• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Břeclav. Hlaste se!

11. února 2014 
ajfi: mého manžela dostat k moři je taky nadlidský výkon, takže k moři budu jezdit jen s malou asi. Já zase nemusím hory, manža je ale od svatby (cca 10 let) nějaký pecivál - nikam se mu nechce.

kaczka: Na valtické myslíš u Duhovky? já mám pocit že otevřené je, ale mohla bych ověřit u švagrové a synovce - ten tam občas chodí
21. dub 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na Valticke je urcite otevreno,kamoska tam je s deckama denodenne.Tak muze byt Valticka?Ivi?Je to jen kousek
od Valtic:slight_smile:Priste muzem treba Valtice,nebo rovnou mikulov,jo?
hani,ty teda,doufam,taky dorazis?Ja myslela,zes uz na nas zapomnela.
Olisek tak roztomile capka,je to tak hezky.
Ivi,ty nam musis povykladat,jak zvladas kombinovat MD s praci.
Tak zapim pa!
21. dub 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím na Valtické u žluté jak jsou vzdau rampy,tam je dost prolejzaček
21. dub 2010 ve 20:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a je to oploceny:slight_smile:a pobliz je kavarna:slight_smile:ja jsem tam teda jako nikdy nebyla...:slight_smile:Dasi a odkud ze to jsi?Nekde kousek od Bilovic,ze?
21. dub 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani kde je kavárna?
21. dub 2010 ve 20:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Jsem přímo z Bílovic. Na kolikátou to plánujete? Ať si to můžu zařídit. :slight_smile:
22. dub 2010 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci,ja nevim presne kde,ale pry nekde kousek od toho.Jsem psala kamosce sms a takto mi odpovedela.
Dasi,tak co nejdriv,ja nevim,do kolika delas.Pul4?
22. dub 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,ale u mě to není jistý tak si to klidně udělejte ve Valticích
22. dub 2010 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dělám do půl čtvrté, ale mohla bych skončit dřív.
22. dub 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. Jani, dík za sms, tak som sem mrkla a ja teda neviem, ako to stihnem. v ten deň máme totiž zápis do škôlky a kvôli tomu si vzal manža na celý deň voľno. pretože okrem toho nám treba ešte niečo povybavovať v meste (streda je dlhý úradný deň), tak ja som teda otázna. zrovna v tú stredu to máme narvané. v iný deň samozrejme nič - no to je ako naschvál :rolling_eyes: budem sa snažiť to nejak zariadiť, ale je to vážne na hrane. moc tomu teda nedávam. inak by to bola paráda, už som sa s vami dlho nestretla, tak by som bola rada!
22. dub 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak dame ctvrtek odpoledne?29.4
22. dub 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě by ten čtvrtek vyhovoval
22. dub 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ak by to bolo vo štvrtok, mohli by sme aj my. ale holky, ak vám viac vyhovuje streda, tak to dajte na stredu. je mi jasné, že je ťažké nájsť termín vhodný pre každého, takže čo ostatné? každopádne keby to bolo vo štvrtok a poobede, tak si nebudem vybavovať auto od drahého, ale prišla by som, keď dojde z práce. tak sem neskôr mrknem, že ako to vychádza.
23. dub 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti a uz mala chodi?nebo beha o stosest?to uz si s nasema prckama pekne vyhraje.a co Kuba na ni?uz se spolu koupou?zak zatim,holky
23. dub 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky ve Valticích je krásné nové hřiště je to oplocené a je to na klidném místě, jenom je nevýhoda že u toho není žádná kavárna kde by si mohl dát člověk kafíčko musíte mít všechno sebou :slight_smile: , já pokud budu mít časeček tak bych přijela jenom u mě je to složitějsí musím vyzvednout malou ze školy a nebo kroužků podle toho co ten den mám.
Na dotaz kde jsme bzali tolik dětí tak já mám dceru 7 let v létě bude mít s předchozího vztahu a stejně je na tom manžel taky dceru 8 let a pak máme malého a ten je nás obou máme to takové složitější :grinning:
24. dub 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,tak mne je to jedno,Valticka,nebo Valtice?
25. dub 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně je to celkem fuk, kdy a kde to bude. Hlavně ať je pěkné počasí. :slight_smile: A já teda u toho kavárnu mít nemusím. Já stejně nemůžu kafíčkovat, když jsem s Matýskem venku. On mi to potřebuje pořád všechno ukazovat a hlavně potřebuje asistovat. :grinning:
25. dub 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky. Mě je taky jedno kde to bude. Přizpůsobím se. Doufám, jen že v práci nebude blázinec :wink: a budu moc ódejít normálně.
26. dub 2010 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dalsi nazory?ja bych radsi Valtickou,jen nevim,jestli to nebyva moc nacpane detma....co?
26. dub 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já taky nevím. Jedině to risknout
26. dub 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak pre tentokrát mi je to tiež jedno. nakoniec zrejme auto budem mať celý deň, takže je mi to fuk.
Jani, Lucka má 9 mesiacov a ešte nechodí. zase taká šikulka nie je, ale myslím, že má na to ešte čas. štvornožkuje a začína sa vyťahovať na kolienka, takže pre mňa je to des, pretože ju ešte nemôžem položiť vonku na zem, keďže je ešte zima od zeme a ona by už tak rada všade sama! tak ju mám na rukách a tie vychádzky na ihrisko nie sú pre mňa žiadna ružová záhrada. Jakub je už zase samostatný, s ním sa už dá. on by zase najradšej trávil celý deň na ihrisku ale kvôli Lucke nemôžeme. už keď bude chodiť, bude to o inom a na to sa už teším :sunglasses:
ajfi, tak my si to kafíčko prinesieme jedine v termoske, čo? :grinning:
26. dub 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nahodou,ja ledovou kavu do termosky vemu:slight_smile:a nejaky susenky a bude:slight_smile:
takze v 15.30 na Valticke!!!!tesim se!
26. dub 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a v který den? ve středu nebo ve čtvrtek?
26. dub 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mas pravdu,vlastne ctvrtek,pardon!!!
26. dub 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, takže štvrtok o 15,30 a mohli by ste mi trochu popísať kde to vlastne je? z poštornej pôjdem smerom do Valtíc a tam niekde medzi barákmi??
27. dub 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, to by mě taky zajímalo, kde to hřiště je. Vložte sem někdo odkaz přes mapy.cz, prosíííím.
27. dub 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky omlouvám se ve čtvrtek dělám nehtíky takže nebudu moct dorazit :frowning2:
28. dub 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holk,já též nedorazím,od včerejška je mi zle a dneska jsem dokonce omdlela :frowning2:
28. dub 2010 v 15:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci,tak to se nedivim,to fakt radsi nikam nechod.doufam,ze uz je lip.
hani jo,je to vedle ZŠ
28. dub 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek