• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Břeclav. Hlaste se!

11. února 2014 
Reni no tak jsem se trochu sekla,ale byli mu 2 měsíce aněco no :grinning:
23. črc 2008 v 11:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja chodim ku Dvorakovi a som s nim moc spokojna. nemal najmensi problem s tym, aby dosiel aj moj chlap - zavolal si ho po vysetreni, ked to mal uz natocene, a to ho vpustil bocnymi dverami priamo ku nemu, cize nemusel ist cez sestricku a teda ostatne pacientky tym nijako neobtazoval. dopadlo to tak, ze dr aj manzel kukali s nosmi nalepenymi na monitor, dr mu vsetko krasne vysvetloval a ja som nakukala spoza nich, aby som aspom nieco videla :grinning: :grinning:
no a knapek - tiez pohoda, vsetko poukazoval, vysvelil, to sme si dali aj natocit. tam sa chodi na tzv. velky uzv. vsetko tam drobcovi skontroluju a pomeraju. je to fakt zazitok vidiet to, to sme tam tiez boli obaja. janka, inak neviem, co by este za dalsie vysetrenie tam malo byt, ked ti to nukali za 1400,- ? to ma fakt zaujima, daj potom vediet.
kaczka - inkognito nie. s tym nemam problem, akurat ako som uz pisala, sa mi jednoducho nepaci mat svoje fotky niekde na webe, kde si ich kazdy moze pozriet. patri to proste do nasho rodinneho albumu, do nasho sukromneho zivota.. inak sa nezatajujem :wink:
23. črc 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani to vyšetření je NT screening, udělal by ti prosvícení šíje, jen nevím, jestli to v břeclavi dělají i společně s krevními testy, nebo jestli jen ten uzv, já na tom byla v Brně, můžu ti sem hodit odkaz, aby sis přečetla, oč se přesně jedná. Je to vyšetření vývojových vad. Jinak Janulík je dobrý.
Já chodím k Danielovi a jsem taky moc spokojená :grinning:

Wali a jak válčíte s Kubíčkem? Kolem toho roku je s dětmi sranda, už všude vlezou a jsou to všetečky :grinning: j

Doufám holky, že vás někdy uvidím :wink:
23. črc 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani tady se o tom dočteš víc :wink: http://www.prenatal.cz/faq.htm
23. črc 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wali já myslím aspon tvoji fotky jak vypadáš víš :wink:
23. črc 2008 v 11:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
to je dneska nuda:slight_smile:
Koupila jsem si aspon overball a trosku s nim cvicim.Zitra jsem chtela jit na tehotenske cviceni na polikliniku,
ale ted jsem si uvedomila,ze je to uz ve tri hodiny a to budu jeste v Sakvicich...no teda...
tak to vysetreni je fakt ten NTplus test,myslim,ze mi bude i brat krev.Dela ted MUDr.Knapek jen kratce,
ale aspon nebudu muset do Brna.
Kurnik,holky,vas tady teda najednou je,ze se mi skoro pletete.A zadna tehu? :wink:
Anky:tak dekuji za info.
Zitra jedu za kamaradkou,ktere se minuly tyden narodil syn,ani jsem moc nevedela,co ji mam koupit.Na mimi toho urcite maji dost...
23. črc 2008 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no,tak aspon ti budeme radit jako zkušené :grinning:

Jani kup plenky,to je nejlepší :wink:
23. črc 2008 v 18:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaczka - tak to by nebol problem, len musim najst nejaku normalnu fotku :sunglasses:
Janka - teda to je novinka, este ked som ja bola tehu, tak to Knapek nerobil! mimochodom, budete chciet vediet, ci to bude chlapcek alebo dievcatko?
anky - teraz je to uz parada. to je uz je taky maly cloviecik a nevedela som sa dockat, kedy zacne chodit, aby sme mohli chodit po vonku, aspom po zahrade. tak si to teraz moc uzivam. osobne pre mna boli najhorsie zaciatky - take prve 3 mesiace, ale to hlavne preto, ze som na drobca bola cely den sama, az ked prisiel manzel z prace, tak som mala pomoc.
24. črc 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wali tak už se těším na fotečku :wink:

Můj malý parchantík nechce dneska spát jinak než u vysavače!No nezabili byste ho? :angry: :grinning:
24. črc 2008 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem byla na cviceni a bylo to narvany v takovym malym prosturku,no priste se asi poperem o mista:(to je skodaaaaaa.......sef tomu udelal reklamu,tak prislo dost lidi,ale prostor pro to neni.

kaczka: :grinning: to budete mit teda doma jak ze skatulky.
wali:jo,no,doktor Knapek to dela kratce.Ale slysela jsem,ze je dobry v tom UZ,tak se mu snad muzu sverit do pece a nemusim do Brna.
A to si necham teda rict,co to bude,vsak uz jsem tak zvedava!!!
24. črc 2008 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
My si to nenechali říct!!ALe tušial jsem že to bude kluk
24. črc 2008 v 16:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kači, ale měl být holka, vždyť je to tady samý chlap, z čeho si budou vybírat :grinning:
24. črc 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jo,je fakt,že když nás pouštěli z porodky tak pouštěli 3 kluky a ajen jeednu holčičku :grinning:
24. črc 2008 ve 22:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To vazne?Mne prave pripada,ze je to vsude sama holcicka!Kamaradka ma sice taky Simonka,ale pripada mi,ze vsichni maji holcicky.
25. črc 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a narodil se vam nekomu maly v zime?Ja bych mela byt unor/brezen 2009.Jaky to je,kdyz je venku takova zima a musiteporad drepet doma?
25. črc 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja se picnu,ja mam asi zase hlad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :unamused:
25. črc 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Už tady nějakou dobu šmejdím, ale zaregistrovala jsem se až dneska. To je super, že jsem tu našla Břeclav. Moc těhulek kolem sebe nemám, takže budu hrozně ráda, když se s váma budu moct občas o něčem poradit.
25. črc 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajfi,klidně se ptej,rády poradíme!!TEda hlavně já šíleně ráda radím co nevím,pokusím se zjistit :grinning:

V porodnici říkali,že před chvíli bylo období holčiček a ted že se rodí zase samí kluci :grinning:

Jani jen papej,potřebujete to oba :wink:
25. črc 2008 v 10:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno, jestli my budem mít kluka, tak to bude doma rvačka. Stačí, jen když se bavíme o jméně a už jsme na nože. :grinning:
O hladu teda ani nemluvím. Baštím furt. Doufám, že to prcek všechno stráví za mě. Jinak budu po porodu pěkná koule. :unamused:
25. črc 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz dve tehulky, no to je super. budeme s vami spominat na teho :grinning:
kaczka - specialne pre teba - pozerala som fotky, chcela som nejaku kde som aj s mimiskom a zistila som, ze nemame skoro ziadne spolocne fotky, ktore by boli aktualne! takze esteze som to zistila, tento vikend budeme fotit ako draci :wink: inak, u nas hodne letela zase pracka miesto vysavaca!
je fakt, ze aj za "nasich" cias v porodnici prevazovali chlapcekovia, ale teraz pozname zatial viacej dievcat nez chlapcov.
25. črc 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wali já si musím nutit abych ybla s prckem vyfocena...lítím z fotákem furt jen já!!A to jsem kupovali nový aby tatínek mohl fotit :grinning:

Ajfi,já nechela v porodnici 10kg z 15 a to jsem jedla hodně :wink:

My se taky u kluka shodly jedině na Davídkovi :grinning:
25. črc 2008 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaczka - presne si na to kapla! vsade su fotky, co fotim ja a tak to potom vyzera!

ajfi - my sme tiez viedli vojnu kvoli menu a dopadlo to tak, ze som este s kontrakciami stala s perom v ruke nad papierom a rozmyslala, ze dokelu ake meno tam mam napisat!! vyslo z toho meno, ktore na nasom papierikovom zozname vobec nebolo :grinning:
25. črc 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po pravde,nechapu,jak se muzou dva shodnout na jmene,my se neshodneme ani na holce,ani na klukovi.Az budeme vedet co to je,tak budu vic resit.
Ajfi:ahoj,konecne taky nejaka tehotna.a ty nechodis cvicit?a k jakymu chodis doktorovi?
25. črc 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wali no jako má štěstí,že nemá moc času..jinak ybch pěkně nadávala :slight_smile:
25. črc 2008 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jankapavol: Já chodím do Mikulova k MUDr. Dřímalové. Je to docela sranda. Má takovou miniaturní ordinaci udělanou snad z nějaké předsíně. Ale jinak je naprosto suprová. Nemůžu si ji vynachválit. Na nějaké cvičení nemám moc čas. Mám docela časově náročnou práci, takže makám tak dvanáct hodin a pak jsem ráda, že se jdu max. na chvilku někam projít. Mám z toho trošku špatné svědomí. Ale vlastně ani moc nevím, kam se tady dá chodit cvičit. Do Břeclavi bych mohla jet tak někdy v sedm večer. :frowning2:
25. črc 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wali, rozhodně foť, co můžeš. Aspoň prcka. Já jsem se taky hrozně ráda vždycky dívala na fotky, když jsem byla prťavá. Tak ať si váš potomek v dospělosti taky trochu užije. :grinning:
25. črc 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no spíš já vybrala holčičí tak sjem Tomovi povolila Davídka,sice se mi víc líbilo jiné,ale tak co už!Davča je taky hezké :wink:

Ajfi,tak hlavně že ti vyhovuje :wink:
25. črc 2008 ve 13:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajfi, no samozrejme! tych fotiek, kde vypada podla nas tak krasne a za ktore sa bude tak strasne hanbit, ked ich budeme o par rokov ukazovat, tak tych mame celu kopu. chuda dieta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak mas celkom narocnu pracu, asi by som to nezmakla, 12h pracovat a este k tomu byt aj teho. no, klobuk dolu.
25. črc 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
V tomhle jsou ty digitální foťáky fakt na houby. To má člověk pak milion fotek v počítači a na CD a tak, ale kdo z vás si někdy prohlížel fotky v komplu, že jo? Zlatá alba s tím mašličkovým prošíváním na boku. :slight_smile:
Wali, ta práce není nějak fyzicky náročná. Sedím u počítače, takže se nějak nepředřu. Zatím to v pohodě zvládám. Zvlášť, když mi vůbec není špatně. Taky jste měly tak pohodové těhotenství? Já kdybych nechodila k doktorce, tak ani nevím, že jsem v tom. Někdy bych ty nevolnosti radši brala, abych věděla, že tam mimčo fakt je.
25. črc 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla nízky tlak,takže jsm musela furt ležet,jinak mi bylo zle!!Nevydržela jsem dlouho stát!!

No neprohlížím,proto si nechám nejhezčí vytisknout a založím do alba!!

Holky nevíte o dobrém fotografovi?
25. črc 2008 ve 14:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek