• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Břeclav. Hlaste se!

11. února 2014 
boze,Dasi,tys mi vytrhla trn z paty!Prani je a nadherny a pak Ti reknu,jak moc jsi mi pomohla!
2. dub 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halo halo..asi by sme mali viac diskusiu posúvať..je tu niekto z Poštornej? :wink:
6. dub 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jankapavol..ja by som do toho išla,ale teraz sme kúpili domček..a nemám na to peniaze.mali sme to v pláne až ked budem mať ísť do rpáce..cca za 1,5roka. :unamused:
6. dub 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berti,my máme mamku na Valtické,o taky tam často býváme :wink:
6. dub 2010 v 08:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haló, haló kde jste kdo?

bertica.h - vy jste si koupili domeček v poštorné? Já mám na Valtické švagrovou (manželovu sestru), zrovna v neděli bychom tam měli jet. Už se těším. Vždy s ní dobře splknu :slight_smile:
9. dub 2010 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jestli jste tady někdo z Charvátské, tak tam vznikl nový Maminaclub Bubelánov. Myslím, že je to lehce neoficiální. Maminy se tam schází vždycky ve středu v nějakém Gólu ve 3 odpoledne. Vůbec nevím, kde to je, ale místní to určo znají. Já to jen tlumočím dál. :slight_smile:
13. dub 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gól je v cavtké u hrřišt,je fakt,že je to tma opravenýle my tam chodili jako puberťačky za klukama :grinning: Jinak je kousek dětské hřiště tak asi proto
13. dub 2010 v 17:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je zima... Kdy to skončí?
Holky, dejte radu. Jak mám toho mého mrňouska přesvědčit k čištění zubů? On si tam ten kartáček prostě nechce nechat šoupnout a prsťáčka vydrží tak pět vteřin, pak mi vždycky málem uhryzne prst. :rolling_eyes:
15. dub 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajfi,my s tím bojujem a to je nám víc..malý si max sám vyčistí přední zoubky,ale od nás ej to vdžy boj
15. dub 2010 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to delam u hygieny,kdyz ho vytahnu z vany a susim ho,mazu ho a oblikam ho,tak mu chytnu hlavu a cistim,no.taky neni nejak
nadseny,ale aspon kousaci plosky stolicek se snazim vycistit.jinak kdyz me vidi,ze si cistim zuby,tak chce taky kartacek,tak si tam pak sam smrdla a ja mu pak jeste trochu dopomuze.
ono to jde-prinejhorsim nasilim,jenze si davam pozor,abych mu to nezhnusila
15. dub 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
My s tím bojujem do dnes. Bohužel už máme některé stále zuby takže se každý den nejméně dvakrát s Aduš chytnu. Nakonec teda vyhrajuji, ale je to boj.
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jestli můžu poradit, u nás zabírali při čištění zoubků různé hry. Např. jsme si hráli, že vyháníme červíka Pepíka, takže jsem čistila a vykládala jak červík utíká a utíká a různé blbosti. Zabralo to u obou holek a já doufám, že to zabere i u Justýny.
16. dub 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasmia:jenze Oli mi jeste v tomto nerozumi :frowning2:
16. dub 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj my by sme veru mali začať anetke zubky čistit..ona si žužle kefku,ale na riadne čistenie ešte nedošlo.
Zato Vikorka bez riadne umytých zubov nezaspí.tej sme umývali od pol roka,každý den,poctivo.Má krásne zubky. :wink: Bola na to naučená od mala,tak to tak berie.

a to ani nemá chutnú pastu :grinning:

Tak nás čakajú zápisy do školok:slight_smile:
štve ma,že to je doobeda,aj den otvorených dverí aj samotný zápis.čo viem,vždy je to poobede.
Neviem prečo si rodičia musia brávať dovolenku koli tomuto... :unamused:

Inak..pekný víkend všetkým!!!!
16. dub 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
haloooooooooooooooo
19. dub 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
co se stalo?
19. dub 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tady v poslední době nějak mrtvo, že?

Holky kde jste kdo? Jaké máte plány na dovolené? My to letos máme jisté - jistí to malta - ale doma, :grinning: . Ale aspoň bude hotové obydlí a konečně osídlíme v našem RD víc než to 2+1.
:slight_smile: a pak se budem hledat, hi hi.
19. dub 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, venku už je krásně, tak se chodí po prochajdách. U počítače teď nikdo moc nesedí. Teda já vždycky jenom na chvililinku. A to většinou prolítnu jen mail. Ale mohly bychom, dámy, zas udělat nějaký sraz, ne?
19. dub 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pomoc,napsala jsem tak dlouhy prispevek a smazal se mi,ja omdlim
takze zaverem asi tak,ze souhlasim s ajfi a muzem se sejit a reknu vam vse osobne,at to nemusim psat :wink:

btw,proc mi nejde videt ma fotka?
19. dub 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak já bývám u PC pořád, je to můj pracovní nástroj. jen nemůžu být celou dobu na koníkovi, to bych nic neudělala :slight_smile: .

Já jsem taky pro sraz.
20. dub 2010 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,tak kdy?dasa muze jen odpo,ze?tak bud tento patek odpo,nebo pristi streda odpo?
kdyby vas zajimala prednaska o pozitivnim rodicovstvi,tak dejte vedet.porada to ddm Duhovka a ja tam jdu:slight_smile:
20. dub 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, bohužel mohu jen odpoledne. Ale je mi jedno který den.
20. dub 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky chtěla jsem se zeptat jestli by se někdo nechtěl přidat k nám na dovolenou, zamluvili jsme si v Omiš Nemira domeček, je to pro dvě rodiny, dvě koupelny, kuchyň jedna ale velká, kamarádka co měli jet s náma otěhotněla a nemůžou jet. Stálo by to 40Euro na jednu rodi na noc, kdybyste náhodou někdo chtěli tak mi písněte, máme tři děti Holčičky 8 a 7 let a chlapeček 1 rok.
21. dub 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi a to kde jste vzali ty deti???NO MY LETOS DOVOLENKA EE,jen to,co jsem psala,i na to se tesim

holky,tak nechame tu pristi stredu...do tohoto patku se asi nesesbirame.a otazka je jeste kde????co dat Valtice,jakoze
na puli cesty?nebo Breclav?jako jestli chcete,muzem klidne i u nas,mame uz i piskoviste....
gabi,sejdes se s nama taky konecne?Dasa je jasna,ajfi snad taky,kdyby sem nedosla wali do te doby,
tak ji pisnu sms a bertica?kaczka?kdo dal?
21. dub 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Mně je to jedno kde se sejdem, jsem pojízdná - i když starou rachotinou :slight_smile: - ale zatím jede.

My ještě s dovolenou nevíme.
21. dub 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jak jsem psalaa výše tak letos to máme stavebně - na RD. Takže asi výjezd nikam nebude, popř. jen prodloužený víkend
21. dub 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Už jsem vás dloooouho nepozdravila. Vždycky jen v rychlosti dočtu co nového. Gábi, Omiš znám, tam je nádherně. My už ale máme taky zamluvený apartmán, ještě kousek jižněji, v Igrane. Ještě k tomu srazíku - středa je dobrá, jen vymyslete nějaké vhodné místo, nejlépe hřiště. Jsem hlavně zvědavá jak povyrostl Oli :dizzy_face: a ostatní ráda poznám.
21. dub 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanne,v Igrane jsme byli dvakrát tam je nádherně :dizzy_face:
Jiank já ybch na srazík kldině dorazila,ale vyhovovala by mi asi Břeclav
21. dub 2010 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně ty Valtice sedí. A středa taky. :o) V Břeclavi vůbec nevím, kde by se daly ty děti vypustit, abychom je nemuseli honit někde mezi auty nebo tak. Fakt by to chtělo nějaké hřiště. Ve Valticích je, pokud vím, nějaké nové, ne? Akorát nevím, kde přesně. Já bych jela na dovču hnedka. Akorát mou drahou polovičku někde k moři asi nedostanu. On je spíš na hory. :slight_smile:
21. dub 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jein mě napadá hřiště Na Valtické ale nevím jak je to přes den otevřené ale asik jo
21. dub 2010 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek