• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Břeclav. Hlaste se!

11. února 2014 
Jani, tak mi napiš čísla fotek, které chceš a email a já Ti je pošlu :wink:
My dnes máme za sebou strašnou noc. Od jedné do půl čtvrté jsme nespali. Barča měla horečku 38,6. Dala jsem ji Nurofen sirup a pak usnula a spala až do půl desáté. Před chvílí jsem ji měřila a měla 37,6 a teď pomalu usíná. Kašel nebo rýma, vůbec nic. Tak teď nevím co s tím. Doufám, že to nic nebude, v sobotu by jsme měli jet na to plavání. Ach jo :frowning2:
8. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
je Hani tak snad bude líp :wink: . Ono se teď hodně na večer ochladilo :frowning2: a jak děti lítají a jsou zpocené? uvidíš co se z toho vyklube.

Jani já jsem vždycky otevřela fotku a levím tlačítkem myší si to uložila do Pc.

ajfi:no to je teda síla. Už ani k doktorovy nemůsíš! To nás teda ta technika předbíhá! Já bych byla ale raději na osobní pohovor :confused: .
8. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kdyz jsem si to ulozila jak rikas,joli,tak to prave neslo otevrit.neulozi se to jako .jpg,ale neco jinyho
tak diky,Hani,poslu cisla.

tak to je naprd s tou barcou,jestli to neni 6.nemoc,to ted jaksi frci.hlavne,ze pak zaspala a pekne se vyspinkala

tak ja jdu spat.
8. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jaká 6.nemoc? O tom jsem ještě neslyšela.
Včera měla pořád horečku, ale už jen kolem 38. Navečer se k tomu přidal trochu průjem. Prý teď něco podobného řádí ve školkách, tak nevím. Uvidím co bude až se probudí, asi s ní pro jistotu zajdu k doktorovi. To je fakt strašné vidět ji jak jen celý den ležela a pospávala :frowning2: Ještěže není nemocná moc často. Já to nějak těžce nesu :cry:
9. zář 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

hanne: 6.nemoc - dítě má horečky cca 4 dny, potom se osype - naše malá ji měla v cca 9 měsících. Ale průjem neměla. Raději bych taky zašla k doktorovi.
9. zář 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chudinka maličká. Tak pak dej vědět, co doktor. A jak je Barča na tom. To je hrůza, když jsou mrňousci nemocní. Já jsem málem nezvládla ani tu rýmu. Natož kdyby měl Matýno horečky, to fakt nevím, co budu dělat, až to jednou přijde.
9. zář 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za podporu. Tak to asi žádná nemoc nebyla. Včera se vzbudila a horečku už neměla, tak jsem ani k doktorovi nešla. Vypadá to, že už to bude asi dobré. Ten průjem mohla mít asi i z hroznů.
Dasulag: A už byla Adélka v těch kroužcích? Líbí se jí tam?
10. zář 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aduška byla v pondělí i ve výtvarce i v klavíru. byla nadšená. Doufám, že ji to nadšení vydrží :grinning: .
Dnes jde znovu do klavíru. Výtvarka bude až 21. 9. 2009 - v Bílovicích jsou hody a to je v Bílovicích vše pozavírané - ZŠ, MŠ i ZUŠ, obchody jen dopoledne.

Hanne: to je dobře, že to nebylo nic vážného. :slight_smile:
10. zář 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dávám odkaz na pár fotek z Prahy, kde jsme byly s Adélkou.
http://dasulag.galerie.cz/
10. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, to jste se, Dáši, měly. Paráda. To pohádkové království vypadá fakt super.
Hani, to jsen ráda, že Barča nemarodí. To ať si nechá až do školky, až bude nosit domů ty bacily. :slight_smile:
10. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
A musím se teda pochlubit, jak jsem zručná. Bo jsem právě domontovala tu jídelní židličku. Tak jsem samý puchýř, bo to dotahování šroubků je celkem fuška. Ale než bych k tomu donutila našeho tátu, to by z ní Matýsek vyrostl. :grinning: Ale né, to zas přeháním. Ale když ten náš taťka přijde z práce a my už ho ženem ven, abychom si ho trošku užili, tak kdy to pak má chudák dělat.
10. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasulag: moc hezké fotky!
Ajfi: neeee, až bude chodit do školky, tak to už musí být zdravá :slight_smile: Já jsem tu naši jídelní židličku rozmontovala. Máme teď z ní stoleček a židličku, protože se mi v ní Barča naučila stoupat, tak jsem měla strach aby nespadla. Z té židličky má teď velikou radost. Sama si ji přenese kam potřebuje. Nejraději si ji přitáhne ke kuchyňské lince a strašně mi pomáhá :grinning:
No nic, jdeme se připravovat na Vinobraní. Přijedou asi babičky a strejdové, tak musíme s Barčou něco nakoupit a nachystat. Zítra máme to plavání, tak aby jsme to stihly.
Tak krásný víkend všem!
11. zář 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ti chlapi prd vydrží. Můj milý se skoro každé odpoledne dospává. Co mám, sakra, říkat já? To já bych se potřebovala dospat. Jenže to by mi někdo musel pohlídat dítě. A kdo, když táta dospává? :unamused:
11. zář 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste furt se v noci budite,ivi?

joly,seznmila jsem se s novou kolegyni-zubarkou a bude delat od listopadu v Drnholci.Moc mila,mas se na co tesit
11. zář 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, Jani, pořád. V noci na včerejšek se vzbudil jen pětkrát a já jsem byla tak krásně vyspaná. Protože normálně se budí tak dvacetkrát. :frowning2: Ale to je jenom moje chyba. Protože nejsem schopná ho odnaučit od toho prsa. Já prostě nevydržím to jeho řvaní. On Matýno vydrží klidně dvě, tři hodinky. A pak začne ztrácet hlas, tak to zase nevydržím a šoupnu mu ho. Ach jo. Ale budu to muset nějak udělat, jinak fakt nevim, jak dlouho to ještě vydržíme.
Jinak u nás plně frčí svátky obžerství (rozuměj Pálavské vinobraní), tak mám plný pupek a Matýsek právě vyspává, protože ho znavil koncert Čechomoru. Zítra půjdem na ty obříky, co zpívají jede jede mašinka. Si nemůžu vzpomenout, jak se jmenujou. Jo, Maxim Turbulenc. Tak doufám, že se budou Matýskovi líbit. :grinning:
12. zář 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajfi:a co zkusit na noc místo prsíčka flašu (s čajem????) . Ať se vám povede vinobraní i když tady teď pěkně prší :unamused: .

Jani: já do Drnholce nechodím jezdím až do Znojma. Ale mamce řeknu velkou novinu :grinning: (pořád se vymlouvala že nemůže k zubařce a teď už bude muset :grinning: )
12. zář 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty ja nemam tak rada.to jejich prisedla mi darbujana je sileny.
hele ale s tim budenim v noci je to sileny,to ti fakt nevim poradit,to by prece nikdo nevydrzel dve hodiny rvani.
oli se dnes taky parkrat zbudil,ale ja mu dam cumlik a pustim mu hraciho dracka s uspavaci melodii a zase usne.papal jednou.taky se snazim odnaucovat,ale kdyz mu nedam jist,tak se taky pak porad budi a stejne mu nakonec dam.

tobe to plny bricho vubec neuskodi :wink:

jo a tady neprsi teda

a byl super vecernicek-dneska zpivali bila bila bila :grinning:
12. zář 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,davam si do albika svatebni dort.takovy nejaky podobny bych chtela,ale jen dve patra.nevite,co je to za polevu?nemate recept?nevite,kde takovy delaj a cca za kolik?kolik jste meli na svatbe dortu?ja bych chtela jen jeden pro nas,jeden pro Palovi rodice a jeden pro nase.
12. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno, Joli, my už jsme zkusili úplně všechno. Čaj do flašky, kašičku do flašky, dudlíky, světlo, písničky, dokonce i televizi. Ale on prostě chce jen ten živý dudel. Ach jo. Ale dneska zahajujem brutální odvykací kúru. Ještě jeden pokus. Tak nám držte palce.
Jani, podle mě je to marcipán nahoře. Kamarádka, co jsme jí teď byli na svatbě, tak měla hodně podobný dort. Akorát teda růžový. A dělala jí ho nějaká paní z Březí. A byl vynikající. My jsme měli na svatbě jen jeden dort. Nechala jsem udělat dva, ale bylo 35 stupňů, tak by se to stejně rozteklo. A nakonec jsme i nějaký dostali, takže byly plné stoly. :slight_smile:
13. zář 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy jste nemeli pri jedny rodice Dekujeme za dceru a druhy Dekujeme za syna?

uz jsem to zjistila,je to fondovaci hmota :wink:
13. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani: jj to je potahovací hmota z fondánu :wink: . Mi jsme měli taky jeden za syna a druhý děkuji za dceru má být i jeden pro štěstí (jako nějakej lesní roh bo co?) ale to je na každým jak to tam bude mít. Mi jsme taky nějakej dostaly a tam jde hl. o to aby měla nevěsta se ženichem co nakrojit :slight_smile: .
Ty jo malá mi ještě spí :confused: normálně ztává o půl šesté :grinning:
Tu písničku jsem taky slyšela v tom večerníčku tak jsem si hned vzpoměla na srazík :wink:
14. zář 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. zář 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono se to tak dělalo dřív s těmi dorty. Ale to jsou podle mě takové přežité zvyky.. Jako zatahování nebo začepení nebo tak. :slight_smile: Já bych se na to vyprdla a nechala si udělat jeden pěkný svatební a hotovo.
14. zář 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme měli zákusky a dort z Mikulčic. Tady... http://www.pekarnazdena.com/cukrarna/cukrarnaindex.html
14. zář 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajfi:mi jsme měli únos i odčepení, cigány atd. a vůbec toho nelituji :grinning: bylo to moc hezké taková sranda :dizzy_face: :dizzy_face:
vdávala bych se ještě jednou :grinning:
14. zář 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, tak to záleží na každém, jak si to přeje. My jsme měli rozbití talíře a takové ty drobnosti jako, kdo si vybere kořalku a kdo vodu. A únos teda taky. Ale právě jsem byla hrozně ráda, že jsme se vyhnuli takovým věcem jako těm cigánům a nasazování chomoutu. O to jsem prostě nestála. A můj drahý už vůbec ne. Ale každý je z jiného těsta. Věřím, že vy jste si to užili. Ale my bychom se při tom necítili dobře.
14. zář 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajfi to máš pravdu každý na to není já jsem taky nechtěla to odčepení ale nakonec nám to udělali ti cikáni a bylo to super! Ale myslím si že kdyby tam nebyla dobrá parta a nedělala srandu tak to taky stojí za prd :confounded:
14. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaky odcepeni?to vubec neznam
jj,ajfi,tu pekarnu zdenu znam,ma ted reklamu na nasi kabelovce a ty kolacky vypadaji na fotkach nadherne!!!Chutnaji dobre?
joly a jaktoze znas tu fondanovou hmotu?delala jsi z toho?nejste nektera cukrarka? :grinning: (hned bych vyuzila)

a taky jdu znovu vybirat barvu svatby,pac mela byt zelena a kamoska my dneska rekla,ze nam prece zelena nikomu neslusi,jestli nechcem jinou.a to ma pravdu,tak jsem zvolila na nas modrou-teda jako na Paliho a Oliho,ale na ten stul se mi stejne nejvic libi zelena...

a byla jsem omrknout jedno kvetinarstvi v Bv,maj to tam moc hezky a mela jsem v planu bily lilie a bily ruze a uz pomalu zacinam taky menit.pry to nejde moc videt a je fakt,ze ja jsem bledule a bylo by to vse takove bledunke...
14. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem měla bílou kytku s peříčkama a dneska bych teda taky zvolila něco barevnějšího. Byla sice přenádherná, ale kdyby tam nebylo trochu toho zeleného šáší, tak by to fakt nevyniklo. A proč by vám zelená neslušela? To je blbost. Teda jde o to, jaký odstín. Světle zelenkavá by byla určitě krásná. Jestli se ti to tak líbí, tak se nenech odradit. A vůbec... Udělej si tu svatbu, jak chceš. Nenech si do toho od nikoho mluvit. Je to tvůj den.
Jo a ty zákusky z těch Mikulčic byly moc dobré. A koláčky taky. Brávali jsme je tam i na hody.
14. zář 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky chtěla jsem Vás poprosit jaké dáváte na prdíky ty probiotické kapky? jaký výrobce děkuji nebo mi pošlete odkaz na netu děkuji Vám moc Gábina
14. zář 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek