• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Břeclav. Hlaste se!

11. února 2014 
@kaczka Jsme valtická 2, u toho tenisovýho kurtu. ale já tam ještě nejsem, zatím se to opravuje - staví jádro atd. doufám že tak za měsíc už bychom se mohli naplno přestěhovat. Taky budete mít Viktorku?? Tak to vám musím pochválit výběr jména :wink: :wink:
8. črc 2010 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@karmenta Jojo vím dke to je,my jsme kdysi bydleli na 5. Teď mamča bydlí na 54,ale až se Viktorky narodí tak si můžem dát scuka a třeba i dřív,zajít na kafčo :wink:
8. črc 2010 v 19:58  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaczka Já jsem byla v Břeclavi zatím asi 4x, takže se orientuju ve stylu - vlakové nádraží, tesco, řeka, tenisový kurt :wink: S tím kafčem to bych byla moc ráda, jsem momentálně na neschopence v Brně, hned jak bude byt hotový a přestěhujeme se tak se ozvu a něco podnikneme. :slight_smile:
8. črc 2010 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@karmenta No určo něco pdoniknem,ukážu ti to málo co v Břeclavi je :grinning:
8. črc 2010 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaczka už se těším :slight_smile:
8. črc 2010 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Dasi,v Bilovicich je zumba????a kdy a kde?no to je dobry!!!

kacko,tak se neseparujte a pozvete nas na kafe vsechny:slight_smile: :wink:

pred chvili jsem dosla z pracicky,jsem celkem spokojena:slight_smile:)
jak se maji vase detinky?
8. črc 2010 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani takže jste to vy,tka můžete jít na kafe s náma :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. črc 2010 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kukuč, tak jak se máte holky? :wink: Dlouho jsem tu nebyla, tak už asi krom Kačky teda ani nevíte, která já jsem :grinning: . Ale to hromadné kafe by nebylo špatné :wink:

já jdu skočit do vany a relaxovat, ale zítra na vás zase mrknu, zatím pa :wink:
8. črc 2010 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Holky, omlouvám se, že sem lezu, ale chceme jet s přítelem na dovolenou do Valtic a scháníme nějaké hezké ubytování. Neměly byste nějakej typ??? Díky Verča
8. črc 2010 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@unka7 Tý jo ve Valticích mě nic nenapadá,ale snad něco najdete,si myslím,že dost toho tu v okolí už bude plné
8. črc 2010 ve 22:41  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaczka No právě to, co jsem měla vybrané je už obsazené.
8. črc 2010 ve 22:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj.

Zumba s Lenkou Růžičkvou v Bílovicích je v pondělí a ve čtvrtek od osmi do devíti. Když je pěkně, tak cvičíme na hříšti za školou. (ne na tom fotbalovém). Včera jsme tancovali na shakiru. bylo to super.

Kafčo bych taky dala.
9. črc 2010 v 07:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ta Lenka Růžičková, to je ta, co vede Balanc? Tak to je bohyně. Já jsem byla na Zumbě s Luckou... Teď nevím, jak dál, ale každopádně to s hodinama opanuje od Břeclavi až po Pohořelice. Je fakt drsná, že to vydrží. Borka, fakt. :grinning:
Unka7: Ve Valticích je hezké ubytování http://www.ubytovani-valtice.cz/ - je to mého kamaráda. Můžu doporučit. A ještě jsme měli jednou mejdan tady http://www.vinarsky-dvur-valtice.cz/index.php?id4=pension&lg=cz a bylo to tam taky úplně super.
Jani, o nočníku mi ani nemluv. Matýsek si na něj sedne jen s největším sebezapřením a vydrží to tak půl vteřiny. Pak jde okamžitě dolů. Prostě si ho nějak nechce oblíbit. Už jsem z toho fakt jako vzteklá, protože nechce nosit plenku. Než se mi podaří mu ji dát, tak ho půl hodiny honím. Takže doma většinou běhá nahatý a já za nim chodím a suším loužičky. Prostě na ten nočník nepůjde a nepůjde. Tak fakt nevím, jak to mám pořešit. Už jsem mu k tomu pouštěla i pohádky, ale prostě ne-e. A jinak má taky pěkně vztekací období, tak je to teď docela náročné. Je hrozně paličatý a když mu něco nedovolím, tak mě začal kousat. Takže mám ruce samou modřinu. Tak už ten náš malý vztekloun občas i dostane přes zadek. Jojo, s výchovou se někdy začít musí. :grinning:
9. črc 2010 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Prosím o radu zkušenější - co říkáte na polohovací lehátko pro miminka? někdo říká že stačí autosedačka, někdo že je to špatný na záda a má být to lehátko. Koukám že nakoupit věci pro miminko bude věda, jeden říká to a ten zas tohle :wink:
Díky moc
10. črc 2010 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@karmenta Určo si myslím,že lehátko je lepší než autosedačka.A i tak si myslím,že tam nebdueš mít mimi 24hodin denně.Ale lehátko určo využiješ :wink:
10. črc 2010 v 18:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Lehátko stopro. My jsme v tom měli malého vždycky na krmení, když jsme začínali s příkrmy. V půl roce miminko ještě nesedí a v náručí ho při jídle mít nemůžeš. Teda můžeš, ale moc si to nedovedu představit v praxi. :slight_smile: No a autosedačku bys měla pořád zaplkanou jídlem. Z toho lehátka jsem sundala lehce potah, šoupla do pračky a za hoďku to bylo suché.
10. črc 2010 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak teď mě Mates dostal. Nakojil se a říká: Děkuju, výborné! Už je asi čas ho odstavit. :grinning:
10. črc 2010 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Teda Mates je borec!!!! A Ty taky, že jsi ještě pořád vydržela. Už se moc těším, až se uvidime, jaké zase Matýsek udělal pokroky. Barča sice už nemá horečky, ale antibiotika až do čtvrtka :confounded: , takže na sluníčko nesmí. Už fakt nevím, jak ji mám doma zabavit.....
10. črc 2010 ve 23:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj.

Jo je to ta Lenka Růžičková co vede Balanc. Je super, vše vysvětlí a vyzkoušíme na nečisto bez hudby a pak jedeme s hudbou a ona napovídá. Dnes jdu zase na další hodinu, hurá. Už se těším. Hodně mě to chytlo.

O víkendu byla žranice - mamka slavila padesátiny a babička osmdesátiny, naštěstí jsem si stoupla na váhu před akcí a den po akci a s radistí jsem musela konstatovat, že ručička zůstala na stejném místě. Měla jsem strach, že ručička hodně poskočí směrem doprava.
12. črc 2010 v 06:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, čím v tom vedru ty vaše prcky zabavíte? My jsme skoro furt v bazénu. Akorátže u tchánů, což se mi nechce je tam otravovat každý den. Tak hledám nějakou náhradní variantu, jak se nenudit a zároveň přežít ten pařák.
15. črc 2010 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
minidotázek - jaký kočárek se vyplatí koupit do Břeclavi? Čtyřkolka s otočnými kolečky co jsou blíž u sebe, nebo normální klasika 4kola stejně velká napevno? Mám zohlednit množství sněhu atd, ale dyť já ani nevím jak to tam v zimě vypadá :grinning: Díky
15. črc 2010 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Břeclav není vůbec náročná, co se týče terénu. Vystačíš tam v pohodě s něčím obyčejným. A sníh se tam uklízí docela slušně, pokud vůbec nějaký je. :slight_smile: Jsme jižani, tady ty zimy nejsou tam brutální. Kromě té ladovské.
16. črc 2010 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@ajfi Děkuji :slight_smile:
16. črc 2010 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ajfi:no my jsme taky v bazenu,nebo v materskym centru,tam je pekne chladek.ven ted moc nechodime.nebo jsme na koupaku.doma celkem taky-nemame tady nejhur,tak si bud pousti cdcka v kazetaku,to ho ted bavi,nebo balony.on miluje balony vseho druhu

karmenta:dala bych 4kolku s otocnyma
17. črc 2010 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
holky jan trávníček 18.7 1992 kobylí 9 břeclav neznáte někdo prosím? je to urgentní
23. črc 2010 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Kromě toho, že má skákací boty, o něm nic nevím. :slight_smile:
24. črc 2010 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@ajfi aji to bylo na Jana Trávníčka????
24. črc 2010 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
tak kdyz je z kobyli,tak neni z breclavi.
24. črc 2010 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@jankapavol už nic měl to v OP okr.Břeclav, tak jsme si myslela, že by ho někdo mohl znát, ale už to nepotřebuji.
24. črc 2010 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek