• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Břeclav. Hlaste se!

11. února 2014 
Jo, to je Květinářství u rosničky. Nám tam dělali svatební kytku, takové ty věci do klopy a taky nám zdobili; sajdu. Tu slavobránu jsme si udělali sami. Teda kamarádi nám ji udělali. Prostě narvali luční kvítí a slunečnice a i tak to bylo moc krásné.
31. led 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ne rosničky, ale u žabáka. Ale to jsou nějak vzájemně provázaná květinářství.\
31. led 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ahaaaaaa,tak diky!!!hele a co ozdobili tema kvitkama?kde vzali ty tycky?a sami to tam nahoru donesli?a vy jste vedeli,ze to donesou?nemuzes mi,plis,poslat to foto?dik:slight_smile:
31. led 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pošlu do IP.
1. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsou teda sikovni kamaradi!!!diky za odkaz
:wink:

holky,ja i Oli jsme nemocni,tak zitra plavat nejdu.skoda:(((skoro jsem chtela jit v nedeli,ale mam
novy vlasy a vcera jsme se byli fotit,tak jsem si nechtela pokazit ucet:slight_smile:
2. únor 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda,ajfi,ted jsem koukala na novy alba,co tam mas a Matysek se tak zmenil!!!jak tam papa to jablko,tak je uz tak veliky!!!a on uz chodi,jo?panecku!kdy mel ty narozky?super dortik.hlavne nerikej,zes ho pekla ty!
2. únor 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky omlouovám se já byla úplně KO malá byla nemocná pak jsem museli dohánět věci do školy no prostě hnus, do toho malý má semtam svůj den no ble.. :frowning2: , byli jste někde na tom kafču? nebo půjde se?
2. únor 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda jani, to je škoda, že neprídeš, tak sa rýchlo s Olim uzdravte! ja určite pôjdem, už keď som sa do toho pustila, tak to nenechám len tak a naozaj sa mi to páčilo. a nemáš teda nejaké info o tom, či sa z toho vôbec chudne, ako sme sa o tom bavili? až to má aj nejaký účinok :wink:

holky, ja som tento týždeň bez Jakuba. naši si ho vzali cez víkend 1x na prázdniny, tak sme len s Luckou. normálne mám teraz kopec času, keď mám len jedno dítko na starosti :grinning: prvé dni som z toho bola dosť hotová, predsa je to len prvý krát, čo je preč z domu na tak dlho a okrem toho to ani nie je niekde za rohom, ale je to pekná diaľka, tak som mala fakt obavy. ale zvládajú to super - aj naši, aj Jakub. myslím, že si to užíva. ešteže sú teraz také vymoženosti ako skype a web kamera!
2. únor 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj. já bych dnes mohla. wali napíšu ti sms o srazu. Už se moc těším. :slight_smile:
3. únor 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi,na kafcu jsme jeste nebyly,ale urco pujdem.co jit pristi stredu po plavcu?
nebo nekdy pristi tyden odpoledne,jenze ja ted shanim svateb.saty,tak to bude dost litacka

wali,info jsem zatim neshanela,musim na to mrknout...a nerikej,jak mas ted s 1 ditetem more casu!mne to teda az tak moc nepripada.ale jo,mam cas,to jo.....
tak zatim paaa
3. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
aquarobik:
1.Výsledky ze cvičení
Pro dosažení co nejlepšího účinku ze cvičení - tedy zformování postavy, zlepšení fyzické kondice a redukce váhy, je nutné navštěvovat hodiny alespoň 2x týdně. První výsledky nečekejte ihned, ty se dostaví u každého individuálně. Ze zkušenosti vlastní i klientek mohu říci, že po pravidelném cvičení by měly být výsledky viditelné (a měřitelné) cca po 2-3 měsících. Základem je však zdravá, vyvážená strava a dodržování pitného režimu.
Celulitida - problém současnosti
Mnoho žen využívá naše cvičení jako prevenci celulitidy nebo žilních varixů. Ve vodě na nás působí vztlak a pomáhá s návratem krve z dolních částí těla. Tím výrazně přispívá k většímu prokrvení pokožky a ke zlepšení krevního oběhu. Současně má voda na tělo masážní účinek. Všechny tyto výhody jsou pro náš kardiovaskulární systém i pokožku zdravotně velmi pozitivní. Po cvičení nesmíme zapomenout namazat celé tělo výživným krémem, problémové partie pak krémem stimulujícím lymfatický oběh nebo přímo proti celulitidě. Na našem trhu jich dnes najdete mnoho. Dobré zkušenosti máme například s modelačním krémem od firmy Avon nebo s břečťanovým krémem od firmy Ryor. K lepšímu prokrvení můžete ve sprše střídat, před i po cvičení, teplou a studenou vodu nebo masírovat partie kartáčem či žínkou-lufou. Tělovou kosmetiku aplikujte od prstů a pokračujte krouživě směrem k srdci. Cirkulační pohyby uspíší absorpci kosmetického přípravku a směr do středu těla podpoří mízní tok.
3. únor 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
2.vic se neda nic moc najit:slight_smile:))je to vesmes to same:cvicit aspon 2x tydnne,aspon 3 mesice
teda kombinace spinning?tak by jsme to mohli zkombinovat,ne?treba v pondeli...
3. únor 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem včera byla s Wali na bazéně - aquaerobicu. Bylo to fajn a jsem ráda že jsem Wali poznala. :slight_smile:

Už se těším až poznám i Vás ostatní. :slight_smile:
4. únor 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, Matýsek měl narozky 17. prosince. A už chodí jako ďábel. Akorát mu to teda ještě nejde v botách. Asi má těžké nožičky. Vždycky zkusí pár kroků a pak se na to vybodne a sedne si na zadek. :grinning: Na jaře to bude lepší, že ty botky budou lehčí a měkčí. V těch zimních je to na houbec. Jo a dort jsem teda fakt nepekla. :slight_smile: Ten je od tety.
Jinak jsme byli s Matýskem v bazénu v těch Hrušovanech. Byli jsme tam úplně sami a bylo to SUPER. Voda 31 stupňů, takže skoro tolik, co má Matýno ve vaně. No krása. A spousta serepetiček, se kterýma si děti můžou v tom bazénu hrát. Od balónků po všelijaké nadnášecí destičky a tak. Asi budem jezdit pravidelně, protože Maťovi se to asi docela líbilo.
A teď už se těšíme na hory. Jedem na konci února. Matýska jsme o víkendu cvičně posadili na sáně, jestli se mu to vůbec bude líbit. A taky že jo. Řehnil se velice. Tak snad ty Krkonoše nějak zvládne. Mám z toho trošku strach. Ale když zvládl dovolenou na vodě, tak hory snad taky.
4. únor 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, ještě pro Janku... Když už tu svatbu směřuješ do Mikulova, tak si tu můžeš pořídit i šaty. Úchvatné tady šije Madora. A taky je půjčujou, pokud vím.
4. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak ve stredu plavco plati,co?A co pak to kaficko?
8. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak ja túto stredu nemôžem - kamoš robí narodeninovú oslavu a začína to o 5, takže nebudem môcť ísť na plaváreň. ale to je len výnimočná situácia, takže potom zase klasicky budem chodiť. dasulag - mrzí ma to hlavne kvôli tebe, keďže som mala brať auto tentoraz ja. no budúcu stredu to isto platí!

jani, u mňa to kafčo určite nehrozí. z plávania letím domov nakojiť malú a uložiť spať. takže pre mňa je to pasé aspom kým kojím. inak by som hrozne moc rada zapadla niekam na kávičku a poklábosila len tak.
8. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
wali a Jakub uz chodi do skoly?nebo ho jeste neplanujes dat?
holky a pujdete aspon nektera plavat?gabi,ty nebudes jezdit?Tak snad aspon Dasa ve stredu pujde,co?
8. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych do plavča i na to kafčo bych docela i šla. Jak se domluvíme? Kolem 18.45 ve vestibulu?

Wali - v pohodě, nic si z toho nedělej a užij si oslavu.
9. únor 2010 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok,Dasi!18.45 ve vestibulu.
holky,nebavi Vas nekoho zpivat?gospel maji takovou akci o nejdelsi gospel a ja bych tam aj zasla...je to v nedeli,tusim za 2 tydny
9. únor 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obávám se, že kdybych tam nastoupila já, tak by to bylo spíš do černé kroniky než do Guinessovy knihy. :grinning:
10. únor 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze,devcata,dneska jsem byla sama na aquarobiku!doufam,ze to priste napravite.
ikdyz,pristi stredu asi budu u nasich...tak ale tu dalsi :wink:
10. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se, ale fakt jsem to ve středu nemohla rozdýchat. Dnes už je mi líp. Takže ve středu budu fungovat.

Malou odvezu o víkendu k našim a tak nebudu muset být závislá na malé. Bude týden na prázdninách.

Jinak už za sebou máme zápis do školy - malá byla za hvězdu - vše zvládla na jedničku. Takže v září už budu mít doma velkou slečnu školačku :grinning:

V pondělí měla malá prví besídku ze zušky - hrála na klavír. Taky to docela zvládla. :slight_smile:

Myslím, že jsem ze všeho měla větší strach než malá.
12. únor 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem se tak těšila, až bude Matýsek chodit, ale ona to vůbec není sranda, jak tak koukám. Tak dneska na poště třeba... Dítě odmítalo stát ve frontě, chtělo běžet úplně na druhou stranu, pak tam našlo propisku a počmáralo si celou pusu, pak sebou fláklo do louže roztopeného sněhu a až byla matka úplně zpocená a modlila se, ať s tím balíkem pohnou, tak jí začala pošťačka vysvětlovat něco o životním pojištěním sluníčko. No děs běs.
12. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno všem. Tak jsem od včerejška bez malé. I když v pátek měl stavy, že bych ji nejraději přetrhla, tak už včera asi 10 minut po odjezdu od našich mi po ní bylo smutno. Doma je bez ní tak strašné ticho, až je to neuvěřitelné.
15. únor 2010 v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasi,tak to mas relax,co?ale chapu,ze se ti musi desne styskat...tak ale uzij si to:slight_smile:

Ivi,dneska jsme byli v Mikulove a tak si jedem s kocarkem a koukam na malyho chlapecka a rikam si:jeee,ten je sikovny,jaky maly a jak si kraaasne tapka a on to byl Matyno s tatinkem.fakt byl uplne rozkosnucky!jsem ho pozdravila a on se tak pekne usmival-teda Matyno :slight_smile:

holky,mejte se pekne a dejte avizo,jak se mate
15. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasi, nechala som ti odkaz v IP ohľadom zajtrajšieho plávania. Ak teda pôjdeš.
jani, ty si to určite uži u vašich.
ajfi - to nejaký čas ešte potrvá, kým dítko pôjde tým smerom, ktorým chcete aby šlo. to si pamätám moc dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja sa zase trochu desím toho, až sa Lucka rozbehne na štyroch, že začne brať Jakubovi jeho hračky a to ešte len budú boje!! :rolling_eyes:
16. únor 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, pro mě je ten aquaaerobick trochu z ruky. Pro mě je docela dost nemožné se bez malého dostat z domu, navečer je hrozně protivný a usíná mi jedině u prsa a to ještě dost blbě :cry: , nevím jestli jsem ho tak blbě naučila či co, ale metoda naučit dítě spát u nás nezabírala, tak na to prdím. Ono se to nějak vyvrbí a on bude určitě lepší, nebudu ho snad kojit do důchodu :grinning: .
16. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.

Wali: chtěla bych zítra jít a odpověď máš v IP.
16. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek