• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Břeclav. Hlaste se!

11. února 2014 
Jasmia, ty máš tři slečny? No to je tvůj chlap teda borec, že zvládá takový babinec. Mám kamarádku, co má taky tři holky a pořád do ní někdo hučí, jestli teda bude ještě to čtvrté dítě. Oni si lidi furt myslí, že budou plodit tak dlouho, dokud nebude ten chlap. :grinning: Taky tě s tím lidi tak prudí?
U nás proběhly Vánoce v pohodě. Můj drahý je z nějakého záhadného důvodu nemá moc rád, tak jsem se co nejvíc snažila ušetřit ho předvánočních příprav. Myslím, že se mi to docela povedlo, tak vypadal spokojeně i on. A nejspokojenější jsem já, protože má dovolenou a je s náma doma. Tak si to strašně užívám. To je fajn být na toho prcka dva.
29. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ajfi lidi jsou asi praštění, protože všichni se mě opravdu ptají, jestli se pokusíme o chlapečka po čtvrté, ale nikdo si neuvědomuje, že jsme si třeba holky přáli. Můj chlap sice po chlapečkovi teď toužil, ale když se narodila Justýnka, tak na to úplně zapoměl a říká, že je nejšťastnější chlap na světě, protože tolik bab má jen on :grinning:. Jen se prý netěší až budeme mít všechny "svoje dny" :grinning:.

Taky si svátky užívám, protože můj má dovolenou a já si můžu trochu vydechnout a věnovat se i sobě, taky konečně po třech měsících vypadám trošku k světu. :slight_smile:
29. pro 2009 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Haha. To je borec ten tvůj muž. :grinning:
Já jsem dostala nejlepší vánoční dárek až teď na přelomu roku. Můj milý mě vyhodil z ložnice a spí s Matýskem sám. Protože Matýno se v noci pořád budil, aby se přicucl. Tak jsme teda rozhodli, že se pokusíme ho to noční kojení odnaučit. A zatím se zdá, ťuk ťuk ťuk, že to zafungovalo. Malý se fakt s manželem budí mnohem míň. A já jsem konečně po roce vyspaná. Takže paráda. Ještě to budem pár dní praktikovat a uvidíme, co to udělá.
Jinak se opět chystám na státnice. Už jen jeden blbý předmět. Mám toho plné brýle. Už ať je to za mnou.
1. led 2010 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky jsem se po dlouhé době vyspala, ale to proto že jsem začala Justýnu dokrmovat, moje mlíčko už jí nestačilo. Sice jsem zklamaná, že jsem nedokázala dýl kojit, ale na druhou stranu se Justýnka proměnila z uřvaného nerváka na naprostého andílka, Doufám, že jí to dlouho vydrží.
Ajfi co děláš za školu, docela tě obdivuju, že to zvládáš při malém, to já to při Adéle nedokázala.
1. led 2010 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Právěže nezvládám. Začala jsem si dělat školu dálkově až při práci. Jsem na Masaryčce - fakulta sociálních studií. A o tom, jak mi to jde, svědčí to, že bakaláře dělám už čtyři a půl roku. :unamused: Při práci to šlo blbě, ale aspoň nějak. Zato při malém už to nejde vůbec. Naštěstí se mi povedlo udělat tři čtvrtiny státnic už v červnu. Teď to snad doklepnu. A pak už chci studovat jenom návody k použití. :grinning:
Manžel mi naštěstí hrozně pomáhá. Teď bude týden "na mateřské". Ale hlavně mě hrozně motivuje. Bo nejhorší na tom učení je to, jak je mi to protivné.
Jasmia a tys měla nějakou školu rozdělanou?
2. led 2010 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem udělala přímačky na Vyšší zdravotní-obor farmaceutický asistent, ale bohužel jsem ani nenestoupila, protože se narodila Aďa navíc s vrozenou vadou, takže jsme byly první rok stále po nemocnicích a když se to zlepšilo, tak už jsem věděla, že bych to nezvládla. Teď sice uvažuju, že bych si něco udělala, ale asi zůstane jen u toho přemýšlení. :grinning:
Tobě držím pěstičky, ať to všechno zvládneš.
2. led 2010 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,nechcete se sejit v Breclavi?Mikulovackam se asi moc nebude chtit v takove zime,ale aspon Breclavandy?
Dala bych v kine v kaffeterii,tento patek,nebo pristi tyden?
4. led 2010 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj.

Všem přeji vše nej do nového roku.

Já bych se ráda s Vámi potkala, ale vy budete mít sraz určitě dopoledne a to já jsem v práci. :frowning2:
5. led 2010 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky tak jsem zase po dlouhé době sem kukla, četla jsem jak jste učili dítě spinkat, malý má 5 měs a u nás to teda taky nezbralo, vydržela jsem to týden a kašlala na to, takže přes den dál usíná u prsa a nebo v kočárku a večer buď u prsa a nebo ho musím nechat 10-15 min ubrečet v postýlce. jak tam chodím tak je to jenom horší a řev se prodlužuje. :cry: , jinak do té Břeclavi bych přijela jenom tento pátek nemůžu :sweat_smile:
5. led 2010 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
holky,tak jo,tak muzeme teda nekdy pristi tyden odpoledne,jeste musim vymyslet kdy,ale nemuzu utery,ani stredu..normalne uterky muzu a byly by i dobry,ale ted zrovna pojedu do Brna.Tak bud teda 19.1.odpoledne,nebo nekdy driv?
5. led 2010 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
toho 19 bych mohla. :wink:
7. led 2010 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
holky,tady to vazne,copak delate,kdyz je tak hnusne?tak kdo se jeste prida?hlasuji za restauraci Bazalka v Breclavi,je tam detsky koutek,je to u knihovny.zadny mikulov se neprida?
10. led 2010 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Já asi ne. Obávám se, že mi Matýsek nevydrží někde v hospodě. On má teď období, že furt šmejdí. Nejspíš by to tam celé zdemoloval. Já to vidím až na léto na nějaký dvorek nebo zahrádku. Ale krásně si to užijte. A vůbec, co to je ta Bazalka? To mi vůbec nic neříká. U knihovny znám jenom takový ten bar s wifinou hned vedle banky.
10. led 2010 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivi,je to nove www.bazalka.eu
10. led 2010 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Tý jo. To vypadá fakt hezky. Konečně něco trochu designového. Od dob Popocatepetlu se nikdo v Břeclavi nepokusil vytvořit nic originálního. A Popocatepetl už je teda lehce z "módy". :slight_smile: A hlavně konečně hospoda s dětským koutkem.
11. led 2010 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj.

Opravdu to vypadá velice dobře.

V kolik by ten sraz byl?
11. led 2010 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky! Jani vypadá to hezky, ale já asi nepřijedu. Jednak mám taky strach jak by to tam Barča zvládla, pak to počasí je takové na cestování ne moc příznivé a navíc v úterý chodíme cvičit. Takže si to užijte hezky i bez nás :slight_smile:
11. led 2010 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
holky,zatim to vypada,ze zrovna budeme jeste u nasich...chtela bych jet zitra a vratit se ve stredu.
jenze oli je jakysi nemocny,tak furt nejsem uplne rozhodla.
byli jsme v pondeli v te bazalce,bylo to super,velmi prijemna obsluha,koutek v pohode,mely jsme tam 3 kocarky a v pohodne,jidlo levny a dobry....ale....smrdelo to tam kourem!nikoho jsem kourit nevidela,
takze to tam asi bylo z predchoziho dne.
dasi,tak si sama rekni,ze v kolik bys to tak chtela....pokud to neklapne toto utery,tak snad treba nejaky dalsi den...papa
13. led 2010 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak se musím pochlubit i vám, že státnice mám z krku a konečně jsem teda vysokoškolsky vzdělaná. Uf. Se mi oddechlo. :sweat_smile:
13. led 2010 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ajfi gratuluju, jseš opravdu moc dobrá.
Já jsem už týden zavřená doma, Justýnka je nemocná a pěkně protivná. Stejně bych ani venku daleko s kočárkem nedošla, protože je to tu jak překážková dráha kvůli sněhu. Už aby bylo léto.
13. led 2010 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ajfi - taky gratuluji

já zrovna řeším dilema, jestli si udělat nějaké pomaturitní studium (mám po maturitě skoro 13 let). Ale chtěla bych si něco dodělat. I když nevím, jestli se mi bude chtít ještě učit :grinning:

sraz navrhněte vy - předce jenom máte menší děti, tak aby jim to vyhovovalo - tak nevím jestli kolem 14 - 15 hodiny. Naše Aduš je už velká, takže nemám problém se spaním během dne apod.

jasmia - taky se těším na příjemnější počasí - nemám zimu moc ráda. jaro se mi zdá nejlepší - nejsou pařáky a všechno kvete - fakt užasné období.
14. led 2010 v 07:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,

platí ten zítřek nebo ne? Od čtvrtka jste nikdo nenapsal ani řádku tak nevím.
18. led 2010 v 06:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ajfi, tiež sa pridávam ku gratuláciam! si šikulka, ja by som to určite nezvládla.

holky, hlavne tie, ktoré ste z Mikulova, chcem sa spýtať na firmu Emerson, či o nej niečo neviete. manžel by tam mal ísť na pohovor. samozrejme na nete si človek nájde tie oficiálne info, ale neviete niečo viac o nich? budem rada, ak napíšete - ktokoľvek, čo niečo vie.

my inak nič extra nové. dnes pôjdeme na poradňu s Luckou, tak predpokladám, že nám dr povie, aby sme začali s príkrmami. tak uvidíme. ten čas strašne rýchlo letí. pred chvíľou to bolo len narodené mimino a teraz už pomaly začneme s príkrmami :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a Jakub sa krásne rozrozprával - pusa sa mu nezavrie, tak som sa konečne dočkala :slight_smile:
18. led 2010 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Wali, na Emerson jsem nikdy nic špatného neslyšela. Kdyby tam byl nějaký problém, tak se to určitě dozvím. Ale ještě se poptám.
18. led 2010 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ajfi, budem rada za každú informáciu. vy ste predsa len odtiaľto, tak máte viac možností sa čo-to dozvedieť o tej firme, než my. myslela som napr. či sú tam ľudia spokojní, či je to spoľahlivá firma alebo čokoľvek. naozaj som o nich predtým nepočula, tak ma napadlo sa popýtať tu.

a na poradni sme dopadli tak, ako som predpokladala - môžeme začať s príkrmami, tak sa na to pomaly vrhneme. už sa teším na tie ksichtíky našej princeznej, keď bude ochutnávať tie "dobroty" :grinning:
19. led 2010 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,pred chvili jsme prijeli od nasich
ja teda sakris nevim s tim srazem.pac pristi utery se mi to zase nehodi...mrknu jeste
do kalendare a pisnu
ajfi,tobe gratuluju,super!
ja jsem ted uvazovala o doktorantskem studiu,volala jsem na kliniku,a kdyz jsem to tam slysela,
tak jsem si to zase rozmyslela a uz tam nevlezu.a od zari asi zacnu na par hodin tydne do prace,uf.....
19. led 2010 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, ako sa máte? chcem sa spýtať, či niektorá z vás nechodí niekam na cvičenie alebo plávanie? myslím bez detí, len tak pre seba. chcela by som niečo začať, rozmýšľala som nad plávaním - nechodíte niektorá? pozerala som v Breclavi na plavárni, tak tam majú aj aquaerobic, aj to ma zaujalo. viem, že už dávnejšie sme sa o tom bavili, ale ja som bola ešte teho, tak to bolo pre mňa bezpredmetné. no teraz by som rada niečo začala :sweat_smile:
21. led 2010 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj.

wali: taky bych někam chodila, ale samotné se mi nechce. ten aquaerobic by nemusel být špatný. Jsem z Bílovic, takže bychom mohly jezdit spolu :slight_smile:
Máš k němu nějaké bližší info?
21. led 2010 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
dasi,ja myslela,ze jsi primo z breclavi
ja chodim cvicit do Tvrdonic utery ctvrtek v 19h,je to celkem dobry,no ja bych si predstavovala vetsi makacku teda
ten aquarobik je sice dobry,ale se mi nelibilo,ze ze zacatku lezis na dlazbe u bazenu a cvicis tam a to bylo docela nechutny.jinak v te vode je to fakt dobry,bych se kdyztak taky pridala,kdyby jste chodily,pac se mi samotne taky nechce
a ctvrtky budu od pristiho tydne menit za spinning v breclavi
21. led 2010 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, super. mne je jedno, čo začneme, len hlavne keby niečo. o tom aquerobicu viem akurát to, čo majú na stránkach - že sa netreba dopredu hlásiť, stačí zaplatiť v ten deň na pokladni. lenže oficiálne to už začalo ešte na konci minulého roka, tak buď by sme sa pridali alebo vymyslieť niečo iné. a dasulag - jasné, že by sme mohli jazdiť spolu. nejak by sme to vymysleli. tak čo poviete? prípadne chodiť len do bazéna a plávať? alebo jani, čo ten spinning? (to je na stacionárnych bycikloch? :sweat_smile: ) si tam už nahlásená alebo sa dá pridať ešte aj teraz? ja sa prispôsobím, budem rada ak nebudem chodiť sama niekam sa hýbať. takže?
21. led 2010 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek