• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Břeclav. Hlaste se!

11. února 2014 
ajfi, asi to bude tá metóda, čo píšeš - chodiť ku dieťati po 1, 3, 5 a potom každých 7 minút, vždy sa mu prihovoriť, ale nebrať na ruky. potom po 1-2 min odísť a tak stále dokola. tak to ma mrzí, že to u vás nepomohlo, u nás teda hej. ale ja som nedávala ani čajík alebo vodu, proste keď som vedela, že je dobre napapaný, tak som si povedala, že nemôže byť predsa za pol hodinu zase hladný a vydržali sme tie 3 dni a bolo. tak sa vám to potom zlepší, ked prestaneš kojiť, chce to asi len vydržať.

jasmia, je tu niekde na fóre, ale ak sa ti to nechce hľadať, kľudne ti tú knižku prepošlem, ale napíš mi do IP tvoj mail, kam ti to poslať. už som ju posúvala 3 mojim kámoškam, u ktorých to teda tiež zabralo. ale ako vidíš, u ajfi napr. nezabrala, takže to chce asi len skúsiť, čo na to bábo povie :slight_smile:
7. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,možem si od Vás nechať poradiť?
chodíme k dr.Príborskej a ona nenastreluje náušničky..neviete kde by mi to spravili?
najradšej by som,aby to spravil lekár..ale ked sa nedá.. :confounded:

Písala som sem dávnejšie jeden príspevok,ako je to so školkami...

Tak mi Viktorku nezobrali,ale sme prišli na niečo..chodím do Hudobnej školy Yamaha,takže aspon niekde je..nikto z Vás nieje priamo z Břeclavi?

Bývame tu mesiac a musím povedať,že zatiaĽ sme spokojní.Moc sa mi páči mesto:slight_smile: :wink:
9. pro 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bertica o doktorovi který nastřeluje nevím, ale v shopingu ve zlatnictví se nastřeluje a je tam moc hodná paní. Před měsícem jsem tam nechala nastřelovat naušnice Nelince a byly jsme moc spokojeni.

Můžeš mi napsat kde teď Yamaha je, asi se budeme stěhovat přímo do centra, tak že bych tam taky s Nelčou začalal chodit, teď chodíme do duhovky na Valtické, ale to se mi pak nebude chtít dojíždět.

Wali moc děkuji za knížku, zatím budu studovat a až Justýnka povyroste určitě vyzkoušíme, už teď máme problémy s usínáním v postýlce, ale zatím je maličká, tak ji nechci nechat plakat.
9. pro 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasmia,hudební škola Yamaha:Břetislavova 6

my chodíme na rytmické krůčky

http://www.yamahaskola.cz/cs/programy

neviem čo s tými náušničkami,asi budeme musiť nájsť teda niekoho mimo pediatričku :confounded:

dakujem
9. pro 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
bertica:my taky chodime do yamahy,ale do robatek,v pondeli

jasmia:to chodis k Janci v utery do te duhovky?

ajfi a nestacilo by dat Matyska jen spat samotneho do mistnosti?kamosce to takhle pomohlo
9. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jankapavol chodíme do přípravky tanečků, do klubu pro maminky nechodím, bohužel mi nevyhovuje čas.

Bertica moc díky za tu Yamahu. Já se ještě poptám známých na to nastřelování, třebas někdo bude vědět.
9. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
bertica:a nebudes chodit do yamahy i s anetkou?
10. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky,byli jsme si dnes segnout v kavarne v kine v Breclave a je to tam pro deti parada,doporucuju tam zajit,ted je tam vystava loutek a v nedeli po obede tam i budou hrat pohadku,fakt pekny.obsluha moc prijemna,kdyz prijdou deti,tak i pro ne pusti hudbu.a kaficko taky moc dobry a super vyber cajiku
11. pro 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
janka,to je super,díky za tip:slight_smile:

neviem či aj s ANtkou budem chodiť..aj ma napadlo,ale ono to u nás všetko tahšie..neviem či by tam aj Viktorka mohla chodiť amanžel je často v príci,slúži..takže už takto mám dosť problém raz za týžden sa dostať von iba s Vikinkou.
ale veľmi ma to teší,že niekam chodí,je to super..konečne je medzi detmi:slight_smile:

v nedeli poobede si myslela asi tuto nedelu,čo už bola,však?som si neskoro prečítala..ale díky moc,určo tam pojdeme pozrieť
14. pro 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Matýsek spal poprvé u babičky. Šli jsme s manželem na ples. No, celou dobu jsem byla jak na trní, nicméně Matýsek přežil. :grinning: Sice se pak celou neděli dospával, protože tam toho asi moc nenaspal, ale snad mu to žádnou psychickou újmu nezpůsobilo. :slight_smile:
Jinak v neděli jsme slavili jeho narozeniny. To snad ani není možné, že už ho máme doma rok. Ještě mám v živé paměti chuť čaje v porodnici. :grinning:
15. pro 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem zase v porodnici chodila furt pit to mleko:slight_smile:co tam stalo cely den.a matysek teda u babicky plakal?a uzili jste si to?tyjo,ajfi,uz rok...normalne se mi chce brecet.to fakt ani neni mozne.kdyby se to tak chtelo zastavit.fakt si to uzivam.a pekla jsi dort?jak jste slavili?
my jedem dnes do solne jeskyne
15. pro 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je tu nekdo?co furt delate v tom predvanocnim obdobi?oli ma teplotu a je nachlazeny,tak si ani nemuzeme jit zajezdit na sankach,jak jsem se tesila.no sand snizek vydrzi do pristiho tydne,co?
ja ted ani pect ani uklizet poradne nemuzu,pac malo ma rozdelanou kuchyni,ja se z toho picnu z tych prerabok porad.wali,vy ted nic nepredelavate?:slight_smile:
17. pro 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
bertica:a kde presne bydlite v breclavi?my jsme dneska chteli s Olim do takoveho klubu-maminaklub,je to hned vedle duhovky,od pul4 na hodinku s detmi takove rikanky a pani melo rict neco o babysigns-znakovani deti,tak jsem o tom uvazovala....budou to tam asi delat ten kurz.jenze nemuzem,kdyz je nemocny.
a nechces dat viktorku do skoly nekam na dedinu?tady berou uz 2,5roku
17. pro 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.

Vánoční shon je vánoční shon. Přijdu z práce, do toho poklidit, napéct - už mám 9 druhů a ještě se k tomu věnovat Adušce. Takže toho moc v poslední době kromě výše uvedeného nezvládám. Večer padám do postele zároveň s malou, ráno vstávám já kolem 5, malá o půl šesté a vyrážíme do školky a práce. ach jo.

Už se těším na volno, užijem se s malou. Dárky mám na 80 % koupené, ale ještě to není vše. Ale pořád jsem v předstihu - minulý rok jsem dárky kupovala 23. 12. :grinning:

Mějte se a přežijte přípravu na svátky. :slight_smile:
17. pro 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasi,tak to ses sikulka.ja jsem chtela jet kupovat darky vcera,jak muj dosel z prace,ale nedovolil mi to vzhledem k pocasi.
tak snad pojedu dnes.to uz pujde adelka v novem roce do skoly,co?teda
17. pro 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Tak my jsme dnes už zabíjeli kapříka. Letos jsem si vymyslela, že bych chtěla aby ho malá viděla plavat živého ve vaně, tak jsem musela přivolat mojeho brášku, který se ho nebojí zabít, aby to zmákl za nás. Jinak teda nevím co by jsme s ním dělali. Ale holky měly z kapříčka radost :slight_smile:
Jani to je škoda, že Oli zrovna onemocněl, když nasněžilo. Barči se teda sníh líbí. Včera jsme koupili boby a už je zase s Kačkou vedle našeho na kopci. Ještě že to nemáme daleko :grinning:
Jo... a Jani byla jsi s Olim v té solné jeskyni?
17. pro 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte..

Janka,do dediny by sme ju nedali,ja řidičák nemám,manžel je v práci viac ako doma..a neviem ako by som s anetkou chodila pre nu..

Ale som teraz aspon trocha spokojná,ked chodí medzi deti do tej Yamahy.

My bývame na ul.Dukelských hrdinů :wink:

Ja Vianočný shon moc nemám..videl som ale že sa chystaju trhy pri tej jazykovej škole..tak sa tam teším.
V pondelok by tu mal byť kamion Coca cola..tak asi sa pojdeme pozrieť.
Ja mám niečo už upečené(4druhy,+1 ma čaká..)
Darčeky mám kupené,vačšinou som objednavala z interentu :wink:

kolko sotjí ta soľná jaskyna?pozerala som si ich stránky,celkom by sa mi to asi páčilo,aj ked sme všetci uplne zdraví,(tuk-tuk-tuk)žiadne chornické choroby...ale cenu som nenašla..

:slight_smile:
18. pro 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani a to holkam nebylo lito,ze jste kapra zabili?to ja jsem se teda jako mala kapru ve vane bala.ikdyz...tedka jeste taky:slight_smile:
dneska jsme byli u mudry a oli bere antibiotika:(
bertica:(jak ze se jmenujes?):ty asi ale myslis jeskyni v postorne,tam my nechodime,chodime do charvatske.
chodime tam 3 kamaradky a 3 deti,tak jsme si koupily dohromady permanentku,meli tam nejakou vanocni akci,ci co,tak jeden vstup stoji tak 70kc,jinak tak 120kc.kolik na Lidicke,to nevim.kamosky taky nejsou nijak nemocne a chodi...

a odkud jste se to stehovali?nekde od Blavy?
jinac ty mas kousek od baraku Apertu,znas to tam?ja to tam mam rada,chodili jsme tam s olim a kamaradkama plavat a taky na baby masaze.kukni na net,dej do vyhledavavce aperta breclav :wink:
18. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,miminko moje je v nemocnici.v noci nas odvezli rychlou,mel astmaticky zachvat.Oliska si tam
nechali a me poslali dom.to je des bez neho.milacek muj
19. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak to Ti věřím. Ale neboj, určitě to bude zase brzy dobré. A proč tě tam nenechali s ním?
19. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to je mi Vás líto, ale určitě bude maličký zase v pořádku. Taky nechápu proč tě tam nenechali s ním.
19. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
protože on je na JIPce zatim.a tam je asi 6 dětí v jedne mistnosti.by to nešlo.čekam,až ho preradi na standart pokoj a hned za ním pojedu a tam už budu s nim.dnes ve 13h mam volat.snad mi řeknou,že ho davaji na standart....
20. pro 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.

Jani to je mi líto, že máš mimi v nemocnici.

Ale jak bude na klasickém pokoji, tak můžete být spolu. Taky jsem si to zažila. Malá byla na JIP naštěstí jen jeden den a tak jsem bez ní byla jen jednu noc, ale bylo to hrozné.

Držím palečky.
21. pro 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach..to je hrozné drž sa Janka..

je v Břeclavi v nemocnici?
moj manžel tam tiež pracuje,aj ked nie na detskom.

ja teda neviem,ale s takýmto malým dietatom by ti mali umožniť,aby si s nim bola..aj ked nie hospitalizovaná,ale počas dna na návšteve,kludne aj niekoľko hodín by si mala mať povolené..

či koli chrípke to je takto?

Ja si to neviem predstaviť,držím Vám palce,snád už je lpšie a ste normálne na odd.alebo dokonca doma :pensive:
21. pro 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda jani, to sú samé zlé správy! to je naozaj strašné a ja moc dúfam, že Oli je na tom už lepšie a že ste spolu!! budem na vás moc myslieť, hneď daj vedieť, keď už budete doma.
22. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ježišmarjá, chudáček malý. Matýsek má teď taky už tři dny teplotu, tak snad neřádí nic hrozného. Držím palce, ať jste rychle v pořádku. To je teda hrůza, ještě na Vánoce. Pevné nervy. A dej vědět hnedka, jak to půjde. Tfuj tfuj tfuj. Hodně štěstí.
A vám ostatním přeju šťastné a veselé Vánoce. Hezky si to s dětmi užijte. Venku sice ta vánoční atmosféra trošku roztála, ale doma si to snad všichni uděláme jak se patří sváteční. Tak ahoj. Asi až v příštím roce.
23. pro 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holkyyy,tak sme doma,huraaaaa!!!jeste se douzdravujeme,ale asponze jsme doma.
dekuji za podporu,a az budu mit trosku casu,tak se ozvu podrobneji.

a jinak vam tu taky vsem preji krasne svatky,hlavne budte v pohode a dobre se napapkejte a mejte spokojene deti,papa!
23. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady to vazne!jedem na slovaky,tak pak pisnu:slight_smile:kde budete na silvestra?
28. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Jani, ještě že tak. Fuj! :slight_smile:
Mno, my budem na Silvestra doma. Kam taky s mimoušem. Původně jsme měli jet na hory, ale nakonec jsme to zrušili, protože pojedem ještě v únoru, tak aby toho zas na Matýska (a taky na naše peněženky) nebylo moc. Takže to vypadá, že půlnoc prospíme. Ani v té bedně nic není. :grinning:
Tak doufám, že u vás to bude bujařejší.
28. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás to bude vypadat podobně, já silvestra asi prospím, doufám že i Justýna a můj chllap si to bude užívat s našima staršíma holkama, snad mě aspoň na přípitek probudí :grinning:.

Jakpak jste prožili Vánoce? U nás bylo veselo, Justýnka měla bolení bříška, tak jsme ani koledy nemuseli pouštět :grinning: , ale Adě a Nele se to i tak líbilo, dostali vše co chtěli, taky tak vypadají naše peněženky.
29. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek