• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Břeclav. Hlaste se!

11. února 2014 
jo a jeste jsem se chtela pochlubit,dneska jsem byla s malym na koleckovych bruslich,uplne paradicka,mame za barakem takovou suprovou nekolikakm cestu,tak uplne bomba
25. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauvec holky tak se hlásím dneska jsem mooooc nadřená :stuck_out_tongue_closed_eyes: čistila jsem cihle za barákem (zbourali jsme starou stodolu no starý barák je starý barák :unamused: ). A ještě mě čeká zavařování okurek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jankapavol:jj taky jezdím na bruslích m áme tady cyklostesku tak je to super :wink: . Ten sraz bude kde zas v Mikulově?

ajfi:ještě k té příhodě vždycky když ukazují v televizi o nějaké "hrozné" matce jak třeba opařila dítě a strašně tam pláče a říká že to byl moment a už se to nedá vrátit tak mi je jí strašně líto :frowning2: bo vím že to fakt byl jeden jediný moment který se nedá nikdy v životě vrátit :unamused:
25. črc 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ybch udělala sraz ve středu v Břeclavi a možná ukecáme i Anky :wink:

Jani nosila jsem prcka v šátku..máme tuším MEdley..do 10 kilo :wink:
25. črc 2009 v 17:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo,tak v breclave :wink: tak ukecej anky.ale kde?
prisla jsem ted z letnaku a jsem uuuplne vyzmrzla.ale film skvelyyy!
joly,tak prezij ty okurky.budes zavarovat sama?
25. črc 2009 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Právě jsem vyprovodila ty moje zlatíčka ven, tak mám chvilku vás dočíst :grinning: Ajfi: Takových pádů bude určitě ještě víc, než Maty pochopí, že přitažlivost zemská opravdu funguje :grinning: . Nám malá spadla poprvé z postele v šesti měsících, navíc to bylo v Chorvatsku, takže jsme nemohli ani k doktorovi, ale taky ji nic nebylo.
Hlavně si to nevyčítej! Máš prostě zdravý živý dítě :wink:
Jani a co to bylo za film?
Pokud mi do toho nic nevleze, tak ve středu bych se přidala. Tak vymyslete kde :wink:
26. črc 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci,ty vymysli kde,ty to tam urcite znas lip jak ja.
bylo to Libas jako Buh.jeste ted se smeju
26. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda ještě nevím, jak s tou středou. Zas jestli, Jani, plánuješ příští týden cestu do Mikulova, tak to asi ještě ten týden vydržím. :slight_smile:
27. črc 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauvec holky tak se musím pochlubit! Jolanka se naučila (konečně) jezdit na kole bez koleček a zavazovat si tkaničky (bylo to k něčemu dobrý když manža opět marodil) a Leontýnka se začala sama otáčet na bříško a naopak, no ona to uměla žeprý už minulý týden jak jí manža hlídal (pařil na PC a malou měl na zemi na dece a ona se mu přetáčela o dušu jak se jí nevěnoval) tak jsem přilítla za manžou mu říct tu velkou novinu a on suše řekl však já vím to dělá už týden! :angry: :angry:

Já s tím srazíkem to taky nechám na ten příští týden. Břeclav už je pro mě docela trochu z ruky ale hlavně teď mám na prázdninách od sestřenky dětičky :rolling_eyes: .
27. črc 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
joly,tak uz nam musis konecne tu Jolanku ukazat
27. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
JAni já ybch si sedla si do curkárny baproti gymplu,tam je to fajn :wink:

Anky možná jede s holkama do zoo,ale třeba nakonec nepojede
27. črc 2009 ve 14:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,tam jdeme i zitra s holkama,budu si muset dat klapky na oci :grinning:
tak jo,pocitam s tim,snad se nekdo prida :wink:

ajfi,koukala jsem na plavani v Hodonine,ty chodis do te Katky,nebo do plavacka?kdyz ja jsem uvazovala,ze jak uz ted budu mit jen rodicovsky prispevek,tak asi na to jezdeni do brna nebudu mit penizky.mozna po novem roce,az zacnu trochu chodit do prace.tak jsem si rikala,co chodit nekam bliz.breclav fakt nechci,pac tam je vody po kolena,to je na prd.ale v tom hodonine je to jen sobota nedele???to je blbe!ja bych chtela v tydnu.
taky je jeste nejake plavco v Hrusovanech n.Jevisovkou,nevis o tom neco?
a v Lednici nic?
joly,kolik mas tech deticek?
27. črc 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Hrušovanech o ničem organizovaném nevím. Vím, že je tam dobrý bazén. Teda aspoň mi to říkala kamarádka, že tam jezdí s dětma plavat. Ale jen tak na vlastní pěst.
Do Hodoša chodím do té Katky. Ale jestli chceš začít chodit do bazénu, tak se přihlaš hned. Uzavírají to už na konci července. V Lednici už nic není. To byl právě ten babyklub Katka. A ten se z lázní odstěhoval. A z Kostic už to máš skoro nastejno do Hodonína a do Lednice.
28. črc 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ČAUVEC HOLKY tak jsem malé včera dala poprvé mrkvičku :wink: tak to žmoulala v pusince a dneska jsem jí dala znova tak už věděla co s tím :grinning: . Holky taky máte u vás tolik komárů? Tady je to katastrofa! Taky jsem vám chtěla říct že mi tady v zimě jezdíme do Rakouska do Laa do termálek s děckama je to úplně super tak by jsme mohli jednou naplánovat :wink: .

jankapavol:mám tady jednoho klučinu (7let) a jeho sestřičku (2roky), Jolča (5let), a Leuška a ještě u nás jsou sousedovic děti (dva kluci 10 a 14let) takže je to u nás jak na táboře :grinning: :grinning: . Nestačím vařit (sotva něco uvařím tak je to v mžiku prič) někdy přemýšlím že vyhlásím bojovku :grinning: :grinning: .
28. črc 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
joly,tak to jsi vystihla s tim taborem.to jsi teda vyvarovna a hlidaci agentura v jednom
to laa beru:slight_smile:

ajfi,tak to se musim s tou Katkou teda rychle rozmyslet.
a je to teda jen o vikendu?to je blby :confounded:
28. črc 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajfi a ty jsi prihlasen od zari?tak nemohly by jsme jezdit spolu jednim autem?
28. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,takže zítra teda něco bdue nebo ne?
28. črc 2009 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joly: to Laa je dobrý nápad :dizzy_face:
Kaczko, tak to vypadá, že zítřek padá, nebo tam bude jen Janka. Já si raději taky počkám, jestli se něco uskuteční příští týden. Barča má teď takové blbé období, že si s ní do cukrárny netroufnu. To by byla strašná ostuda :grinning:
Chvilku neposedí a s každým se chce vybavovat. To bylo bezva, když ještě jen ležela....
Ale taky ji musím pochválit, už má plínku jen na spaní a v kočárku a v autosedačce, spíš jen pro jistotu :wink:
28. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, už jsou někde fotky malé Lucinky od Wali?
28. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wali už by měla být doma, ne? Tak doufám, že o sobě dá brzo vědět. I když chápu, že teď mají doma jiné starosti než šmejdění po internetu. Kdo ví, jak to zvládne malý Kuba. Snad dobře.
Jo, to Laa by bylo super. Já jsem tam ještě nebyla, ale slyšela jsem na to od maminek samou chválu.
Jani, já taky ještě na to plavání nejsem přihlášená a zvažuju, jestli tam vůbec jít. Je to hodně daleko a manželovi se to taky moc nelíbí, že zbytečně projezdíme peněz a peněz. Ty říkáš, že v Břeclavi je to blbé, jo?
29. črc 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joli, vyhlaš hru "Na medvěda". Jednoduchá pravidla: Koho celý den neuvidíš, vyhrál! :slight_smile:
29. črc 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajfi,jo v breclavi blbe,je tam malo vody.
od lucinky fotky nikde nejsou,psala jsem ji a neodepsala,tak nevim...
ja chci na stopro nekde plavcit...to je tady ale vyber jak blazen :frowning2:

holky,tak ja dojedu do Mikulca asi v utery,ale za to dojedete vy ten dalsi tyden,ju? :wink: :grinning:
uz by tu mela byt skluzavka:slight_smile:
hani,s tou malou ti to verim,je to dracica
29. črc 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Můžu se přidat do vašeho tématu? Bydlím na Břeclavsku a mám téměř šestiletou dceru. :slight_smile:
29. črc 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky Dasulag! Jasně, čím víc nás bude, tím líp. A odkud přesně jsi?
29. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Před 9 roky jsem se provdala do Velkých Bílovic.
29. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Dáši. Že váháš. Tam z toho konce je Wali. Z Žižkova. To máte coby kamenem dohodil. Myslím, že dokonce chodí do Bílovic do mateřského centra.
29. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Máme tady rodičovské centrum. Já tam bohužel nechodím, ale dost mých známých ano. Bohužel je v době, kdy mám malou ve školce a já jsem pracovně činná.
To je pravda že do Žižkova to máme co by kamenem dohodil. :slight_smile:
29. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem včera dostala od šéfa nakázáno, abych popřemýšlela nad návratem do práce. Na nějaký kratší úvazek. Fakt mám teď brouka v hlavě a nějak si s ním nevím rady. Nechci od Matýska odcházet, když je tak maličký, ale taky nechci úplně zblbnout doma. Tak nevim.
29. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajfi, nevím, jestli bych šla tak brzo do práce. Já jsem to udělala, když bylo malé 15 měsíců a do dneška toho lituji. Přišla jsem o to nejhezčí - jak malá rostla, učla se mluvit atd.
:frowning2:
29. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasulag:a myslis,ze i na jeden a pul pracovniho dne od roka je nic moc?Ani to bys neudelala?Ja jsem chtela zacit od ledna,to bude mit Oli necely rok.Ale mam trochu strach,ze to bez Oliho nevydrzim
29. črc 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauvec holky! Tak dneska den blbec od rána den otevřených dveří :stuck_out_tongue_closed_eyes: náštěva za náštěvou :rolling_eyes: a k tomu ten můj zvěřinec no hrůza! Zítra na vše prdím jedu vrátit děti a tentokrát trochu odrelaxovat ke známím k bazénku :wink: .

Zdravím dasulag!! :wink:

ajfi:já jsem při Jolance chodila od třech měs. do práce (jednou až dvakrát do týdne) zpíš jsem se na to těšila bo jsem vypadla z domu a od každodenních starostí! Kdybych neměla teď problém s hlídáním tak už jdu taky. Já si myslím že za zkoušku to stojí vždyť s tím můžeš kdykoliv praštit! A kdyby to nešlo tak víš aspoň při druhém mimi že musíš být JEN doma!
29. črc 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek