• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Břeclav. Hlaste se!

11. února 2014 
ahoj holky moc děkuji za rady, malému dělá dobře teplá koupel můj říká že je po mně že se bude za chvíli koupat jako já v horké vodě :slight_smile: takže ty pecičky by byly dobré, to mají normálně v DM? jinak týden nepiju mléko a nejím jogurty přestala jsem s dávat na zahrádce ledovou kávičku a malý je o něco lepší, ty probiotické kapky jí 3 dny takže uvidíme co to udělá, jinak místo saab simplexu a baby calm máme Lefax a přijde mi z nich nejlepší.
23. zář 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauvec gabi moc držím palečky aby bylo vše O.k!!!!!! Nám ty PK pomohli až za týden a něco pak týden super a pak mi připadlo že to asi nefunguje to trvalo tak týden a potýdnu už to bylo super a v poho (že jak jsme měli to období že to nefunguje tak jsem to chtěla vzdát s těma kapkama ale naštěstí nevzdala :wink: )
Ty pecky mají v DM. Ten Lefax je lepší než baby calm (to je jen olej a fenykl a ten fenykl dělá některým miminkám taky špatně, já jsem nesměla ani čaj pro kojící matky z toho měla malá taky bolení :unamused: )

Hani:jj kulturně ožíváme :grinning: :grinning:
24. zář 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jola2: no po tom baby calmu to bylo strašné měl děsné bolestli a jenom řval, ten čaj piju tak nevím že bych ho ještě zkusila nepít. to je hrůza už nevím ani co můžu připadá mi že víc toho nemůžu :slight_smile:
24. zář 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, vydrž. Já ti tak rozumím. Já jsem vždycky seděla s Matýskem v náručí, houpala jsem ho na balónu, on řval a já s ním. Fakt jsem byla úplně zoufalá, slzy jak hrachy a někdy jsem už úplně ztrácela nervy. Párkrát jsem i volala manželovi do práce, ať přijde dřív, že už fakt nemůžu. Protože Matýno řval úplně děsivě. Chudák, musel fakt trpět. Naštěstí už jsem na to skoro zapomněla. Teď je to docela sluníčko. Když zrovna nemá horečku nebo nerostou zuby. :slight_smile:
A k tomu fenyklu. To se mi nezdá. Toho bych se fakt nebála. Každopádně, jestli ho vysadíš, tak pij něco jiného. Hlavně pij hodně, ať se malému má to mlíčko čím ředit.
24. zář 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : dlouho jsem tu nebyla, tka to postupne snad doctu. podle vcerrejsiho utz cekame holcicku,ma 23 cm a 340 gr, Janko tobe jeste napisu od IP, tak doufam ze se nebudes zlobit, jinak ve skole jsem skoncila pozadala jsem o odklad, abych mohla byt konecne s malou doma v klidu. tak zatim
24. zář 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Radisko. Tak to budou doma dvě slečny? Máš radost? Nebo bys radši kluka?
Prý jste nějak marodili. Tak doufám, že už je to OK.
24. zář 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajfi: díky snažím se hodně pít semnou je to težký já jsem takový velbloud tak se musím dost nutit. vždycky si říkám že po každým nakojení se musím hodně napít no někdy zapomínám že ano :grinning:
25. zář 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak se musím pochlubit. Matýsek si dneska poprvé stoupl. Tak mám radost jako hrom. Jinak už lozí jako ďábel. Už to nejde ho jen tak nechat hrát v obýváku na koberci a sedět u netu. :grinning:
27. zář 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajfi: no to je šikula
28. zář 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to je děs já mám to dítě snad za trest. on přes den buď jí a nebo řve, je to strašné. naštěstí spí aspoň v noci jinak bych už zcvokla. jo holky kdybyste věděli někdo o někom těhotném tak mám po malém bledě modrou vaničku, věnuji ji, je mi to líto vyhodit a já už další děti mít nebudu ani omylem :grinning:
29. zář 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, to se ještě máš skvěle. Náš malý řval, jedl co hodinu a ještě v noci nespal. Což mu ostatně zůstalo doteďka. :slight_smile: Za chvilku to pomine, fakt. Ještě tak dva týdny max a máš pokoj, uvidíš.
Já už ztrácím naději, že se někdy dožiju toho, že opět prospím celou noc. A začínám vážně uvažovat o tom, že to dítě odstavím, protože jak mu narostly i horní zoubky, tak začíná pěkně hryzat. Teda on vlastně nezkousne, ale jak to tahá mezi těma zubama, tak to pěkně bolí. Ach jo.
30. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajfi: tak to já o odstavení vážně uvažuju už teď, pořád si říkám proč je takový, že mu to mlíko moje nestačí a že mu zkusím dát sunar, ale pořád je mi to líto protože jsem chtěla kojit ach jo jsou to dilema.
30. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, to určitě ne-e. Mléko se tvoří podle potřeby dítěte. O tom vůbec neuvažuj, že by mu to nestačilo. Já vím, že se to hrozně blbě snáší, když to mrně furt řve, ale to je to bříško. Časem to přejde, fakt. Na to vlastně žádný zázračný lék neexistuje. Prostě to chce čas. Jestli ti hezky přibírá a roste, tak určitě hlad nemá. Ono, to přece poznáš, jestli něco teče nebo neteče, ne? A jestli chce furt prsa, tak to může být i proto, že se s tebou chce pomazlíčkovat. Ze sunaru by ho to bříško bolelo ještě víc. Navíc by se mohl pěkně ucpat, kdybys mu teď dala něco "hustějšího". Radši moc neexperimentuj.
30. zář 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajfi,to s tebou teda musim nesouhlasit.pripominas mi ty priserky laktacni poradkyne.Nevim,proc by se mel sunarem ucpat.Co vim,tak mnohem casteji a dele boli briska kojene deti,po nutrilonu aj.UM to byva mnohem vic a driv v pohode.
A neni pravda,ze mliko se musi uzpusobit poptavce.Mam plno znamych,kteri fakt meli mlika malo.Nekdo jen prechodne,nekdo nefinitivne.Ale potom ,co zacli prikrmovat,tak deticky byli jako andilci a spokejena miminka.
Rozhodne nechci rict,aby Gabi prestala kojit,to rozhodne ne,ale 100procentne doporucuji po papani dat dojist jeste nutrilonem.Zkusit dat 30ml,jestli to maly vypije.Parkrat to zkus,nemusi mu to chutnat hned.Eventuelne pak i zkusit sunar,ten jim chutna vic.Pokud to nekolikrat nevypije,tak nevim a pokud mu to nebude stacit,tak pridat.Treba se uklidnis a mliko se ti zacne delat vic , a pak uz ani prikrm potrebovat nebudete.

Mam i kamosku(tady na konovi),ktera uuuplne od pocatku kojila vzdy je tak 30ml z prsa a zbytek prikrm.Ze zacatku jeste odstrikavala,ale desne se tim trapila a nic z toho nebylo,no zustala jen u tech 30ml svyho mlicka a zbytek UM a je u toho doted(skoro 8 mesicu)
30. zář 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo jeste doporucuji sehnat(pujcit)vahu a zvazit pred a po kojeni,ale muze treba vypit 90ml a stejne mu to nemusi stacit.Tim,ze zkusis dokrm s nejakou kvalitni lahvi(AVENT,ta NUK z rossmana) nic nepokazis
30. zář 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc děkuji za rady. ono to bude asi všechno dohromady on by rád totiž přád nosil, taky ho bolí to bříško a to mléko musím zjistit, já ho kojím hrozně dlouho třeba 20 minut a ještě mlíčko teče tak nevím, ale večer to chce jíst nějak víc tak mu dávám obou prsou a ještě třeba 50sunaru. ale ne každý den jenom někdy :slight_smile:
30. zář 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,poradte,co furt varit
30. zář 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem mela zelen.polevku a testoviny na sladko :slight_smile:
1. říj 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, Jani, je vidět, že máš sunarové mimino. To je jasný, že každý preferuje to svoje. Ale myslím, že by to Gabča pokazila, kdyby nevydržela to období prdíků jen s kojením.
1. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky se sunarem to stejně nebylo lepší, bylo to stejný. dál kojím mléka mém dost malý přibývá má každá 3 týdny 1kg nahoru. to asi bude všechno tím břichem a navíc on neumí přes den usnout spí mi jenom v kočáře a to pouze když jede jak zastavíme je zle
1. říj 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mi taky něco připomíná. Oni jsou s Matýnem jak siamská dvojčata. :grinning:
1. říj 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauvec holky tak se konešně hlásím! Víkend byl nádherný Jola měla vystoupení u nás na vesnici a pak v pondělí na hodech v Troskotovicích bylo to nádherný až mi slzička ukápla :dizzy_face: . Zítra se budu snažit přidat nějaké fotečky.

gabinamirek:to ti hezky přibývá na váze :wink: mě malá 200g za měsíc :unamused: Ještě jsem nemohla kynuté buchty (kvasnice udělali patálie :frowning2: )
1. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : konecne mam chvilu na psani, uz sem to docetla, no my jsme si prali holku, protoze jsem vylecena od segry, ktera ma 4 kluky a to je fakt desnej priklad nevychovy nebo spis americke vychovy. Anicka mela nestovice ale mela jich jen 6 takze skoro nic, rychle to preslo. Ve skole sem nadobro skoncila, tkaze se Jani jeste jednou omlouvam, ze jsem te otravovala s tim hlidanim, ale to co se tam ted delo vuci moji osobe a takove narazky, ze dkyz se neumim postarat o jedno dite, tak at z tamaradej odejdu,,,....... no des sbes. ted sem doma, manza dneska zjisti,jeslti dostane praci.

Jinak tehu je docela v pohode, az nato ze tohle je fakt zivel jak svina. Gambi : my sme museli od mesice po narozeni dat nutrilon, mala mi z neho zvracela az do 8. mesice, presli sme na sunar a uplne super, od te doby spala a spi celou noc, ted davame ty kase sunarky, nebo obcas hami a vsecko v pohode. Ten nutrilon je za prve drahy, sice je v nem spousta vitaminu, ale me to desne smrdelo. ale kdyz ti dite ji vsecko co mu das, jak nase anula, tak si myslim ze tim sunarem nic nezkazis, ze zbytek vitaminu si veme z jidla a tak. Anicka nam ji zeleninu a ovoce po kilech, naucila se jest ryby, sme zkouseli pangasiusa jen na masle a hned byl fuc. My prave s jidlem problem nemame :grinning:
2. říj 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jola2 jojo to on přibývá, malá mi tolik nepřibývala, no je to chlap no. holky teď už je dva dny hodnější že by kapky zabraly? uvidíme :slight_smile:
2. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ty probiotické kapky mají fungovat jak. ty prdíky jako mají zmizet nebo se mu má líp prdět. ptám se proto že nevím jestli nám pomohly ty kapky a nebo to že už je malinko větší. on totiž ty kapky jí 14 dní a poslední 4 dny pěkně prdí, pokope si nožičkama zatlačí a prdí. jsou to rany jako z děla. :grinning:
5. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabinamirek:nám to pomohlo tak že kakala pravidelně (před tím tak jednou za týden a pořád plakala tak jsme nahřívali a masírovali no šlo vydět že jí něco trápí) A jak jsme měli kapky tak se Leuška proměnila ve spokojené miminko :dizzy_face: , kakala dva krát denně, sama usla v postýlce... však uvidíš :wink: . A držíš tu dietku s mlékem?? :grinning: Já držím pěstíčky aby to už bylo jen a jen dobrý!!!!
6. říj 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jola2, jojo mléko nepiju jogurty nejím. Malý teda kaká jenom jednou za den ale už se vykaká a vyprdí sám, nemusím mu dávat trubičku ani tlačit nožičkama na bříško, ale o tom že by usnul sám v postýlce si můžu nechat jenom zdát. on neumí usnout a připaá mi to čím dál horší, už neusne ani když ho chovám, spí jedině venku v kočárku a večer mi usne až tak o půl desáté a to už je asi únavou a to usne u prsu. Zrovna teď ho nechávám řvat v postýlce protože řval aj když jsem ho chovala, tak ho zkouším nechat vyřvat. no uvidíme jak to dlouho vydržím
7. říj 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauvec holky kouknite do IP
7. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
joly,hlas jsem poslala.musela jsi byt hrda maminka:slight_smile:jak v americkym filmu

rady,to je super,ze bude mala zdrava,te ty tripl testy byly jen plany poplach

holky,kdy pojedeme do toho laa?jeste pred vanockama?

co jste vymysleli prckum na vanoce?ja uz naky tipy mam

holky a mate uz nejaky jiny sportaky,nez ty k trojkombinaci?ja budu muset koupit novy,
ten nas je fakt divny,tak kdyztak poslete odkaz na nejaky dobry osvedceny sportak

ojos ma rymu,je to naprd.ajfi,vy uz jste zdravi?
10. říj 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauvec holky moc vám všem děkuji za hlásky :dizzy_face: po třech dnech můžete dát další jestli by vás to moc neobtěžovalo :confused:

jani:jj byla jsem moooooc pyšná . Myslela jsem že budu i plakat dojetím ale naštěstí mě manža zaměstnal focením tak nebyl čas :grinning:
10. říj 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek