• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Břeclav. Hlaste se!

11. února 2014 
jani:odčepení to se dělá před půlnocí dá se nevěstě čepec že už není svobodná ale vdaná paní (žena) a ženichovi se taky něco udělá :grinning: . Mě navlýklý do spodnic dali mi takový starý kroj jak pro babku, dali mi čepec mimino do ruky a manžovy daly gumáky, namalovaly mu fousy daly klobouk a čagan no prostě prča :grinning: :grinning: a u toho se zpívá taková písnička "dneska nevěsta zítra žena...". Já jsem měla taky bílou s modrými doplňky bo jsme měli vše do modra (barva věrnosti) bílé růže, a ještě cosi s poměnkami, perličky a taky peříčka vypadá to moc hezky.

gabinamirek:ty kapky vyrábí u nás jen jedna firma tuším Gala nebo tak nějak když příjdeš do lékárny tak ti poradí řekneš že chceš Probiotické kapky pro mimi do šestého měsíce. Ještě vás to trápí?
14. zář 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Gábi, existujou jen jedny. Normálně řekni v lékárně probiotické kapky. Výrobce je BioGaia. Posílám odkaz, jak to vypadá.
http://www.lekarna.cz/probioticke-kapky-pro-deti-5ml/
14. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jojo trápí nás to pořád asi je budu muset koupit a zkusit už jsme dtrkali do zadečku rourku máme kapky a mažeme bříško a je to děs ach jo jestli vypláznu tolik peněz za kapky a nepomůže mu to tak se picnu :wink:
14. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
divej já je našla nějak podezřele levné je to možný? http://www.docsimon.cz/zbozi/probioticke-kapky-pro-deti-5ml
14. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi,jo,je to mozne a jsou to ony.V cr je obvykle prodavaji za cca 650kc a na slovensku za 10eur.tak my jsme pro ne jezdili do Kut.
holky,tak jdu do zelene a kluci klidne muzou byt do modra:slight_smile:
15. zář 2009 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani:jejda co ten čas??? To teda pěkně důmáš nad svatbou kdy bude??? JJ pěkně si stůj za svůj názor když se ti zelená prostě líbí tak běž do ní!! Vdávat se budeš jen jednou(poprvé :grinning:) a věřím že vám to vydrží celý život :dizzy_face:

gabinamirek:nám pomohli až po 14dnech ale pak byla úplně vyměněná a hodná vůbec tech peněz nelituji :wink: . Zkus si zajít do lékárny a koupit si keště l tomu homeopatika Belladonna (stojí to asi 60kč) dávála jsem to když už měla mega koliku a moc plakala vždycky to pomohlo! A ještě zkus takový testík: vysaď na nějaký čas mléko a mléčné výrobky(v jedné homeopatické poradně říkali že to nadělá hodně patálie a nám opravdu nadělalo hl. tvaroh, jogurty atd.) za zkoušku nic nedáš.
15. zář 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, já jsem byla ochotná dát klidně pět tisíc, jen aby se malému ulevilo. :slight_smile: Fakt jsme si potrpěli. On bolením a my jeho řevem. Fuj, ještěže už je to za náma. I když dneska... Matýsek byl v noci jak rozžhavená kamínka a když jsem mu ráno změřila teplotu, tak měl 38,1. Tak jsem mu hned dala Nurofen a doufám, že je to jen jednodenní záležitost jako u Barunky. Chudáček maličký. Snad to přejde, jinak zítra letíme k doktorovi.
A Joli, všechno nejlepší k svátku.
15. zář 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky já to zkusím s tím mlékem teda vysadit piju každý den kakao a jogurt si semtam taky dám. ale to mléko mám každé ráno na snídani.
15. zář 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je strašně maličko toho mléka. Zkusit to samozřejmě můžeš, ale myslím, že tím to nebude. Já se bojím, že z toho maličký musí prostě vyrůst. Do tří měsíců se to spraví, uvidíš. Já vím, že to zní jako strašně dlouhá doba, ale zvládnete to, uvidíte.
15. zář 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,ale to se hodne rika s tim mlekem,fakt to zkus vysadit.muze se snad jen kefiry.

ajfi,to je neco,jak jsou ted vsichni nemocni.soused,kamoska,se kterou jsme meli byt vcera,radiska taky nedovezla anicku,ze je nemocna a zitra jezdime plavat s kamoskou a prckama a taky asi nepojedem,pac ona i maly jsou nemocni.desny.

a vse nejlepsi k svatku oboum Jolankam.sakris,ajfina me predbehla.
joly,ja jsem nedumala jen nad svatbou,proste jaksi s olim pres den malo udelam a flakam se,tak to dohanim vecer :sunglasses:
gabi,ja chci taky kakao,mnam,ale hubnu na svatbu :grinning:
15. zář 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děluji ke gratulce :dizzy_face:
ajfi:neroste další zoubek?????? Nám už jde vydět bílá čárečka :dizzy_face:

jani:to já já jsem za celý den tak unavená že lehnu v osm a spím co se dá! Koukáš taky na nějaké stránky pro inspiraci??? Já jsem se dívala až po svatbě :grinning: tak jsem si pak říkala to jsem taky mohla udělat atd. :grinning: :grinning:

gabi:já jsem taky každé ráno pila meltu (ta je dobrá na tvorbu mléka) ale visadila jsem to stačí to jen zkusit takový pokus. Samozřejmě i s tím že držíš dietu a necpeš se luštěninami, zelím,vajíčka, paprikami a jinými nadýmavími věcmi. Já jsem jeden čas jedla jen starý rohlíky :grinning: a těstoviny prostě jak nějakej chudák :grinning: ale malá byla v poho.
15. zář 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska jsem mela dve kakaa,ale byla jsem i na aerobiku :sunglasses:
15. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, my jsme byly včera s Hankou taky. Málem jsem tam vyplivla duši, ale jinak to bylo super. :grinning: A dneska jdem k doktorovi, bo Matýsek měl v noci 39,3 a to už mě fakt vyděsilo. Myslela jsem, že si o něj opařím ruku, když jsem na něj sáhla. Možná je to zub, ale co když ne. Jak to mám poznat? Radši budu u doktora vypadat jak hysterka, než něco podcenit.
16. zář 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajfi:proč by jsi vypadala jak histerka! Raději tam běž :wink: aspoň budeš mít jistotu. Hlavně ať jste brzy zdraví

holky to jste dobrý já bych taky někam chodila ale nejde to nemám hlídání, už tak využívám tetu když jedu s Jolankou do kroužku.

ajfi: v sobotu je u nás cyklobraní velká událost moc lidí prostě mega akce přijeď s novinama :grinning:
16. zář 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo kakao mám ráda :slight_smile: uvidíme co to udělá kyž to nebudu pít. Samozřejmě že čerstvé pečivo nejím, papriku zelí luštěniny hrozny hrušky prostě nic takového, už si připadám že nejím nic. :unamused: tak ještě uvidíme za měsíc jestli bude líp. jsou nám 2 měsíce :grinning:
16. zář 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajfi: tak co řekl doktor?
16. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
od zubu teda pochybuju,ze by byla tak vysoka teplota.to ne.
16. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky myslím. Zvlášť když se mu první čtyři vyklubaly naprosto v pohodě. No, doktor nám neřekl dohromady nic. Že mu máme dávat nurofen. No, na to bych nepřišla. A že když ty teploty nepřejdou, tak máme přijít znovu. Je fakt, že po tom nurofenu se Matýskovi uleví do půl hodiny. Ale jakmile přestane účinkovat, tak je horečka zpátky. Proto taky nejvíc hoří v noci. Protože mu ho dám před spaním a on účinkuje jen pár hodin. Ve čtyři ráno jsme malému dělali studené zábaly, chuďátku malému.
Tak uvidíme, no. Snad už mu to tak vysoko nestoupne.
16. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda,to je pitomy,ze mate takovy teploty,chudatko
16. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme postoupili do dalšího stádia nemoci. Mates začal odmítat otvírat pusu na ten sirup. Takže teď piští, já mu páčím čelisti od sebe a táta mu tam rve lžičku. Fakt zážitek.
17. zář 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mu to dej strikackou do koutku
17. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem nám diagnostikovala henky tu šestou nemoc. :grinning: Horečky v pátek pominuly, jako když utne. Zato dneska se nám Maťa osypal. To je práce s dětskýma nemocema. :grinning: Ale už netrpí, tak jsem úplně šťastnáááá. A kde jste všichni? Vůbec...
19. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauvec holky tak se hlásím :sunglasses: v sobotu jsme měli u nás cyklobraní (v našem zapadákově mega akce :grinning: ) Jolča si zazávodila vyhrála plno věcí no prostě super. Malé Lei se ještě zoubek neprořezal tak jsem zvědavá kdy to bude :confused:

gabinamirek:co Martínek? Máte ještě boleníčko?? Úplně s tebou soucítím bo vím co to je. Jolanka na to trpěla do 8měsíce(měla mega koliky pořád na rukách, vykakala se tak jednou za čtrnáct dní no hrůza :confounded:) a pak jí začali růst zuby a to plakala na novo.

Přeji všem krásny zbytek neděle
20. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj. i já se hlásím. Víkend jsem strávila v sadě s jablky - dnes jsem konečně v práci, abych si odpočinula :grinning:

ale zase jsem ráda, že jsem tchýni a tchánovi pomohla a že jsou téměř všechny jablka posbírány.

Připadám si jako blázen - pořád se mi zdá, že má sestra už rodí - každou noc - a to má termín až za měsíc - jednou rodí císařem, podruhé se veze sama (řídí) dnice a to už má stahy po 3 minutách. Asi mně už hrabe. když jsem čekala Adélku tak jsem takové stavy neměla.

Všem drobečkům přeji rychlé uzdravení. :slight_smile:
21. zář 2009 v 05:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasi,mne se zase zdava,ze ma Oli uz zoubek.A ono furt nic.Teda j ho v pusince vidim jeste pod sliznici,ale jeste netuka

joly,jo,muj tatka jel ty zavody v jevisovce-s dospelakama:slight_smile:)

ajfi,tak aspon mate nemoc za sebou,malej si pekne buduje imunitu.aj radiska maji nestovice,tak aspon to budou mit za sebou
21. zář 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky koupila jsem malému ty probiotické kapky představte si že na Slovensku stály 10 euro a tady stojí 700 to je hnus. uvidíme jestli pomůžou. když ho přebaluju tak cvičíme s nožičkama aby se vyprděl, někdy je to dobré někdy ne. snad bude líp. buďte všichni zdraví.
21. zář 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, ale nečekej, že to pomůže hned. Nám se ulevilo asi po týdnu. A jinak úplně skvělá věc jsou třešňové (nebo višňové) pecičky v látkovém sáčku. Ty jsem dala na půl minuty do mikrovlnky, nahřály se a pak jsem s tím Matýskovi masírovala bříško. Úplně u toho vrněl. My jsme měli dělané podomácku, ale myslím, že se to dá koupit i v DM drogerii.
21. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauvec holky tak se hlásím :sunglasses: . Včera jsem byla u zubaře dostala jsem nový zub a vyfásla tři litry :stuck_out_tongue_closed_eyes: (udělal ho nějak do žluta no ještě že je to v zadu a nejde to vidět). Taky jsem byla s Jolankou včera v kroužku a paní uč. jí moc pochválila a bude s nima už v sobotu vystupovat :dizzy_face: a přectavte si první vystoupení mají u nás v Jevišovce :grinning: tak si budu myslet :grinning: :grinning:

Jani:tak to máš tatínka sportovně založeného, no super :wink:

gabinamirek:jj já jsem měla termofom napustila teplou vodu a bylo(hodně to taky pomohlo) ale ty pecky jsou lepší bo vydrží dlouho teplé. A jestli máš termofon tak ho zkus ať zbytečně nevyhazuješ peníze a třeba to ani nepomůže :confused:
22. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jedem plavat a na par dni k nasim,papa :slight_smile:
23. zář 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, už jsem vás dlouho nepozdravila, tak to musím napravit :slight_smile: . Dnes jsem byla s Barčou na hřišti a bylo tam nějak moc dětí. Bylo to fajn. Barča se tak unavila, že mi dnes usnula i bez dudlíka :dizzy_face: . Tak jsem se koukla, co nového na netu, a jako první mi padl do oka článek o těch úsporách co na nás chystá vláda a mám hned po náladě :angry:
Joly: teda u vás to začíná nějak kulturně ožívat :wink: , v sobotu odpoledne jsem jela kolem a bylo vidět, že ta akce musela být fakt mega, protože tam bylo hrozně moc aut :grinning: . Tak pozdrav Jolanku a že jí držíme palce, aby se jí to vystoupení povedlo. Ona je šikulka, to zmákne.
23. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek