• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Břeclav. Hlaste se!

11. února 2014 
Já tam taky budu!

jani: nakonec nám odložily školku bo tam něco dodělávají tak vezmu Jolu sebou
31. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte! Tak jak jste zvládli začátek nového školního roku? Teda Ti, kterých se to týká :wink:
U nás pohodička, hlavně pro mě. Být celé dny s puberťačkou, tak to je teda hrozný. Zrovna je v tom věku, že všechno co řekne mamka je špatně...., no vždyť si to ještě taky pamatujete :grinning:

Už se moc těším na srazíka..... Radisko, co Ty?
1. zář 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja ve ct terpve tak ve dve kdyz se zadari dojedu ze skoly uz mam zrovna dve prednasky hruza, tkaze pro me asi srazek ee ale kdyby ste chteli manzu :grinning:
1. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
radis a my se kdy teda uvidime?
1. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani,to uz je v 11 v puberte?
1. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zitra jedem plavcit do Brna do velcaku,juchuuu
1. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, taky se mi to zdá brzy na pubertu, ale když vidím její kámošky, tak jsem ráda, že to je u nás zatím jen tak jak to je :frowning2:
A v tom Brně, to je nějaký kurz? My začínáme už konečně příští sobotu, taky se strašně těším :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.

Tak bohužel zítra se k vám nebudu moci přidat - ale užijte si to. :frowning2:

Jinak u nás nástup do posledního roku školky dopadl dobře. Malá se cítí strašně důležitá - je předškolačka, takže je s ní docela sranda. :wink:

Včera jsme byly pro rozvrh hodin v ZUŠ - malá bude chodit na klavír a do výtvarky. Takže nám to od příštího týdne začne.

Mějte se krásně a zítra si to užijte. :slight_smile:
2. zář 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani : my mame cas dnes navecer co ty? napsala bys mi adresu? zitra uz zas valim na prednasky a dojedu kdo vi kdy, jani a ten bazenek je tam super na Stamicove my jsme se tam s holkama chodily vecer koupat - bydlela jsem tam pul roku na intru :grinning:
2. zář 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauvec holky tak zítra teda pod vojákem v 9:30?
2. zář 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo. :slight_smile:
2. zář 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani,posles mi fotecky,prosim?ikdyz jich bude asi dost,tak nedas je do uschovny.cz?
3. zář 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, je jich docela dost, ale ještě jsem na to neměla nějak čas. Sice s tou úschovnou zatím nemám zkušenosti, ale zítra prozkoumám a provedu :wink:
3. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vcera jsme koukali na vecernicek a bylo to dobry:slight_smile:)))
4. zář 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haha. My jsme to zase neviděli. Matýsek v tu dobu ještě trajdal s babičkou a dědou venku. Hani, prý jste se potkali.
Jo a už mám spravené vlasy. Tak mám radost, že už nevypadám jak Máňa. :grinning:
4. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauvec holky! Já bych taky ráda vyděla fotečky :wink: . Srazík moc hezký i Jolance se líbyl dokonce mi večer když jsem jí šla zakrýt tak se ptala kdy zase pojedem :slight_smile: (chudáček vůbec neví že kdyby ještě nějakej bude tak ona bude ve školce :grinning: ).
Mě se taky Leuška kouká na večerňajs tak na nějakého boha :grinning: oči jak knedlíky a krve by se s v ní nedořezal.

ajfi:jako Máňa :grinning: :grinning: dobrý :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sakra, kdy ten večerník dávají. Já jsem ho zas prošvihla. :grinning:
4. zář 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajfi,my dnes taky prosvihli,pujcila jsem cd z knihovny-pisnicky od Uhlire a zpivala jsem Olimu :grinning:
a dik za tip s tim balonem,super napad,Olimu se to libi

joly,tak to muzem kliiido prizpusobit pro Jolanku po obede :wink: tak ji pozdravuj,bobenku

haniii,ja chci fotkyyyyy :sweat_smile:
4. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak fotky jsem nakonec dala na rajče, odkaz máte v IP :wink: Jani ta úschovna po mě chtěla vaše emaily a tak jsem to raději udělala tak. Jo, a fotky z toho minulého srazíku jsem vlastně neviděla. Máš nějaké?
Dnes jsme byli sbírat hrozny a pak na oslavě babiččiných narozenin. Jsem úplně strašně přejezená, že dnes asi ani neusnu. :frowning2:

Jaký teď vlastně dávají večerníček? My jsme ho s Baruškou nestihly už aspoň tři týdny :sweat_smile:
5. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauvec Hani moc díkec za fotečky jsou moc pěkné :dizzy_face: . Teď mě napadá jak tam má Leuška to Barunčino chrastítko jestli ho máte? Tuším že naposledy ho měla Janča? :sweat_smile: . Na večerníček jsou broučci.
JJ taky bych ráda vyděla ty fotečky z minulého srazu. Tak holky čauvec a hezký zbytek neděle:wink:

Hani: to zbírání hroznů miluju :dizzy_face: vždycky se při tom tak nacpu těch hroznů a je u toho strašná sranda a sejde se tam zkoro celá rodina :grinning:
6. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani,fakt,fotky jsou super!a ze kteryho srazu myslite?ja mam jen fotky u nas na dvore,ale z Mikulova ne
a vecernicek jsou Vceli medvidci,ne broucci:slight_smile:
teda,srandu u sbirani hroznu jsem teda nezazila

jinak dneska vyrabim Olimu hracky :grinning:
a zitra jdeme poprve do Yamahy :wink:

jo,joly a chrastitko jsme Hanci dali
jo,Hani a bramb.gulas byl super,sem s dalsimi tipy na jidlo :sunglasses:
6. zář 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky vinobraní miluju. To je náhodou super. Když teda nemáš sto hektarů, že? :grinning: A potom, když kvasí burčáček. Aaaaach. Už se těším, až letos bude. To si teda nenechám ujít kojení nekojení.
6. zář 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéchechééé, ty fotky jsou super. Oli se tam furt řehní, to je paráda. Je strašně fotogenický.
6. zář 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem ráda, že se vám fotky líbí :slight_smile:
Jani a jaké hračky? Tak si to v té Yamaze užijte! ....jo a zítra u nás bude k obědu Křenovka, bo je to rychle uvařený :grinning: a moje zlatíčka ji mají moc rádi.
6. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jakou jsi dělala hračku? To jsi teda šikovná to já raději koupím bo toho mám doma až tak dost když je manža v čudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A co děláte v té Yamaze? To je nějaké cvičení bo co?

Hani křenovku taky miluji ale teď jí nemůžu bo do toho dávám mléko a z mléka mi malá pláče a ani nevím jak by dala ten křen no ještě chvíli počkám dá se i koupit :grinning: (ten křen)

ajfi:Taky miluji burčák. Dávám si ho i do mrazáku a vytahuji na vánoce mňam mňam :dizzy_face:
7. zář 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
vzala jsem krabici,polepila ji barevnym papirem a obrazkama a dala do ni hracky,zavrela.Olimu to chrasti,pak se dostane dovnitr a zkouma,co v ni je.nejsou tam jen hracky,ale ruzne predmety,ktere zkouma a jsou neskodne,napr.hreben atak

a pak delam knizecku z papiru,jedna stranka na tvary,jedna na barvy,jedna na zviratka,jedna na materialy(filc,neco sustivyho)...to jeste nemam
8. zář 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tu krabici jsem dělala taky. Koupila jsem balicí papír s Ferdou mravencem a vypadá to, myslím, moc hezky. :slight_smile:
Jo, holky, na to kožní do Brna nejedem. Volala jsem tam a doktorka říkala, ať to vyfotíme a pošlem mailem. To je mazec, co?
8. zář 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo teda
8. zář 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,ale ty fotky z rajcete nejdou stahnout :frowning2:
8. zář 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek