• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Břeclav. Hlaste se!

11. února 2014 
V Hustopečích je výborná fotogravka. Mrkni na http://www.fotoafilm.eu/
Ale nevím, nakolik je vytížená. Nemá vlastní ateliér nebo tak. Spíš je to její koníček.
25. črc 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já hledám fotografa co by nám nafotil Davču!Jsem koukala i na jednu z Charvatské a ta to má taky tak!Je to podle mailu hrozně fajn holka!ALe prostě chci mít co největší výběr
25. črc 2008 ve 14:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Není to Dáša Benešová? Ta dělá takové kolorované fotky jakoby v prvorepublikovém stylu. Ještě fotí na klasickou zrcadlovku.
25. črc 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je,ale už fotí na digitál!Ji znáš?
25. črc 2008 ve 14:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc ne. Fotila spolužačce svatbu. A zároveň ji česala. A loni měla v synagoze v Břeclavi výstavu, tak jsem se tam byla mrknout. Na to že se to všechno naučila sama, tak je neuvěřitelná. To teda klobouk dolů.
25. črc 2008 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo taky se mi líbí jak fotí,teda některé fotky má obyč,ale tak zase jak píšeš,je samouk tak fotí supr
25. črc 2008 ve 14:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se taky těším na krásné fotky. Zatím máme jenom tu ultrazvukovou. A vypadá to, že je na ní spíš velryba než človíček. Doktoři mají bujnou fantazii, fakt. :wink:
25. črc 2008 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z UTZ jsem musela všem vysvětlovat co to je a kde co má :grinning:
25. črc 2008 v 17:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ajfi tak tě vítám :grinning: dočetla jsem se, že máš pohodové těhu bez nevolností, tak to ti teda je co závidět, já měla celkem pohodu u Aničky, ale u malého to byl záběr, bylo mi špatně do 16 týdne a pak začaly žlučníkové koliky, tak jsem si to vyloženě užila, ale stálo to za to :dizzy_face:

Kačenko, až přijdeš na někoho dobrého ohledně focení, tak mě nezapomeň informovat, já chci taky :grinning:
25. črc 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme byli pres vikend na Slovensku a oznamili jsme rodince tehotenstvi,bylo to krasne,pritelova
maminka me obejmula a bylo to proste moc hezke.Dala jsem ji nejprve do ruky UZ fotku a byl to pekny sok:slight_smile:
Dneska je mi nejak spatne...........
28. črc 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak to je moc hezké :dizzy_face: Tak se napapej a třeba to přejde :wink:
28. črc 2008 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajfi:tak to te obdivuji,jsi fakt dobra takhle makat,ale jestli je ti to prijemne,tak jasne,ze pracuj,jestli nemas zadne problemy.ja bych taky sla,kdyby.....taky neni nic moc super sedet mezi ctyrma stenama cele dny :wink: Je ale fajn,ze si muze clovek relativne vybrat,ze se o tom porado s gynekologem.Ne jak driv,jeste v 9.mesici sbirat na poli brambory...
28. črc 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No taky tě obdivuju Ajfi..já nebylas chopná nic
28. črc 2008 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jankapavol: To je bomba, když jsou rodiče od partnera tak nadšení. Já mám taky úplně super tchýni. Si nedovedu představit, že by to byla nějaká semetrika. Už jsem na netu četla pár storek od holek, co mají s tchýněma fakt peklo. Tak to musím zaťukat. Doufám, že nám tchýně coby babča hodně pomůže. Bo druhá babička bydlí celkem daleko.
28. črc 2008 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
A holky, ona ta práce není tak brutální. Nemusím jen sedět v kanclu. Hodně rejdím po terénu. Dneska jsem třeba byla celý den venku na sluníčku, takže bomba. A zítra taky vyrážím. Navíc mám pružnou pracovní dobu, takže když se zdržím na obědě tři hodiny, tak mě nikdo nepéruje. Teda teď jsem ty polední pauzy využívala spíš k tomu, abych se prospala. Ospalost je snad jediný těhotenský příznak, co mám. :slight_smile:
28. črc 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to já mám skoro tychýni na ho.no!Ale je fakt,že to není tak hnusná ke mě,ale i k Tomovi!!Ještě malého neviděla ani ho vidět nechce!!
28. črc 2008 v 18:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaczko, radši bych doufala, že si děláš srandu. Ale asi ne, co? Tak to je teda síla. Ale třeba by zjihla, kdyby malého viděla, ne?
28. črc 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nedělám!!Oni se celkově už 2 roky neviděli a nekomunikujou spolu!!Jeho mamka se strašně změnila co se začali rozvádět!!Jsem říkala,ona to olituje ne já
29. črc 2008 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zas je možná lepší nestýkat se s ní vůbec, než mít nesnesitelnou tchýni v baráku. S rodiči od manžela takhle žila ségra a měla tam fakt peklo. Taky to byla jedna ze zásadních příčin toho, proč se pak rozešli.
29. črc 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky si nříkám,že jsem ráda,že je tak daleko a nevidím ji!!
29. črc 2008 v 09:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak ja si to od nedele "uzivam". Jakub ma teploty ale inak mu nic nie je. toto su vobec nase prve teploty, tak som z toho trochu rozhodena. doteraz nas vsetky choroby obchadzali, nikdy som to nemusela riesit a teraz toto.. :frowning2: nechapem hlavne to, ze sa sprava naprosto normalne. tak zatial len davam pozor, ku dr sme este nesli. no ak vystupia prilis hore, poletime. ach jaj :unamused:
janka - to je uplne super, ze to tak prijali a tesili sa s vami. teraz ta budu vsetci hyckat. ja som si to vazne moc uzivala :stuck_out_tongue_closed_eyes: (ale pockajte, pri druhom sa mi to vsetko vypomsti, to tak byva)
kaczka - to je k neuvereniu, coho vsetkeho su niektore svokry schopne. ze ani maleho nechce vidiet!! :confused: vazne zasnem.. u nas je to nastastie v poho.
29. črc 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ona se fakt hodně vybarvila,i její známí se diví jak moc se změnila!!Ale když nechce ani vidět své první vnouče,tak už to o nečem svědčí!!
29. črc 2008 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wali, tak to přeju pevné nervy. Já už se vidím, jak budu hysterčit, když bude naše mimčo nemocné. Já budu šílená máma. Budu mít o prcka furt strach. Už teď se bojím, že to budu přehánět a všem polezu na nervy.
29. črc 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wali a jinak malému fakt nic není??A není to třeba z toho horka?
29. črc 2008 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ked on ma od rana 38,4, po cipku mu to klesne ale potom hned zas vystupi. uz som sa rozhodla, ze ked pride drahy z prace, pojdeme ku dr. je to uz druhy den (ak ratam nedelu, kedy teploty len zacinali, tak treti) a cipky zaberu len na chvilu. a vcera vecer mal dokonca 39, cize z tepla to nebude. no som v koncoch - zvlast ked ziadne ine priznaky nema! teraz sa hra s mojimi cd. snad nebudem u dr vypadat ako hystericka mamina :sweat_smile:
29. črc 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
wali to fakt radši zajedte k dr.,tohle není normální
29. črc 2008 v 11:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wali, to je docela vysoká teplota. Tak pak dej vědět, jak jste dopadli, jo? Držím palec
29. črc 2008 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Wali,kdyz ma teplotu,tak to neni normalni,urcite s nim nekam zajdi.Nebyl treba ockovany?Nemuze byt dehydrovany?Drzim pesti,at to dobre dopadne. :wink:
29. črc 2008 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,nikde nikdo?Jste na koupaku?Wali,cekame na fotky:slight_smile:
30. črc 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, Wali. Čekáme. Na fotky a taky na zprávy, jak se vám vede.
Holky... Já už chci bříško. Jsem v patnáctém týdnu a furt jsem placatá. :frowning2: Tak je toto možné?
30. črc 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek