• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Břeclav. Hlaste se!

11. února 2014 
fotky nové :wink:
29. črc 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já právě pracuju z domu, takže bych malého nemusela nikam odkládat. Jen nevím, jak to zvládnu skloubit. Ale taky se na to teda moc necítím. Mám pocit, že mě drobínek potřebuje furt u sebe. Ale teda nevím, jestli nejsem závislá víc já na něm než on na mně. :slight_smile: No, mám do půlky srpna čas na rozmyšlenou, tak uvidím. Taky nechci propásnout nic, co se v Matýskově životě uděje převratného.
29. črc 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky zdravím z Valtic tak jsem tu 100 let nebyla, mám novinky v pondělí jsme přijeli z nemocnice, narodil se nám chlapeček Martínek, dám sem pak fotečky až bude trochu klidu. :slight_smile:
29. črc 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak fotky přidány :grinning:
29. črc 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím. Tak pokud se pracuje z domu a jen na krátkou dobu tak bych do toho možná šla. Jinak je pravda, že se dá s prací kdykoliv praštit a vrátit se na mateřskou (rodičák). :wink:

gabinamirek - blahopřeji k chlapečkovi. :slight_smile:
30. črc 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabinamirek: nádherné miminko, moc pěkné fotky
30. črc 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, gratulace velikánská. Páni, Martínek. To jméno už musí být v porodnici úplná vzácnost. Neznám vůbec nikoho, kdo by pojmenoval své dítě Martin, přitom mých vrstevníků je toho jména strašlivá spousta. Jdu omrknout ty obrázky.
30. črc 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, to je drobíneček malušenký. To je na pomazlení. Nám už ten prďa tak vyrostl, že začínám taky toužit po něčem tak prťavounkém. :slight_smile: A ty dvě slečny, to jsou ségry?
30. črc 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, taky velikánská gratulace. To je krásný....
Joly: taky krásný fotečky, kde jsi nechala holky fotit?
30. črc 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajfi vždyť máš ještě drobečka malého doma. co mám říkat já, naší malé bude v říjnu šest. Já bych miminko chtěla hned, ale manžel zatím nechce, tak doufám, že v nejbližší době změní názor - přece jenom biologické hodiny bimbají.
Teď se nám narodit v rodině tři miminka - v rozmezí 4 měsíců a rodinní známí taky čekají přísrustek, tak doufám, že změní názor.
no uvidíme
30. črc 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdarte kočky, tak včera jsme byli v olomouci v zoo :grinning: bylo to super :dizzy_face: tam je tak krásná zologická, děcka byly nadšené a hlavně malý, ten ještě teď chrní :grinning:

Gabi velká gratulace, mimiško, to je krása :grinning: já už mám odrozeno, ale jak potkám těhuli, tak mě to zase bere :grinning:
30. črc 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme byli v Olomoucké ZOO loni a opravdu je moc pěkná
:slight_smile:. Naše malá zvířata miluje a tak jsme se letos rozhodli navštívit Prahu i ze ZOO. Tak jsem na ni zvědavá, protože jsem v Praze jsme nikdy nebyla. Pak dám vědět jaké to bylo - pokud se teda někde v Praze nestratím - utěšuji se tím, že jsem v čechách a tudíž odpadá jazyková bariéra
:grinning:
30. črc 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasi,pojedes bez chlapa?

anky,mne vcera Kaczka rikala,ze jedete do Zoo,ja myslela,ze do Hodonina.
joly,pekny fotky.kdy ty to vsechno stihas?
gabi,taky gratuluju,jaky je Martinek vlasaty,to je neco!!!
a wali se nehlasi...

holky,toz chystejte se na sraz na pristi tyden... :wink:
30. črc 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj bez chlapa. nedostal vůbec dovolenou, takže jedu s malou sama - pojedeme busem - i když mám řidičák 12 let tak bych si do rozkopané prahy netroufla - aspoň to bude na relax. Jízdenky i ubytování mám zajištěno, teď už jen čekat na dovolenou - za 14 dní hurá na cesty. :slight_smile:

Zítra bych chtěla přidat nějaké fotečky, tak doufám, že se mi to podaří.
30. črc 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, Joli, teď jsem se dívala na ty fotky a Jolanka je, jakoby ti z oka vypadla. To je mazec ta podoba.
30. črc 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauvec holky! Tak dneska jsme si to užili byli jsme u sestřenky ve velkém bazéně :dizzy_face: tak jsme se rochnili :grinning: plno lidí (kteří drndali a nadnášeli tak jsem měla malou u sebe jen u prsa :grinning: ). Dneska jsem malé dala květáček tak jí moc nelezl

:stuck_out_tongue_closed_eyes:
gabinamirek:gratulka k mimískovi drobeček má teda vlásků :wink:

hanne:fotili jsme se v Hrušovanech
ajfi:všichni říkají že je na manžu

:confused: ale je to možný!

holky papa jsem dnes K.O
30. črc 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joli,pokud můžu doporučit tka nám hodně chutnali příkrmy První lžička od hami tuším :wink: JE to krásně jemňučké a fakt dobré..malému jeli všechny.Jen pozor na mrkev,neje vyprat :wink:
30. črc 2009 v 19:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To teda nejde. Vyprat. :slight_smile:
Holky, co budete dělat o víkendu? Není někde nějaká akce? Já bych tak někam vyrazila.
31. črc 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné páteční ráno.
My jdeme celá rodinka zítra na svatbu a v neděli vezu malou k našim na čtrnáct dní na prázdniny.
Bohužel o žádné akci nevím. Já měla takové nutkání minulý týden. Nakonec jsem víkend vyplnila zavařováním okurků a meruněk. Ještě mám před sebou broskve. :slight_smile:
31. črc 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauvec holky tak noc nic moc malá měla nějaké bolení (asi po tom květáčku). Dnes jedem k tchýni na oběd tak nemusím vařit :wink: . Ty jo holky taky je u vás tolik komárů? Dnes jsem sekala trávu a tam jich bylo hafo!!!! Tak jsem celá opýchaná! (manža není doma tak aspoň někdo mě pýchá :grinning: :grinning: )

kaczka:jj já kupuju Hami, bo se mi tu trošku nechce vařit! Malé ta první lžička vydrží na tři dny.

ajfi:nevím nevím o ničem!

dasulag:užíj si to na svatbě! Hned bych šla taky! Ty moji švaři jsou takový jelítka že se asi neožení :angry: ale kdo ví? Tichá voda břehy mele!
31. črc 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joli,nám to taky nejdřív vydrželo na hodně dní.Vždy spapal jen pár lžiček,ale postupně jsem o něj dostávala víc.Ale nejhorší to bylo s kakáním...se chudínek nemohl vykakat,jak tělíčko nebylo zvyklé na jinou stravu :frowning2:

Ajfi..o ničem nevím.Mi plánujem zahradu a možná koupák když bude čas :wink:
31. črc 2009 v 11:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a naše malá nechtěla tady ty příkrmy vůbec - protože jsem kojila jen 6 týdnů - tak jsem lehla s antibiotiky a neměla mléka tak jsem od 4 měsíců dávala příkrm - uvařenou zeleninku - doma jsem si vařila, ale žádné mixování - chtěla tam mít kousky - takže jsem krájela na drobno a trochu pomačkala vidličkou a to jí chutnalo.

když jsme byly v nemocnici - když jí bylo tak asi 9 měsíců tak jsem si musela říkat o klasickou polívečku pro ni, protože to jinak dávali do flašky rozmixované a to nechtěla.

na svatbu jdeme mé nejlepší kamarádce a manžel se kamarádí s jejím přítelem - od zítra manželem.

V rodině se do toho zatím nikomu nechce :grinning:
31. črc 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky,dneska jsou tu nasi a pak prijede tchyne.
to Olimu ted od zacatku ta Prvni lzicka nestaci.snazim se mu ale varit kazdy den cerstve.
ajfi,klidne dojed o vikendu.nebo se pujdem v nedeli vykoupat?
Oli papal vcera meloun a moc mu chutnal.dneska jsem mu oloupla broskvu a dala jsem mu ji cucat,normalne skoro celou snedl.pekne si ji pocucaval,parada.

ale na svatbu bych taky zasla...
31. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ty jsi nekojila,když už áváš příkrmy?

My už papkáme všechno.Jsme už taky oproti vám velicí :grinning:

JAni a kam by ses šla vykoupat?BYch šla klidně taky :wink:
31. črc 2009 v 15:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Tak já to mám tentokrát jasný. Zítra přijede Kačka z tábora, takže mi tady vysype dva kufry prádla :grinning: Ale i tak se na ni moc těším. Je tu bez ní nějak smutno.
Jestli bude tak horko, jak předpovídají, možná i nějaký ten koupák stihneme.
Jinak Barča už byla dva dny bez dudlíka a v pohodě, ale dnes jeden našla a zase ho chce :frowning2: Znáte nějaký fígl jak ji to odnaučit?
Tak krásný víkend!
31. črc 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
HAni co vím,tka všude píšou ho třeba nechat nějakému miminku nebo třeba ptáčkům venku nbeo tak.Že ti ho jako potřebují víc než ona :wink:
31. črc 2009 v 16:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci a vy mate dudlik?asi do breclavi na koupak.nebo kam jinam?moc to tu neznam.ne,nekojila jsem
hani,vy pujdete asi do mikulova,ze?je to pry hlava na hlave a studena voda
31. črc 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauvec holky tak jsem přijela od tchýně trošku naštvaná! Pochlubila jsem se že malá už zkoro týden baští něco jiného než mlíčko a tchýně na malou hned že jí dá Pribináka! Ani se nezeptala MĚ!!! Že ona už dávala od 4m. a ty jejich starodávné kecy, tak jsem jí hned odmítla že to papat nebude a za minutu přišla prabába že mají uvařenou hovězí polívečku jestli nechci dát malé! No že já blbec jsem si raději neuvařila doma!!!
Vyfasovala jsem bedínku okurek (už jí mám i zavařenou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a pádila domů!

hanne:mi jsme Jolu odnaučili od dudlu že jsme šli za našim psem a na jednou manža jakože hodil pejskovi (nechtěně) a pejsek ho zbaštil! Pak to všem říkala že pejsek spapal dudu :grinning: no sranda. Ta první noc stála za prd ale pak to bylo v poho . Nejhorší je vydržet! Ale přeji hodně zdaru ale vy to už máte na půl zmáknutý :wink:

jankapavol:a nebylo malému něco po tom melounu? říká se že hodně nafukuje a takhle malé mimča by ho neměli né?
31. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my máme doma malého maroda. Matýsek včera ráno začal posmrkávat a kašlat. A dneska v noci skoro vůbec nespal, jak nemohl dýchat. Teď mu teče z nosu až do pusinky, ani to nestíhám odchytávat. Odsávačka je úplně na prd, protože to by ji v tom nosíku musek mít furt. Ach jo. Takže už dvě noci jsme skoro nespali, pláče jak v slzavém údolí, no děs. Chudinka maličký. To je hrůza, když je něco tak mrňavounkého nemocné a já pro něj nemůžu udělat nic moc jiného, než mu kapat do nosu. Bobišek můj malý. :frowning2:
1. srp 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajfi:jejej to je nadělení tak snad budete brzy zdravý! Malé se taky trochu zpustila rýmečka ale není to zas tak hrozné! Já mám tu obyčejnou odsávačkujak jedním koncem saju a druhým to tahám ven z nosíku a dr. mi poradil že na rýmečku pro takové mrňouse je dobrá Vincentka (ale ty už asi máš kapečky né?? A má tu rýmečku žlutou nebo takové vodové? Někdy se udělá pořádná rýma když lezou zuby!!
1. srp 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek