• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Břeclav. Hlaste se!

11. února 2014 
Kecám, Blanář Brumovice to nebyl. Byl to Pilarčík Bořetice. :grinning:
15. čer 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahij Gábi, k té porodnici v Břeclavi, nemůžu si stěžovat rodila jsem tam dvakrát a super, jednou Dr. Dvořák s Dr. Strakovou malá byla KP a jednou Dr. Bambas. všichni byli super. Na Bambase si stěžují histerky které on nemá rád a klidně jim u porodu nadá. A taky prý nemá rád když je žnská moc tlustá, ale poditýkám moc tlustá, rodil kamarádku která trošku pevnější postavy a byl normální. Já si opravdu nemůžu stěžovat semnou dokonce na porodním sále vtipkoval.
16. čer 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabrielad,keby si sa rozhodla rodit v Brně,doporučujem Bohunice.Nám sa tam narodila Anetka a bolo super:slight_smile:
Fakt nemám nič,čo by som mohla vytknuť :wink:
16. čer 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako jo,je to proste normalni porodnice jako kazda jina,kde muzes narazit na dobré i zlé.
uplne stejne veci jsou na obilnaku i v Bohunicich-slysim dobre i spatne zkusenosti.
jde ale o to,ze bambas ma predsudky.jako je nejaka lekarska etika-ocáď pocáď.hysterka nehysterka.
on je tam od toho,aby uklidnil,vysvetlil,poradil.a hotovo.
chapu,ze ho nebavi,kdyz mu porad pacientky kecaji do remesla.ale on je tam od toho,aby pomohl.není remeslník
16. čer 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uklidnil, nevím jak na koho, ale moje kolegyně ze zaměstnání, šla k porodu s tím, že když ji bude manžel držet za ruku tak to přece nemůže bolet, vyváděla tam tak, že začala vnímat až jí Bambas nadal, pak se uklidnila a normálně porodila. Já opravdu nevím jak až nadává a jak je hnusný, nezažila jsem to. Ale jak píšete všude jsou dobří a zlí lidé takže asi v každe nemocnici může člověk narazit na blbce :slight_smile:
16. čer 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasi, ajfi, hanne, díky moc za tipy na tie kuchynské linky. určite na to mrknem a hádam niečo nájdem. ide mi samozrejme o prijateľnú cenu, lebo ideme toho prerábať naraz viacej, tak aby všetko nepadlo len na linku, ale dostalo sa aj na ostatné veci. no a záleží aj na kvalite. tak to idem popozerať všetko na nete. díky :slight_smile:
16. čer 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak jak pročítám ty jednotlivé diskuze o porodnici v Břeclavi, tak je to tak půl napůl. To Brno Bohunice má řekla bych mnohem lepší reference, ach jo. No to jsem teda zvědavá kde skončím. Na toho Dr.Bambase si bohužel stěžují na vícero diskuzích. Záleží asi na tom jak si spolu sedneme a v jakém rozpoložení ho zrovna asi zastihnu. To je fakt blbý. Já chápu, že někdy toho mají moc apod. Ale nedokáži si představit, že takhle bych se chovala ke svým klientům ve své práci já, to bych asi brzy byla bez práce.
16. čer 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně se zdá, že kolem toho Bambase to musí být nějaká chiméra. Ještě jsem neslyšela nikoho osobně říct: Na mě byl hnusný. Vždycky je to jenom takové to: Kamarádka říkala, že jí kamarádka říkala. Tak nevim, no.
16. čer 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajfi no asi to trochu nafouklá bublina bude,ale znáš to,na každém šprochu pravdy trochu a kámošku blbě zašil nebo tak něco,že musela na revizi a to vím přímo od ní
16. čer 2010 v 16:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak já mám s doktorem Bambase dvě zkušenosti a při prvním porodu byl super a při druhém se asi blbě vyspal, protože byl protivný na personál, na mě ale přímo ne, ale nebylo příjemné poslouchat, jak tam všechny peskuje, ale zase to nebyla taková katastrofa. A při vizitách taky jedna zkušenost super a při druhé zase nálada naprd, ale myslím, že v každé nemocnici se najde nějaký prudič, tomu se prostě nevyhnete a já zažila mnohem horší doktory.
16. čer 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak mě rodila Bambasová,ale na vizitu chodil Bambas a byl vždycky hrozně milej a mně sympatickej :wink: já jsem na něj nic špatnýho neslyšela - přesně jak píše ajfi :wink: kamoška ho kvůli takovým řečím nechtěla u porodu,ale trefila se na něj a pak děkovala,že tam měla jeho chlapskou ruku,protože malýho prý vytáhnul on,že porodní asistentka si s ní už nevěděla rady :wink: já jsem byla v Bv spokojená,jen jedna porodní asistentka mě na hekárně dostala - střídaly se směny a ona přišla před 6 večer na hekárnu a říká návštěvy končí v 6 a odešla.Tak jsem chmatla hysterák,že sama bez manžela tam nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:ale je fakt,že kdybych neměla takový bolesti a nebyla unavená po celým dnu,tak bych si to tolik nebrala :sweat_smile: pak si to naštěstí vyžehlila,když mi dávala kyslík a říkala,kdy mám tlačit :grinning:
16. čer 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na mě Bambas taky nebyl hnusný ale byl hnusný na personál. Ale jinak docela pohoda.

Štve mě počasí. Chceme v sobotu grilovat, taková oslava narozek a vypadá to že gril bude venku za balkonovkama a my budem v teple a suchu :frowning2: v obýváku a jídelně. Ach jo. To jsem si myslela,že na narozky v červnu bude pěkně a pokaždé prší.
17. čer 2010 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jsem z to počasí taky docela zdeptaná. Ty teplotní skoky, to je fakt hnus. Vůbec nevím, jak mám malého oblékat. A fakt už z toho mám trochu depku, jak je pořád zakaboněno. Ten minulý prosluněný víkend byl super. Taková malá ochutnávka léta. Nakoupila jsem si šatičky a teď je nemůžu ani vyjít ven ukázat. :sunglasses:
17. čer 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,tak pocasi super,co rikate?my sice do toho predelavame kuchyn,tak me stve,ze se nemuzu valet na slunicku,
ale ja si na to cas precejen udelam:slight_smile:
30. čer 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj. počasí je koupací, fakt to nemá chybu - až na to že dřepím v práci. Dnes jsme odevzdávali daňové přiznání a tak ty poslední dny byly trochu zátěžové.

Doma se semnou manža nebaví, kvůli pozdním příchodům z práce. Ještě že mám aduš. jinak bych ani snad dom nechodila.

30. čer 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je teda manža ale protiva. Nebo to mu tak scházíš? To by byla krásná varianta. :wink:
My se taky moc nevidíme. Můj milý má aspoň milióóón mimopracovních aktivit, takže je to docela pruda. Ale na druhou stranu ho musím pochválit, že se to snaží vždycky vymyslet tak, abychom byli všichni tři co nejvíc spolu. Ale já bych ho nejradši měla u sebe furt. :grinning:
4. črc 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. To nevím jestli mu scházím, je tak trochu žárlivec - ale tvrdí že není. Navíc je už téměř dva měsíce marod, takže už mu to leze na mozek. Já chodím u nás na zumbu - teď o prázdninách mě doprovází i naše aduš. Člověk krásně vypne, je fakt že za tu hoďku mám triko úplně durch mokré ale fakt super. Řekla bych že i dost návykové :slight_smile:

7. črc 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, čerstvě jsem se přistěhovala do Břeclavi z Brna, můžu se přidat? :slight_smile:
7. črc 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
vítám karmentu. Myslím si že není problém, aby ses přidala mezi nás.
7. črc 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj a díky. Určitě mi poradíte - přemýšlím o porodnici v Břeclavi, nevíte jaké to tam je? A doporučení nějakého dobrého dětského lékaře v Břeclavi? Díky moc :slight_smile:
7. črc 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já v Břeclavi rodila, nebylo to tak strašné. Záleží hodně na personálu, na který narazíš. Dětský lékař v Břeclavi - to ti moc neporadím, nejsem přímo z Břeclavi, takže spíš nějaká Břeclavanda.
7. črc 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Karmento. :slight_smile: Tož vitaj u nás na jihu od Brna. :grinning: Teď jsme se nedávno o té porodnici tady bavili. Tak stránku zpět. Tak se mrkni. Já jsem byla v Břeclavi spokojená. Jééé a koukám, že jsem měla úplně stejný termín jako ty. Akorát náš prcek chtěl teda na svět trochen dřív. A vy máte vybráno jen holčičí jméno? Co když to bude kluk?
Dasulag, to je zvláštní, jak ta zumba lidi chytne. Neznám nikoho, koho by to nebavilo. Jen já jsem tomu nějak nepřišla na chuť. Byla jsem tam jednou a připadala jsem si tam jak tydýt. :slight_smile:
7. črc 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja jsem teda zumbě taky propadla!Dasi a kam chodis?Ja byla teda jen dvakrat,pac mi to moc nevychazi-uterky jsem v praci a patek jezdime pryc,ale tento patek jdu-do Charvatske.uplne to miluju.
my jsme teda s manželem spolu docela často,muj mily ma nejmilejsi aktivitu prace na domě a doma,takže trajdam spis ja.
Oliver je ted cislo,pekne se vzteka,nesnasi delat to,co chci ja ,aby delal.do toho rozbombardovana kuchyn.
no a jak vite-mame ji pruchozi,takže des.
na nocnik jako vubec nechce.hned utika.ale jinak je strasne zlaty,kdyz se smeje,tak uplne taju a je celkově
strasne krasny :grinning: :grinning: :grinning: taky to tak mate se svyma detma?

karmenta:s tim detskym lekarem to bude asi trosku narocne:slight_smile:))viz par stranek zpet.dobry odbornik je Priborska,
ta ale neni nejak vymluvna,je to takova rychlovka a navic moc nebere.Potom je dobra Pribanova,ta je ale tak pres homeopatii.Taky zalezi,kde bydlis.
7. črc 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmenta My chodíme k Přibáňové a ta je zlatá,ale jak píše Janča,je přes homeopatii,ale samo antibiotika napíše taky,ale jen když už je opravdu potřeba
7. črc 2010 ve 22:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajfi:díky za uvítání :wink: Máme zatím vybrané jen holčičí jméno protože tušíme že to bude holčička a paní doktorka nám to na 70%potvrdila. Máme ale v záloze i klučičí jméno (Sebastian). No já bych byla radši kdyby mimčo naopak vydrželo o pár dní déle, protože během svátků či na Silvestra a Nový rok nevím nevím :slight_smile:
jankapavol a kaczka: zatím mám vybranou MUDr. Janu Procházkovou (má ordinaci Na Valtické kam jsem se přestěhovali), takže by to k ní bylo opravdu blízko. Má tam napsáno že je také homeopatka.
8. črc 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. já chodím na zumbu k Lence Růžičkové k nám do Bílovic. Už jsem začala chodit dvbakrát týdně, začala jsem jednou.
8. črc 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ajfi - taky nezvládám vše co ostatní, ale lenka nám říká, že je jedno co děláme - nemusí to být 100%, hlavně že se hýbem. Já se občas zastavím a pak se přidám - když mi třeba nevychází kroky :slight_smile:
8. črc 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Tak mne ta Zumba teda vůbec nenadchla :confounded:
Karmenta: K Procházkové jsem chodila s Katkou, když jsme bydlely v Břeclavi, neměla jsem s ní žádný problém
8. črc 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanne díky za reference. Zkusíme se tedy přihlásit k ní a uvidíme.
8. črc 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmenta Já k procházkové chodila.Je v pohodě,hrozně hodná,akorát teda mi příjde,že občas dává zbytečně antibiotika,ale to je chyba dnešní doby né jí.Dělá to většina doktorů. Jinak si myslím,že je fakt v poho. Jé ty ses přestěhovala na Valtickou?Tam mám mamču u které zrovna jsme. A na kolikátku? A taky čekáme Viktorku :wink:
8. črc 2010 v 19:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek