, tak uvidím teď, jestli bude horečkovat :confused:
Kdyby ne, tak bych mu zatím antibiotika nedávala a zašla bych s ním zítra na krční. Mám pocit, že má spíš herpangínu, reaguje bolestivě na kyselé, no uvidíme
16. črc 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauvec holky tak dneska jedu pro malou Jolu aby už jela domů (ještě že je ten skype že jí můžu slyšet :grinning: , za nás takové vymoženosti nebyli jeden telefon na vsi a to vše :grinning: :grinning: ). Včera jsem byla moc akční a uklidila celý dům a jak všude vytřeno a mokro tak jsem sebou hezky švihla :stuck_out_tongue_closed_eyes: pěkně mi bolí noha ale hl. že není zlomená nevím jak bych to zvládla doma sama bez manžy :frowning2: !

hanne:Tak ten horor bych asi nedala :grinning: byla bych po.... až až :grinning: :grinning: . Já když je bouřka vypínám televizi ze zásuvky zhasínám (aby to nepřitahovalo blesk :unamused: ) a krčím se v komoře (kde není okno ) s rukama na uších :grinning: :grinning: . Manža když mě vydí tak se směje a říká že jsem blázen (před Jolčou neříkám že se bojím jen "něco dělám v komoře" abych jí nedělala zbytečnou fobii). Mě totiž umřela kamarádka byla zasažená bleskem tak možná proto jsem tak hrozná :unamused:
17. črc 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jola:to vazne,ze zemrela?desny!!!Tak to se ti nedivim,ze mas strach.a kde byla,kdyz ji to zasahlo?
ja taky horory nemam rada.no doufam,ze nohu mas uz dobrou.a kde je vlastne mala Joly?u babicky myslim,ze?
jsi drsna,zes tak pouklizela.ja to nedavam.vecne nekde trajdame,a pak nezvladam skoro nic.
vcera tu byla mamka a ta mi tu poklizela,coz je super,pac nevim,kdy ja bych se k takovym vecem dostala,ze poutirat parapety,podelat s kvitkama,atd.
my byli vcera v Brne zas na te rehabce,ted az za 14dni.taky probehla ikea,juchu :wink:

tak jsem zase vecer odpadla.rikam,dnes jen pro brokolici a nikam!Ale uz zase vymyslim,ze bych si vecer zajela zaplavat do Breclavi.to by bylo fajn.

anky,co mala?no v takovym pocasi mit teplotu je za trest,chuderka mala

holky a my,jestli sraz v Mikulove,tak jedine na koupaku :wink:
pak teda zacatek srpna zas tady,ju?
17. črc 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ju,holky,to je uplne perfektni,jedeme s holkama sem,kuknite:
http://www.stripky.cz/havirna/ubytovani/ubytovani.html
17. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to vypadá parádně. A ani to není nějak extra daleko, tak to bude super i pro prcky. My dneska asi postavíme ten nový stan a vyzkoušíme v něm s Matýskem nocovat. Jestli z toho třeba nebude mít klaustrofobii. To bychom asi měli po vodě. :slight_smile:
Jinak Mates je fakt frajer. Koupe se v tom bazénu, kde je voda 25 stupňů. Myslela jsem, jak bude hysterčit, ale je to chlapák otužilý. Za chvíli si jdem dát dnešní osvěžovnu. Ať ty vedra nějak přežijem. Protože jinak to teda fakt nedávám. Jsem úplná mrtvolka. Mates opět v noci nespí, bo je mu asi vedro. A ještě začal zas dělat cavyky u jídla. Já se z něj picnu, fakt. :slight_smile:
17. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a co Wali? Víš něco?
17. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak sa ozývam po prííííšerne dlhej dobe!! tak len v skratke: ešte som v kope (ja som to tušila, že sa mi ujdú tie horká v "plnom rozsahu") a počítač máme zapojený len od včera večera. chodba je prerobená - HURÁ, ale ešte tu máme len pc, ostatné sa bude sťahovať až dnes.
v stredu som bola na poslednej kontrole a keďže termín mám v sobotu, tak ak dovtedy nič, v nedeľu sa mám prísť ukázať do pôrodnice a uvidí sa ako to bude vyzerať. buď si ma tam už nechajú alebo pošlú domov.
inak si viete predstaviť, že si to neskutočne užívam - tie horká, brušisko a pod.
niečo som čítala, čo ste popísali, tak viem, že prebehol zrazík - moc, moc závidím :wink: a ozaj, ste zlaté, že ste si na mňa spomenuli! sľubujem, že určite napíšem, keď sa niečo zomelie :wink: inak, už by sa aj mohlo, mám toho po krk! :rolling_eyes:
som rada, že ste všetky ok a aj drobci - inak my sa tiež v noci budievame kvôli tomu horku, tak to treba len nejak prežiť. ajfi - možno Matýskovi proste teraz v tom horku nechutí tak ako doteraz. neboj, on sa určite rozbehne, veď je to riadny chlapák!
tak dúfam, že sa sem už dostanem častejšie, aj keď teraz cez víkend neviem, ako mi to vyjde, tiež sa chystám ešte na marhule. už som nejaké zavarila, ale chcela by som robiť aj to pyré, ak mi to ešte vydá :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vraj zajtra sa má ochladiť, tak snáď bude dýchateľnejšie.
tak zatiaľ pá a krásny víkend :sunglasses:
17. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,drsny,wali ma dnes termin :wink: tak ji drzim pesti
ajfi,to je teda maly borec,ve 25st.Oli se koupal ve 28 a musela jsem na nej pomalinku.ale taky to zvladl
a co ve stanu?
18. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wali: taky držím pěsti ať to máš už za sebou
Jani: to ubytování vypadá skvěle, a kdy teda jedete?
Ajfi: tak co Maty a stan? Nezmokli jste?

My už jsme zase doma bez Katky :cry: . Teď je právě na cestě na ten tábor. Počasí jim teda moc nevychází.... Včera jsme se pekli na koupáku v Mikulově. Teda už tam zase hodně dlouho nepůjdu. Voda studená, plno lidí.... no nic pro mě. Nevím teda jaká byla teplota vody, ale Barča chudinka třepala zoubkama div si jazyk neukousla :grinning: . Takže jsme si ani nezaplavali a byli jsme jen v malinkém bazénku.
Jo a ještě musím Barču pochválit - dnes chtěla kakat a asi nevěděla jak mi to má říct, tak mi normálně přinesla nočník :astonished: Tak mi udělala velikou radost!
18. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanne,no to je chytra holcicka!
takze Mikulovsky bazen nic moc...hmmmm
18. črc 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jedeme 24.8.
18. črc 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek