• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Břeclav. Hlaste se!

11. února 2014 
čauvec Jani tak jsem koukala na ty Kostice tak to je pro mě trochu z ruky :unamused: tak já počkám na ten Mikulov :wink: .
Moc si to užíjte pa pa
15. srp 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Jen zdravím. Vypadá to, že se nikomu nechce sedět u PC :unamused:

Dasulag: koukala jsem se na ty stránky té výstavy, tam to bude určitě super. Hezky si to s malou užijte a pak nám musíš poreferovat :wink:

Joly: co Leuška a příkrmy? Už zase baští?

Ajfi: koukala jsem na fotky :dizzy_face: Moc hezké! To jsem moc ráda, že vám ta dovča tak dobře vyšla. A Maťa byl dokonce na lodi :astonished: Příště už pojede jako profík :wink:

Jani: tak zítra nedorazím určitě, budou nám konečně zapojovat nové zvonky a musím být doma, abych je pustila do bytu :frowning2: A přijede teda vůbec někdo?
17. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to bych přijela asi jen já. Tak to je teda na houbec. Nějak nám ty srazíky nevychází, co?
17. srp 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prave:(((((nevychazi.tak ja nevim teda...skoda.jsem se tesila.tak vymyslete aspon vy neco :wink:
tak paaa
17. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikde nikdo:(zitra jedem plavcit do Hodosa
18. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je děs běs. My se nemůžem za nic na světě zbavit té rýmy. Chudák Maťulka. Když ho slyším, jak chroptí, tak vůbec nemůžu spát. Přitom celý týden na té dovče byl úplně v pohodě. A jen jsme se vrátili, zas má plný nosík. Sluníčko moje zlaté. :frowning2:
Jani, to je super. My jsme se na to vybodli. Tak pak povíš, jaké to bylo, jo? Jdete už do bazénu, že? Tak ať Oli stráví co nejlíp tu studenou vodu. :slight_smile: Vanička už to není, no. :grinning:
18. srp 2009 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauvec holky
jani:tak doufám že jste si to užili!

Já mám Jolču opět na prázdninách (doufám že už posledních!!) . Zítra se ale za ní stavím a jedem na výlet pojedem na Vranov se projed parníkem tak už se moooc těším.

ajfi:a nemá doma na něco alergii? že soplí jen doma :confused: . Taky jsem se chtěla zeptat na čem jste jeli? Ale když jste měli i malého tak asi na raftu né??

hanne:Ještě se jí do těch příkrmů moc nechce já to zatím kupuji (a když to ochutnám tak bych to asi taky nejedla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) ale včera jsem zhřešila a zkoušela jí dát jablečnou přesnídávku a tu zbouchala půl skleničky tak nevím jestli není vyčůraná a nechce tu zeleninu :angry: .
19. srp 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
joly,vsak jo,ze zacatku je lepsi to kupovat,ty prvni lzicky.ted uz varim jak naka profesionalni kucharka.mame pekne svoji zeleninku a ovoce,tak to mame hezky bio.
ted mi tu oli vresti,protoze si chce dycky neco podat a je to daleko a on si proto neumi dolezt.

my jedem plavcit az odpoledne.jen na chvili.

no jo,ajfi,vidis,co naka alergie,covece

a wali psala,ze mala je furt prisata na prsu,ze je jako upirek :slight_smile:
19. srp 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to docela možné, že je to nějaká alergie. Dneska jsme byli v poradně, tak doktor říkal, ať přijdem ráno na výtěr z nosíku, že to pošlou do laborky a v pondělí budou výsledky. Tak uvidíme. Navíc nás ještě poslal do Brna na kožní, protože Maťulkovi se začal zvětšovat ten hemangiom, co má na zádech. Respektive roste s ním. Tak mám radost jak sfiňa (S prominutím), že budem muset lítat po doktorech. Ale hlavně aby byl miláček maličký v pořádku.
Ale aspoň nějaké pozitivní zprávy: Malý už krásně sedí, tak už jezdíme ve sporťáku a je z toho úplně u vytržení. :slight_smile:
Joli, já to teda s vařením taky moc nepřeháním. Mates domácí moc nechce. Holt ty kupované jsou namíchané přesně na dětské chutě. Ale postupně ho to odnaučuju. To by se mi nevyplatil. :slight_smile:
A Matýska jsem taky uplácela ovocem. Zeleninka mu moc nejela a pak začal otáčet hlavičku, sotva jsem vytáhla lžičku. Tak jsem mu tam občas dala nějaký "dezertík", aby věděl, že jsou na té lžičce občas i nějaké dobrůtky. A ono to fakt zafungovalo.
19. srp 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky omlouvám se nějak jsem neměla času, tento týdem jsem každý den dělala nehtíky a taky je to u nás samá návštěva co se chodí dívat na Martínka tak jenom lítám do obchodu a vychystuju. snad už bude klid.
20. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty děláš nehty? Tak to já přijdu, až bude nějaká sláva. Až třeba půjdem plesat nebo tak. Což bude asi tak za 150 let, bo nevím, jak by prďola usínání bez maminky zvládl. :slight_smile:
20. srp 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo dělám nehtíky gelové mám doma mini salonek, klidně dojdi, malý je u toho hodný zvládáme to pěkně :slight_smile:
20. srp 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ajfi,nesmi byt takkovy mamanek.my byli vcera s mojim v kine-v letnaku v Tvrdonicich.jako sli jsme na Pripad neverne Klary a nedopatrenim jim poslali jiny film-horor Tma.Ja horory nesnasim,ale Pali chtel jit,tak sjem si to pekne protrpela,drzela jsem se Pala jak kliste a malem mu rozmackala ruce,a pak jsem doma celou noc svitila,abych se nebala.Ale romantika to byla:slight_smile:
ajfi a co ryma???

gabi,tak at te ty navstevy moc neodrovnaj,nedej se
20. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele,tak ted koukam,ze Gabi a Wali rodily ve stejny den:slight_smile:nebo vy jste to vedely?
20. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,tak my dnes odjizdime do Nitry a vratime se ve stredu,toz ale fakt bych chtela nejaky srazik,ten pristi tyden jeste ne,ale v tom tydnu od 31.8.,by jste mohly neco naplanovat.kdyz se vam nechce semka,tak to naplanujte v Mikulove,ju?tak dejte vedet datum.papa
21. srp 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jankapavol: tak to jsem nevěděla že jsme rodili stejně to jsme ležely někde kousek od sebe :slight_smile: Jo a ty návštěvy snad už to bude ustávat a nebo že by chtěli potom ještě další kolo to snad ne :grinning:
21. srp 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Jani tak se mějte hezky!
Gabi a Klárka už půjde po prázdninách do školy?
21. srp 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jako že Mates je mamánek? :fearful:
Mno a jak bylo, Jani, vůbec na tom plavání?
Gábi, ty návštěvy jsou šílené, co? Já už jsem měla toho okukování malého plné brylky. To se přišli podívat příbuzní snad z pátého kolena.
:grinning:
21. srp 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanne: ahoj jojo KLárka jde do školy to bude sranda, chtěla jsem ji dát o rok později ale učitelka mi říkala že by se ve školce nudila že je to zbytečné a ona chtěla do školy no tak jde. :grinning: snad ji nevrátí do školky
ajfi: jojo ty návštěvy to je děs a každý malého ochmatává, musí mu to chudákovi už lézt na nervy.
23. srp 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mám na vás dotaz malý má problémy s prdíkama nic nepomáhá tak jsem koupila tyčinku do konečníku, jak hluboko mu ji tam mám zasunout a jak dlouho ji tam nechat?
:unamused: :unamused:
24. srp 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte muzu se k vam pridat sem z mikulova , ale nikoho tu skoro nemame
gabi - jen kousek asi tak 1 cm a pak se vyprdi mame ozkousene, a taky pupik masticka je dobry nebo amalka homeopatika,

chtela jsem se vas spise zeptat, nevite kdo by v breclave mel chut hlidat dite13 mesicu? ja studuju Voš ted posledni rok a manza ma praci a uz nemame hlidani, tak kdybyste o nekom vedeli tak dekuju, samozrejme zaplatime i kdyz toho moc nemame
va
24. srp 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, další Mikulovanda. Super. Ahoj!!!
S tím hlídáním teda fakt nevím. Včera se mě taky kamarád ptal, jestli o někom nevím. Možná by se někdo ozval na inzerát, když ho dáš do zpravodaje. V Břeclavi teda do Radnice. Ale bůh ví, nakolik by ten člověk byl spolehlivý. My taky nemáme hlídací babičky, což je mnohdy fakt blbý. Obě chodí do práce, navíc jedna je hrozně daleko. Takže nám taky nemá kdo pohlídat. A někdy by se to fakt šiklo.
Gábi, na ty prdíky nám strašně pomohly probiotické kapky. Stojí sice šest stovek, ale do týdne jsme měli pokoj. A pak jsem taky pila na litry fenyklový čaj. Takže jestli kojíš, zkus se jím taky prolévat. :slight_smile:
25. srp 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuji za rady, kojím piju jakýsi hnusný čaj pro kojící matky tak ho zkusím pít víc, pupíka mast máme a mastíme.zkusíme i ty probio. kapky.
To hlídání holky nevím kdo by kdybych slyšela řeknu vám :slight_smile:
25. srp 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Hurá, další Mikulovačka. Ahoj Radisko! Koukala jsem na fotečky, musím pochválit, moc se mi líbí, ale nemyslím, že by jsme se znali. Možná od vidění. S hlídáním taky neporadím :frowning2: , ale ten inzerát, je určitě dobrý nápad.
Ajfi: co Maty a ta jeho rýma? Je to lepší?
Gábi: na prdíky prý kluci trpí víc než holky, tak nevím. Nám stačily kapičky Sab simplex a bylo po problémech....
25. srp 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hane : a kde bydlite? my na brnenske v tom modrem domecku, vetsinou chodime na Novou na hriste nebo po meste,
jj jeste ty kapky ty nam moc pomohly,
gabi : ja sem u kojeni nic takoveho nepila a od mesice sem male davala fenyklovy caj takze si na neho zvykla a nemeli sme problem s prejitim na caje
25. srp 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radisko: tak to se můžeme domluvit a sejít se na hřišti :wink:
25. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasné my chodíme každé ráno
25. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radisko, to už jsi třetí člověk, kterého v tom modrém domku znám. Úplně dole bydlí manželova sestřenka a nad nimi kamarádka, se kterou jsme se potkávaly na masážích kojenců. Má malou Zuzanku. Já jdu taky juknout na fotky, jestli tě náhodou neznám. :slight_smile:
Mno, Gábi, ještě k těm prdíkům. My jsme teda zkusili všechno na světě, protože jsme si děsně vytrpěli. Malý měl k tomu ještě zácpu, takže jsme mu občas dali i švestkovou šťávu a ta ho krásně uvolnila. Ale jediný stoprocentní recept je: Vydržet! Ony z toho ty děti musí vyrůst. A je teda fakt, že kluci to snáší podstatně blbějc.
25. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabinamirek:já jsem dávala na prdíky Probiotycké kapky a hodně se to zlepšilo '(taky si musím hodně dávat pozor co jím :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejhorší jsou u mě jogurty :unamused: ) a když bylo mega boleníčko tak jsem jí dala homeopatika Belladonna a to za deset vteřin pomohlo :wink: . Taky hodně nahříváme termofonem a masírujeme
25. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
... i já mám ten pocit, že tu maminek je nějak málo :unamused: Lenka
25. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek