• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Břeclav. Hlaste se!

11. února 2014 
Tak my jsme stan vzdali. Chtěli jsme v něm nocovat ze soboty na neděli, ale vzhledem k těm hektolitrům vody, co přes den spadly... Nechtěli jsme s Matym jít do extrému hned napoprvé. Jinak mě to včerejší počasí pěkně nakrklo, protože zmokla krásná mikulovská akce - Národy Podyjí. To byl fakt pech. A dnes už je zas hezky.
19. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky, dneska jsem Matýnkovi objevila první zoubek. :slight_smile: Už je to velký chlap. :grinning: :grinning: :grinning: Mám z toho hroznou radost.
19. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
juuu,gratuluju k prvnimu zoubku,taky porad vyhlizim a jeste nic!
devcata,kdy dorazite,nechcete?
19. črc 2009 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
čauvec holky tak se hlásím. víkend super byli jsme na hodech do 24.h tchýně hlídala :wink: a zvládla to na jedničku.

ajfi:moooooooc gratuluji k zoubku!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
20. črc 2009 v 07:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Já bych klidně nějaký srazík zase dala. Ale spíš až příští týden. Teď půjdu s Matýnkem na to pneumokokové očkování, tak nevím, co to s ním udělá. Nějak se mi do toho přestává chtít. :frowning2:
A taky musím na úracák. To normálně neuvěříte, co po mně chtějí. Prý jim mám přinést svůj diplom a diplom svého muže, jinak mi nedají mateřskou. To by mě fakt zajímalo, jaký má titul vliv na zákonem stanovenou paušální částku. Je toto normální?
20. črc 2009 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky! Tak pořád čekám nějakou zprávu od Wali......
Joly: no takovou tchýni Ti teda skoro závidím :slight_smile:
Anky: Co Kuba, už je zdravý?
Barča měla ráno rýmu, tak teď čekáme jestli z toho bude něco horšího, nebo co.... To počasí je fakt na... :frowning2:
Jo Jani, srazík příští týden, to by bylo super :dizzy_face:
20. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
čauves holky, ja sa vám ešte hlásim vcelku!! :grinning: v nedeľu sme boli na kontrole v pôrodnici a všetko ok, nič sa nedeje, tak ďalšia KO zajtra. ale nemám pocit, že by sa niečo výrazne zmenilo. tak čo máte nejaké triky čo s tým? ale dopredu upozorňujem, že schody nemáme, takže chodenie po nich ani nepíšte - nie je kde. okná mám umyté, vyluxované je snáď každý deň, včera sme boli aj na dllllhej prechádzke a drobcovi sa proste nechce
:unamused:

ajfi - gratulujem ku zúbku!! to bude teraz taký podarený úsmev s tým jedným zúbkom :slight_smile:
hanne - nech vás tá nádcha obchádza!

a ozaj, už máme v žižkove to ihrisko, ako som písala, že budeme mať nové. tak sme tam včera boli mrknúť a nie a nie sa odtiaľ dostať. jakub je z neho úplne nadšený. nie je to ešte úplne dokončené, ale to sú už len také kozmetické úpravy ako tráva aby narástla a pod. vraj tam toho postupne bude viac, tak som z toho v siedmom nebi, lebo už to vidím, že na začiatku sa nikam inam s dvoma malými deťmi nedostanem, tak to bude moja záchrana. a tie marhule som cez víkend nestihla, jednak počasie a jednak akosi nebol čas, tak sa snáď k tomu dokopem teraz.
no ten zraz vám závidím, budete musieť potom poinformovať, ako bolo :wink:
20. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Tý jo, Wali. Už ať se to narodí. Zítra mají přijít další tropy (mno, mně se zdá, že cosi už je tu i dnes), tak přece se nebudeš s tím pupanem tahat ve třicítkách. :grinning:
Ty jsi stejně drsná, takhle se starat ještě o meruňky, když už jsi jednou nohou na porodním sále.
Jinak očkování už máme za sebou. Matýnek byl statečný. Kvíkl jen trošku. Možná i míň než já, když jsem tam musela nechat ty dva litry. :grinning: Ale co bych pro prďolku neudělala. Sestřička říkala, že po tom Synflorixu by horečka být neměla. Že nemá takové vedlejší účinky jako Prevenar. Tak snad to bude v poho.
20. črc 2009 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
wali,drzim pesticky!!!s tim hristem to je parada,tak to za vama obcas zajedem,az bude Oli chodit :wink:
ajfi,tak doufam,ze po ockovani zadna negat.rekce
my jdeme zitra :frowning2:
wali a co se tyce vyvolavani porodu,myslim,ze nic moc nezabira,ledatak to sperma,coz teda skutecne vyvolava kontrakce delohy,ale neznam nikoho,komu by to fakt uspisilo

holky,tak v pondeli?
pac ut streda ct mam navstevu
20. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Já budu v pondělí asi u našich na hodech. A mám tam domluveného spicha se starýma známýma, takže to nebudu moct. :frowning2:
21. črc 2009 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
čauvec holky tak se hlásím. Včera jsem celý den zavařovala okurky :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Dneska pracuji na zahradě (je tam pěknej pařák ale asp. se opálím). Manža je nemocný tak hlídá malou Leu s Jolou :grinning: , nevím kdo je víc nadřený jestli já nebo on. Jolanka ho pořád otravuje že chce to a zachvíli zase tamto :grinning: do toho Leontýnka začne spouštět ten její ječák že se jí nelíbí ležet a chce raději se nadnášet :grinning: :grinning:

ajfi:užij si to na hodech! A pořádně si hoď stehnem :grinning:
21. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
holkyyy!!!wali se dnes narodila Lucinka.A drzte se,ma 3940g a 52cm:slight_smile:))mela jsem uplne husinu,kdyz jsem ji odepisovala.je to krasny,co?a ja rikala,ze to bude holka :wink:

jinac teda jsem si uvedomila,ze s tema kamoskama,ktery prijedou na navstevu,stejne asi pojedu zkouknout Mikulov.tak se muzem sejit ve stredu,v Mikulove?
21. črc 2009 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
No konečně nějaké dobré zprávy !!! Wali: velikánská gratulace, ať jste hlavně obě v pořádku a brzy vás pustí domů.
Jani, když na nás budeš mít čas, tak určitě :wink:
22. črc 2009 v 07:43  • Odpověz  • To se mi líbí
To je fakt paráda, že má Wali holčičku, když si ji tak přála. A je to teda pořádný kus ženské. Doufám, Wali, že nám honem rychle pošleš nějaké fotky.A moc gratuluju. Pěkně baštěte a tloustněte, ať vás pustí co nejdřív.
22. črc 2009 v 07:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, Jani, to by bylo super ta středa. Joli, doufám, že dorazíš taky.
22. črc 2009 v 07:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Wali: taky mooooc gratuluji!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
nevíte holky kde rodila? Jestli v Břeclavi tak to bude na internetu jako miminka týdne v Břeclavským deníku né? Tušim v pátek?

ajfi:jj snad to výjde jako že asi jo! A když vám nebude vadit nováček :grinning:
22. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
rodila v breclavi.mela by tam byt.ale my jsme tam s Olim treba nebyli,pac nas proste nejak preskocili.me to tak mrzelo...
22. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme tam taky nebyli. A dokonce za náma nepřišla ani fotografka, která pak dělává taková ta oznámení o narození. Tak to jsem byla fakt nakrknutá. Ale ono bylo před Vánocema, takže už asi dovolenkovala.
Jak snášíte ta vedra? Já teda trpím. A Matýsek asi taky, brouček. Dneska nemohl v tom vedru odpoledne nějak zaspat, tak tak strašně plakal. Mi ho bylo úplně líto. A je celý poštípaný od komárů. Tak je to takový malý netvorek znetvořený. Ani ty odpuzovače do zásuvky nezabírají. Nechcou pochcípat potvory kousavé.
22. črc 2009 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
za mnou taky nebyla.
ale ten fotograf tam byl,akoratze jsem byla na nadstandart.porod.sale-uz teda skoro den po porodu a proste se tam nezastavil.chjo,jsem chtela mit Olika v novinach
u nas doma je nastesti fajn,ale venku je des
22. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a chtela jsem jeste to,ze ty moje kamosky dojedou az ten dalsi tyden,takze bych do mikulca pristi tyden nemusela.nechcete dojet ve stredu sem???pokud by jste jako moooc trvaly na breclavi,tak dojedu ja tam
22. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
To ja bych to teda nechala až na ten další týden.
23. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem největší kráva ve střední Evropě. Jsem tak strašně blbá, že to nejde ani vyslovit. Já jsem nechala Matýska spadnout z gauče. Vůbec nechápu, jak jsem ho tam mohla nechat položeného tak blbě. Jenom jsem se otočila a byl dole. Vypadá, že se mu nic nestalo. Asi se jen lekl. Ale stejně... Jsem úplně nemožná, fakt. Jak jsem se mohla stát matkou, když neumím ohlídat takové základní věci. Matýsek brečel asi minutu, já tak hodinu. Úplně mě to vyděsilo. Jsem hrozná, že jo?
24. črc 2009 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ajfi,klid..to se stane každému.N8m taky malý zhučel..naštětsí s ejen svezl po zadku dolů,ale pak se taky torchu bouchnul do hlavičky :wink: Já si azse jendou yvčítlaa,když na mélho spalo žehlící prkno,naštěstí máme lehké a nespalo na něj an přímo.V2ř že se to stává každému :wink:
24. črc 2009 v 16:00  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ajfi:s tou krávou ve střední Evropě slyším po prvé ale řechtám se ještě teď :grinning: :grinning: ! A nevyčítej si to je to moment! Mě se při malé Jolance stalo něco podobného. Strašně mi plakala bo měla bolení bříška tak jsem celé noci a celé dny nespala tak jsem jí kapávala Sab kapečky (moc nepomáhali ale aspoň trochu) a jednou v noci jí kapu ty kapečky a najednou řev jak sv...... tak koukám na tu lahvičku co se stalo a já místo Sabu držím v ruce čistý líh na pupík!! Okamžitě jsme jeli do nemocnice. Tam se na mě dívali jak na nějakou feťandu (měla jsem oči jako angorák jak jsem celé noci nespala a ještě jsem k tomu řvala jak želva!) V noci za mnou přišel sám primář že výsledky dopadly dobře a ještě si dělal srandu že to byl nejmladší občánek kterýmu dělali test na alkohol :grinning: :grinning: . Te´d se tomu už jen směju ale nikdy na to nezapomenu!!!
24. črc 2009 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
joly,ja se dorvu!!!to je hustacky.hlavne,ze to dobre dopadlo.
a Ivi,ja cekala,co z tebe vyleze,ze se stalo...fakt nikdo nemuze byt stoprocentne zodpovedny a neomylny,jsme lidi :wink: ale taky,az se mi to stane,tak budu v haji.
24. črc 2009 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Joli,tka to je zajímavá příhoda.V podstatě úsměvná když to dopadlo dobře :wink:
24. črc 2009 ve 20:02  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ajfi,prave pijem vinko od tebe,je uuuuplne luxusni!!!

holky,v 8mi mesicich chcem na turu na sumavu,da so nosit prcek jeste v satku na brichu?nebo da se dat i na zada?jaky doporucujete nositko?
a v tu stredu nikdo nedorazite?dorazte!ucastnikum dam salatove okurky :grinning: se nam jich nejak dosti urodilo.nam nam.nebo i cuketku.mam suprovy receptiky.

tak caaau!
24. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, vy jste zlaté. Dík za uklidnění. Malý je naštěstí v pohodě. Ale lekla jsem se tak strašlivým způsobem, že mi z toho bylo úplně šoufl.
25. črc 2009 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani co bdue v úterý?Budu zrovna v Břeclavě :wink:

A myslím,že se dá nosit i na bříchu i na zádech.Našemu malému se to líbilo :wink:
25. črc 2009 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
kaci a v cem jsi nosila?
kaci,ono je to ve stredu.ja jen tak,ze esik se nechcete nekdo zastavit.v utery uz neco mam :frowning2:
tak nemuzes to presunout na stredu?
joli,ajfi hani,co vy???
25. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek