• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Břeclav. Hlaste se!

11. února 2014 
Se nám venku jaksi ochladilo. Začíná pěkně padat sníh.

Jak se Vám líbí nové stránky koníka? Mě se líbí, že nebudeme muset zmenšovat fotky.
5. bře 2010 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Hola hoj. Tak jsme zpátky z hor bez zlámaných končetin. Bylo to super. Teda ale těšila jsem se, že přijedu do tepla aa ono nic. Kdy to sakra bude to jaro. Už mě to štve. Matýno furt chce ťapkat venku a já jsem z těch procházek vždycky totálně promrzlá. Když jsem tlačila kočár, tak jsem vždycky mazala, co mi síly stačily, tak jsem se zahřála. Ale teďka stojím na fleku a čekám, až mě mrňousek doběhne, takže žádná sranda. Fakt se těším, až bude teplo, vypustím ho na hřišti a kecnu si tam na lavičku a budu se opalovat. :slight_smile:
9. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Zima vadí asi všem. Letos mi příjdo obzvlášť dlouhá.

Taky se těším na teploučko, jak se bude moct dělat na zahrádce - trochu se odreagovat. :wink:

I když nevím nevím jestli se letos dočkáme. Dnes jsem zaslechla v rádiu, že toto stupňové rozmezí bude i příští týden, fuj. :angry:
9. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,zitra zase plavcit nejdu,pac jedeme zase do Mikulova na matriku neco podepsat a zaplatit obrad.A prijedem pozde,tak nechci zas pak letet do Breclavi honem honem.
A vy jdete?
Ja jsem pred chvili prijela z aerobiku a byla tak extremni zima.Je to mozne?
9. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj. Jo je tam příšerná zima. Řekla bych že den ze dne větší. Já nevím jestli pojedu. Záleží na malé.

V Břeclavi dobřwe pořiď.
10. bře 2010 v 06:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, to je mazec, jak už je Oli velký. Když jsem ho viděla naposled, tak byl ještě takový mimínek a teď už je to takový chlapisko. A tvůj budoucí muž je fešák. :slight_smile:
11. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
děkuju:slight_smile:
mně to na tebe uplne nesedi ty tmavy vlasy!Nemuzu si nejak zvyknout.to blond mi pripadalo prirozenejsi:slight_smile:ikdyz je to presne naopak.a proc ses zase rozhodla na tmavo?
to je stejne sranda,2x jsme jeli na matriku a pokazde potkali Matyna:slight_smile:to je ale vyletnik.

jinac nas Oli furt jeste nechce chodit :angry:
dneska mi dosel zavoj,objednala jsem si z beremka.je tak nadherny.Asi ho budu nosit i na ven :grinning:

Byly jste ve stredu na aquarobiku?
My byly dnes-maminy s detma-plavat v Lednici a bylo to super.Potom kavicka a zakusecek,tjada!
Klidne se nekdo pridejte.
A jeste mam neco nove..chystam se na 1 den v tydnu do prace...
11. bře 2010 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte maminy.STraašne dlho som tu nebola....pamatáte si na mna vobec ešte?? :sweat_smile:

Píšem Vám..chcela by som Vás poprosiť o rady:slight_smile:

Ideme si v Břeclavi kupovať byt..určite vynecháme Poštornú-Valtickú.

ČO sme ak pozerali,lacné su byty "U splavu"..čo je to za lokalitu?Neviete prečo su lak levné?

Potom dalšia otázka na Vás:slight_smile:

Chýba mi tu nejaká vyložene detská kaviaren..a tak nás smanželom napadlo,žeby sme si možno niečo otvorili..prečo tu nič nieje?Nebol o to záujem?Je to dosť veľké mesto a amyslím,že maminám by bodlo sadnuť si na kafčo a deti by sa zatiaľ v kútiku hrali..čo na to hovoríte?

A ešte posl.otázka..

Neviete mi priamo v BR doporučiť pediatričku,ktroá má záujem o deti?Ktroá sa im venuje?Ja s našou nieosm absolutne spokojná,možno ako odborník je fajn,ale prístup k detom sa mi zdá otrasný.

Ďakujem Vám tisíc krát.Katka.
12. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj kaci,
jasne,ze si pamatujem.¨

co se tyka bytu v Breclavi,tak ti neporadim,pac tu bydlime rok a pul a to v Kosticich,takze U Splavu neznam,
ale muzu se zeptat a dam ti vedet

co se tyka kavarny.tak to taky absolutne nechapu,proc tady nic takoveho neni.
Je tu vhodne jen-1.kinokavarna-tam jsou pratelsti,je to tam vonave a dobry sortiment,
ale neni dets.koutek ani detska zidlicka
2.cukrarna-oliver tam leze po ctyrech po zemi-sice se nekouri,ale neda se
3.restaurace bazalka-nove otevrena,fajn koutek,mila obsluha,ale zahuleno!!!
4.restaurace Parkac-taky fajn koutek,obsluha,ale zahuleno!!
Takze dycky,kdyz jdeme s prckama sednout,tak se nemuzeme dohodnout,kam jit,tak
se treba i musime rozdelit.Ne,muzeme se dockat leta,az si pujdem jen tak sednout do parku a nebudeme muset
resit,kam se upichnout.fakt katastrofa tady,asi jsem jeste uplne nepochopila mentalitu zdejsich lidi

jako mudru doporucuji MUDr.priborskou na poliklinice,dobry odbornik,fajn pristup,pokud jde o veci,ktere nejsou
zavazne,tak se nimi moc nezabyva,to je pravda,ale pokud jde o problem,tak ji verim
Maly hacek-uz nebere nove pacienty,ale zkus to.Ona mi byla doporucena a vzala nas,protoze jsem zamestnanec polikliniky(si myslim)

Jeste nejake dotazy?jsem se rozepsala.... :slight_smile:
12. bře 2010 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani,dík moc.
No práve mudr.príborská mi bola doporučená..manžel pracuje v nemocnici,kolegovia mu práve ju doporučili..

Anetka má asi alergiu na bielkovinu kravského mlieka,ked som jej povedala,že mi opakovane zvracala..tak nič nepovedala,proste akoby s anič nedialo..a ten prístup k detom..neviem..a to by som povedala,že som tak trocha "protekčná"..manžel ju vybavil..a :confounded:

Neviem ako to s tými kaviarnami funguje,ani kolko by to cca vyšlo+priestor atd..ale reálne o tom uvažujeme..že si všetko zistíme,pretože fakt tu niečo taé chýba...celkovo mám pocit,že pre deti je tu toho málo...

v Park-u sme boli a bolo fajn,majú tam gaštanové pyrééééé:slight_smile:

Nikde inde sa mi ho v ČR zatiaľ nepodarilo zohnať..na Slovensku majú aj mrazené..v obale ako maslo..ja gaštanové pyré milujem,mňamka jak svet. :wink:
13. bře 2010 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
bertica:ja jsem si ho taky prave v pondeli davala!se zmrzlinou,vyborne!okolo 50kc,se da... :wink:

no vidis,s tou Priborskou...a ta je tady nejlepsi na Breclavsku....rika se,ze je jedina,ktera pozna,kdyz diteti opravdu neco vazneho je...treba o prikrmech taky nic....taky si musim sama hodne zjistovat.ona ma podle me tech pacientu strasne moc,tak nema moc cas si s mamkou povykladat a prckovi se venovat.ale ja jsem to
jiny nezazila,tak nemuzu porovnavat
13. bře 2010 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, bertica. Ta lokalita U Splavu je takové malé sídliště. Ale je to tam docela hezké. Jsou to, tuším, čtyř nebo pětipatrové bytovky. A teď jsou nově opravené. Teda nevím, jestli všechny, nebo jen některé. Co je na tom fajn, tak že je to poměrně blízko centra. Do školy by to děti měly tak dvě stě metrů. Pod oknama teče Dyje. Je tam i docela zeleň. Ale jak říkám, je to trochu sídlištní.
Podle mě jsou ty byty levnější, protože jsou to starší baráky. Ale kamarádka tam bydlí a mají fakt hezký byt. Jen ty společné prostory jsou nic moc. Ale kolik času trávíš na schodišti, že?
A k té kavárně... My maminy bychom to samozřejmě ocenily. V Břeclavi fakt nic není. Jen jde o to, jestli by ti to takoví zákazníci uživili. Mám pocit, že nejlepší kšefty dělají pijáci panáků a hráči automatů. :grinning:
14. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
tak co,budeme mit kavarnicku s detskym koutkem?uz se tesim!
16. bře 2010 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte..páči sa Vám nová verzia MK?ja sa z nej neviem "vytatáriť" :grinning:
20. bře 2010 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem v tomhle hrozně konzervativní, takže jakékoliv změny mě štvou. :grinning: Ale zas takový rozdíl to není, tak snad se rychle zorientujem.
21. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,
jdu vás pozdravit.

Já taky o kavárně s hernou uavžovala,jestli budou prostředky tak ybhc do toho šla...v Břeclavi fakt nic není
21. bře 2010 ve 22:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak už sebou někdo hoďte a udelejte to :wink:
22. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Já musím počkat jak to bude vyadat s prostředkama a asi bysme spíš postvaili nové prostory,protože nevím,kde by se dali nějaké pronajmout aby t bylo an dobrém místě a vyhovovalo to..ale to bych si ještě vyzjišťovala
22. bře 2010 ve 20:34  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj. Tak se po delší době hlásím.

Včera jsme s Aduš bojovaly se střevní virozou - prý zase řádí - a to jsme zjistily obě na vlastní kůži.

Taky jsem pro aby se něco v okolí otevřelo - s dětským koutkem, nejlépe celé nekuřácké.
23. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj. Tak naštěstí byla viroza jen přechodná - jeden den a tak jsme včera byly s Aduš v cirkusu v Břeclavi. Bylo to super, i když penízky se z peněženky jen kutálely :slight_smile:
24. bře 2010 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky taky jsme měli nějakou vizozku s Klárkou došla ze školy a odpoledne řekla že ji bolí břicho, večer než šla spat se asi 3x vyzvracela a měla průjem a druhý den měa dopoledne malinko teplotu a večet už normálně večeřela a byla v pohodě.
24. bře 2010 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, nejak nestíham písať, teraz ako sa vyčasilo, tak sme s deťmi skoro stále vonku, ale huráá, že sa už konečne dá!! len aby to vydržalo a bolo stále tak pekne.
holky, nejak ste to plávanie vzdali :frowning2: ja teda stále chodím a myslím, že nejaké tie kilá aj šli dole. mne teraz ani nejde tak o tie kilá, ako o to spevnenie. to brucho mám proste stále príšerné. tak uvidíme. ešte tam plánujem chodiť, tak snáď do leta sa to spraví.
my sme teda chorí našťastie neboli, teraz je ale také prechodové obdobie, kedy to najviac hrozí, tak snáď nás to obíde. tak nech sa vaši drobci držia od chorôb čo najďalej!
25. bře 2010 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, já bych plavat chodila, ale měli jsme teď doma nějaké problémy, tak jsem manžu nechtěla dráždit.
25. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
vy ,ktere chcete jit do te kavarny pro deti,tak v miste,kde je ted cukrarna u shopping centra,tak
je v pronajmu.nechcete jit do toho?
29. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
jankapavol: jak pokračují přípravy? věřím, že vše jde bez problémů

Naše malá je zase jakási přešlá, asi to dělá změna času - taky my trvá týden než se vzpamatuju - na jaře i na podzim. A to se ji snažím posílat do postele brzo, protože ráno vstáváme v 5,30 tak aby byla odpočatá. :frowning2:
30. bře 2010 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ta střevní chřipka je fakt šílená. Nám se to teda zatím naštěstí vyhnulo (ťuk, ťuk, ťuk), ale u babičky se na záchodě střídá celá rodina. Tak ani nemůžem na návštěvu. A snad každý známý už tím prošel. Co to je za potvorného bacila, to fakt nevím.
Jinak jsem teda už druhý týden v práci a už toho mám plné brýle. Furt mi někdo vyvolává a něco chce. No pruda. Ale když už jsem se do toho nechala navézt, tak musím vytrvat, že jo. :sweat_smile:
30. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ajfi vydrž - začátky jsou hodně těžké - taky jsem tak brzo nastoupila do práce.

Všem přeji krásné prožití velikonočních svátků. :slight_smile:
2. dub 2010 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jeee, to je krásné to přáníčko. Jak jste to udělali?
2. dub 2010 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
holky přeji všem krásné Velikonoce. :wink: , vedle Billy se dělá nová delikana tak jsem zvědavá jak to tam bude vypadat a jestli budou myslet i na maminky a děti, ale vedle Tesca je docela velká a nemysleli tam na nás.
2. dub 2010 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
fotka je vlastní výroba a rámečky jsou na http://www.loonapix.com/cz/framer - je to lehké a vypadá to dobře

jj. to jsem taky zvědavá, já mám sice už větší dítko, ale jednou snad s druhým bych chtěla mít tu možnost někde posedět
2. dub 2010 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek