• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Břeclav. Hlaste se!

11. února 2014 
vítám radiska!
25. srp 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
AJFI . bydli nad nama Janca Tihlarikova co ma zuzanku a pod nama jsou Valesovi co maji taky Anicku
25. srp 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniku, ty asi čteš od první stránky. Musíš odzadu. Už je nás tu habakuk.
Radisko, tak doufám, že se potkáme. Až dá Hanka malou do školy, tak zas budem vyrážet s mrňatama do ulic, tak se přidáš, jo? To budem mít mimina věkově pěkně popořadě, to je super.
Jinak jsem se dneska po další probdělé noci s Matýskem vzbudila s parádním cucflekem na tváři. To dítě už neví, co by ocucalo. Je to halt vášnivý muž. :grinning:
26. srp 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.

zdravím po návratu z dovolené a vítám mezi námi Radisku a Leniku.

V Praze bylo fajn. Zoo je opravdu moc pěkná, strávily jsme tam s Aduškou opravdu celý den. :slight_smile:
Jinak u nás nic nového, jen příští týden začne znovu školka a Aďula bude chodit do přípravky na ZUŠ - do výtvarky a klavír se zpěvem. Tak jsem zvědavá, jak ji to bude bavit. Snad vydrží, vybrala si tyto obory sama. Bude to taková malá průprava do školy - kam půjde příští rok. :wink:
26. srp 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajfi: no nevim jak moc casto s vami budu chodit ven, ja jeste studuju v brne Vosku, posledni rok, takze uvidime jak to pujde, jestli mi dr. zase napise rizikac tak budu vetsinou doma tak by to slo, ze bych zase jezdila 2x tydne do brna. Anicka uz konecne spi pak se naobedva a zas pujdeme ven
26. srp 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jola2: myslíš že jogurty to dělají já jím obden activii abych mohla na záchod zase já po porodu je to děs a taky jsem ji jedla denně v těhotenství z téhož důvodu.
radiska: já už jsem mu taky nasadila čaj vždycky ho nechám vyhladovět (prý můžu přibral mi za 3 týdny kilo :slight_smile: ) a dám mu trochu čaje a potom ho teprve nakojím děláme to tak druhý den tak snad to taky pomůže)
26. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabinamirek: já když sním jogurty, tvaroh, Míša zmrzlina, jogurtové mléko a taky mléko obyč. , romadur a podobné sýry je to hrůza :frowning2: . Vždycky jsem myslela že kojná potřebuje hodně mléka atd. ale :unamused: Malá je hodně náchylná co sním taky čerstvé pečivo, některá zelenina celer, petržel o cibuli ani mluvit nebudu! (nejhorší je paprika) po banánu(ještě kord takový který nejsou dozrálí) je hotová pohroma :unamused: . Někdy si úplně říkám že chátrám že už nic nesmím jíst :cry: . Jak jsme měli ty PK tak to bylo docela dobrý (ale já jsem musela mít dietu) teď už je nemáme tak to jde hodně znát ale už je větší tak se s tím umí docela poprat.
jo a ještě si vzpomínám že nám nedělalo dobrotu ty čaje pro kojící a fenyklové čaje pro kojence :unamused: !

ajfi, radiska, hanne,..:mooc závidím taky bych chtěla mít tady někoho s kým bych mohla vozit nebo tř. jen na písek :cry:
26. srp 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: joly : jo to je dobry akorat se musime nekde potkat, coz je u me problem :grinning:
27. srp 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
rady,ahoj,uz jsem ti psala do IP.covece,ty jsi tehu???no ja koukam,to teda budete mit rychle po sobe,mala je asi hodna,co? :wink:
holky,co se tyka prdiku,tak mi prijde,ze stejne at mamky delaj co delaj,tak to nejak zasadne nepomaha.jinak,jestli chcete jit do probio kapek,tak koupit urcite na slovensku.ony ty kojeny deti
na to trpi vic.

to je desny,ze jste vsechny az z mikulova...nemuzete bydlet bliz? :grinning:
no a teda kdy se sejdem ten pristi tyden?
jo a na dovolene dobry,ale mala neterinka ma 3 roky,druha 2 mesice,plus Oli pul roku,no v jednom baraku trocha narocne... :slight_smile:
27. srp 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi,tak jdi do svestek,ja jsem z toho udelala Olimu pyre a hned kakal 4x denne,tak uz mu ta radsi zas nejaky cas nedam,ale ted je sezona,tak si sezen svestky a zavar si je a jez to.nebo si je nasus!
27. srp 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,ajfi,s tim cucakem je to teda mazec :grinning: :grinning: :grinning:
oli me zase furt silene taha za vlasy.chytne se me za vlasy jak v autobuse a drzi se jak kliste
27. srp 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a Ty jsi nakonec s těma holkama na tu dovču nejela?
Srazík příští týden je super nápad. Navrhuji ale spíš dopoledne a ne hned v pondělí. Jinak už budu moct kdykoli :wink:
Radisko, tak to je fakt. Bydlíme všechny kousek od sebe, ale pořád se nějak míjíme :grinning: Já už se fakt těším až začne škola a bude zase pohodička.
27. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,ja vlastne taky kdykoliv

nejela,ruzne veci se nachomejtly,tak holky chteji jet az v rijnu...
27. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
rady a vy jste se do mikulova pristehovali?odkud?
27. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, Jani, o vlasech mi ani nemluv. Mates mě škube úplně hrozně. Se vždycky vyděsím, když vidím tu pěstičku plnou vlasů. Se divím, že ještě nejsem holohlavá.
Jinak teda poslední dva dny trpíme. Prořezávají se horní zoubky, tak chudák malý neví, co by si do té pusy narval. Děsně všechno ohryzává a křičí u toho jak ďas. Už ať je to venku.
Jinak pro srazík jsem taky. Takřka kdykoliv. Akorát v úterý asi pojedem do Brna k doktorovi, tak to bych prosila ne-e. :slight_smile:
27. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauvec holky já bych taky ráda srazíkovala :grinning: to úterý se mi taky nehodí bo Jola jde poprvé do školky tak nevím co si vymyslí paní uč. v kolik si pro ní mám přijít :confused:
27. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze streda,nebo ctvrtek dopo.tak piste ostatni holky,co je pro vas lepsi.
ajfi,vy teda uz budete mit zoubku,my porad nic,joly co vy?takze my zase neuvidime malou Jolanku.

ajfi,co v brne u dr?
27. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
On má takové znamínko na zádech - hemangiom. A doktorovi se zdá, že se to zvětšuje, tak nás poslal na kožní na preventivní vyšetření. Snad to nic nebude. A v rámci návštěvy Brna nakoupíme Matýskovi nějaké serepetičky. Už potřebuje jídelní židličku a tak.
27. srp 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej,no to my mame zidlicku uz davno.ale stejne by tam mel sedet az od 9mesicu,tak dobre delate...
jojojo,to jsi pamatuju,ze jsi psala.a kam jedete?do detske?ja tam mam kamosku na koznim.
27. srp 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : no ja su z brezi, tkaze sem daleko nedosla :grinning: ale manzela mam z Bilych Karpat,
my jsme dnes taky meli noc na h....o, od jedne od rana uplna katastrofa, sem rano byla uplne hotova. Jinak jstem tehu, no to planovany nebylo, jsem chtela dodelat Vosku, tak se mi to takto trosku protahne, ale snad to nejak dopadne, termin porodu mam 2.2. Anicka je hodna holka, nejdradej by byla porad venku nebo v bazenu, coz muze jen u tchyne.

janko : uz sem ti odepsala, my jsme byli cele odpo pryc na vylete pesky do brezi, tak sme uplne grogy. :grinning:
27. srp 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, Jani, jedem do dětské na kožní. Ale dělá to tam jen jedna doktorka - Faberová se, myslím, jmenuje. A ta je tam prý jen úterky a čtvrtky. Tak pojedem hned v to úterý.
Holky, nemáte nějaký recept, jak donutit to dítě, aby trochu spalo? Já už jsem úplně zoufalá. Dneska se zase vzbudil tak dvacetkrát. Já už jsem úplně hotová, fakt nevím, co s ním. Už jsem tak unavená, že jsem dneska v noci měla úplnou chuť s Matýskem už zatřást nebo něco. Až mě to samotnou vyděsilo. Nějaká laktační psychóza se zpožděním nebo co.
28. srp 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej,ajfi,to fakt nevim.a chce papat?nebo chovat?nebo pit?mas ho u sebe v posteli?nebo v postylce?
28. srp 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,tak ja stredu nemuzu,takze ctvrtek,ju?doufm,ze uz nebude tak desne vedro
28. srp 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čtvrtek je OK. Mně se teda uvolnilo i to úterý, bo manžel nemůže, tak pojedem do Brniska až ten další týden. Ale čtvrtek je, myslím, ideální.
29. srp 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajfi : dej mu na noc sunarku krupicu takova dobra kase a pak ti bude spat celou noc nam to zabralo
29. srp 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radisko, tu mu dávám už dva měsíce. A nezabírá. :unamused: On je prostě závislák na prsu. Od toho mám taky toho parádního cucfleka. On prostě v noci hledá, kam by se přisál. Ach jo. No, snad z toho vyroste.
30. srp 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha takt oja nevedeal ze jeste kojis, tak to potom jo to je tezsi no hlavne hodne trpelivosti
30. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,to je domluva s vama,kdyz tady porad nejste.tak kdo ve ct dorazi?dala bych sraz 9.30 zas u toho vo´jaka,plati?
31. srp 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Tak vidím, že nejsem sama, kdo má náročné víkendy :grinning:
Jani, já myslím, že to by šlo :wink: , já se teda hlásím.
31. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se taky hlásím. :slight_smile:
31. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek