• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Břeclav. Hlaste se!

11. února 2014 
Je to úplná voda. Já mám taky tu obyč odsávačku a na ty běžné soplíky to v pohodě stačí. Ty vysavačové jsou prý úžasné, ale já na to nějak nemám odvahu. :slight_smile: Já myslím, že ty zoubky v tom taky můžou být. Ohryzává, na co přijde. Ale spíš je to tím počasím. Je pořád zpocený, pak ho někde ofoukne, pak je chvilku v klimatizovaném autě, pak v bazénu. Asi ho musíme víc šetřit. S tím bazénem jsme to asi krapet přepískli. Posledně byl docela studený. Já se úplně bojím noci. To zas bude dílo. Mrňous kašle jako ďas, neví, jak si má lehnout, bo mu teče z nosu. No prostě bdíme.
Vincentku mám taky. Ale kapu mu Nasivin. Ten miminkovský. A do krku břečťanový sirup Prospan.
1. srp 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
JAni jo na koupák do Břeclavi...ségra tam v pátek ybla a moc lidí tam nebylo.My chceme jít asi hnedka v pondělí.Ještě to navrhnu i Anky
2. srp 2009 v 00:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, Kaczko 00:37. Co to je? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: V tu dobu mám hoooodně hlubokou půlnoc.
2. srp 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajfi,tak co noc?lepsi?
kaci,tak ja bych to mozna taky zkusila v to pondeli.mam trochu strach.kvuli olimu.musime se tm nekde schovat do stinu.a v kolik tak?at tam nejsme v tom silenym vedru.co jit uz tak v 9 rano?a na obed uz bych jela dom a muzes tam treba zustat s Anky
2. srp 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, noc mnohem lepší než ta včerejší. Druhý zub je venku. A rýma přelezla na mě. Tak jsme teď dva smrkáči. Ale Matýsek už je skoro v pohodě. Tak jsem ráda.
Tak si zítra tu koupačku užijte, holky. Fakt je, že v tom vedru se nedá dělat nic jiného. Já pomalu začnu shánět věci na dovču, ať mám všechno přes týden nakoupené a sbalené. Sbalit mimčo bude asi fakt záhul. Určitě půlku věcí zapomenu. :slight_smile:
2. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajfi a kdy,ze to jedete?ja jedu s tema zenskyma,pak v zari jeste letime do Italie a rijnu jeste jedem na Sumavu...
kaci,tak co?my zoubek porad nemame...
2. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jedem v sobotu. Nějak jsme nestihli ten zátěžový test ve stanu. :slight_smile: Tak snad to prďa nějak zvládne. Kdyžtak se tam ubytujem v nějakém penzionku.
Na zoubky máte, Jani, ještě klíďo čas. Mojí neteři vyrostl první až teď a to má patnáct měsíců. Zato se teď klubou jeden za druhým.
2. srp 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauvec holky tak u nás to je nějak na prd malá mi pořád pláče (bo jsme už dobrali Probiotické kapky a já ji už dávat nechi :confused: aby nebyla závislák no nevím uvidíme přinej. půjdu koupit ale taky si říkám že se může klubat zoubek) Tady pařák jak něco :stuck_out_tongue_closed_eyes: chodíme po baráčku v kalhotkách :grinning: . Zítra mi dojede opět jeden táborník :wink: tak musím vymyslet nějaký program.

ajfi: hezky si to užíjte na dovči. Mi tento rok nikam nepojedem bo manža má vybranou dovču a taky dlouho marodil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
teeeda,v 15mesicich,to bych uz teda mela strach.Ale pali mel az v 10m,takze si mozna fakt jeste pockame.
joly,tak jsi mela jet aspon s nama na tu Babinec chatu:slight_smile:kdyz nikam nejedes s manzou.jeste bys i mohla,jedna loznice je jeste volna
3. srp 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.

Přeji všem které mají nemocné děti, aby se co nejdříve uzdravili a všem co mají před sebou dovolenou tak aby jim vyšlo počasí.

Doufám, že jste si koupání užili - počasí nám přálo.

naše malá měla zoubky od 4,5 měsíce, teď v 5,5 roku už ji vypadly spodní jedničky a už má pěkně velké zuby - rostli ji hned po vypadnutí mléčných zůbů, takže neměla dlouho mezery po zubech.

Malou jsem včera odvezla na čtrnáct dní pryč - je u našich, kteří mají bazén, takže ji bude při těch teplotách co hlásí úplně nejlíp.
3. srp 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Tak se hlásím po dost náročném víkendu. Tábornice se nám vrátila v pořádku, hory prádla jsou vyprané, jen ještě vyžehlit :unamused: Vůbec se mi do toho nechce :frowning2: Ale v sobotu jsme se byli koupat v Březí na koupališti - no nejsou tam tak hezké bazény jako u nás, ale aspoň je tam víc stínu a nebylo tam ani moc lidí. A včera jsme byli v bazénu u bráchy, tak to bylo úplně nejlepší :dizzy_face:

Dasulag: 14 dní je dlouho, to se Ti bude určitě stýskat. Ale asi ji budeš jezdit navštěvovat :wink:

Ajfi: Tak to je dobře, že to bylo k tomu zoubku. Doufám, že než odjedete, stihneme ho s Barčou ještě omrknout :wink:

Joly: Tak co malá, je to lepší?
3. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevím, jestli se mi podaří tam jet - ale už jsem dnes volala - vím že je jí tam dobře. možná se vydám vlakem a nebo busem - uvidím.

:slight_smile:
3. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauvec holky! Dneska jsme uklízela v garáži a spadl na mě ooooooobrovskej křížák(pavouk né šroubovák :grinning: )fuj když si na to vzpoměnu tak je mi úúúplně zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hanne: malá vypadá že bude v poho i bez kapek :dizzy_face: ráno akorád brečí než se vykadí a pak je to dobrý tak to už vydržím (kdyby mi nekakala dlouho a pořád brečela tak bych šla kapky ještě koupit ale vypadá že je krize zažehnána :wink: )

jankapavol:díky Jani za nabídku ale já bych si to tam ani neužila jsem hrozná nikde nevydržím přijela bych a večer už bych chtěla jed domů :cry: . Tak někam kde by bylo pořád co dělat (třeba na vodu ale to až příští rok). Hlavně si to tam užíjte vy!!!!

dasulag:ty jo 4,5 měsíce to je fakt brzo :confused: . To máme holky zkoro stejně staré! Jolanka má pořád ještě první zoubky (moc si je nechce čistit musím jí donutit a být tam s ní bo to vždy odflinkne! :rolling_eyes:

Zítra jedu holky do 'Rakouska nakupovat vyděla jsem tam hezký golfáček tak snad bude tak hezký i doopravdy jak v letáku :angry:
3. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno všem. Naše malá si zuby taky moc nechce čistit - taky ji musíme hlídat - je to potvůrka malá. Zkouším měnit zubní pasty, aby se jí líbil jak obal tak obsah. Te´d má tříbarevnou, stejnou značku jako my s manžou a tak se cítí strašně důležitě a zuby si čistí. :slight_smile: Prostě na ty naše dárečky musíme zkoušet vše a snad něco zabere :slight_smile:
4. srp 2009 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jola2: přeji příjemné nákupy - vypadá to, že ani nebudou taková vedra - teď ráno jsem i zmokla.
4. srp 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, včera byl v televizi náš dědeček, jak hostí lidi ve sklípku. Nedívaly jste se? Jmenovalo se to Na cestě po Pálavě. Když se budete nudit, tak to zkoukněte na netu. http://www.ceskatelevize.cz/program/10213086597-03.08.2009-21:05-1-na-ceste-po-palave.html?online=1
4. srp 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsem tu zase chvilku nebyla, děkuji Vám všem za gratulace k Martínkovi, omlouvám se že jsem každé neodpověděla nějak to zhrnu sem. Jméno Martin jsme dali právě proto, že je to normální české jméno, které se nedá nijak pokazit, ono klučičích jmen není moc co se nám líbilo a toto vyhrálo. Holky jsem fotila s Martínkem ještě v porodnici, jsou to jeho sestry, ale máme to složitější. Já mám dceru Klárku a manžel dceru Natálku z předchozích vztahů. A Martínka máme pěkně spolu, naše miminko které nemusíme nikomu každý druhý víkend půjčovat :slight_smile: Četla jsem tu že se někde setkáváte, můžu se někdy přidat? jinak pěkný den. Jo ještě jsem tu četla o té rýmečce, kamarádka má tu odsávačku na vysavač a taky měla strach, nakonec ji ale koupila a je prý super a malý to snáší líp jak tu klasickou. Tak se toho neboj a zkus to.
4. srp 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajfi: s tím vaším dědou musí být legrace :grinning: Strašně mi připomíná mojeho dědu...

Gabi: A co holky na Martínka? Já teda budu moc ráda, když se přidáš na nějaký srazík. Naše Barča je už velká, tak si moc ráda pochovám miminečko a ještě k tomu kluka :wink:

Jani: neměla jsi jet tento týden do Mikulova? nebo jsem to zase popletla :sweat_smile: ?
4. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, Jani, taky jsem se chtěla zeptat, co ten zítřek... To by pro tebe, Gábi, byla hnedka příležitost.
:slight_smile: I když to je asi moc narychlo, že?
(Matýno mi hodil klávesnici na zem, vypadl mezerník a teď jdou ty mezery strašně blbě mačkat. :grinning: )
4. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,mely mi dojet kakosky,ale zase jim do toho neco vlezlo.tak ted nevim,jestli mam zitra jet do toho Mikulca,
pac jestli bude pekne,tak se jdem kupcit.tak nevim...co mysite?
gabi,jasne,ze se pridej.a odkud,ze jsi?myslim,ze tady nekde,ze?no holky
dyt uz davno rikam,ze at se nekdo stavite!!!

ajfi,dedecek je fakt uzasny!!!musime na to s mym mrknout,ale vcera jsem ho v tv zahlidla:slight_smile:ale nevidela jsem to cele.
4. srp 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,ajfi,ale to je asi manzeluv tatinek,ne?jaktoze je solarik???
4. srp 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
devcata,takze jsem si vzpomnela,ze zitra dopolko zavaruju,takze nic,ale kazdopadne si vezmete denicky a piste si:
18.8.v 9.30 Miminaparty v Kosticich u nas na zahrade :grinning:
vsichni jste srdečně zvani

jinak zitra mame pul roku.a zub v nedohlednu :wink:
joly,co golfky?jestli je mas,tak ukaz
4. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, je to manzeluv tatka. On kdyz se brali, tak si vzal jmeno po manzelce. Bo ta mela v rodine jen same segry a chtela, aby to jmeno nekdo nosil dal, vis? Toz tak.
Tak teda pockame se srazikem na toho osmnacteho.
5. srp 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauvec holky tak jsem se na vás těšila :dizzy_face: no snad to příště výjde :wink: .
Golfáč jsem na konec nekoupila byl takovej nějakej vratkej a to se mi nelíbý :confounded: (sice značka dobrá ale nic moc a neměli ani tu barvu co jsem chtěla měli jen černou a béžovou. V nabídce měli růžovou s krásnýma kytičkama a neměli ho :angry: ). Tak zatím to vydržím s tím naším retro :grinning: a uvidíme. Pojedu se tam podívat ještě později bo začnou letní slevy.
Dneska jsme stávali o půl osmé tak jsme se hezky vyspinkali :dizzy_face:
5. srp 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte já bydlím ve Valticích, moc ráda někdy přijedu, ale malý je ještě moc malinký takže se přidám až tak za 14dní až 3 týdny. Holky byly a jsou z malého nadšené, Klárka ta je s ním víc jako Natka, ho chodí kontrolovat do postýlky a hlásí mi že spí, taková chůvička je to. Pokud by jsem jela na nějaký srázek ještě o prázdninách tak vezmu sebou i Klárku. Toho 18.8 to v těch Kosticích bude kdepak? pokud by bylo pěkně a malý nebyl nějaký protivný tak bychom možná přijeli. :wink:
5. srp 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jako u me,Gabi.jasny,vem aj holky
joly,no skoda s tim golfacem.
my jsme jeste v hlubokym kocarku.vy uz golfky?
tak zatim pa
5. srp 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani mi taky ještě hluboký (a ještě dlouho) ale myslela jsem za tu cenu do zásoby :wink: . Jenže teď vůbec pochybuji jestli ho využiju na vesnici :rolling_eyes:
5. srp 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme taky furt v hlubokém. Dokud se tam malému líbí, tak to nebudu hrotit. Už jsem ho zkusila dát jednou do sporťáku, ale moc nadšený z toho nebyl. Až si sám sedne, tak to bude o něčem jiném. Ale zatím je to sezení takové vachrlaté. :slight_smile:
Gábi, to se těším na miminečko. Takoví prďousci jsou tak slaďuncí.
5. srp 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdarec babuchy, já to ale flákám, co?

holky, daruji chýni, nechcete někdo? Já k ní ještě i něco přidám, kdyby jste chtěli :sweat_smile:
5. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! no nebola som tu 100 rokov, ale viete si predstaviť, ako to je s novým mimískom. no posledne som sem ešte písala ako tehula, takže poreferujem o pôrode. holky, tak taký pôrod som mala asi ako odmenu! si to predstavte - v utorok ráno sme šli na kontrolu do pôrodnice, cestou v aute som cítila slabé kontrakcie, tak som si myslela, že zrejme poslíčkovia. to sme ešte riešili v aute tie mená a zhodli sme sa, že to teda bude Šimon a Patrícia. došli sme do pôrodnice o 8:15, v čakárni bolo asi 5 tehuliek. ja som už ale cítila kontrakcie každých 5 až 3 minúty, ale nič hrozné. radšej som prestupovala na chodbe a nie v čakárni. lenže potom som začala krvácať, tak som šla za sestričkou, lebo som sa bála, aby to nebolo niečo zlé. tak ma akože prednostne vzala ku dr na vyšetrenie a on už len skonštatoval, že som otvorená na 7 cm a že som došla v poslednej chvíli. no to určite! to som si tie kontrakcie rozdýchavala na tej chodbe. tak mi pustil vodu, manža šiel do auta po veci a papiere s menami. ešte sa ma pýtal, čo má dať aké mená, no v tej chvíli som už mala také silné kontrakcie, že mi bolo srdečne jedno, ako sa to bude volať. no a za chvíľu bola Lucka na svete. (napísal tam nakoniec Lucia a Dávid)takže od 8 do 11 som sa trochu potrápila a bolo to. to sa proste s prvým pôrodom nedá ani porovnať! a bolo to bez nástrihu, no fakt paráda aj tie dni potom. žiadne strašné bolesti ako predtým. takže nás pustili už v sobotu domov. no a odvtedy "válčime". zatiaľ tu je ešte moja mamina na výpomoc, takže to zvládam, len horšie to bude keď odíde. von nejak extra ešte nechodíme, len tak po troške. a ozaj - Jakub prijal Lucku moc dobre. stále by ju len pusinkoval a objímal, ale problém je, že nevie odhadnúť silu, tak musím dávať pozor, aby jej neublížil. no uvidíme, ako to bude, keď ostaneme sami doma. z toho mám teda obavu :sweat_smile:
tak sa zatiaľ majte pekne, keď budem mať čas, zase sem nakuknem! užívajte si slniečka a deti nech sú zdravé!! pa
5. srp 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek