• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Břeclav. Hlaste se!

11. února 2014 
Teda Wali, to byl porod jako z pohádky :slight_smile: A neboj určitě to zvládnete :wink:

Anky: A co Ti ta tchýně provedla? Kdyby občas pohlídala, tak ji beru :wink: My máme babiček plno, ale ani jednu hlídací :cry:
5. srp 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wali: tak to jsi měla super porod! Já jsem měla něco podobného při Jolance málem jsem porodila v sanitce někde pod ořechem :grinning: . Jolanka se taky moc hezky stará o Leontýnku akorád se nám jednou stalo když měla 4m. tak jí Jolča vytáhla z postýlky (ještě ani pořádně nedržela hlavičku ani nevím jak jí vytáhla no hrůza!) a přinesla mi jí do kuchyně. Já jsem zrovna dělala večeři a když jsem jí uviděla jak jí sotva nese! A říká to si hezky chovám sestřičku co? Tak jsem nevěděla jestli mám křičet ať jí drží pořádně nebo letět k ní jí ju vzít :frowning2: . Hlavně že jsme hned od začátku jí rvaly do hlavy ať jí nesahá na hlavičku, nesmý křičet apod. Jolči jsem nakonec ani nevynadala bo začala plakat. :unamused:
5. srp 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hanne, tak to by si s tvýma babičkama rozuměla :grinning: a měla bys akorát další do party nehlídaček :grinning:

co mi udělala by bylo na dlouho, ale nejradši bych ji vystřelila na měsíc :grinning:
5. srp 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: Tak to si ji raději nechej :grinning:
My jsme se před chvílí vrátily z hřiště. Barča byla tak unavená, že dnes usínala snad už ve vaně. Pak to byla rychlovka, najíst a už spí :grinning:
5. srp 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak a já si umyju hlavu a půjdu hajnout k telce :grinning:
5. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
renco ani nechod.....nic tam neni :wink:
jak se máte jinak?
5. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wali, to je krása. Jsem hrozně ráda za tebe, že je to ta holčinka. Ať vám pěkně roste. Doufám, že nám ji brzo přivezeš ukázat.
6. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sme dojeli z Brna.Celkem fajn vylet.A hlavne-uz nemusime Vojtovat!!!juchu.
jako wali,fakt,mohla bys dorazit toho 18.to uz se urco bude dat zvladnout,ne?A kdybys neco potrebovala,tak dej vedet.Dneska jsem jela skoro okolo.
Jsme vstavali ve 4 dnes.uuuuuuuuuuuuf.
anky,kdyz jste na ty ZOO,tak kamoska ted byli v Lešné a pry super

joly,ty mas celkem drsny storky,no se 2 detma uz to asi neni jen tak :grinning:
6. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda jola, to je fakt "dobrý" zážitok s tým nesením. my to práve Jakubovi tiež stále opakujeme, že pozor na hlavičku, no on ju stále stíska a pusinkuje, niekedy je to až des.
jani, ja sa teda s tak malým mimčom určite neodvážim niekam tak skoro ísť, ešte keď mám aj Jakuba. keby som mala len Lucku, asi by to bolo o inom, ale zvládať dve deti, to si musím natrénovať, ešte sa na to necítim. ja budem rada, keď to zvládnem sama ísť s nimi na prechádzku len tu po žižkove :sweat_smile:
ale super, že už nemáte Vojtovku! tak sa to oplatilo, že ste sa potrápili na začiatku, že? my máme s Luckou práve balenie na široko, z čoho som dosť nešťastná, zvlášť v týchto horkách! tak len dúfam, že pri najbližšej kontrole nám povedia, že už nemusíme baliť takto na široko.
inak ten pôrod bol určite ako odmena za ten prvý :slight_smile: pri Jakubovi som sa trápila dokopy 23 hodín, takže tie 3 hoďky pri Lucke - no nie je o čom :wink:
6. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Wali teď jsem si to přečetla, no krásný porod :grinning: šupovka

já to měla za hodinku hotovo od 17 do 18 :grinning: jela jsem do porodnice autobusem :grinning:
6. srp 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky! Tak konečně víkend :dizzy_face: přijede nám taťka. Zítra si máknu bo jsem slíbila tchýni že jí pomůžu vymalovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale pak jdeme na mega narozky (s prasátkem na grilu a hodně papáníčka :wink: ) tak tchýně bude hlídat. Hezký víkend holky papa
7. srp 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to s tou naší dovolenou moc růžově nevypadá. Sice má být ještě hezký víkend, ale pak až do pátku pršení a pršení. No, to máme radost. Tak teda nevím, jestli ten stan vůbec postavíme. Ach jo. Člověk se celý rok těší a pak mu to zkomplikuje nějaká blbá studená fronta. :frowning2:
7. srp 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajfi: buď optimista :grinning: určo ho postavíte a uvidíš ještě se i opálíte! Oni to taky nemůžou předpovědět na 100%! :unamused: . Přeji ať se vám to vydaří a máte se kráááááááááááááááásně!
7. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako fakt,ajfi.klidne muze byt 20st a polojasno.aspon se nespalite :wink:
tak papa,holky.Joly,pekne se tam napapcite
my pojedem k nasim a k babi na chatu a ja tam pak par dni zustavat.ale beztak na vas mrknu a pozdravim vas :slight_smile: papa
7. srp 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak vás jdu pozdravit :wink:

Wali supr porod,taky bych takový brala,ikdyž teda já měla poro pohodový :slight_smile:
9. srp 2009 v 00:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauvec holky víkend byl super! :dizzy_face: :dizzy_face: Byli jsme na narozkách (prase na rožni, kuřátka na loudni chlebíčky, zákusečky.....) no prostě jsem se nadlábla a hlavně odreagovala :wink: .
Dneska je Leuš nějak protivná! Včera začala říkat mamama :dizzy_face: :dizzy_face: zrovna když byl manža doma :grinning: tak jsem byla pyšná ještě víc :grinning: .
10. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taky všechny zdravím! U nás je na prázdninách ještě neteř, takže úplný babinec. Dnes jsem je vytáhla na výlet do Lednice. Procházka k Janohradu je pořádně zmohla :grinning: :grinning: Zítra plánuju koupák, tak snad to počasí ještě vydrží...

Joly, tak to jsi musela mít velikou radost, to věřím :wink: Manža byl smutnej?
10. srp 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, vidím, že všetky prázdninujete a moc sa sem teraz nepíše. no dnes nám počasie nevyšlo a to si akurát na tento týždeň vzal manža dovolenku, tak dúfam, že zajtra už bude zase pekne.
my sme dnes boli u dr kvôli odberom na žltačku - Lucka je stále žltá a vyzerá to tak, že budeme musieť mať lieky. tak sme skončili aj u Jakuba, tak ma to moc ani neprekvapuje. no a inak nemáme nič nové. začínam si zvykať na nový režim, aj keď niekedy je to dosť o držku a neviem, čo skorej. ale stále si hovorím, že musím prežiť prvé 3 mesiace a už to bude lepšie :sweat_smile:
11. srp 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. tak mě čeká dovolená příští týden, už se nemůžu dočkat.

V pátek mi mamka doveze Adélku - i když ji volám každý den, tak jsem ji neviděla téměř 14 dní. Moc se na ni těším a doufám, že si tu dovolenou v Praze užijeme. Jinak jsem dostala dobrý tip na návštěvu jedné výstavy v Praze - je nově otevřena - cca 3 týdny - tak se tam s malou chystám.

Dám sem odkaz pro ty, kdo by měl cestu do Prahy - www.kralovstvi-pohadek.cz :slight_smile:
12. srp 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava - chybička se vloudila :slight_smile: - ten odkaz je www.pohadkove-kralovstvi.cz
12. srp 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,no kdo v utery dorazite?si vemte,ze moc takovych prilezitosti uz nebude.
dasi,my jsme na to jeste mali,ale vypada to dobre.kdy jedete do te prahy?

wali,stejne ti zavidim.teda ne proste jako ve spatnym,ale jako,ze to mas proste super.uvidis,jak si za chvili mali spolu vyhraji.az budes prijimat navstevy,tak dej vedet

hanne,jaka byla koupacka?to jsi hodna tetka.kolik ma neter?

joli,Oli taky rika mamama,je to mily,ze?ale v posl.dobe spis hlavne pisti.mam dojem,ze mu lezou zuby,pac zacal byt jakysi nehodny

jsem zvedava,co ajfi

no Oli uz se vzbudil.u nasich bylo fajn,priste zas.
tak dejte vedet,kdo dojedete!
13. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné páteční ráno,
do Prahy odjíždíme s malou v úterý ráno a vracíme se ve čtvrtek večer.

Včera jsem se byla podívat do bývalé práce - měli jsme tam Kinder párty - všechny zaměstnanci se svými dětmi - i těmi nejčerstvějšími přírustky - kolegyně má 3měsíce chlapečka a šéf 4měsíční holčičku. I když já byla ještě s jednou kolegyňkou bez dětí - jsou na prázdninách - tak to byla super akce.

Jinak si všechny užijte sraz. :slight_smile:
14. srp 2009 v 05:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky. Tak jsme doma. Dovolená byla úúúúplně úúúúžasná. Matýsek spal ve stanu jak dudek a chutnalo mu tam úplně neskutečně. Baštil jak otesánek. Pak dám fotky na rajče, tak se můžete mrknout, jakého máme doma táborníka. :slight_smile:
14. srp 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasi,tak to je skoda,ze tu zrovna nebudes
ajfi,no tak to je parada,chci jet taky s malym na vodu!!!:slight_smile:jsem zvedava na fotky
14. srp 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad mi to vyjde na další srazík, ráda bych vás poznala i s dětmi.

:slight_smile:
14. srp 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauvec holky! malá mi moc nechce příkrmy :angry: dá si jednu lžičku a pak úúúúplně zašpulí pusinku že se jí tam nedostanu :unamused: tak jí dám pauzu a uvidíme za týden.
V úterý jsem byla u zubaře pěkně se na mě vyřádil! Brousil, vrtal dokonce na mě vzal jakýsy nůž bo co :confused: a teď to mám nateklý :frowning2: a bolí bolí :cry: Za měsíc jdu znova a to mi už dá jen korunku a novej hezky bílej :grinning: zoubek (při Jolči mi odešel taky jeden zub a při Leuš taky. Tak manža ani neprotestuje když to má zacvaknout a mě se mění ty moje černé díry za krásné perličky :grinning: :grinning: no ještě tři čtyři děti a chrup jako novej :grinning: :grinning:

Na ten srazík snad přijedu a kde to je?? To je ten Pavlov jak se vyjede Mikulov nahoru do kopca a ta vesnice hned né?? Když tak napište popis a ještě co se má dovést jako vstupné??? Pečete koláče, zákusky, dorty, kačeny, kuřata, kolena.....??????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ajfi:to je super že vám to vyšlo!! Vy jste byli na vodě???? A jakou jste sjížděli?Teta se teď taky vrátily sjížděli Berounku a málem se utopily :grinning: .
14. srp 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
joly,ne je to v Kosticich.Pro tebe trosku dal,no,ale pro jednou...priste zas Mikulov:slight_smile:ju?
a jak jsou stary ty deti,co k tobe jezdi prazdninovat?ja chci taky nekoho na prazdniny :wink:
14. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joli, mě čeká zubař příští týden a mám takový divný pocit, že to taky odnesu. Sice jdu jen na preventivku, ale ono se tam určitě něco najde. Mě vždycky rozbolí celá pusa, když mám jít k zubaři. :slight_smile:
Já teda asi dorazím na srazík. Teda pokud nebudu jediná. Kdo pojedete?
Jinak fotky už jsou tam. Na rajčeti. Kdo chce vidět a nemá odkaz, tak písněte a já ho pošlu do IP. Jo a sjížděli jsme Vltavu. Z Vyššího Brodu.
14. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! No to jsem ráda, že už jste zase on-line :grinning: :grinning: :grinning: Já zrovna balím, zítra jedeme na víkend do termálů.
Jani, neteř má 9 let, před chvílí si ji odvezli. Na týden to jde, ale mít víc dětí napořád, to bych asi nezvládla. To jsem jim pořád musela vymýšlet nějaký program, aby se nenudily. Ale docela jsme si to užily :grinning:
Jo a ten srazík... pokud se v pořádku vrátíme, tak bych možná přijela, ale musela bych sebou vzít i Kačku a spojit to potom s nákupem nějakých věcí do školy. Nevadilo by to? Jsi připravená na tolik dětí? :sweat_smile:
14. srp 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasny,Hani,jsem na vas pripravena:slight_smile:))
15. srp 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek