• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Břeclav. Hlaste se!

11. února 2014 
holky,k nasim nakonec nejedem,jsem svorc,tak bych ani s kamoskama u nasich nemohla nic podnikat,takze tam nejedu
a na aquarobik bych zitra snad sla....
16. únor 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabina - že kojiť do dôchodku - som sa celkom pobavila :grinning: ale to je fakt, že snáď nehrozí, tak želám nech sa vám to rýchlo zlepší! možno neskôr sa ti bude dať vybehnúť s nami na cvičenie. naša Lucka našťastie vydrží chvíľu bezo mňa a so zaspávaním problém nemáme. no chlapci sú proste náročnejší :wink: ale ja zase vždy utekám z plávania domov, aby som malú nakojila a uložila. takže tiež to ešte je také všelijaké.

jani, tak sa môžeme dohodnúť ako vždy - vo vestibule. tentoraz by sme ťa tam mali čakať dve! tak holky, žeby sme mali premiéru a prišli sme všetky tri? :dizzy_face:
16. únor 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes večer ve vestibulu se budem těšit s Wali na Janku. :slight_smile:
17. únor 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, víš, jak jsme se trápili my s tím spaním. Ale teďka už je to úplně v pohodě. V sedm dám Matýska do postele, chvilku si hledá ten správný dolík a maximálně do dvaceti minut zaspí sám. A spí do sedmi do rána. Takže úplně nádhera. Tím chci říct, že se taky dočkáš. Hlavně vydržet. Ale je fakt, že kdyby mě můj muž nevyhnal z ložnice, tak uspávám u prsa doteď. Takhle si Matýsek dvě noci pofňukal, zjistil, že nic nedostane a od té doby spí jako dudek.
No, Wali, já jsem doufala, že mi jako zkušená matka poradíš, jak se to řídí to dítě a ty mi řekneš, že je neovladatelné. Hrůůůza. :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Jani, co Oli? Ten už určitě taky začíná ťapkat, že jo?
17. únor 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,Ivi,tapka cim dal tim lip,ale porad to jeste nevypada,ze se sam rozejde.Az tak moc se mu do toho nechce.Radsi leze:slight_smile:Tedka se v noci zase porad tak budi,jsem uplne nevyspana,nevim,co se to zmenilo...
19. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauvec holky tak po dlouhé době vás moc zdravím :wink:
Leontýnka začala před čtrnácti dny chodit a už jí to jde dost dobře. Máme čtyři zuby a další ne a ne vylést. Jinak spinká večer moc hezky večer jí dám flašu ( už nekojíme od 8 m.) a jednou za noc se ještě zbudí na mlíčko dám jí ho do ruky a to vypije a spinká.

holky nevíte jestli je v Břeclavi nebo okolí Mikulova nějaký bazar na kočárky??? Chtěla bych nějaký sporťáček ale nový se mi kupovat nechce :unamused: .
20. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky děvčata :slight_smile: . Nestačím se divit jak ten čas letí. Leuška i Oliverek už taky chodí :astonished: To jsou šikulky. Snad už bude brzy teploučko, aby jsme mohly udělat nějaký srazík.
Joly: moc hezké nové fotečky :wink: ......o bazaru na kočárky nevím, o jednom v Mikulově jsem věděla, ale zrušili ho ještě než se Barča narodila :unamused: zkus pohledat něco na netu :wink:
Ještě prosím radu... Jak bych mohla Barču odnaučit od kousání nehtíků? Jde to vůbec?
22. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, na to snad pomůže jen koupit v lékárně ten hořký sajrajt a ty nehtíky jí mazat.
Čau Joli. Už jsi tu pěkně dlouho nebyla. Tak koukám, že taky děláte pokroky. Jste šikulky. Jinak o tom bazaru teda taky nevím. Ale zkus něco objednat přes internet. Na mimibazaru je těch kočárků hafo.
22. únor 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,jdu vás pozdravit. Koukám,že děti rostou jako z vody :dizzy_face:
22. únor 2010 v 19:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajfi, hořký sajrajt? Zítra večer podáš info :wink: tentokrát už mi to snad výjde.
:astonished: Davídek bude mít sourozence. Kaczko jak to prožíváš?
22. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanne...pořád tomu nemůžu uvěřit a těším se až mi to potvrdí i dr. :slight_smile:
22. únor 2010 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci,vazne?no to je super:slight_smile:tak se budes vdavat tehotna?
joly,bazarek teda taky nevim,byvaji akorat takove burzy v ruznych dedinach tady okolo-Tvrdonice,Lanzhot,Hrusky,ale zatim nevim,kdy budou.ale ten mimibazar je super,ja mam z tama taky kocarek a taky jsem tam dva prodala

ajfi,co ta tva kamaradka na kocarek jane,je spokojena?
23. únor 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasi a jak mala prozivala odlouceni?Byla spokojena?Uz je zpatky,co?

holky,ja uz se nemuzu dockat toho teploucka,uaaaaaaaaaaaa
23. únor 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
To dlouhé době zdravím Jolu, Hanne a Kaczku, té blahopřeji k těhotenství.

o žádném bazaru z kočárkama nevím, zkusila bych to asi taky přes internet.

Malá byla v pohodě, naši ji na každý den dělali nějaký program. v pondělí byli nakupovat v brně a v olympii byli na dinosaurech - jsou tam jen do konce února. Pak jela mamka s malou k mé sestře autobusem na návštěvu - sestra je na mateřské) a ještě byli v bazéně plavat, takže se ani nenudila. :slight_smile:

I já se těším, až bude krásně. :slight_smile:

Jak to vidíte zítra s plaváním?
23. únor 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, já jsem si říkala že vydržím kojit do roku a pak na to kašlu odstěhuju se k malé do pokojíku a nechám malého poplakat, ale teď má 7 měsíců a je ještě mlinký nebo teda připadá mi to. :slight_smile:
23. únor 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, to jo, to je ještě maličký. To bych ho ještě nechala klidně pocuckat. Vždyť oni se vlastně takhle tulí. Matýsek se taky dobývá do výstřihu, když se chce pomazlit.
Jani, ještě nevím, jak jsou s tím kočárkem spokojení. Ono se jim má to miminko narodit až na konci března. :slight_smile: Ale pak to zjistím. :slight_smile: To my jsme, myslím, kočárek kupovali, až jsem měla pěkný pupek.
Kaczko, taky velká gratulace. To je krásná zpráva.
Holky, my jedem v sobotu na hory. Já vůbec nevím, co mám Matýskovi sbalit. To je děs. V létě člověk vezme tři trička a jede se, ale teďka. Nejhorší to bude s jídlem. To snad povezu tři tašky jídla, bo ten náš prďous už toho zbaští a nějaké hospodské jídlo, které tam budem jíst my, mu teda dávat nechci. No, snad to přečkáme ve zdraví.
Hani, s dneškem počítám. Ne abys zas pauzírovala. :grinning:
23. únor 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi a vsak proc bys prestavala ted kojit?
ja jsem oliho nechala spat par dni smaotneho v pokoji a ohromne se to osvedcilo.krasne spi,ani nepapa,juchuuuu
dasi,tobe pisnu ip
23. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau čau holky!
Už se taky moc těším na teplo a ne jen já Jolanka se pořád ptá kdy zase půjdem za těma tetama z koníka :grinning: :grinning: .
ajfi:tak to závidím zrovna nedávno jsem manžovi říkala jak bych si zalyžovala a ještě když vidím olympiádu jak tak soutěší :unamused: . A vy ještě kojíte????

jankapavol:já koukám všude možně ale raději bych ten kočárek chtěla vidět :unamused: a ani nevím jaký no hrůza asi si nechám ten můj veterán bo se z něho dá udělat sporťák a raději něco koupím holkám do pokoje. A co ta tvoje svatba??? Kdy bude?????

gabinamerek:však uvidíš třeba sama stratíš mlíko nebo budete kojit i víc než přes rok. Ono to není zas tak jednoduché hned zkončit :unamused: . Musí taky umět pít z lahve :wink:
23. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
joly:tak to ja bych si nezalyzovala.kdyz jsme jeli na kopec(Nemcicky :slight_smile: ),tak ja jsem akorat vozila Oliho na sankach.

ale toho tepla uz se nemuzu dockat.urco zase pujdeme do Mikulova do toho parku,jo?
a svatbu mame 4.6.v Mikulove na zamku

a kdyz shanis ten kocarek,tak si muzes na mimibazaru zadat,ze chces jen okres Breclav treba a pak se na nej muzes jet podivat.golfky v pohode za par stovek.
23. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě přestat kojit nechci to jo, malá teď jede v sobotu na hory tak jsem si říkala že zkusím lehnout k ní do pokojíku a uvidím jestli se bude pořád tak budit. No a pití z té láhve to je docela problém, začíná trochu pit čaj večer když sní kašičku, ale on si s tím spíš tak hraje a trochu se napije, jinak nechce ani dudlík nic. To s malou to nebyl problém ta chytla flašku a pila. Zase neuměla jíst se lžičky - to malý baští polívečku od 4 měsíce a jenom otvírá pusinu nenajeda. Každé dítě má problémy s něčím jiným. No nějak to zvládneme.
24. únor 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.

Tak od včerejška mám černé na bílém, že Adélka v zří nastupuje do školy, zatím se moc těší, doufám že ji to vydrží dýl jak do září.
24. únor 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, zkus udělat do té flašky větší dírku. Třeba se malému prostě nechce zabrat a když to líp poteče, tak víc vypije.
Joli, jo, my ještě kojíme. Ale je to docela v pohodě. Matýsek už si dá jen ráno a večer, maximálně ještě jednou přes den. Není to zas takový závislák. A já ještě nechci přestat kojit. Stejně bych mu musela dávat něco jiného. Nějaké umělé mléko. Tak aspoň ušetříme. :grinning:
Jani, už na začátku června? Tak to je mazec. To je za chvilku. Jak jde zařizování?
24. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak malý včera po večeři vypil 50tku čaje jsem čučela ani jsem nemusela zvětšovat tu dírku :wink: , v sobotu až odjede malá se chystám spat v pokojíku a jestli to pomůže a malý se nebude tak často budit tak stěhuju postýlku do pokojíku :grinning:
25. únor 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauvec holky

ajfi:jj jasně ušetříš :wink: a hl. je to to nejlepší. Mě malá ze dne na den prostě odmítala prso. Tak jsem musela začít s UM akorát to byl záhul bo neuměla vůbec pít z flašky :unamused:

dasulag:Jolanka jde taky v září do školy :dizzy_face: taky se moc těší no ona už chtěla jít po zápisu a nemohla pochopit že půjde až v září :grinning:

jankapavol:do Němčiček jezdíme taky lyžovat :wink: aspoň něco no ale není nad pořádné hory :dizzy_face: :dizzy_face: . Moc ráda sportuji :wink: . S tím kočárkem nevím objíždět tř. celý okr. a nic nekoupit to mi připadne lepší zajed do nějakého bazaru kde tam toho je hodně , kouknu , vyzkouším a tř. koupím. A co teda chystání kde si půjčuješ šaty???? a co vše plánujete???
28. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno všem.

Jak to s Vámi vypadá na zítřek?

Já mám malou opět na prázdninách. Moc jsem si j neužila - měla jsem ji doma jen týden.

Ale je to na dlouhou dobu naposledy. Mamka od pondělí nastupuje do práce takže prázdniny u babičky končí. :wink:
2. bře 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasulag, já mám Katku taky na prázdninách. Docela si to užívám, s jedním dítkem doma je to pohodička :slight_smile:
2. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
haló haló kde jste kdo?

Tak v sobou nám má zase napadat sníh, ach jo - my čekali jaroa on přišel mráz ....

V sobotu by semi mělo i vrátit dítě z prázdnin. Už se na ni těším, i když až bude doma, tak mě za chvíli bude zlobit.
4. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. To jste všechny na horách nebo někde na prázdninách?

To vám závidím, hned bych brla volno. :wink:
5. bře 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, no ja náhodou som tu :slight_smile: ono, ako sa oteplilo vonku, tak už predsa len viac vyrážame von a na net len občas mrknem. niekedy sa sem dokonca ani nedostanem. ale nejaký výlet na hory by som brala tiež :wink:
5. bře 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek